Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

ReLax18

52-53:
Sajna múlt héten nem sikerült megnéznem, de ezt ma bepótoltam. Ez a 2 rész nagyon jóra sikeredett. A Byakuya vs. Renji harc nagyot ütött. Nem volt kétséges, hogy ki fog nyerni, de azért jó volt látni valami normális harcot. Kenpachi vs. Tousen...itt már voltak gondjaim, de azért ez az állat Kenpachi kárpótolt mindenért:D
Ami nem kellett volna bele aza 5 perc ismertetõ az elején, hogy mi történt eddig...
Amúgy meg minden szép és jó...csak jöjjön már aza hülye Ichigo, és verje szét annak a b*z*képû Ginnek a fejét:D:D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Bucser

Olvasom a Mangát és közben nézem a Sorozatot (nem vagyok ám beteg és fanatikus:D) Ez az összevont rész nagyon jó lett:) csak szerintem nem volt értelme az összevonásnak.. én ezt a puskaport a Ichi versus Byakuya részre tartogattam volna... Így nem ütött akkorát.. viszont Kenpachi hangját nagyon jól eltalálták...


Spíler a Mangához:

Nvmra antlba oehgáyvfna aém xv n 198-nf Puncgreora:) ÉF zbfg záe n Znatáona vf iáeungó xvpfvg gözéalroo nxpvó:) IÉTER!!:Q

//www.rot13.com
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

Pech

Most néztem meg a 52-53. részt nagyon jó de én már Ichigo csatájára várok nagyon az nagyon jó lesz. :lazza:  . És ha nem nagy kérés akkor megmondaná valaki hogy Ichigo azzal az öreggel is harcolni fog aki a kivégzésnél mondott pár szót?( Sajna a nevét nem tudom, mert több animét nézek egyszerre és a "mellékszereplõk" nevét nem mindig tudom megjegyezni. Jah és én is várom azt a részt amikor megverik Gin-t.)

Tyrael

Quote from: PechMost néztem meg a 52-53. részt nagyon jó de én már Ichigo csatájára várok nagyon az nagyon jó lesz. :lazza:  . És ha nem nagy kérés akkor megmondaná valaki hogy Ichigo azzal az öreggel is harcolni fog aki a kivégzésnél mondott pár szót?( Sajna a nevét nem tudom, mert több animét nézek egyszerre és a "mellékszereplõk" nevét nem mindig tudom megjegyezni. Jah és én is várom azt a részt amikor megverik Gin-t.)
Az egyes squad kapitányával? nem
azzal majd a beteges fehér hajú és a csajozós kapitány fog  ellkezdeni, de nem nyomják végig.

Tyrael

Lythis

Lenne egy kérdésem: OST2. van, vagy létezik, vagy készül? És ha igen, akkor valaki tudna adni egy helyet ahonnan le lehet nyúlni? (Az elsõ már megvan)
 Amúgy Bleach atomsirály egy sorozat, viszont én csak nemrég nézem, úgyhogy eddig csak 28-ig láttam, és egyelõre csak 38. részig  van meg, de igyekszem mihamarabb behozni a lemaradást.

Ready2

megcsak 1 ost van. ost2 biztosan lesz majd (es gondolom mar keszul is)

Alkyra

#276
Quote from: LythisLenne egy kérdésem: OST2. van, vagy létezik, vagy készül? És ha igen, akkor valaki tudna adni egy helyet ahonnan le lehet nyúlni? (Az elsõ már megvan)
 Amúgy Bleach atomsirály egy sorozat, viszont én csak nemrég nézem, úgyhogy eddig csak 28-ig láttam, és egyelõre csak 38. részig  van meg, de igyekszem mihamarabb behozni a lemaradást.

Jól teszed! :jee: Mire beérsz minket addigra már meglesz a nagy csavar  
is a sztoriban szal neked majd nem kell várni arra.^^

Oh és bocsi Tryael. Én vagyok a hülye.^^

Tyrael

Quote from: AlkyraJól teszed! :jee: Mire beérsz minket addigra már meglesz a nagy csavar  
is a sztoriban szal neked majd nem kell várni arra.^^

Oh és bocsi Tryael. Én vagyok a hülye.^^
np :)
amúgy meg sorry, hogy tegnap nem spoilereztem ki azt a két sort, de épp csak felugrottam netcaféból elolvasni a leveleimet, aztán nem akartam sokat szuttyogni :)
jah, csavart én is várom már, mondjuk utána meg lesz x beszélgetõs rész. :(

Tyrael

Lazzaret

Ma adta le a TokyoTV az új részt itteni idõ szerint 10:30-kor. Már alig várom hogy fent legyen torrenten.

Éljen soká Zaraki Kenpachi-taicho!!!

 :hail:


www.arkangyalok.uw.hu

Ready2

Quote from: LazzaretMa adta le a TokyoTV az új részt itteni idõ szerint 10:30-kor. Már alig várom hogy fent legyen torrenten.

Éljen soká Zaraki Kenpachi-taicho!!!

 :hail:

ja mar saiyamantol lehet is szedni raw-t

Ready2

54 dattebayo sub megjelent

Tyrael

Quote from: Ready254 dattebayo sub megjelent
már egy ideje :)

Tyrael

Project_2501

Gondolom mindenki ( még a fordító csapatok is ;) ) jól ki volt éhezve az egy hetes Bleach szünet miatt és most igencsak csipkedték magukat. Jó hamar elkészültek az 54. sub - bal :)
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Jah.

Nagyon jó volt a 54. rész. Végre haladunk a sztoriban s ami a legfontosabb:
VÉGRE BYAKUYA VS. ICHIGO rész következik.  :)  :)
Már alig várom. Kíváncsi vok, hogy valósították meg ichi bankaiját. :D
Még egy hét. Heh. Fene bele. :)

Lazzaret

ÓÓÓÓ ÉN BALGA!

Megtettem amit nem kellet volna :bruhuhu: . Elovastam a manga eddigi részeit. Le is lõttem az eddigi összes poént jó elõre. Nagyon komoly lesz a kövi pár rész az már biztos.


Egy sejtéssem meg beigazolódot.

SPOILER: Még pedig az hogy Ichigo apja is egy Shinigami. Erre azért gondoltam mert amikor Ichigo edzet Uraharával, Urahara megmondta neki hogy Rukia ereje csak feltámasztotta a benne rejtõzõ Shinigamit. Már akkor gondoltam hogy az apja is az. Éreztem én :) .


www.arkangyalok.uw.hu

Suszi

Ez a két rész nekem is tetszett és nagyon várom a folytatást  :jee:

Tyrael

#286
Quote from: LazzaretÓÓÓÓ ÉN BALGA!

Megtettem amit nem kellet volna :bruhuhu: . Elovastam a manga eddigi részeit. Le is lõttem az eddigi összes poént jó elõre. Nagyon komoly lesz a kövi pár rész az már biztos.


Egy sejtéssem meg beigazolódot.
Éreztem én :) .
zangetsu is mondta neki, de nem ertem, hogy ebbol miert gondoltad azt amit, hiszen se renji se rukia, se a shimigamik nagy resze nem "true-blood" vagy mi.
szal nem csak annak lehet ereje, de annak rendkivuli :)
remelem elegge burkoltan fogalmaztam, es igy nem spoiler :)

Tyrael

death_scythe

#287
Quote from: Tyraelzangetsu is mondta neki, de nem ertem, hogy ebbol miert gondoltad azt amit, hiszen se renji se rukia, se a shimigamik nagy resze nem "true-blood" vagy mi.
szal nem csak annak lehet ereje, de annak rendkivuli :)
remelem elegge burkoltan fogalmaztam, es igy nem spoiler :)

Tyrael

Nem akarlak lelombozni de most hogy idézted a spoiler-es rész simán láthatóvá vált, hiába fogalmaztál burkoltan :) . Engem nem zavar, de hát lehet hogy másokat majd igen. Arra viszont nincs ötletem hogy mit kéne csinálnod(talán edit és szed ki a kifehérített részt a quote-ból vagy színezd át). Csak gondoltam szólok.

Ja és most vettem észre hogy ez a 100-ik post-om úgyhogy gratuláciokat, virágokat, édességeket a mûvész öltözõmbe kérem. :lazza:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Tyrael

Quote from: death_scytheNem akarlak lelombozni de most hogy idézted a spoiler-es rész simán láthatóvá vált, hiába fogalmaztál burkoltan :) . Engem nem zavar, de hát lehet hogy másokat majd igen. Arra viszont nincs ötletem hogy mit kéne csinálnod(talán edit és szed ki a kifehérített részt a quote-ból vagy színezd át). Csak gondoltam szólok.

Ja és most vettem észre hogy ez a 100-ik post-om úgyhogy,  gratuláciokat, virágokat, édességeket a mûvész öltözõmbe kérem. :lazza:
kösz, kitöröltem :)

Tyrael

ReLax18

54:
Ichigo is in da house!:whoah: :whoah: :)
De azér az már sok amit csinál...azért nem kéne a "szent kivégzõmatyit", ami persze full power-on van, csak úgy flegmán visszaverni. Meg a "szent kivégzõépületet" is megrongálni. Ichigot túlságosan is feltápolták sztem:(
De ezért szeretem!:lazza:

u.i. Byakuya milyen kis sunyi dög volt a végén?:D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lazzaret

Ebbõl is látszik hogy nm egyszerûen egy shinigami hanem több annál. Nem csoda hogy kb 1 hónap alatt eléri a kapitányok szintjét is.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: ReLax1854:
Ichigo is in da house!:whoah: :whoah: :)
De azér az már sok amit csinál...azért nem kéne a "szent kivégzõmatyit", ami persze full power-on van, csak úgy flegmán visszaverni. Meg a "szent kivégzõépületet" is megrongálni. Ichigot túlságosan is feltápolták sztem:(
De ezért szeretem!:lazza:

Áh, nézd csak meg az animot. A "tájcsók" nem lepõdnek meg nagyon, hogy sikerült neki megállítannia s szétrombolnia azt a két kivégzõ cuccot.

Egyb. ichigo TÉNYLEG más mint a többi az összes többi shinigami..lelkileg is.(aki olvasta a mangát az tudja mirõl beszélek..bár mostmár az animban is volt, de ott még nem tisztázták annyira...)

Thomasson88

1-2mondatban valaki eltudná mnodani hogy mirõl szól ez az anime hány részes?
folyik e még vagy már befejezték? Kiváncsi lennék rá, mert nemsokára elérek oda hogy a Narutonak már csak a heti 1 részeit lássam és kelleni fog valami és kiváncsi vagyok erre az animera csak nem akarok buta módon neki esni semmi háttértudás nélkül.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Lazzaret

Rövid verzió: :haha:

 A halálistenek (Shinigami) és a gonosz szellemek (Hollow) harca.

 A sorozat eddig 54.-dik résznél tart.

Többet nem is írok róla mert SPOILERNEK számítana. Ajánlom hogy nézd meg az elsõ pár részt, akkor megtudod kb. mirõl is szól.

Az egyik legsikeresebb sorozat. Csak ajánlani tudom. Van benne minden. Poén, misztikum, akció, minden ami kelhet egy ilyen stílusu animehoz.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretRövid verzió: :haha:

 A halálistenek (Shinigami) és a gonosz szellemek (Hollow) harca.


Hát ez pont nem igaz.^^ Ill. csak részben az.
A Shinigami az egy munka. A Halott emberek lelkeit kell átküldeni a túlvilágra
s a gonosz ittmaradt lelkeket([COLOR="White"]akik itt maradna azokból Hollow lesz egyidő után[/COLOR]) meg lecsapják-:)
Ichigo, történetünk főhőse, látja a szellemeket, demár hozzászokott a dologhoz.
Egynap az élete megváltozik, mert családját megtámadja egy Hollow...
A többi spolier lenne, ezé nem mondom el.^^
Remek a sztorivezetése, jó a történet, tele poénokkal.:)
Nézd, me most naruto nem lesz egy darabig.(mármint normális...)

Suszi

Szerintem nyugodtan elkezdheted nézni Naruto mellé (én is ezt teszem :haha: )

Thomasson88

jónak hangzik.- És ezt is ilyen sok részesre tervezik mint a  NArutot?
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Project_2501

Quote from: Thomasson88jónak hangzik.- És ezt is ilyen sok részesre tervezik mint a  NArutot?
A Narutot nem ismerem, de azt tudom, hogy a Bleach manga verziója most tart a 200. résznél, tehát van hová felzárkóznia az animenek :)
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Quote from: Project_2501A Narutot nem ismerem, de azt tudom, hogy a Bleach manga verziója most tart a 200. résznél, tehát van hová felzárkóznia az animenek :)

de a manga csak pár résszel van elõbbre mint az anime.
Olyan 10-15 résszel.Szal az hogy 200. résznél tartanak a mangában az nem jelent semmit.

Lazzaret

Ja de szerintem húzni fogják amig csak lehet az egészet. Vagyis lesz vagy 30 rész mig Ichigo meg Byakuya megküzs egymással.


www.arkangyalok.uw.hu