Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Christian

Most attól,hogy neki bejön a hihihi még nem hülye vagy orvosi eset, csak különleges :D Izlések és pofonok :)

Kvikveg

Quote from: blarke[COLOR="White"]bad english you hav, m8[/COLOR]
...
[COLOR="White"]Yes, Master Yoda, his bad English you point out. Fear you must not. Better become he will. Hopefully.
(Francba, nem tudom utanozni.:lul: )

edit: bazz, most latom, hogy illik az avataromhoz! :lul: [/COLOR]

Eees meg mindig nem volt idom tovabbnezni. Es ma sem lesz. Francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg[COLOR="White"]Yes, Master Yoda, his bad English you point out. Fear you must not. Better become he will. Hopefully.
(Francba, nem tudom utanozni.:lul: )

edit: bazz, most latom, hogy illik az avataromhoz! :lul: [/COLOR]
LOL! :lol: na off vége :)

Christian: akinek az a picsás hihihihi bejön, az az én szememben már csak beteg lehet :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Peetee

Quote from: blarkeLOL! :lol: na off vége :)

Christian: akinek az a picsás hihihihi bejön, az az én szememben már csak beteg lehet :D

OK. Elismerem az angollal elszálltam, csak halkam mondom [COLOR="White"]a középfokú nyelvvizsgám már megvan[/COLOR]  :D

Nem szeretem a tökéletes karaktereket az animékben. Unalmasnak találom. Inkább csinálják egy kicsit bolondosra, úgy szórakoztatóbb.

Nevl

Én azt sajnálom, hogy ebben az animeben is beleestek abba a tipikus klisébe, hogy jön a fõhõs erõs stb, jön egy komoly ellenfél, harc, vesztésre áll a kiskedvenc, gyenge... majd rájön erejére, legyõzi a gonoszt, de majdnem meghal... jó pihi edzés, dupla olyan erõsek lettünk, jó megint harc, hopp még erõsebb ellenfél, megint épp csak nyerünk, megint pihi+edzés, megint dupla olyanerõsek lettünk. Júúúj még erõsebb ellenfél stb... Szal ez szép és jó, de valahogy nekem picit szétzilálja a dolgokat. Miért nem lehet egy alapból dúrván erõs fõhõs, aki szép lassan ereszti kis az erejét, ellenfeléhez mért erõt szabaít csak el és nem akar meghalni minden kis piszlicsáré csata végén.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Venom

Megnéztem a 67-ik részt is, és most már csak azért imádkozom, hogy az arc végén megöljék a kis ribancot. (Elnézést a szóhasználatért.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rage

Quote from: PeeteeOK. Elismerem az angollal elszálltam, csak halkam mondom [COLOR="White"]a középfokú nyelvvizsgám már megvan[/COLOR]  :D
Hat ez igencsak szomoru. :p
(Igy is epp eleg siralmas itthon az angoloktatas, de sajnos mara odaig jutottunk, hogy aki 3 szonal tobbet tud gugyogni nyelvvizsgan, az kozepfok. Nehogy magadra vedd, ezt altalanossagban mondom. Pl. voltam olyan angoloran, ahol nem egy ember meg olvasni sem tudott normalisan, pedig mindenkinek minimum kozepfokuja volt.)

ON: Hihihihi rulez! :muhahah:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

Erõs javulást érzek a fillerbe minden téren...rajzolás,sztori meg úgy minden. Tetszik,hogy nem egy izom ellenfele van Ichigoéknak hanem tudják,hogy valahogy el kell érni,hogy Ichigo harc nélkül adja meg magát, mivel harcban semmi esélyük nem lenne... Sztem most ez érdekes rész volt, sõt most kifejezetten érdekel mi is a helyzet... Vagy ezt most csak én látom így?

Venom

Nem csak te vagy így vele, sosem árt egy sorozatnak ha nem csak egy überkombós vágással tudják megoldani a problémát, azonban szerintem túlfeszítik a húrt.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Sztem eddig volt túlfeszítve és ezzel kellett volna kezdeni a fillereket. Akkor most nem várnám,hogy vége legyen. Amúgy valszeg filler end lesz a köv résznél valóban mert nehéz lenne tovább húzni ezt a sztorit...

Alkyra

Quote from: VenomNem csak te vagy így vele, sosem árt egy sorozatnak ha nem csak egy überkombós vágással tudják megoldani a problémát, azonban szerintem túlfeszítik a húrt.

