Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Lazzaret

55 :jee:  Király volt. Kicsit feltüzesednek a kedéjek a végére :haha: Csak kár hogy nem sok minden történik benne, érezhetõen kezdik húzni.


www.arkangyalok.uw.hu

Ready2

Quote from: Lazzaret55 :jee:  Király volt. Kicsit feltüzesednek a kedéjek a végére :haha: Csak kár hogy nem sok minden történik benne, érezhetõen kezdik húzni.

ja nemvolt rossz. marcsak azt varom hogy gin vmi szart keverjen :)

Lazzaret

Sztem az még messze lesz. De hogy kavarni fog az biztos. Elöbb lásuk Ichigo és Byakuya küzdelmét( IIICCHH, NNNIIII, HAJIME! :haha: idézet:"Véres sport" ) Mondjuk ez a tüzes vég ez nagyon király volt ahogy az öreg teljesen bepipult.


www.arkangyalok.uw.hu

Venom

Az 54-ik rész sok szempontból vitte a pálmát, szerintem az egyik legjobb Bleach epizód ami megjelent. Persze, ehhez ismerni kell az előzményeket, de nekem hihetetlenül tetszett minden szempontból. (Najó, a viccesre vett Rukia dobás kimaradhatott volna szerintem...)

Az 55-ik rész egy kellemes átvezető volt, de még nem igazán indultak be az események. Arra vagyok kíváncsi, hogy hanyadik részben, melyik harc kellős közepén fog Ichigo visszaemlékezni, hogy mégis hogyan lett meg a Bankai. :)

És végül, de nem utolsó sorban: A tüzes öreg (túl hosszú a neve hogy megjegyezzem és le is írjam) engem baromira emlékeztet... Zseniális Teknősre!!! (Volt egy rész DBZ-ben, amikor a vén Teknős kiállt a partra, ledobta a polójót, mint az öreg az 55-ik részben, és befeszített. Csak nem tűz volt, hanem villám. Szerintem... hát izé... lol...)

Edit: Tudom, hogy az öreg nem a pólóját dobta le, de félmezetelenre vetkőzött mindkét vénség. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

ReLax18

55:
Miért nem Byakuya vs. Ichigo harcot mutatták?!?!?!?!:bruhuhu:
Na mindegy...lesz helyette Soi Fong vs. Yoruichi-san + 2 "tájcsó" vs. "Zseniális Teknõs" (nálam is kb. azt a hatást érte el, mint Venomnál:) ). Az lehet, hogy húzták, de ez még jó volt. Az viszont nem tetszik, hogy ez is mindjárt beéri a mangát, mint a Naruto:(...és ha különbözõ idióta Don Kanonji fillerek lesznek közben, akkor lemondok errõl is:(:)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lythis

Nekem még mindíg nincs több 36 résznél:bruhuhu: :bruhuhu:

 Jah, ezt most találtam: BLEACH reloaded

Nimlot

Hé srácok! hol van az 54-es rész?
"Being too kind is also... cruel!"

ReLax18

Quote from: LythisJah, ezt most találtam: BLEACH reloaded

OMFGOMFG!:D:D:hopp:
Nagyon pöpec:jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Necrid^

Quote from: White SeeDMost szedtem le az össze leszedhető részt. Már scak neki kéne állni nézni:p
Hajra!tetszeni fog neked. én most néztem végig 3 nap allat. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Venom

A bevezetõ alapján én még azt várom nagyon, hogy mikor jelenik meg Ichigo "sötét oldala". És ha már a bevezetõnél tartunk, a Bleach bevezetõk többsége eddig szerintem nagyon el lett találva! :jee:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lazzaret

Az már fanatikusnak számit aki már 5-ödszõre nézi végi a sorozatot :D:D:D
Mert ha igen én totál az vagyok :D


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

#311
A PSP-s gamenek van egy piszok jó OP-je.(saját anime op).
A zene is nagyon állat alatta.(eddig az összes blech op bejött de nagyon)
Csak vajon hogyan kéne kiszedni???

Áhh már alig várom a harcot...demost sajnos egyenlõre más harcát fogjuk látni(legutoljára fogják mutatni Ichi vs Byakuya harcot...sajnos..:bruhuhu: Az még min 3. hét.hüpp hüpp...)


Manga 201:
Hüü..érdekes fordulatot vett a manga.^^
[COLOR="White"]Rukai visszanyerte shinigami erejét s be is mutatta, hogy milyen ügyes tud lenni.:) A kedvenc elemi erõmet birtokolja, a jeget.:jee: :jee: Mellékelek egy képet róla.^^[/COLOR]

Bandita ^^

Ha szabadna: A mangának melyik chapterje az 55.rész??? Nemtalálommm...:bruhuhu:
O-n-e-ga-i.....
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Alkyra

Úgy a 180.-190. taján keresgélj...asszem 175 környékén lesz valszeg.

Suszi

Az 54. részt nem tudnátok felrakni az ftp-re? Nagyon örülnék neki :) Elõre is thx

Alkyra

Quote from: SusziAz 54. részt nem tudnátok felrakni az ftp-re? Nagyon örülnék neki :) Elõre is thx

Miért nem töltöd le dattebayo-tól?
Nálam ált 70-80kval szokta szedni a dolgokat onnan(de az is igaz hogy vissza is töltök min. egyszer mindent..)

Suszi

Feliratosan vannak ott is a részek?

Ready2

Quote from: AlkyraMiért nem töltöd le dattebayo-tól?
Nálam ált 70-80kval szokta szedni a dolgokat onnan(de az is igaz hogy vissza is töltök min. egyszer mindent..)

mar van a lunaros verzio is 55ig szerintem toluk erdemes szedni. dattebayo elvegre csak speedsub :)

Necrid^

Quote from: Ready2mar van a lunaros verzio is 55ig szerintem toluk erdemes szedni. dattebayo elvegre csak speedsub :)
Hehe.én ugy csinálom hogy  előszor Saiyaman RAW. majd utána dattebayo a sub miatt. majd a Lunar mert a minősége az :cool:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Miért miért miéééérrrttt a nagy robbanáskor kellet vége lennie :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: . Ez a rész is király volt már alig várom a kövit.


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Quote from: LazzaretMiért miért miéééérrrttt a nagy robbanáskor kellet vége lennie :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: . Ez a rész is király volt már alig várom a kövit.
Sõt.. ichigot nem is mutták. bár mondjuk ott volt a nõi harc :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Mondom. Ichigo a legvégén lesz. Elõtte mások harcát mutatják be.

ReLax18

Quote from: Necrid...bár mondjuk ott volt a nõi harc :D

És még milyen nõi harc!:eeek:
Na ez a rész kellett, de nagyon. Fõleg a második fele tetszett. Egyszer egyik áll nyerésre, aztán a másik. Nagyon jó.:jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Necrid^

Quote from: ReLax18És még milyen nõi harc!:eeek:
Na ez a rész kellett, de nagyon. Fõleg a második fele tetszett. Egyszer egyik áll nyerésre, aztán a másik. Nagyon jó.:jee:
Alig várjuk a köv részt :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Venom

Quote from: ReLax18És még milyen nõi harc!:eeek:
Na ez a rész kellett, de nagyon. Fõleg a második fele tetszett. Egyszer egyik áll nyerésre, aztán a másik. Nagyon jó.:jee:

Elnézést, tényleg nem kötekedésbõl, de ez az "Egyszer egyik áll nyerésre, aztán a másik." szerény véleményem szerint a legismertebb akciós klissé, tök mindegy milyen mûfajról legyen szó. :rolleyes:

Ettõl függetlenül kíváncsi vagyok mit fognak kihozni a harcból... :) (Igen, nem olvasok mangát, inkább várok egy hetet a következõ részre.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Ready2

nemtom nekem eza resz nemtetszett. marha sokat dumaltak es alig csinaltak vmit a holgyek

ReLax18

Quote from: VenomElnézést, tényleg nem kötekedésbõl, de ez az "Egyszer egyik áll nyerésre, aztán a másik." szerény véleményem szerint a legismertebb akciós klissé, tök mindegy milyen mûfajról legyen szó. :rolleyes:

Ettõl függetlenül kíváncsi vagyok mit fognak kihozni a harcból... :) (Igen, nem olvasok mangát, inkább várok egy hetet a következõ részre.)
Lehet, hogy akcióklisé, de akkor is jó látni. Fõleg, ha porba tiporják a másik egóját:rolleyes:
Íme:
Soi Fon: Hahaha! Most megöllek az új technikámmal, ami annyira új, hogy még neve sincs.(beizzítja a technikát)
Yoruichi: Jééé! Lemásoltad a technikám! De ari!(beizzítja durvábban a technikát)
Soi Fon: ...(elkezd sírni)
:lul:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Necrid^

Quote from: ReLax18Lehet, hogy akcióklisé, de akkor is jó látni. Fõleg, ha porba
Soi Fon: Hahaha! Most megöllek az új technikámmal, ami annyira új, hogy még neve sincs.(beizzítja a technikát)
Yoruichi: Jééé! Lemásoltad a technikám! De ari!(beizzítja durvábban a technikát)
Soi Fon: ...(elkezd sírni)
:lul:
:lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Quote from: ReLax18Soi Fon: Hahaha! Most megöllek az új technikámmal, ami annyira új, hogy még neve sincs.(beizzítja a technikát)
Yoruichi: Jééé! Lemásoltad a technikám! De ari!(beizzítja durvábban a technikát)
Soi Fon: ...(elkezd sírni)
:lul:

Hát majdnem.
Javítok:
Soi Fon: Hahaha! Most megöllek az új technikámmal, ami annyira új, hogy még neve sincs.(beizzítja a technikát)
Yoruichi: Tévedsz. Van neve.******. ("beizzítja" durvábban a technikát)Vigyázz Soi Fon, ezt még nem tudom annyira írányítani.
Soi Fon: ...

Bocsánat csak nem bírtam nézni, hogy a film egyik nagy jelentét elírtad.:haha: (tom hülye természetem van...)

Lazzaret

Nekem tetszik az ilyen akció. Én attól tartok hogy húzásképpen megint a kövi rész valamien visszaemlékezünk 100 évvel korábra szerü móka lesz :(


www.arkangyalok.uw.hu