Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Project_2501

Üdv Mindenkinek !

Véletlenül sem szeretnék "spoiler" lenni, ezért csak annyit írok le, hogy ha nem tudnám, hogy Ichigo a fõszereplõ akkor ezután a rész után igencsak aggódnék érte :(
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Inkvisitor

Viva UHU1.2!  :lame:

death_scythe

Én is láttam a 39-ik részt.
 A végénnél már kezdtem reménykedni hogy a nagy boom után a szokásos Ichigo féle fél vigyort látom majd. Hát nesze nekem persze hogy nem, azért a következõ rész remélem nem csak valami nosztalgiázás lesz Zaraki múltjából mert mintha ezt olvastam volna ki az elõzetesbõl.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Bandita ^^

Kíváncsi vok hány részesre tervezték, és valójában mennyi lesz :eeek: ...
Remélem legalább 70 :haha:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

ytg

Quote from: Bandita ^^Kíváncsi vok hány részesre tervezték, és valójában mennyi lesz :eeek: ...
Remélem legalább 70 :haha:
mivel a manga jelenleg 186. résznél tart és még jön ki... talán elérik a hetvenet.

Bandita ^^

Quote from: ytgmivel a manga jelenleg 186. résznél tart és még jön ki... talán elérik a hetvenet.

Jah... Nemistuttam h van mangája.. :p Még eléggé kezdõ vok.. :haha:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Inkvisitor

Mikor jön ki a Bleach 40?
Vagy mikor kerül fel a szerverre?
Viva UHU1.2!  :lame:

zolan43

Quote from: InkvisitorMikor jön ki a Bleach 40?
Már kijött.

Csütörtök-péntek óta tölthetõ torrentel, attól függ, hogy a 3 fansub csapat közül melyiket részesíted elõnyben.

Bandita ^^

5let, hogy honnan lehet leszedni a mangát?  :eeek:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Inkvisitor

Hehe.
Érdekes a 41. rész vége. "Long time no see, Little Byakuya "
:-)
Nem gyakran nevezhették így. :lul:
Viva UHU1.2!  :lame:

Project_2501

Episode 41  :gevumezs:

Én is akarok egy ILYEN fekete macskát :bruhuhu:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Project_2501

Episode 41  :haha:

Végre visszatért a humor a sorozatba  :jee: Ichigo és Rukia szócsatáit nem tudom megunni  :lul:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

zolan43

Quote from: Bandita ^^5let, hogy honnan lehet leszedni a mangát?  :eeek:

http://bleach7.com/         - csak egy élõ email cím szükséges a regisztrációhoz
http://stoptazmo.com/     - nincs regisztráció + más manga is fönt van pl: Black Cat, Death Note, Onegai Teacher, One Piece

Elnézést az off-ért.

Bandita ^^

#133
Quote from: zolan43http://bleach7.com/         - csak egy élõ email cím szükséges a regisztrációhoz
http://stoptazmo.com/     - nincs regisztráció + más manga is fönt van pl: Black Cat, Death Note, Onegai Teacher, One Piece

Elnézést az off-ért.

Domo Arigato...  :jee:   :jee:   :jee:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Project_2501

Üdv Mindenkinek !

Eddig legtöbbször én is Tyrael beküldött linkjei segítségével jutottam a legújabb részekhez, de sajnos Õ már egy hónapja nem publikált ezen az oldalon :ejj:  
Aki hozzám hasonlóan kezdõ BitTorrent-es az itt megtalálja a 42. részt:

Bleach Ep. 42 torrent

Jó kis csavar lesz a történetben, erre nem számítottam :cool: Kíváncsian várom mire lesz elég Shihouin Yoruichi-san ( vagy sama  :confused: )  3 napos tréningje :rolleyes:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

zolan43

#135
Quote from: Project_2501Jó kis csavar lesz a történetben, erre nem számítottam :cool: Kíváncsian várom mire lesz elég Shihouin Yoruichi-san ( vagy sama  :confused: )  3 napos tréningje :rolleyes:

Gratulálok az önuralmadhoz. Én nem bírtam megálni, hogy ne olvassam végig az eddig megjelent mangát (ch190)...

