Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Christian

Quote from: NecridAlucard vs ichigo az lenne a csücs :p

Alucard Vs Kenpachi inkább..mindkettõ oda van a harcért..bár Alucard sztem õt se kezelné A rangsorolású esetnek :D

Necrid^

Quote from: ChristianAlucard Vs Kenpachi
Azt megnézném :D vajon ki nyerne?:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Venom

gy.k. a klissé nem azt jelenti, hogy máshonnan megjelennek karakterek, hanem ha pl egy szokásos fordulat van a történetben.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Így pl felszokott tûnni vámpíros sztorikba Dracula vagy egyéb híres vámpír (Lestat pl)...pl minden démonos sztoriban kell lennie Balthazarnak :)

Christian

Quote from: NecridAzt megnézném :D vajon ki nyerne?:)


Csinálni kell anime fight topicot és szavazással egymásnak ugrasztani õket :D Gamefaqson híres játék karikkal csinálták ezt meg anno :)

Dreamcleaver

Valóban úgy néz ki, hogy a fillereket átvette egy másik gárda. Hála Istennek! Az eddigi fillerek mind grafikailag, mind történetileg iszonyat gagyik voltak. A mostani 1 órás speckón ez jól látszik. Elsõ fele a régi brigád = über suckage :D Második fele mind rajztechnikailag, mind történetileg jobb volt.
Eddig tele voltak a fillerek semmitmondó, csak idõkitöltõ dialógusokkal. Száz számra ismételtek el nyílvánvaló vagy addigra már mindenki által kikövetkeztetett dolgokat. Plusz voltak apró idegesítõ bakik. Pl a speckó elsõ felében beteleportál a summonált csávó a terembe aztán kimegy az ajtón o_O, Cloud átváltozik Ichigóvá, váltanak egy-két ütést erre Inoue: Jaj, most melyik az igazi?!? Wtf, hát az amelyik eredetileg is Ichigó volt te hülye liba! :D
A rajzokjról meg ügye ne is beszéljünk...





A második rész viszont jól elvolt találva. A vámpíros/Bound irányvonal bejön, pár filler részre tudja tartani az érdeklõdésemet. A Bound csajszi is bejött, tetszett a summonált tûzgólem is. Egy dolog nem tetszett...miért is kellett a mod soulokat plüsbe tenni? Mert hogy Konnak nem találnak testet az oké, bár megkérhetnék Uraharát. De három lehetséges erõs szövetségebõl miért kell plüsmajmot csinálni? Mert kawai vagy mi? Én már az outro alapján megmondtam, hogy ez lesz...
Viszont Ukitake meg Hitsugaya párbeszéde a végén a Cupban most nagyon lol volt sztem. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Ahogy Urahara mondta, Ichigonak erõsödni kell,hogy késõbb majd legyen esélye Aizenék ellen... Mert azért nehogy azt higyjük,hogy Aizenéknek pár mod soul gondot jelenthetne...

Lt. Simoan Blarke

végülis miért nem tudta besummonolni a bankait? mások a körülmények az igazi világban, mint a Soul Societyben?
(szegény Quincy-komát meg hogy leoltották hogy nincs semmi powerje, tehát maradjon nyugton :D ezek szerint itt is behozzák azt a részt, hogy az apja visszaadja neki, vagy vmi hasonlót...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Chronos

Quote from: DreamcleaverÉpp most nyírtam ki az egész Bleach alkotó gárdát. Több rész egyáltalán nem lesz. A vérük még meleg a katanám pengéjén...
Quote from: DreamcleaverValóban úgy néz ki, hogy a fillereket átvette egy másik gárda. Hála Istennek!

Lehet hogy van összefüggés eme 2 post között...:hahaha:

CHRONOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChronosLehet hogy van összefüggés eme 2 post között...:hahaha:
[COLOR="White"]hogy ez eddig miért nem tûnt fel... :lol::lul:[/COLOR]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Pár válasz:

Azért rakták plüssállatokba a Mod Soulokat (ami, egyik megjegyzés szerint, végleges test a számukra), mert mégse tarthatnak otthon ilyen "állatokat". ... Bár ahogy anno Ichigo szekrényében Rukia el tudott bújni fél évig, végül is simán megoldható lett volna.

Bankai: Jah, mások a körülmények. És itt nem csak arra gondolok, hogy nem a Soul Societyben vannak. :3x3:

Ishida: Szerintem valami nagy mahináció folytán a végén úgy visszaszerzi az erejét, hogy öröm lesz nézni. Legalábbis nagyon remélem, õ az egyik kedvenc figurám. :whoah:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

Quote from: ChronosLehet hogy van összefüggés eme 2 post között...:hahaha:

CHRONOS

Ah...úgy látszik körültekintõbben kell lennem a jövõben a nyomok eltüntetését illetõen. :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Alucard vs Kenpachi. Aaaz kiraly lenne! Az evszazad merkozese. :whoah: :whoah: :whoah:

A berakott keopek ha jol ertettem az uj fillergarda termeke. De meg igy is mas, mint az eredeti. Tok furcsa igy latni oket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: KvikvegAlucard vs Kenpachi. Aaaz kiraly lenne! Az evszazad merkozese. :whoah: :whoah: :whoah:
hm. megnézném, az tuti. de sajnos nem tehetek Kenpachira, mert itt egyesek Hellsing-mániások, és fenékbedildóznának érte. vagy megkaróznának :D :ejnye:

Quote from: KvikvegA berakott keopek ha jol ertettem az uj fillergarda termeke. De meg igy is mas, mint az eredeti. Tok furcsa igy latni oket.
azt hittem, hogy ez csak nekem tûnt fel... hol a régi jó Bleach-kinézet? :W
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

andi^^

Végre énis megnéztem az új részt/részeket.
Nekem még mindig nem jön be a sztori... Az meg szerintem elég gáz, hogy mostmár négy beszélõ plüss van. Ichigo meg egy csibével a hátán rohangászik (kb úgy néznek ki mint Kenpachi meg Yachiru)... A grafika szerintem sem az igazi még mindig...

Annak viszont örülök, hogy Rukia végre megint feltûnt:kiraly: :kiraly:  (REnjit akár haza is küldhetné valaki) és, hogy Soi Fon meg Yoruichi együtt ügyködnek.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: andi^^Végre énis megnéztem az új részt/részeket.
Nekem még mindig nem jön be a sztori... Az meg szerintem elég gáz, hogy mostmár négy beszélõ plüss van. Ichigo meg egy csibével a hátán rohangászik (kb úgy néznek ki mint Kenpachi meg Yachiru)... A grafika szerintem sem az igazi még mindig...
hát igen, gáz. :)

Quote from: andi^^Annak viszont örülök, hogy Rukia végre megint feltûnt:kiraly: :kiraly:  (REnjit akár haza is küldhetné valaki) és, hogy Soi Fon meg Yoruichi együtt ügyködnek.
same here. de izé. Soi Fon és Yoruichi csúnyák lettek :( pedig eredeti rajzolásban nekem Yoruichi tetszett a legjobban :( valahogy nem találják el a megfelelõ pofahosszt egyik karakternél sem :\
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Alkyra

#886
Quote from: blarkehát igen, gáz. :)

same here. de izé. Soi Fon és Yoruichi csúnyák lettek :( pedig eredeti rajzolásban nekem Yoruichi tetszett a legjobban :( valahogy nem találják el a megfelelõ pofahosszt egyik karakternél sem :\

Szerinted is?

láttam az új 1 órás részt.
Beh, folytatják a fillereket.:( Egyb. akik figyelnek s olvassák a mangát azok látnak egy fontos eltérést:
Itt Ishida-ról kiderül egy-két dolog, míg a mangában nem említik(nem akarják megbántani õt) s ichigo ott magától rájönn a dologra.
Az viszont érdekes fordulat, hogy nincs bankai.
Tudom, hogy csak azért csinálták ezt, mert akkor ichigo túl erõs lenne,
de tul. képpen ha belegondolunk, jogos, hogy nem tudja használi.
Mindössze három nap alatt tanulta meg s akkoris csak részlegesen tudja elõhozni erejét.

andi^^

Quote from: blarkeSoi Fon és Yoruichi csúnyák lettek :( pedig eredeti rajzolásban nekem Yoruichi tetszett a legjobban :( valahogy nem találják el a megfelelõ pofahosszt egyik karakternél sem :\

Pofahossz :hahaha:  Hm.. Az nem tûnt fel, hogy csúnyák. Mármint nekem csak annyira tûnnek csúnyának mint a többiek is magukhoz képest. Én Orihimét találom kifejezetten csúnyának mostanában... Pedig elvileg õ lenne a jó nõ.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: andi^^Mármint nekem csak annyira tûnnek csúnyának mint a többiek is magukhoz képest.
nem állt rá a rajzolók keze a karakterekre, de jobban közelít, mint az elõzõ csapaté...
Quote from: andi^^Én Orihimét találom kifejezetten csúnyának mostanában... Pedig elvileg õ lenne a jó nõ.
hát nekem alapból nem tetszett a too big boobs miatt, szóval annyira nem tûnt ilyen fel. Yoruichi jobban fájt. :(

Alkyra: szegény Ishidát inkább poénra fogják ilyen szempontból... ez a dolog nem tetszik az egészben.

a mod soulok eredeti testével mi lett?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

#889
Quote from: KvikvegA berakott keopek ha jol ertettem az uj fillergarda termeke. De meg igy is mas, mint az eredeti. Tok furcsa igy latni oket.

amnit én raktam be? Mert azok a speckó elejébõl vannak, és pont az a régi gárda terméke, ami egy rakás sz@r. A speckó második felében, amit sztem egy új gárda csinált sokkal jobbak a rajzok, a megszokot Bleach stílus.

EDIT: öö ez most zavaró lesz...szal....régi gárda alatt azokat értem, akik elkezdték a fillereket csinálni, nme az eredeti Blreach részek rajzolóit. Új gárda alatt, akik az egy órás special második részét alkották, A Boundos részt.

