Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Squito

Quote from: blarkea hollow-k is. az egyszerû death godok és az egyszerû hollow-k hullanának, mint a legyek; a 3. squad positiontól kezdõdõen már talán nem annyira. hollowknál szintén. death godok többségének még shikaija sincs.
emellett szerintem a Soul Societyben a hollowk gyengébbek, a hollowk területén a death godok gyengébbek, a valós világban pedig mindketten gyengébbek (van is említés az animében még az eleje felé).
Háát ez nem teljesen igaz. A való világban a shinigamik akarattal gyengébbek, azért, hogy ne "fertõzzék meg" a szimpla embereket. Ezt még Byakuya monta, amikor visszamentek Renji-vel Rukiáért (vagy Renji, amikor elõször találkozott Ichigo-val a Soul Society-ben)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kurosaki IchigoHáát ez nem teljesen igaz. A való világban a shinigamik akarattal gyengébbek, azért, hogy ne "fertõzzék meg" a szimpla embereket. Ezt még Byakuya monta, amikor visszamentek Renji-vel Rukiáért (vagy Renji, amikor elõször találkozott Ichigo-val a Soul Society-ben)
akkor az irl-t összekevertem megint a shadowrunnal :D de a másik kettõ viszont biztosan így van, bár lehet, hogy az viszont csak a mangában volt.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Quote from: Pech(Tudom hogy régi írás :) ) de szerintem azért nem rohanják le mert tuti hogy a két harcos fél addig együtt harcolna a hollowok ellen utána újra egymásnak...

Azok a Hollowok azért vannak ott mert Aizen kísérletezgetett. Nem tudtak betörni a Soul Societybe :)

Christian

Quote from: Kurosaki IchigoDe azért valld be, hogy ha mindenki elõvenné a banaki-ját, meg shikai-ját, akkor azért rendesen aprítanának!!

Mangát olvasni - olvasni - olvasni :)  Amúgy sztem még mindig Kenpachi a legdurvább a maga barbár, primitív módszereivel :D

Squito

Quote from: ChristianMangát olvasni - olvasni - olvasni :)  Amúgy sztem még mindig Kenpachi a legdurvább a maga barbár, primitív módszereivel :D
Mmmm tökre behipnotizálva nehezen találná el Aizent... :rolleyes: Úgy alapban tényleg erõs, de pszichikailag gyenge. Mellesleg nem tudja a zanapakuto-ja nevét sem... (Hmm, mi lenne ha tudná...) És még reiatsu-t sem érzékel (igazából)...
Amúgy mangát nem olvasok, mert akkor nem lenne az anime annyira érdekes, másrészt meg ha nem nyomtatom ki, hanem a képernyõn olvasom, akkor kifolyik a szemem...

Rage

Quote from: Kurosaki IchigoA való világban a shinigamik akarattal gyengébbek, azért, hogy ne "fertõzzék meg" a szimpla embereket.
Igen, valoban errol volt szo meg anno, ennek ellenere most mi van mar a mangaban... Mindenki (csak ugy lazan, lakott teruleten belul) shikai, bankai, minden, amit el tudsz kepzelni. Pff.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Squito

Quote from: RageIgen, valoban errol volt szo meg anno, ennek ellenere most mi van mar a mangaban... Mindenki (csak ugy lazan, lakott teruleten belul) shikai, bankai, minden, amit el tudsz kepzelni. Pff.
Amit a bunyó megkövetel. Inkább legyen pár emberbõl shinigami, mint mindenki Hollow...

Kvikveg

Nos, igy a 61.resz utan ha Aizen igazat mondott, akkor Urahara sem az az artatlan baranyka. Azert amit Rukiaval muvelt. Oooo...
Aiznnel meg lesz 1-2 menete nehany embernek a kiserletei es azok kovetkezmenyei miatt...:eek:
Mivel nem olvasom a mangat, kezd totalis kaosz erzesem lenni, lassan osszeomlik a rend.:3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squito

Quote from: KvikvegNos, igy a 61.resz utan ha Aizen igazat mondott, akkor Urahara sem az az artatlan baranyka. Azert amit Rukiaval muvelt. Oooo...
Aiznnel meg lesz 1-2 menete nehany embernek a kiserletei es azok kovetkezmenyei miatt...:eek:
Mivel nem olvasom a mangat, kezd totalis kaosz erzesem lenni, lassan osszeomlik a rend.:3x3:
Nem egészen... Mindenki megindul a vesztõhely felé, de megérkeznek Aizen barátai és...

Kvikveg

Quote from: Kurosaki IchigoNem egészen... Mindenki megindul a vesztõhely felé, de megérkeznek Aizen barátai és...
He, he el ne mondd!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squito

Quote from: KvikvegHe, he el ne mondd!
Énis csak egy mangaolvasó osztálytársamtól tudom a folytatást... De nem mondom meg, hogy mi lesz a folytatás :p

Christian

Quote from: Kurosaki IchigoAmit a bunyó megkövetel. Inkább legyen pár emberbõl shinigami, mint mindenki Hollow...

