Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Végülis ez még csak a mangában van benne.

És itt van egy oldal :

http://www.bleach7.com/

Itt elég sok minden fent van csak ha valami kell onnan registrálni kell. Itt van képes kari ismertetõ is .)


www.arkangyalok.uw.hu

Kupo

Ma lett meg a Way of the Samurai 2, és nézegettem a leírásokat erre ráakadtam a kardok listában erre:

Name: Zangetsu
Translation: ???
Description: Plain ninja-tou
     Sheath: Shiny black with a silver end cap at the base
   Obtained: Random, from the Monk at the Edge of Town on Easy and Normal
             difficulties. The drop rate for this sword is around 5% so you
             could be trying to get this one for a while. Good luck!
  My Rating: *****

Zangetsu, Ichigo kardja. :)

Kvikveg

Quote from: Kvikveg1. Jah: remelem kiderul, hogy a tuzijatekos-agyus lany testvere ki volt?
2. Meg akire Rukia visszaemlekezett/felnezett az egyik reszben?
3. Meg Urahara kicsoda volt mielott boltos lett belole?
Hahá, sikerult.
1. Shiba Kaien, http://www.bleach7.com/ on irnak rola Ukitake biojanal
2. Ukitake azt hiszem 99%
3. Na, nagyjabol ez is megvan :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Hm. Az a Zangetsu lol :D:D:D... csak kár, hogy az "igazi" az annyira gyeszora... semmilyen a bankai, nekem a shikai sokkal jobban tetszett xD
Yoruichi rulez. Ami eddig sorozatból kiderült, az eléggé szíven ütött, különösen a "miértnemvittélengemismagaddal :bruhuhu: " jelenet... :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Alkyra

Quote from: Bandita ^^Spoiler+:
[COLOR="White"]Urahara azért nem kényszerült elmenekülni, hanem köszönték meg neki a szíves asszisztálását és dobták ki, mert feltalálta az Ichigo-nál is alkalmazott Shinigamivá "alakítást", amivel a hollow énje is megmarad valamelyest, de ezt a technikát nem akarta megosztani senkivel, mer rájött hogy ez veszélyes... Ezt a "device"-ot rejtette el Rukia "faux body"-jába, és erre vadászik Aizen-dono is...[/COLOR]

Téves!
Uruhara nem alkalmazta azt Icihigon!(hogy alkalmazta volna? Rukia éppen börtönben van...)Az hogy Icihigo félresikerült az a véletlen mûve.(emlékezz csak vissza.Mindenki ott találgatott, hogy most Ichigonak sikerült-e vagy nem Shimigamivá válnia miután kijött a kútból....merthát ugye a maszk megtévesztette õket)
De az igaz, hogy ott, abban rejtette el. És Uruhara nem Yuruichi mestere(Yuruichi más csoportnak a kapitánya! most mondták el a múltját nem rég...), hanem a jóbarátja, akivel edzett s együtt volt.

Dreamcleaver

Sokan azt mondják lehetne jó fillereket csinálni. Bár én nem olvasom a mangát, egyesek azt mondják, hogy ott van egy nagyobb ugrás benne , amikor a csata után újjáépítik a Soul Society-t. Ezzel lehetne kitölteni a fillereket, márha alesznek.

Amúgy meg szerintem az, hogy szünetet hagynak és majd késõbb foyltatják nem fordulhat elõ két dolog miatt:
1. Nem hoz pénzt.
2. Hülyeség is. Akinek nem tetszik ne nézze a filereket. Nem marad le semmirõl, mert az eredeti sztorit nem módosítják jó esetben. Akinek meg tetszik, az nézheti. Pl én sem nézem a Naruto fillereket.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

Nem az a gond, ha egy rész filler, az a gond, hogy a filler idióta, értelmetlen, gagyi, degradáló a karakterekre nézve, és egyébként is... szar. (Don Kaonji részek... brrr... :linsux: (Pingvin hejére tessék D.K.-t képzelni.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lt. Simoan Blarke

a fillereket Wolf's Rain óta utálom... bár abban simán összevagdosás volt 4 részen keresztül az addigiakból, és kiderült pár apróság, de idõhúzásra játszott az egész... bleachet necsesszék már el ezzel...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bandita ^^

