Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Tyrael

manga lelohelyeknel irtam

Tyrael

Alkyra

Quote from: AlkyraEgyb. szeretném megtudni, hogy ahol az anime tart az mangában hol van?
Másrészt, honnan tudok RENDESEN bleach mangát tölteni(ahol mindig frissítik)?
TASKETTEEE!! :haha:

halllóóó...kéne egy kis segítség...ha figyelne rám valaki akkor az jó lenne... :mad:

Tyrael

Quote from: Alkyrahalllóóó...kéne egy kis segítség...ha figyelne rám valaki akkor az jó lenne... :mad:
masodik felere valaszoltam mar
elsore meg nemtom, mert mar nincsenek fent a regebbi manga epizodok a gepemen

Tyrael

Alkyra

Quote from: Tyraelmasodik felere valaszoltam mar
elsore meg nemtom, mert mar nincsenek fent a regebbi manga epizodok a gepemen

Tyrael

A másodikra a választ köszi.
Az elsõn meg még én is filózok. :D Majd leszedek egy részt rndben s majd tippelgetek! :lul:

Tyrael

Quote from: AlkyraNincsen íránta semmi "olyan" érzelme... csak egy jóbarátja.(asszem)
Eléggé egyértelmû, hogy kit szántak Ichigo párjának...(csak ichigo hülye s még nem tûnt fel neki. nos igen, mé lõnék le a poént egy hosszúnak készülõ sorozat elején?)
Egyb. inkább a Bleach topicban folytassuk ezt a beszélgetést, mert ez off...
hat mangaban meg nem jott ra. de azert mert szeret teged valaki, meg nem biztos hogy te is szereted :)
szal meg barmi lehet.
Sot, en meg a bokszolo csajszit is eselyesnek tartom :)

Tyrael

Alkyra

áh ugyan!

Figy, én romantikus animekkel kezdtem itteni életem. Hidd el. Értem amit mondok :P
A bokszos csaj abszolút tuti nem. Hogy Rukiaval mivan, az még TÉNYLEG kérdéses.
Bár nem hinném, akkor miért lennének azok a teljesen egyértelmû utalások
az animben? Mind1. Én kíváncsian várom, hogy mi lesz ebbõl. :) :) :)

Project_2501

#66
Csak ide találtam végre  :haha:

Kuchiki Rukia + Kurosaki Ichigo = ???

Tudom, hogy minden hölgy kényesen ügyel az életkorának titokban tartására, Rukia viszont már a legelsõ epizódban utalt arra, hogy közte és Ichigo közt közel 135 év a korkülönbség, bár talán ez õket nem zavarná :rolleyes: én mindenesetre megrögzött romantikusként drukkolok nekik és értük  :jee:

Egy valamit azonban biztosan ki merek jelenteni : Ichigo és Honjou Chizuru (Ichigo osztálytársnõje a :cool: vörös szemüvegkerettel) között valószínûleg semmi sem fog történni  :bruhuhu: Gondolom sejtitek, hogy miért  :ejnye:

Bye !
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Chizuru..Chizuru...Hmm... ennek utána nézek. :)
(tul. képpen azt se tom, hogy ki ez. :P :lul: )

Tyrael

Quote from: AlkyraChizuru..Chizuru...Hmm... ennek utána nézek. :)
(tul. képpen azt se tom, hogy ki ez. :P :lul: )
az a leszbikus, aki a csocsosre hajt :)
az o baratnoje is szerelmes ichigoba es azert segit neki a csaj, mert ha osszejon ichigoval, akkor o rahajthat a voroshajura.
nevekben nem vagyok tul jo, sorry.

de a legjobb akkor is az a beszelgetes, amit a voroshaju folytat a tai-bokszolo csajjal. hogy nemet mondott, mikor Ichigo elhivta setalni. Aki latta, erti :)

Tyrael

Alkyra

#69
Én õszintén a "csöcsös" csajnak drukkolok s szerintem az a legvalószínûbb.
(ha nem akkor a szívem szakadna ketté.  :bruhuhu: Kedvelem a lányt.  :haha: )

Egyb. máshonnan szedtem le a mangát(Animehqról), de nem gondoltam volna HOGY ENNYIRE ELÕRE VAN HALADVA!!!!

Eszméletlenül elõre járunk a sztoriban.
A macskán meg AKKORÁT RÖHÖGTEM, HOGYCSAK NA! :lul: (aki olvasta, az tudja, hogy mirõl beszélek. :D )

nos az animeben valszeg 3-4 hónap múlva fogunk ott járni ahol ez most tart...:)
Nem tudd vlk egy rövid idõtaratmú hibernáló kamrát?  :lul:
Nem azt mondom, hogy a manga szar-sõt régóta ez az elsõ amit egyhúzamban olvasok már órák óta. Narutoval voltam utoljára így, hogy egy nap alatt elolvastam vagy 100 részt. :D- de szeretem a karakterek hangjait. :)

Tyrael

Quote from: AlkyraÉn õszintén a "csöcsös" csajnak drukkolok s szerintem az a legvalószínûbb.
(ha nem akkor a szívem szakadna ketté.  :bruhuhu: Kedvelem a lányt.  :haha: )

Egyb. máshonnan szedtem le a mangát(Animehqról), de nem gondoltam volna HOGY ENNYIRE ELÕRE VAN HALADVA!!!!