Gomen a zavarért.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaveramnit én raktam be? Mert azok a speckó elejébõl vannak, és pont az a régi gárda terméke, ami egy rakás sz@r. A speckó második felében, amit sztem egy új gárda csinált sokkal jobbak a rajzok, a megszokot Bleach stílus.

EDIT: öö ez most zavaró lesz...szal....régi gárda alatt azokat értem, akik elkezdték a fillereket csinálni, nme az eredeti Blreach részek rajzolóit. Új gárda alatt, akik az egy órás special második részét alkották, A Boundos részt.

Gomen a zavarért.
Ja hogy ez a regi fillergarda! Akkor meg van remeny. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Christian

Hm..hát a mostani rajzolással nekem semmi gondom nem volt, sztem rendbe volt a dolog és senki nem volt csúnyább mint régen. Sztem max az zavart be,hogy nem a soul societybe láttátok õket. Egyébként ha egymás mellé teszitek a két rész karijait nem láttok sok eltérést. A Boundos téma viszont elég érdekes és új fajta megközelítése a vámpíroknak. Az ötlet miatt is megtetszett,hogy viszonylag kreatívan választottak ellenfelet stb... Szal nekem ez nagyon bejön :P A csirkés dolgokhoz: nekem Kon elég volt a sorozatba de már kezdem ezeket is megszokni, fõleg Novát :P Részemrõl jobban örülök egy ilyen fillernek mint mondjuk egy tréninges vagy akármilyen marhaságnak. Még a két másik boundnak adjanak valami állat képességet és frankós lesz.... Ja és mint mondtam a második bound az szvsz vérbeli vámpír :P

Dreamcleaver

A special elsõ felérõl lásd képeket feljebb. Ha azok neked rendben vannak, akkor nem tudom eddig milyen Bleach-t néztél. A második felében (Boundos rész) viszont már jó volt a rajzolás, régi Bleach szyle. Remélem így marad.

A Boundokból nekem a csajszi, meg az outróban látható fehárhajú csávó jön be. Nem szeretem a túl klasszikus vámpír kinézetû anim karaktereket, valahogy nekem az két külön világ. Aszzem az ázsiai mitológiában is vannak ilyen éjszakai vér/lélekszívó szellemlények, szóval van helyi alap. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Én azt mondom,hogy Yoruichivel és Soi Fongal semmi gond nincs...

Lt. Simoan Blarke

a vámpírcsajszi szerintem is baromijól néz ki :D meg az a lávagólem is nagyon el lett találva. Rukiát nem láthattuk eddig olyan szögbõl, hogy el tudjam dönteni, hogy õ jó-e :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bandita ^^

Quote from: blarkea vámpírcsajszi szerintem is baromijól néz ki :D meg az a lávagólem is nagyon el lett találva. Rukiát nem láthattuk eddig olyan szögbõl, hogy el tudjam dönteni, hogy õ jó-e :D

Rukia megjelenik: Tûzgólem vs. "Icy stuff"
Hamar vége lesz.......:whoah:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Christian

Sztem meg Rukiára is vonatkozik,hogy még nem tért vissza az ereje amit az elõzõ gigai elszívott szal...marad az Ichigo + Rukia duett melynél Rukia hátulról segít "varikkal" :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChristianSztem meg Rukiára is vonatkozik,hogy még nem tért vissza az ereje amit az elõzõ gigai elszívott szal...marad az Ichigo + Rukia duett melynél Rukia hátulról segít "varikkal" :)
én rajzolásra értettem :s
tényleg, Rukia kardjával mi van? azon keresztül ruházta fel Ichigot, utána azt visszaszerezte valahogy?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

andi^^

Quote from: ChristianSztem meg Rukiára is vonatkozik,hogy még nem tért vissza az ereje amit az elõzõ gigai elszívott szal...marad az Ichigo + Rukia duett melynél Rukia hátulról segít "varikkal" :)

Varikkal - mintha csak magamat hallanám, szobatársaim ilyenek miatt szoktak idegbajt kapni.
A régi jó Ichigo- Rukia felállás nekem nagyon tetszene :jee: :jee:  Imádom õket. Remélem Rukia megint beköltözik a szekrénybe! Ott a helye!

A vámpírcsaj szerintem béna...

Bandita ^^

Quote from: andi^^A régi jó Ichigo- Rukia felállás nekem nagyon tetszene :jee: :jee:  Imádom õket. Remélem Rukia megint beköltözik a szekrénybe! Ott a helye!

Nem teljesen ebbe a témába vág, de errõl jut eszembe:
SPOILER!!!!/Ugye ki fog derülni, [COLOR="White"]hogy Ichigo apja is Shinigami volt. De ezt Rukia mért nem tudja? Legalább ar "erõ"-t éreznie kellene benne, lévén captain volt. Azt értem hogy Ichigo nem veszi észre/Can't help it/.
Meg arra is kiváncsi leszek, hogy mit fog ügyködni Urarharával...[/COLOR]/SPOILER END!!!!

Szerintem meg a vámpírcsaj a végén haweri viszonyt fog kialakítani...o.O

^
^
Tudom hogy spoileres a topic, de ezt mégi ki kellett színeznem... Még élni akarok... :P
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."