Én tovább is megtûröm, mert az alapötlet, hogy most ésszel kell küzdeniük nekem is bejönn, DE azt a vihogó törpét könyörgöm szedjék már ki, vagy üssék már le, mert a hideg kiráz, ha meghallom a hangját..:grrr:

Dreamcleaver

Hát ja, arra az idegesítõ kis törpére rá kéne szabadítani egy csáplényt vagy valami...:muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverHát ja, arra az idegesítõ kis törpére rá kéne szabadítani egy csáplényt vagy valami...:muhahah:
:lol:

btw. egyetértek. túl volt feszítve. viszont az zsír, ha a mindenkit szétverünk és lépünk 3 szintet a képeségeink terén vonulat ápgrédelõdik :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Nagyon jó lenne pl ha a labirintusos rész most jött volna :P Amúgy ez a pszichológiai hadviselés nagyon ott van. Még Orihime is ,hogy kikelt magából? Szeretem az ilyet :D Amúgy most egyre kevesebb hihihihi van. Mondjuk egyre jobban az jön le,hogy a kis csaj azért csinálja ezt,hogy Ichigoékat és ne a nézõket idegesítse az amúgy is feszült helyzetben...az már más kérdés,hogy a nézõ az akinek eldurran az agya és nem Ichigo :D

Dreamcleaver

Mondhattok bármi szépet, akkor az lesz a legjobb ezekben a fillerekben, ha már végre véget érnek. :) Akkor a Bleach végre visszakerülhet kedvenc animjaim közé.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Észrevette vki, hogy a D-tecnolife címû zene olyan, mintha az X nyitánt ötvözné az egyik amerikai banda (lehet, hogy a Linkin Park) zenéjével? :)

Ready2

kint az uj lunar sub de bah. miert kell 300+ megasat kesziteni? :(

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberÉszrevette vki, hogy a D-tecnolife címû zene olyan, mintha az X nyitánt ötvözné az egyik amerikai banda (lehet, hogy a Linkin Park) zenéjével? :)
LP biztosan nem. D-tecnolife egész jó, de köze nincs a numetálhoz :D
Ready: 300 mega? :eeek: micsináltak ezek? :3x3: marad a DB akkor...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Nem is a numetálra gondoltam, hanem arra a nyögdösésre. Azt szerintem kivágták vhonnan, mert már hallottam máshol. Az X viszont biztos, kizárt, hogy a dallamot nem nyúlták volna le...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberNem is a numetálra gondoltam, hanem arra a nyögdösésre. Azt szerintem kivágták vhonnan, mert már hallottam máshol. Az X viszont biztos, kizárt, hogy a dallamot nem nyúlták volna le...
nyögdösés nincs a D-tecnolifeban. direkt újrahallgattam. nem kevered az Ichirin no Hanával?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

Quote from: blarkeReady: 300 mega? :eeek: micsináltak ezek? :3x3: marad a DB akkor...

ja 2 verziot csinaltak:
egy 349megas xvideset
meg egy 337megas h264-est
hogy minek valtottak most azt nemtom de igy en konnyen lehet hogy leszokok a lunaros forditasrol pedig idaig az o verziojukat archivaltam. na nembaj ugy tapasztaltam bleach-society is elegjo, akkor ezutan ok lesznek a nyerok :)

Member

Ez a címe, komoly. Áhájáj, nem tudom betûzni azt a részletet, amely a refrének elõtt van.

Ready2

hopsz rajottem kozben miert ilyen nagy a 63: ez egy 47perces special volt.
igaz hogy DB-nek csak 288megas lett, de vegulis ennek fenyeben a 340mega meg elfogadhato. akkor maradok megis lunarnal :)

Christian

Lehet kezdeni tippelgetni,hogy igaz -e a hír,hogy az utolsó filler rész jön vagy sem :D Holnap mindenki derül, ha minden kiderül :P

Venom

Inkább reménykedem benne, mintsem hogy tippelek. :ejnye:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rage

Hat, asszem en mar elmondtam parszor a "tippem", majd ha veletlenul bejon, akkor azert ne csodalkozzatok. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Necrid^

igaz hogy köv rész 1 óras special lesz?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Necridigaz hogy köv rész 1 óras special lesz?
tudtommal igen...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rage

Quote from: Necridigaz hogy köv rész 1 óras special lesz?
Bezony. (A legutobbi resz vegen ki is irtak.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Ready2

Quote from: White SeeDValaki nem tudja honnan tudok letölteni Bleach OST-t?
Az elsõ intro és a második outro kéne:)

gyakrolatilag barmelyik nagyobb bleach portalrol pl:

Bleach Society Bleach Exile vagy BleachTV