Project_2501

Quote from: zolan43Gratulálok az önuralmadhoz. Én nem bírtam megálni, hogy ne olvassam végig az eddig megjelent mangát (ch189)...
Ahogy mondani szokás: Türelem "Shinigami"-t terem  :haha:
Bevallom én még csak egy manga-t néztem meg a Bleach sorozatból, az is RAW volt, szóval egy kukkot sem értettem belõle, ráadásul fekete-fehér is... Akkor döbbentem rá, hogy jobb, ha én csak az anime verziónál maradok :)
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

death_scythe

Kijött a 43-ik rész is hát a 12-ik kapitány(Kurotschi Mayuri) nagyon beteges már az epizódszereplései alapján is sejtettem hogy nem egy átlagos figura de ezután a rész után megtaláltam azt a karaktert akit csak utálni lehet. A legrosszabb pedig az hogy alatta szolgál a szerintem legszebb alkapitány(Nemu-ra gondolok) csak sajnálni tudom õt. Nem is tudom hogy nem nyirta még ki saját kezüleg a kapitányát.
Mindenestere Nemu RULZ, nincs valakinek vmi jó képe róla? Már gondoltam rá hogy berakom aláírásnak csak még nem találtam használható képet róla.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Spoiler:

Nem tudom, hogy mennyire tudsz angolul, de a 12. kap. mondja, hogy a lányt õ CSINÁLTA, szal elvileg nemu az õ lánya, így azt csinál vele amit csak akar.

Egyb. 12.kap. én is nagyon utálom. A hideg kiráz tõle.Bár nem tagadom, hogy
eléggé király jelenetek vannak vele.(amikor "kinyútja" a kezét, hogy megfogja Orihimet..:D:D:D)
Egyb. a 43 rész, már nagyon rég kinn van.:D(pontosan majdnem 3 napja)
Kép róla? Nekem nincs, de ha találok, akkor szólok.

Egyb. a  manga nagyon király. Most csavarták meg a sztorit úgy, hogy az csak na.:D

Project_2501

Kicsit összezavarodtam  :confused: Most akkor szerencse vagy szerencsétlenség, hogy Kurotshuchi Nemu nem az "apjára ütött"  :rolleyes: Bocs, ha túl gyengére sikeredett a szójáték :haha:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

death_scythe

Quote from: AlkyraSpoiler:

Nem tudom, hogy mennyire tudsz angolul, de a 12. kap. mondja, hogy a lányt õ CSINÁLTA, szal elvileg nemu az õ lánya, így azt csinál vele amit csak akar.

Tudom azt értettem de akkor is. Jó,jó hogy Mayuri hozta létre(amiért gondolom hálás Nemu) de a lánynak attól még önálló akarta van/lehetne.

Más.. A mangát direkt nem olvasom,különben már tudnám mi fog történni az elkövetkezõ részekben.Majd akkor veszem elõ ha vége van a sorozatnak(azaz remélhetõleg minél késõbb).
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Project_2501

Quote from: death_scytheTudom azt értettem de akkor is. Jó,jó hogy Mayuri hozta létre(amiért gondolom hálás Nemu) de a lánynak attól még önálló akarta van/lehetne.
A sorozat alkotói biztosan nem véletlenül gondolták ki ezt a "szép és a szörnyeteg" összeállítást a 12. csoport két elsõ emberére. Egyébként azt is elképzelhetõnek tartom, hogy Kurotshuchi Mayuri direkt nem ruházta fel "lányát" zseniális elmével, hogy ezáltal még könnyebben irányíthassa a cselekedeteit. Még, hogy a lány fogja le az ellenséget, hogy az ne tudjon védekezni és a kapitány biztosan eltalálja ??!!  :__devil: Pff... Ennél szánalmasabb harcmodorral még nem találkoztam, szóval Mayurinak egy jó nagy  :b+:
Abban azért én is bízom, hogy Nemu figyelemmel kíséri a harcot és rájön, hogy nem Uryuu Ishida az Õ ellensége.