Pontosan errõl van szó. Na és ugye itt nem a hollowokról hanem mint tudjuk ennél jóval többrõl van szó. "A cél szentesíti az eszközt" :)

ReLax18

61:
Na jó azér neee...Aizen azért ne állítsa már meg Ichigo kardját 1 ujjal...De ha jobban belegondolok...jobb ez így:D
Ez is egy óriási rész volt. Aza nagyranõtt patkány, Komamura sztem nem fog sokáig ott lábatlankodni. Renji meg megint megkapta a magáét:D
Csak így tovább:jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Kvikveg

Tenyleg kihagytam... Szegeny Renji... :(
Viszont betartom igeretemet: sirni fogok... Mert ugy nez ki Unohana feltamasztja Hinamorit es Hitsugaya taichot.
Hullakat akarok!
Es megsem. Renjit pl talan megse meszaroljak le.:rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rage

Quote from: KvikvegTenyleg kihagytam... Szegeny Renji... :(
Es megsem. Renjit pl talan megse meszaroljak le.:rolleyes:
Ha, azt mondom, Renji lett a Bleach "homokzsakja", az meglep? :\ [De tenyleg. Nagyon. Semmi jora ne szamits, ha nem akarsz csalodni.]
(Es sajnos a legutobbi chapterben csatlakozott hozza [COLOR="White"]Hitsugaya[/COLOR] is...)

SPOILER: Emberek, _nagyon_ ugy nez ki, hogy be fog jonni, amire szamitottam: [COLOR="White"]Matsumoto bankai lesz a kov. fejezetben...[/COLOR]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

#585
Ha egyszerre többen lesznek homokzsákok az azért van mert nagyon kemény az ellenség. Nem gyõzhetnek le mindket csak úgy. Fõleg Renjitõl nem várhatjuk akinek csak nem rég lett ban-kaia. Asszem 10 vagy mennyi évet mondanak ,hogy gyakorolni kell vele mire valaki tökéletesen tudja használni. Ez alól csak azok kivételek akik tehetségesek. Na de azért akármennyire is tehetséges Renji, ennyi idõ alatt nem fogja elsajátítani. Hitsugaya pedig...hát...hagy küzdjön. Végtére is talán a leggyengébb kapitány. (szvsz)

Hát ez nem nagy cucc:
[COLOR="White"]Szinte minden vice-captainnak van ban-kaia csak még bénán használják. Egyedül Ikkaku használja normálisan mint azt tudjuk. Na de ezt mondták is. Ettõl nem fogom letenni a hajamat.[/COLOR]

Rage

Quote from: Christian[COLOR="White"]Szinte minden vice-captainnak van ban-kaia csak még bénán használják. Egyedül Ikkaku használja normálisan mint azt tudjuk. Na de ezt mondták is. Ettõl nem fogom letenni a hajamat.[/COLOR]
Ez mind szep es jo, csak egyvalamit felejtesz el: errol SZO SEM VOLT. (Ha szerinted igen, akkor valamit elneztel erosen.) Hogy Byakuyat idezzem: "Ban kait _CSAK_ a legtehetsegesebb shinigamik kepesek elsajatitani, tobb evtizedes munkaval." Namost ha az allitasod igaz, akkor nekik IS kapitanynak kellene lenniuk, hiszen megfelelnek a felteteleknek. Ezen tessek egy kicsit elgondolkozni.

Mellesleg Ikkaku meg csak nem is vice-captain...
痛みを感じる方向に、出口がある!

ReLax18

Jaj, még volt egy érdekes dolog ebben a részben:
[COLOR="White"]Mayuri smink nélkül...[/COLOR]:muhahah:

Amúgy tényleg szar, hogy homokzsák lett Renjibõl.:( Nem szeretem õt, de akkor sem érdemelt ilyet...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ReLax18Amúgy tényleg szar, hogy homokzsák lett Renjibõl.:( Nem szeretem õt, de akkor sem érdemelt ilyet...
én csak röhögök a sok barmon akinek Abarai meg Renji típusú nickje van ircen :D:D :__devil:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

ReLax18

Quote from: blarkeén csak röhögök a sok barmon akinek Abarai meg Renji típusú nickje van ircen :D:D :__devil:

Miért? Lehet, hogy az a vezetékneve, és azt használja!:muhahah:
"Szia! Abarai János vagyok!"
"Csá! Renji Árpád a nevem!"
:lul:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Necrid^

Quote from: ReLax18"Szia! Abarai János vagyok!"
"Csá! Renji Árpád a nevem!"
:lul:
:lol: :lul:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ReLax18Miért? Lehet, hogy az a vezetékneve, és azt használja!:muhahah:
"Szia! Abarai János vagyok!"
"Csá! Renji Árpád a nevem!"
:lul:
ez fáj. :D
anyway, Renjit nem sajnálom, sose tudott semmit se. a kisfehér srácot viszont igen, ari az ice dragon bankai :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