Eszméletlenül elõre járunk a sztoriban.
A macskán meg AKKORÁT RÖHÖGTEM, HOGYCSAK NA! :lul:  :lul: (aki olvasta, az tudja, hogy mirõl beszélek. :D )

nos az animeben valszeg 3-4 hónap múlva fogunk ott járni ahol ez most tart...:)
Nem tudd vlk egy rövid idõtaratmú hibernáló kamrát?  :lul:
Nem azt mondom, hogy a manga szar-sõt régóta ez az elsõ amit egyhúzamban olvasok már órák óta. Narutoval voltam utoljára így, hogy egy nap alatt elolvastam vagy 100 részt. :D- de szeretem a karakterek hangjait. :)
sztem manga jo, csak japanul nemtok olvasni, igy ittis varni kell a subbolt vertiokra

Tyrael

Alkyra

Végignéztem egy csomó képet, de egyiksem ábrázolják Ichi-t Inoue-val.
(Tyrael: a csöcsös csaj, csakhogy te is megértsd :) )
Csak Rukiaval-hogy õszintén megmondjam, nekem nem tettszik annyira ez a lány-. Hüpp Hüpp.  :bruhuhu:  :bruhuhu:

Tyrael

Quote from: AlkyraVégignéztem egy csomó képet, de egyiksem ábrázolják Ichi-t Inoue-val.
(Tyrael: a csöcsös csaj, csakhogy te is megértsd :) )
Csak Rukiaval-hogy õszintén megmondjam, nekem nem tettszik annyira ez a csaj-. Hüpp Hüpp.  :bruhuhu:  :bruhuhu:
ha leirod a nevet, tudom kirol van szo, csak visszafele nem megy a szotarsitas.

Tyrael

Project_2501

Lehet, hogy ez csak az én összeesküvés elméletem  :rolleyes:  de:

Megfigyeltétek, hogy mennyire hasonlít egymásra Kurosaki Karin (Ichigo fekete hajú húga), Arisawa Tatsuki (alias "bokszoló csajszi", Orihime alias "csöcsös" barátnõje) és Shiba Kuukaku (Ganju nõvére, övé az a hatalmas ágyú, amibõl kilõtték Ichigo-ékat a Soul Society-ben). Nekem tisztára úgy tûnik, mintha ugyanaz a személy lenne eltérõ életkorral ábrázolva...  :eeek:

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a történet szerint titokban közük lenne egymáshoz, csupán azt, hogy valamelyik rajzolónak nagyon tetszhet ez a fajta nõtípus  :haha: Bár az is valószínûnek látszik, hogy nem túl nehéz fekete hajú nõket találni Japánban  :)

Másnak is feltûnt ez, vagy csak így a vizsgaidõszak közepén kezdek becsavarodni :rotflol: ?

Bye !
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

HVp213

#74
Quote from: Project_2501Lehet, hogy ez csak az én összeesküvés elméletem  :rolleyes:  de:
(...)!
Szerinted mennyi anime és manga készül Japánba évente, majd hány karaktert találnak ki, ill. egy rajz mennyire lehet aprólékos, hogy ne tünjönenek ugyanannak a figurának...
Nem nagyon tudnak már olyat csinálni ami még nem volt! És ha egy tipikus karaktert hoznak elõ, mint PL hosszú fekete hajúak akkor ez a szám mégjobban csökken!


edit: amúgy még nem láttam a fentemlített karaktereket :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

roderick

Nos, én nem igazán szeretek belemenni olyanba, hogy ki kivel fog összejönni, mert barbár mivoltom miatt nem is érdekel egyrészt, másrészt meg csúnyán mellé is nyúlok az estek 99%-ában, de számomra nagyon sokszor árulkodó, hogy introban, meg outróban kit kivel mutatnak együtt... (pl. ,hack//SIGN, meg Gundam Seednél is kb. az elsö résztöl "predesztinálja" a karaktereket ez (najó igazából nyilván a teljes történet tudatában csinálják ezeket a dolgokat demindegy))

ezekután mindenki találja ki, hogy titokban Ichigo meg Rukia összejövését gyanítom, de feleteszem úgyis annyi sokminden közbe fog jönni, hogy még párszázezer résznyi harcot lássunk azért... és ez nem is lenne baj. csak tényleg az említett hibernáló kamra azért jól jönne:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Project_2501

Quote from: HVp213Szerinted mennyi anime és manga készül Japánba évente...
A pontos számadatokról sejtelmem sincs, de talán  :G tudja rá a választ  :haha:
Node félre a tréfát igazat kell, hogy adjak Neked abban, hogy a mennyiség gyakorta a minõség rovására megy és már csak alkati és karakterbeli egyezõségük miatt is sok szereplõ készül ugyanarra a kaptafára :ejj:

Mégis azt kell, hogy mondjam, hogy amíg ilyen szép ez a kaptafa, mint amilyen a fentebb említett Bleach szereplõ hölgyeké, addig nem panaszkodom :o

Bye !
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

HVp213

Quote from: Project_2501Mégis azt kell, hogy mondjam, hogy amíg ilyen szép ez a kaptafa, mint amilyen a fentebb említett Bleach szereplõ hölgyeké, addig nem panaszkodom :o

Bye !
Nem is szabad! :p Nem azért írtam! Fõleg azért mert én meg a Motoko RULZ-os vagyok :p (de sajan nincs több része az LH-nak) ezért örülök énis ennek a bizonyos fának  :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"


Project_2501

Thx az infót Tyrael :jee:

Már rá is eresztettem az Azureus kliens progimat :kiraly:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Tyrael

Quote from: Project_2501Thx az infót Tyrael :jee:

Már rá is eresztettem az Azureus kliens progimat :kiraly:
np
en meg tegnap ejszaka megneztem a raw-ot, de kb. a fele parbeszed volt :S

Tyrael

Alkyra

#81
Le lehet már szedni a db-s naruto 139 részt!
jó szórakozást!

Én egyb. nem szeretem a rawokat...megvárom míg a lunar ver. kijönn bleachbõl.

GammerAdam

Na a legfrisseb infók (higgyétek el hogy ezek a legfrissebb infók :) ) :
Eddig feliratos anime részek: 36
Lefordított manga részek: 180
RAW manga részek: 183

Tyrael

Quote from: GammerAdamNa a legfrisseb infók (higgyétek el hogy ezek a legfrissebb infók :) ) :
Eddig feliratos anime részek: 36
Lefordított manga részek: 180
RAW manga részek: 183
Bleach_ch181_M7.zip
van mar 181es feliratos egy joideje

Tyrael

Tyrael

kint van a 37es raw

Tyrael

Dreamcleaver

Én a Narutónál elkövettem azt a hibát, hogy elkezdtem olvasni a mangát és ezzel tönkrevágtam az animét egy picit (nomeg az uncsi fillerek is). Olvastam itt, hogy a Bleach manga már úgy 180-nál tart. Valaki meg tudni mondani, hogy egy manga epizód kb mennyi animában, és hogy van e már kilátás a végkifejlettre ott? Azt próbálom megsacolni, hogy milyen hosszú lesz az anime (remélem jó hosszú XD)

Más: Alkyra a szõke csajszis animáció az aláírásodban melyik animéból van? köccce :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tyrael

Quote from: DreamcleaverÉn a Narutónál elkövettem azt a hibát, hogy elkezdtem olvasni a mangát és ezzel tönkrevágtam az animét egy picit (nomeg az uncsi fillerek is). Olvastam itt, hogy a Bleach manga már úgy 180-nál tart. Valaki meg tudni mondani, hogy egy manga epizód kb mennyi animában, és hogy van e már kilátás a végkifejlettre ott? Azt próbálom megsacolni, hogy milyen hosszú lesz az anime (remélem jó hosszú XD)

Más: Alkyra a szõke csajszis animáció az aláírásodban melyik animéból van? köccce :)
ooo kilatas?
kb. mint naruto, most kezdodik part2 :)
szal messze meg a vege
de nem sokkal van lemaradva a manga
talan ha jol szamolom, meg a 37es reszen kivul olyan 4-6 nagy csata lesz, meg 1 nagyon-nagy, amiben szinte mindenki resztvesz.
utana megint kis lazsalas lesz, es uj ellenfelek tunnek fel

Tyrael

Alkyra

Quote from: DreamcleaverMás: Alkyra a szõke csajszis animáció az aláírásodban melyik animéból van? köccce :)

Fullmetal Alchemist-bõl Winry-egy nagyon népszerû anime. Érdemes annak megnézni aki szereti az akciót, drámát s a jó egyedi történeteket.

Tyrael

Quote from: AlkyraFullmetal Alchemist-bõl Winry-egy nagyon népszerû anime. Érdemes annak megnézni aki szereti az akciót, drámát s a jó egyedi történeteket.
en is csiptem, csak a befejezese nem jott annyira be :(
hiaba na, nekem az is baj, ha vidam, az is ha szomoru
marmint a befejezes :)
pl. 2 veglet: Trigun - Chrno Crusade :((((

Tyrael

Kupo

Nekem eléggé tetszik a Bleach, egyenlõre amit kiadtak a 36 részt mind láttam.Mangát még nem olvastam, de majd talán el fogom.Kedvenc karaktereim: Ishida Uryuu, Kurosaki Ichigo, Kon, Urahara Kisuke.Ishida-ról csináltam signature-t is magamnak. :) Ishida Signature