Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: NecridJa ténleg.. sryz :rolleyes: de várj az csak ugy megszállta. de nem volt olyan hogy harcoltak egy Hallow ellen SS-ben. nem? ugy értem az volt az egyetlen eset ahol hallow ellen harcoltak.
Varj, az a hollow tenyleg ott volt, mert a szallashely kozeleben irtotta le a tarsasagot, nem?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

#511
Quote from: KvikvegVarj, az a hollow tenyleg ott volt, mert a szallashely kozeleben irtotta le a tarsasagot, nem?
Grrr... most kép zavar. hányadik részben volt ez? gyorsan meglesem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: NecridGrrr... nem telyes a kép most. hányadik részben volt ez? gyorsan meglesem.
Ehheheee... ha n arra emlekeznek. Rukia valamelyik visszaemlekezese... 49
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Igazatok van. szal Hallowk mégis vannak SS-ben.:rolleyes:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

death_scythe

Valaki aki olvassa a mangát is meg tudná nekem mondani hogy a Yamamoto generális és a két kapitány (Ukitake, Shunsei) közötti csata a sülyesztõbe került vagy látunk majd még belõle valamit? Szerintem az egyik legjobb része lehetne a sorozatnak és érdekel hogy vajon láttunk-e belõle még valamit azonkívül hogy egymásnak estek.(Amúgy is csodálkozom hogy a Soul Society még nem dõlt romba az egymásnak feszülõ energiák miatt :D )
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Ha most ezt elmondanám lelõnék egy poént:ejnye:  inkább várd ki és meglátod :D De azt megmondhatom baromi izgi lesz a kövi pár rész :jee:


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LazzaretHa most ezt elmondanám lelõnék egy poént:ejnye:  inkább várd ki és meglátod :D De azt megmondhatom baromi izgi lesz a kövi pár rész :jee:
ez nagyon sablonszöveg, eddig MINDEN kövi pár rész baromi izgalmas volt :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Tudom ezért sem mondok semmit :D Nem lenne utána olyan izgi ha elmondanám :D


www.arkangyalok.uw.hu

Bandita ^^

Ha már így átmentünk spojlerbe, (nem mintha eddig :ejnye: ) Kiváncsi leszek hogy Isshin hogyan illik a képbe. mer eddig naon :whoah:. Kedvencesélyes karakter...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Kvikveg

#519
Hm. Kedvenc karakterek, akikbol meg tobbet akarok latni:
Urahara. Ukitake. Kenpachi termeszetesen. Kaien. Byakuya. Es meg sokan masok.

Nekem ez a kep egyszeruen tetszik...:rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Venom

Engem legjobban Urahara érdekel... meg Ichigo-Kaien kapcsolat. Kérek mindenkit, télleg ne spoilerezzen a mangából. :)

Jah igen! Az feltûnt gondolom mindenkinek, hogy Byakuya VS Ichigo harcnál amikor elõjön a Hollow, Byakuya felismeri a Hollow által használt technikát! Ez csak tovább kuszálta az amúgy sem egyszerû dolgokat. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Squito

Quote from: VenomEngem legjobban Urahara érdekel...
Emléxem, hogy Yoruichi nagyon haver volt Urahara-val... Amikor felkészítette Ichigo-t Yoruichi, akkor monta, hogy anno ki volt Urahara a SS-en belül...

Venom

Azt vágom, a trükkös kérdés az (csak semmi manga spoiler! ;) ) hogy mi a francért lépett le Urahara és Yoruichi SS-bõl, ha ennyire jó pozicíóban voltak?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lazzaret

Hamarosan az animeban tisztázodik az biztos. Várjatok türelemmel :D


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

Urahara összekapott avval a kísérletezõs õrülttel... bõvebben majd szerepelni fog az animében. asszem ez a 11th squad? mert Urahara ennek a kapitánya volt, csak aztán az az õrült takeoverelt. de még1x: animében majd tisztázódni fog rendesen - i hope :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bandita ^^

#525
Quote from: blarkeUrahara összekapott avval a kísérletezõs õrülttel... bõvebben majd szerepelni fog az animében. asszem ez a 11th squad?

11th squad captain: Zaraki Kenpachi
amire te gondolsz az a 13. squad, captain: Kurotsuchi Mayuri, IMHO
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Alkyra

#526
[COLOR="White"]
Azt gondoltam, hogy Rukia durva, nah de a KISLÁNY???:D
"you're hazardus. you must be extermineted."<=Genocide Mod.:whoah: :whoah:
Mindenki olvassa a mangát, isteni.[/COLOR]

Rage

ROTFLOL, es meg en ne szpojlerezzek... :p
No comment.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: AlkyraAzt gondoltam, hogy Rukia durva, nah de a KISLÁNY???:D
"you're hazardus. you must be extermineted."<=Genocide Mod.:whoah: :whoah:
Mindenki olvassa a mangát, isteni.
Alkyra :mad: :grrr: még1 ilyen és meglincsel az anime-only közösség...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bandita ^^

#529
61. rész :muhahah:
Aizen atombrutál-tápállat. Az ahogy 1 ujjal megállította Ichigo-t, hát mondom mivanveled ember :confused: :_piszka: ????
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Imho: Olyan nincs hogy Ichigo legyözze!!!!!!!!!! Egyszerüen nincs.
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bandita ^^61. rész :muhahah:
Aizen atombrutál-tápállat. Az ahogy 1 ujjal megállította Ichigo-t, hát mondom mivanveled ember :confused: :_piszka: ????
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
egyre kíváncsibb vagyok a 60ra :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Ez már nagyon DB feelinges volt. Már azthiszed baromi erõs a fõhös azt mégsem :D Mindig van nála erõsebb.


www.arkangyalok.uw.hu

Bandita ^^

Quote from: LazzaretEz már nagyon DB feelinges volt. Már azthiszed baromi erõs a fõhös azt mégsem :D Mindig van nála erõsebb.

Max ugylehet, h a hollow énjét megpróbálja majd uralma alá vonni, de az má télleg "supaa-szaiyajin powa ulta 4" szerû lenne. Remélem nem fognak átesni a ló túlsó oldalára, bár inkább Aizent kellett volna kevésbé feltápolni. :lazza:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Alkyra

Aizen tul képpen nem erõs. Illúziókkal operál. Erre nem gondoltál? Honnan veszed, hogy az az ujja volt????:ejnye: :ejnye:

Aizen nem annyira erõs mint látszik.Csak szerintem kísérlezetett magával.
S összejött neki pár dolog.:)
Megaztán aizen inkább a "tudós" kari, mintsem "megyekletütlekbármikerülis" ichigo típus. Szal inkább én azt mondanám, hogy tapasztaltabb..lásd pl az öreget.(a nagy vezírt) Két tájcsó is alig bírna el vele.:)
Ám ahogy mondta, A Shimigamiknak is van határa. Aizen elérte azt**úgymond level 99 lett!:hahaha: :hahaha: **, ezért kutattott a határ átlépéseinek módszerei íránt.

Alkyra

Quote from: blarkeAlkyra :mad: :grrr: még1 ilyen és meglincsel az anime-only közösség...

Heh. Nem ki van írva a topicba, hogy SPOILER?? Azaz bármit írhatok. Nem vagyok korláztozva.Lehet spoilerezni, s nem kell kiszínezni.

Dreamcleaver

Quote from: Bandita ^^11th squad captain: Zaraki Kenpachi
amire te gondolsz az a 13. squad, captain: Kurotsuchi Mayuri, IMHO

12. squad a tudományos csoport, melynek feje Kurotsuchi taicho.

Quote from: AlkyraHeh. Nem ki van írva a topicba, hogy SPOILER?? Azaz bármit írhatok. Nem vagyok korláztozva.Lehet spoilerezni, s nem kell kiszínezni.

Feltéve, hogy az ANIME-ból spoilerezzel. Mégegyszer megkérnék mindenkit, hogy a mangából ne itt idézgessen, mesélgessen. Ha nincs menjen és csináljon neki Bleach topikot a manga szekcióban.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Quote from: AlkyraHeh. Nem ki van írva a topicba, hogy SPOILER?? Azaz bármit írhatok. Nem vagyok korláztozva.Lehet spoilerezni, s nem kell kiszínezni.
Ez az animes topic, mangas spoilereket keretik kihagyni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bandita ^^

"
Quote from: Dreamcleaver12. squad a tudományos csoport, melynek feje Kurotsuchi taicho"
Me :lame: :P ... Benéztem

"Aizen tul képpen nem erõs. Illúziókkal operál. Erre nem gondoltál? Honnan veszed, hogy az az ujja volt????  

Aizen nem annyira erõs mint látszik.Csak szerintem kísérlezetett magával.
S összejött neki pár dolog.
Megaztán aizen inkább a "tudós" kari, mintsem "megyekletütlekbármikerülis" ichigo típus. Szal inkább én azt mondanám, hogy tapasztaltabb..lásd pl az öreget.(a nagy vezírt) Két tájcsó is alig bírna el vele.
Ám ahogy mondta, A Shimigamiknak is van határa. Aizen elérte azt**úgymond level 99 lett!  **, ezért kutattott a határ átlépéseinek módszerei íránt."

So-ka... Ez egészen más megvilágitásba helyezné a dolgokat...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Rage

#538
Quote from: AlkyraAizen tul képpen nem erõs. Illúziókkal operál. Erre nem gondoltál? Honnan veszed, hogy az az ujja volt????:ejnye: :ejnye:
Vegre valaki, akinek ez leesett! (Komolyan, kulfoldi forumokat is olvasok neha, de senkinek sem jutott eszebe, hogy az esetleg nem Aizen ujja volt, hanem MAGA A KARD - logikus is lenne, nem?)

Amit meg mindig fenntartok: a Kyouka Suigetsu "teljes illuzio" kepessege maga a ban kai. Az animeben pl. meg jobban is latszik, mint a mangaban, hogy Aizen all elol, mogotte ket oldalt meg mintegy ket "power supply" Ichimaru es Tousen, akik szerintem taplaljak a ban kai erejet. Az is elegge erdekes mondjuk, hogy Tousen miert is lett Aizen "csicskaja", mikor o VAK, magyaran ra nem hat az illuzio...

Aizen pedig eros, de -barmilyen fura is legyen ez- NEM az illuzio miatt, az mar csak "hab a tortan". (Aki olvassa a mangat, tudja, mirol beszelek, aki meg nem, annak inkabb nem szpojlerezek.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Necrid^

Naon komoly rész. egyre izgalmassabb. mondjuk 2 szer kelle le játszani Aizen magyarázatát. de végulis meg értettem. alig várom köv rész.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!