Quote from: AlkyraTéves!
Uruhara nem alkalmazta azt Icihigon!(hogy alkalmazta volna? Rukia éppen börtönben van...)Az hogy Icihigo félresikerült az a véletlen mûve.(emlékezz csak vissza.Mindenki ott találgatott, hogy most Ichigonak sikerült-e vagy nem Shimigamivá válnia miután kijött a kútból....merthát ugye a maszk megtévesztette õket)
De az igaz, hogy ott, abban rejtette el. És Uruhara nem Yuruichi mestere(Yuruichi más csoportnak a kapitánya! most mondták el a múltját nem rég...), hanem a jóbarátja, akivel edzett s együtt volt.

Urahara és Yoruichi kapcsolatát nem is vitattam, ami pedig az Ichigos témát illeti: MY BAD..:lame:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Kvikveg

Quote from: White SeeDEgy mindenre elvetemûlt Bleach rajongó:D :

http://usteam.hu/pictures/e/pics/1131152286259.jpg
Anyam ne sirass, ez fajt! :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Quote from: White SeeDEgy mindenre elvetemûlt Bleach rajongó:D :

http://usteam.hu/pictures/e/pics/1131152286259.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lul: :lul:  ezt fajt :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

úristen. ez az ember nagyon beteg. nekem speciel ez a fickó a legunszimpatikusabb az egész sorozatban. "bwhahahahaha". omg. :eeek:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Nem csak neked sztem mindenki utálja :haha:


www.arkangyalok.uw.hu

Bandita ^^

Nemértem mért kell bántani szegény Dont-t. Amikor Ichigoval harcoltak a tetõn akkor is gondolkodás nélkül Ichigo elé vetette magát... Az 1 dolog hogy egy hanygyányit buggyant, de szerintem jó arc... :jee: Bár kedvencem nekem sem õ.. :haha:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

(Spirits are...)
De nemtudom, a fickó magában a szánalmas és a vicces között helyezkedik el, de az, hogy ekkora "rajongótábora" van, az már siralmas. Amíg nem láttam a szõke Ichigo-húgocskát bwhaházni, esküszöm bejött az a csaj (nemérdekel hogy 10éves, már úgyis túlkoros :D:D:D), de így gyorsan kiábrándultam belõle :haha:
Ez a fickó SUXXXXXXXX!!!! :linsux:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bandita ^^Nemértem mért kell bántani szegény Dont-t. Amikor Ichigoval harcoltak a tetõn akkor is gondolkodás nélkül Ichigo elé vetette magát...
És miért? Mert azt hiszi magáról az a balfék, hogy õ valami szuperhõs. A Canonballja se ért lócitromot se, pedig mennyit szenvedett, amíg beidézte.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Tenyleg, hany reszesre tervezik? Mert remelem nem a vegtelensegig fogjak huzni... Es johetne mar a 60. resz...:mad: *turelmetlen*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

hát... megkérdeztem "Bleach-szakértõ" ismerõsömet, és õ se tudott mondani semmit :D csak annyit, hogy a manga sincs kész (közel sem...), és abban van vagy 20 résznyi anyag... azért jó lenne, ha elférne a 240 gigámra a full Bleach, ha kész lesz :D:D
60. részt nem hiányolom még, amikor az 59.eset se láttam... és vár rám 51 rész Fullmetal Alchemist, tehát én személy szerint el fogom tudni foglalni magam :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bandita ^^

#439
Olvastam valami érdekeset a Bleachportal Zanpaktou-guide-jában...

"For the longest time, Kenpachi-taicho thought his blade didn't even have a name. However, it looks like he discovered it
after his fight with Ichigo. But he has yet to tell us about it. ;-;"

Szal gondoltam megnézem az 51. részt. Fel is tûnt némi extra információ ami felett eddig elsiklottam:

Zaraki: "four-on-one huh? Not quite enough for a TEST CUT, though!!!"

Csak nem.... jött rá a katana-ja nevére????? :wtf: :eek: :hopp:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Kvikveg

Quote from: Bandita ^^Olvastam valami érdekeset a Bleachportal Zanpaktou-guide-jában...