#592
Quote from: ReLax18Jaj, még volt egy érdekes dolog ebben a részben:
[COLOR="White"]Mayuri smink nélkül...[/COLOR]:muhahah:
Igen! Azon en is neztem! :D Kegyetlen. Ugyanaz a hang, es megis...
->Vajon az eddigi arca maszk volt, vagy igazabol atalakitotta magat, es most visszaalakult?<-
En sajnalom Renjit. Jofej.
A srac... Nem tudom, engem irritalt, de miert? Talan mert kisse fiatal vezetonek???
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

ReLax18

Quote from: KvikvegIgen! Azon en is neztem! :D Kegyetlen. Ugyanaz a hang, es megis...
->Vajon az eddigi arca maszk volt, vagy igazabol atalakitotta magat, es most visszaalakult?<-

Csak smink lehet, másra nem tudok gondolni...de gondolom, aki olvassa a mangát az erre a kérdésre is tudni fogja a választ, sõt még azt is tudni fogja, hogy milyen márkájú kenceficét rak magára:D

Mayuri: "L'Oréal...mert megérdemlem!"
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Rage

#594
Mayuri atalakitja a testet, feltehetoleg azert, mert 1. erosebbe teszi, 2. segiti ot a kutatasban, amit vegez (ha megnezitek a mangaban, a segedei is hasonloan erdekes kinezetu arcok voltak).

Attol pedig, hogy valaki fiatal, meg lehet kapitany lazan, ahogy Renji is mondta, Hitsugaya a "boy genius".

Quote from: White SeeD[COLOR="White"]Megölték Ururu-t! Szemetek![/COLOR]
1. Hatalmas spoiler, 2. A Narutoban sem halt meg senki, itt sem fog. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Dreamcleaver

#595
Renjiért már csak azért is kár, mert messze földön neki van a legkirályabb zanpaktouja. Snake sword RULEZ!!! :D

Quote from: ReLax18Csak smink lehet, másra nem tudok gondolni...de gondolom, aki olvassa a mangát az erre a kérdésre is tudni fogja a választ, sõt még azt is tudni fogja, hogy milyen márkájú kenceficét rak magára

És amilyen barom egyik-másik be is írja majd ide az ANIME topikba.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverRenjiért már csak azért is kár, mert messze földön neki van a legkirályabb zanpaktouja. Snake sword RULEZ!!! :D
a shikaija tetszett. a baboon master bankai viszont szerintem s*@r. nekem Byakuya meg a vakcsákó bankaija jobban tetszik :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: blarkea shikaija tetszett. a baboon master bankai viszont szerintem s*@r. nekem Byakuya meg a vakcsákó bankaija jobban tetszik :)

Ja Byakuya a cseresznyevirágokkal se rossz. Tousen bankai-ja nekem spec nem jött be...nagy sötét gömb...de tény, hogy táp...bár tudné kéne gyszerre hány ellenfelet tud vele csapdába ejteni, illetve, hogy kívülrõl mennyire nehéz lerombolni. Ami még ötletes volt szerintem, az Kira kardjának képessége, hogy ahányszor érintkezik egy másik tárgyal, annyiszor megszorozza annak súlyát...csakhát rossz képességû ellenféllel kezdett ki. :D Mondjuk Kira kardja viszont elég gagyin néz ki sztem. Kinézetre a két dupla zanpaktou sem jött be (Shunsui, Ukitake), de kiváncsi vagyok mit tudnak...bizti táposak, ha olyan legendásak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverKinézetre a két dupla zanpaktou sem jött be (Shunsui, Ukitake), de kiváncsi vagyok mit tudnak...bizti táposak, ha olyan legendásak.
szerintem mókásak. és azok még csak a shikai formák voltak nem? :>
amiben nagyot csalódtam, az az Ichigo-féle bankai... egy rövid katana vagy hosszú wakizashi, a végén egy lánccal. kinézetre rohadtul semmi extra nincs benne...
amin jót röhögtem, az a rókaember bankai-ja - a gólem :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: blarkeszerintem mókásak. és azok még csak a shikai formák voltak nem? :>
amiben nagyot csalódtam, az az Ichigo-féle bankai... egy rövid katana vagy hosszú wakizashi, a végén egy lánccal. kinézetre rohadtul semmi extra nincs benne...
amin jót röhögtem, az a rókaember bankai-ja - a gólem :D:D

Ja csak az a jó benne, hogy fekete. :D Amúgy meg a képessége sem valami extra...Húúú gyors vagyok, de jó!...plz ennél azért többet is lehetett volna. Persze valószínûleg nem csak a sebessége nõtt hanem valami össznépi passzív powa növekedés, szóval majd a késõbbi csatákban kiderül.

A gólem az tényleg jól néz ki, de van egy olyan érzésem, hogy a mostani DB stílus fokozódik, és Aizen simán le fogka nyomni. :(

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS