Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Firebird

Nem nagyon látom itt nyomát ami azért is lehet mert nem vettétek észre de azért is mert vak vagyok. A dattebayo-s sub nál az opening végén ki van írva hogy nemsokára a Bleachnek is valami 22 filler epizód következik a mostaniak után ugyanúgy mint a Narutoban. Hát nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én nem igazán szeretném hogy a Bleach is lesûllyedne a Naruto szintjére.:bruhuhu:

Dreamcleaver

Na megnéztem, és ez az 58-as openingje végén van írva. Nos nem tudni, hoyg ez DB ugratás e vagy sem. Valahol azt olvastam, hogy nem lesz 22 epizódos filler rész a Bleachben. De persze lesznek fillerek, 1-1 rész, ahogy eddig is voltak. Azok a Don Kanonji meg Konos hülye részek. Perszemég semmi tutit nem hallottam. Ami biztos, hogy ha lesznek is fillerek, azok nem most, csak majd későbbb, hiszen most elég nehéz lenne megszakítani a storyt, de többen azt mondják ez csak ugratás.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

De az is lehet hogy véget ér Ichigoék kalandja Soul societben és utána lesz egy kissebb szünet. Vagy átt állnak arra hogy 2 hetente 1 rész lesz leadva. Ki tudja majd meglátjuk.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretDe az is lehet hogy véget ér Ichigoék kalandja Soul societben és utána lesz egy kissebb szünet. Vagy átt állnak arra hogy 2 hetente 1 rész lesz leadva. Ki tudja majd meglátjuk.

Kétlem h átállnának a 2 hét 1 részre. Én legalábbis nagyon remélem.:)
Most márcsak egy lezárás jönn, ami 2-3 részes lesz s vége az elsõ komoly fejezetnek.(meg persze pár aranyos meglepetés...)

Venom

Quote from: DreamcleaverAz viszont nem tiszte kicsoda volt az új személyiség. Az a csávó, akivel akkor találkozott, mikor eszméletlem lett a Kenpachi elleni harban (fehér Ichigo) vagy õ tényleg valamiféle hollow, aki akkor szállta meg mikor majdnem meghalt Urahara kiképzése alatt?

Igen, igen, és igen. Legalábbis én csak erre tudok gondolni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

:ULTRASPLOILER:
[COLOR="White"]Mivel Icihigo PONT abban a pillanatban vált shimigamivá amikor már félig Hollow volt, ezért a Hollow énje nem tûnt el, hanem megmaradt benne. Így Icihigo félig hollow félig shimigami. Vagyis Õ képes átugrani a Shimigami-k szintjét s képes erõsebbnek lenni.(mert ugye maj Aizen mondja, hogy a Shimigamiknak is megvannak a  határaik s ezt csak akkor lehet továbblépni, ha vkl hollow lesz.) Így Icihigo eléggé kényelmetlen helyzetben lesz, mert innentõl már szinte állandóan fogja hallani a másik énjét, ahogy ott suttog a fülében...(s megpróbálja átvenni az írányítást a teste fölött)[/COLOR]
:ULTRASPOLIER END:

bandiras2

:eeek:
http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=20981&st=960

Ezen a fórumoldalon alvaro csatolt egy képet

Ha valaki látta a Neon Genezist, akkor érti.:confused: :wtf:

Nemrég szereztem be az elsõ 25 részt alvaro-tól, erre ez.
Azért nekiállok.:__devil:
Press any key to continue and any other key to quit.

Dreamcleaver

Quote from: bandiras2:eeek:
http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=20981&st=960

Ezen a fórumoldalon alvaro csatolt egy képet

Ha valaki látta a Neon Genezist, akkor érti.:confused: :wtf:

Nemrég szereztem be az elsõ 25 részt alvaro-tól, erre ez.
Azért nekiállok.:__devil:

Na igen, aranyos kép ez a Rei-Rukia-chan :D , de azért a Bleach meg az NGE az két külön dolog. Bár nekem mindkettõ bejött, kivéve az NGE vége, mert abból mind sz*r, sztem. A Bleach végét ugye még nem kommentálhatom. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

ReLax18

#398
59:
Tudtam, hogy egyszer ez is bekövetkezik, de hogy most...Byakuyáról meg a végén kiderül, hogy nem is annyira rossz shinigami:), míg Ichigo gonosz kis [COLOR="White"]Hollow énje pedig nagyon elmebeteg. Kicsit meglepődtem, hogy a harcból Ichigo került ki rosszabbul, de ez van. A végén még jobban megszeretem Byakuyát, mint Ichigot...[/COLOR]
Jaj és jön a vége...annyira várom...kár, hogy elspoileroltam magam vele:(
...nameg egy hét szünet...:ejj:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lazzaret

Ichigo konosz kis énje nem csak a [COLOR="White"]Hollow[/COLOR] része. Nem azóta van meg neki mióta ténylegesen Shinigami lett. Ez már régóta benne van. Ha visszanézitek a 17.dik részben elõjön neki csak nem úgy mint a mostani részben.


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Ugyan még nem láttam az 59-ik részt(fanatikus Lunar néző vagyok) de olvasgatva az előbbi post-okat én is megírom véleményemet a Bleach folytatásával kapcsolatban. Szerintem talán akkor járnánk a legjobban hogyha egy lezárható résznél tartanának egy hosszabb szünetet a készítők, így újra tetemes előnyhöz jutattva a mangát és valószínűleg a mínőségre se lesz továbbra se panasz. Bármennyire is szentségtörőnek hangzik én simán kibírnék fél évet ne adj isten egy évet(ennél többet azért nem:) ) hogyha tudom hogy lesz folytatás. Azt semmiképpen sem akarom mint ami  a Naruto-val történik most(ugyan én nem kisérem fiegyelemmel a Naruto-t de a hozzászólásokból ki tudtam találni hogy ott mi a helyzet). Különben is az új season új op song-t és új ed song-t jelentene és az eddigi Bleach op-k és ed-k mind jók voltak :D
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

ReLax18

Quote from: White SeeDspoilerezõ.
Kicsit több kiszinezést, pl a harc kimenetérõl..
poéngyilkos:bruhuhu:

Ha szerkeszteni akarod a postodat, ott az edite a beszólás alatt. Rámész és már is elhet szerkeszteni

Hoppsz...Bocsesz...azt hittem, hogy mindenki up-to-date:oops:

Quote from: death_scytheSzerintem talán akkor járnánk a legjobban hogyha egy lezárható résznél tartanának egy hosszabb szünetet a készítõk, így újra tetemes elõnyhöz jutattva a mangát és valószínûleg a mínõségre se lesz továbbra se panasz. Bármennyire is szentségtörõnek hangzik én simán kibírnék fél évet ne adj isten egy évet(ennél többet azért nem ) hogyha tudom hogy lesz folytatás. Azt semmiképpen sem akarom mint ami a Naruto-val történik most(ugyan én nem kisérem fiegyelemmel a Naruto-t de a hozzászólásokból ki tudtam találni hogy ott mi a helyzet).

Ez egy jó ötlet...bár kétlem, hogy így történne. Ami még úgy jó ötlet lenne aza 2hetente 1 rész...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Venom

Quote from: White SeeDspoilerezõ.
Kicsit több kiszinezést, pl a harc kimenetérõl..
poéngyilkos:bruhuhu:

Ha szerkeszteni akarod a postodat, ott az edite a beszólás alatt. Rámész és már is elhet szerkeszteni

Najó, najó, de már majdnem egy hete kijött a rész, csak nem folythatja magába az ember az egészet az idõk végezetéig. :)

Quote from: Death_scytheUgyan még nem láttam az 59-ik részt(fanatikus Lunar nézõ vagyok)

Erre csak annyit szeretnék mondani, hogy bár én is a Lunar féle részeket gyûjtöm, de mindig a legfrissebb DB-t nézem meg. Egyszerûen a Lunar annyira ellustult, hogy nem bírom kivárni amíg egy hét késéssel kijönnek. És hiába "speedsub" a DB, nagyon jó és igényes a minõség. (Én mércémmel mérve.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lt. Simoan Blarke

Kicsit lelõttetek nekem most pár poént :( :haha: , de mindegy, az evil self dologra magamtól is rájöttem... de a csatakimenetel az szíven ütött. az ichigo-féle bankai is eléggé csúnyán szemöldökráncolásra kényszerített, kiábrándító :S
a Lunar lassú, de ezt kell szeretni, én nem vagyok akkora fan, hogy 1 hónapnál gyakrabban keresnék új részt (kövezzetek meg :D)... ami viszont van, azt élvezettel végignéztem :):)
a legnagyobb zsírság akkor is az új opening!! nem tudom, fenn van-e valahol már az OST formája, de anime voicestream cutból is órákig bírom hallgatni... akkora paradox a szöveg vs. elõadási mód, hogy télleg extázisba tud kergetni :D :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lt. Simoan Blarke

a vak srácot Kempachi critical hittel salvage-re küldte nem?:D (magyarul agyondöfte nem e?:D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Quote from: blarkea vak srácot Kempachi critical hittel salvage-re küldte nem?:D (magyarul agyondöfte nem e?:D)

Csak kicsit megnyeszetelte, de túlélte a harcot.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lt. Simoan Blarke

#406
i c. viszont annak a fickonak a bankai-ja nagyon komoly. kedvencem :):)

edit: eggyel följebb lévő postomat (amiben én is lincselést ígérek ha igaz a hír) töröltem me 1800-as pc-t akarok. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

MÉRT NINCS A HÉTEN BLEACH !!!??? :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:


www.arkangyalok.uw.hu

Kupo

Ja, tényleg, csak Dec. 6.-án lesz... :( Addig PS2-zök, meg kis anime is azért. :hopp:

Bandita ^^

Egy kicsit szíven ütött az alábbi post:

"First of all I want to apologise to all fans, but we've encountered some technical difficulties. Nothing Serious, but about the 60. episode of the Bleach anime series, wont be released in 6. december. I can't tell any further information, but the new favourable date of release will be in 13-15th january. I can't tell how sad I am, but the manga releases will continue on...

Abe Noriyuki




:rolleyes: Just kidding.... :rolleyes:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lazzaret

Remélem tényleg csak vicc. Mert ha beválik amit írsz akkor halál rád :__devil: :__devil: :__devil: :__devil: :haha: :haha: :haha:


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

#411
Nem az volt hogy mosttani hét nincs bleach? akkor ez mi? Bleach 60

Edit: senki ne tölcse le. átverés 59 rész az.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Ugye 59 resz az EGESZ? Es akkor vege! Ugye? Nem szeretnek retestesztakent nyulo sorozatot nezni! :eeek:
Mar igy is kezd elegem lenni a harcijelenetekbol kicsit...

Jah: remelem kiderul, hogy a tuzijatekos-agyus lany testvere ki volt? Meg akire Rukia visszaemlekezett/felnezett az egyik reszben? Meg Urahara kicsoda volt mielott boltos lett belole?

Van valahol a neten jo karakterismerteto, kepekkel? Kezdem baromira keverni a Soul Societys tagokat. en es a nevmemoria... :eeek:
http://www.bleachportal.net/ itt csak par tag volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: KvikvegUgye 59 resz az EGESZ? Es akkor vege! Ugye? Nem szeretnek retestesztakent nyulo sorozatot nezni! :eeek:
Mar igy is kezd elegem lenni a harcijelenetekbol kicsit...

Jah: remelem kiderul, hogy a tuzijatekos-agyus lany testvere ki volt? Meg akire Rukia visszaemlekezett/felnezett az egyik reszben? Meg Urahara kicsoda volt mielott boltos lett belole?

Van valahol a neten jo karakterismerteto, kepekkel? Kezdem baromira keverni a Soul Societys tagokat. en es a nevmemoria... :eeek:
http://www.bleachportal.net/ itt csak par tag volt.
Nem! még nincs vége. meg mindig megy a sorozat. minden kifög derulni majd késóbb. Urahara is annyit tudni róla hogy Death god volt.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: NecridNem! még nincs vége. meg mindig megy a sorozat. minden kifög derulni majd késóbb. Urahara is annyit tudni róla hogy Death god volt.
Francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kupo

Urahara valamelyik squad captain-je volt, azt mondták egyik részbe még.

Alkyra

Spoiler:
[COLOR="White"]Uruhara a "Feltaláló" csapat kapitánya volt//az a fehérpofájú csákó, akivel Ishida harcolt. nah az mostani kapitány//, de elmenekült egy ...ok miatt.[/COLOR]

Necrid^

És elvileg Urahara Yoruichi mastere. egyik részben emlétették asszem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: NecridÉs elvileg Urahara Yoruichi mastere. egyik részben emlétették asszem.
Yoruichi... ja, nyau.
Kepes karakteres oldal, valaki??? Please!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bandita ^^

Quote from: AlkyraSpoiler:
[COLOR="White"]Uruhara a "Feltaláló" csapat kapitánya volt//az a fehérpofájú csákó, akivel Ishida harcolt. nah az mostani kapitány//, de elmenekült egy ...ok miatt.[/COLOR]

Spoiler+:
[COLOR="White"]Urahara azért nem kényszerült elmenekülni, hanem köszönték meg neki a szíves asszisztálását és dobták ki, mert feltalálta az Ichigo-nál is alkalmazott Shinigamivá "alakítást", amivel a hollow énje is megmarad valamelyest, de ezt a technikát nem akarta megosztani senkivel, mer rájött hogy ez veszélyes... Ezt a "device"-ot rejtette el Rukia "faux body"-jába, és erre vadászik Aizen-dono is...[/COLOR]

Ennyi jutott eszembe... Az ne olvassa aki nem akar mindent tudni, de gondoltam helyretennék pár dolgot.

Bár ha a "...ok" ott fennt direkte volt ott, akkor GOMEN... :rolleyes: :haha:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."