"For the longest time, Kenpachi-taicho thought his blade didn't even have a name. However, it looks like he discovered it
after his fight with Ichigo. But he has yet to tell us about it. ;-;"

Szal gondoltam megnézem az 51. részt. Fel is tûnt némi extra információ ami felett eddig elsiklottam:

Zaraki: "four-on-one huh? Not quite enough for a TEST CUT, though!!!"

Csak nem.... jött rá a katana-ja nevére????? :wtf: :eek: :hopp:
Igen, en is neztem egyet a Bleachportal szovegen. Kivancsi vagyok. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lazzaret

Hát sztem még nem tudta meg. Hanem inkább amekkora állat Kenpachi-taicho ez neki igazából nem jelent kihívást :D Mi neki 2 Taicho és két Alkapitány :D :D :D


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

rájött. amikor kifeküdt, ugye felemelte a kardot és eleresztett vmi olyan rizsát, hogy "tudom hogy késõ már... de elmondanád a neved?" és túlélte. márpedig annak ellenére, hogy batárállat, a kard segítsége nélkül fûbe harapott volna. (l. Ichigo, ugyanebben a harcban)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: LazzaretHát sztem még nem tudta meg. Hanem inkább amekkora állat Kenpachi-taicho ez neki igazából nem jelent kihívást :D Mi neki 2 Taicho és két Alkapitány :D :D :D
Jah lehet. Az ilyen hozzaallast imadom nala.:jee:
Ezert is szivbe markolo a jelenet, amikor azutan, hogy Ichigo legyozi, ott fekszik a teton, es a kardja nevet probalja megtudni...
Szerintem az az egyik legjobb resz volt. Ott ismertuk meg kicsit a multjat is es a kapcsolatat a... ooo a kis rozsaszin haju alkapitannyal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lazzaret

Ez valószinû durva spoiler igy kiszinezem!!!

[COLOR="White"]Sztem még nem jött rá mi a neve. Az hogy túlélte az nem jelent semmit, mert Renji sem halt meg miután megküzdött Ichigoval meg Byakuyával. Nem hiszem hogy ott a kard segitet volna nekik.Az hogy Ichigo vérzését segitett elállítani Zangetsu az egy másik dolog, de ha nincs ott idõben Yourichi akkor Ichigo meghal.[/COLOR]


www.arkangyalok.uw.hu

Kvikveg

#445
Nem errol volt szo, hanem a 40. reszben kb megprobalja a nevet kideriteni, par resszel kesobb meg elejt egy megjegyzest, ami szerint lehet, hogy megtudta...
De majd akkor derul ki veglegesen, ha a.) hasznalja, b.) nem tudja hasznalni, es emiatt meghal pl.
Szoval varjuk ki. :D
Bar megjegyeznem, ->hogy a bleach7 szerint, a mangaban nem tudja eddig/nem derult ki.<-

edit: Tonnanyi Bleach-kep
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Venom

Bleach 60.

Nem kívánok spoilerezni, mert BÁRMIT mondanék, spoiler lenne. A lényeg ami a lényeg, a végén tátva maradt a szám és csak hebegni tudtam utána. :jee:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

Hihi. Én már tudtam mi lesz, éncsak a mangánál bamultam vagy fél órát, hogy most mi van.:D
És még a meglepetések csak most kezdõdnek.:jee: :jee: Még van egy-két IGAZI csavar az animeben.Ezzel a résszel elkezdõdött a Bleach igazi története.:__devil: :__devil: Mostantól kezdve jönnek elõ az igazi események,
szándékok, sunyi tervek...s ez alól uruhara sem kivétel.(látva az signdedet. tul képpen [COLOR="White"]körülette forog az egész. miatta történik az ami most van. majd meglátod. leesik az állad az tuti.[/COLOR]):__devil: :__devil:

Ready2

huh hat eza 60as resz talan a legjobb resz volt idaig. nemsemmi :)

Kupo

Tényleg nagyon jó ez a 60-as.Még akarok részt, megint nagyon izgalmas. :D