Ha már itt tartunk nekem Ise Nanao tetszik a legjobban az alkapitányok közül  :jee:  Szerencsére izlések és pofonok...   :haha:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

death_scythe

Nanao-chan-ról mindig a 37-ik rész jut eszembe mikor Kyourak(remélem jól írzam a nevét)  kapitány Chado-val harcol. Virágesõ kezd hullani és leugrik a kapitány Chado elé aztán a virágesõ csak azért se akar elállni erre a kapitány odaszól Nanao-nak hogy elég lesz már.Aztán jön a következõ szöveg:kawaii, kawaii Nanao-chan ;Lovely,Lovel- és itt Nanao ráborítja az egész kosár virágot majd a kosarat is a fejéhez vágja :haha: .Na ez az a rész amin mindig halálra röhögöm magam. :haha:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Mi van a 44. résszel? miért nem jelent meg? Azt hallotam, hogy a Naruto csúszot egy hetet, de a Bleach is?

Project_2501

Quote from: death_scythe...Nanao ráborítja az egész kosár virágot majd a kosarat is a fejéhez vágja :haha:
Hát azt a jelenetet tényleg nem lehet vigyorgás nélkül végignézni :D Ha jól emléxem én is a 37. részben figyeltem fel Nanao-chan-ra. Nem lehet könnyû élete szegénynek a nõcsábász Kyouraku Shunsui kapitány mellett :gevumezs:
Quote from: AlkyraMi van a 44. résszel? miért nem jelent meg? Azt hallotam, hogy a Naruto csúszot egy hetet, de a Bleach is?
A Lunar torrent szerint még csak 5 napja van kint a 43. rész, talán egy két napon belül a 44. rész torrentje is felkerül a listára. Én sem bírok már tovább várni  :bruhuhu:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

death_scythe

Quote from: AlkyraMi van a 44. résszel? miért nem jelent meg? Azt hallotam, hogy a Naruto csúszot egy hetet, de a Bleach is?

Ha vkit éredekel akkor most néztem meg és a Hell-Fansubs, és a Bleach-Society már kihozta a saját verzióját a 44-ik részbõl a Lunar-osok ált-ban ahogy eddig megfigyeltem szombatonként és vasárnaponként de leghamarabb pénteken jönnek ki a saját verziójukkal. A fent említett kettõ közül csak a Bleach-Society-tõl láttam még Bleach-t és az jó volt, de attól még én a Lunar-osat szoktam nézni vagy leszedem mindkettõt :D
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

ReLax18

44:
Csak ennyit tudok hozzáfûzni ehhez a részhez: Szegény...szegény...Ishida-kun :)
Egyébként fasza egy rész volt :jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Project_2501

Csatlakoznék az elõttem szólóhoz. "Szegény Quincy-t még az ág is húzza" :ejj:
De legalább Nemu korrektül viselkedett :kiraly:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Én még nem láttam a 44. részt, de olvastam a mangát.
Nemu tényleg rendes volt(végre feltámadt benne némi emberiség :) )

Én csak a Lunaros vert szoktam nézni, mert ha mást nézek akkor összezavarodok.(máshogy hívják a dolgokat)

death_scythe

Végre megnéztem a 44-ik részt jó volt mert: szerepelt benne Nemu és mivel Nemu  a kedvenc nõi karakterem ezért minden olyan rész amiben szerepel csak jó lehet.Rossz volt mert:hogy ba*hattak ki ennyire Ishida-val mi baja van az írónak vele? Lenyom egy kapitányt (aki bankait is használt)és utána még járó képes marad(ez még Ichigo-nak sem sikerült) erre elé raknak még egyet aki közli hogy nincs vele semmi baja de itt most game over van és egy mozdulattal elintézte szegény Ishida-t.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.