Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Christian

Hm..hát én valahogy ezzel a 83al úgy vagyok mint a 80as résszel. Újabb fölösleges időhúzás. Már nagyon unom... Előző részben kár,hogy hollow Ichigo nem darálta le gyorsan a bountot és ugrottunk előre.

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

83
ezért vártam 1 hetet? :ejj:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bandita ^^

Én speciel az utolsó 10 mp-t tartom jónak ebből a részből... A többi felesleges időpocsékolás volt. Még rosszabb mint a 80-as, azon legalább lehetett röhögni... :frown:

Wiszont a köv: One hour fighting special.....  :hopp:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Christian

Húha...1órát nehéz lesz tele zsúfolni értelmetlen csatával :D Nem gond...a manga most nagyon király szal elvagyok azzal.

Guramy

Quote from: Bandita ^^ on 2006-06-07, 20:13:49
Én speciel az utolsó 10 mp-t tartom jónak ebből a részből... A többi felesleges időpocsékolás volt. Még rosszabb mint a 80-as, azon legalább lehetett röhögni... :frown:

Wiszont a köv: One hour fighting special.....  :hopp:

Ebben az esetben még jobban érdekel, h miért lett kirekesztve szerencsétlen 80. epizód az f.p-ről?!  :confused:
Én azt hiszem akkor teljes egy sorozat, ha minden epizód együtt van, vagy tévednék?  :wtf:

Christian

Hm most vettem észre a 83 részben ,hogy introban mutatják Shinjit és ,hogy Hollow Ichigot kijavították :) Hát igen...mostmár ténylegesen kijelenthetjük,hogy a fillereknek leáldozik. Legalábbis Shinjiből erre lehet következtetni. Tanulság? NE pörgesd át az openinget :D

Firebird

A 82es openingben pedig a Scarlet Creation nek volt a borítója ugyanott ahol a 83asban Shinji. Ha azt vesszük, hogy 1 évet mondtak arra, hogy Aizen elkezdjen tevékenykedni és hogy 64es rész körül kezdődtek a fillerek és mondjuk 26 részes egy Bleach évad akkor legrosszabb estben is 90es résznél már számíthatunk a manga történeti vonal Nagy Visszatérésére, ami nem egy hátrányos dolog tekintve, hogy a 230as manga chapterrel megintcsak megindult a móka  :uzi:
Legyen valami izgalom az anime-ben is!

Christian

2 évet mondtak én úgy emlékszek. Szóval mostmár lehet reménykedni tényleg. A következő openingben elválik minden. Amúgy remélem,hogy valami jó kis rock lesz :D

Bucser

24 rész egy bleach Évad???  Ha hetente jon ki egy rész az nem 52 hétre 52 rész?? Mert szünet az előző sagában sem volt... Nem akarok rosszat senkinek  de szerintem még egy 12-13 részt várni kell a következő sagára [spoiler] Azaz az Espada és társai megérkezésére és nagyon kíváncsi vagyok már hogy Ishin hogyan fog harcolni:) Valamint hogy Ichigo mikor jön végre rá , hogy az Apja is egy renegade Shinigami Captain[/spoiler]
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

Bandita ^^

Mért 1 évad végét nem az intro-outro cserék jelzik???
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Christian

Nem mindig! Lásd a D-tecnolife és Ichirin no hana példát. Amúgy ha 24 részt is nézünk akkor ugye nézzük mondjuk úgy,hogy 64. résztől kezdődött a filler saga. (Mert ugye az már az :P ) Tehát 64 + 24 = 88 :P Tehát akkor nem értem mi itt a probléma :)

Hiei-sama


Bandita ^^

Quote from: Hiei-sama on 2006-06-12, 16:25:53
Bleach Movie Promo : http://www.datorrents.com/download.asp?id=10782&name=Bleach%20Movie%20Promo.torrent

Naaaa, csak nem néztem félre... Éppen ma nézegettem a Bleach-es +torrenteket, és mindenki azt dumálta h ez a "Frenzy"-s movie, és hülyének lettem nézve, mikor mondtam h ez nam az....
Mégsem az én mátrixom a bug-os akkor.... :megkönnyebbülősszmájli: :P
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

chilip

Na végre, felmutattak valamit a fillerben is  :D Egész jó volt ez a rész.

Necrid^

kicsit megszivatta kira Daruku-t :D jó volt végülis csak tőrtényen is vmi ne legyen ez hogy fight utána elmenekülnek. legyen már vége a fillerezésnek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bandita ^^

Hát soso... Ez a rész elég langyi volt, nemértem mért kellett ezt a szenvedést elhúzni 2 részre. Simán belefért volna egy félbe, és akkor kaptunk volna egy pörgös, remek kis fillert. Úgy 30-40%-al kevesebb nyavajgás (Inoue), szenvedés (Ichigo), és picit mozgalmasabb megvalósítás csodákat tehetett volna a résszel....
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lazzaret

Egy poént találtam az egész részben ( nem azt amikor ririn megülte Kont mint egy lovat) hanem ez maga a rész uán lévő előzetes után jövö kis filmekben volt. Pontosabban a másodikban. Amikor emberünk egyedül maradt a boltban és már hosszú sor kígyozik. Egy kis csajt szolgál ki aki beszol neki. A válasz tömör és egyszerü volt "Változtatás homokká!" ghihi  :lul: A többit inkább nem jellemzem.


www.arkangyalok.uw.hu

Firebird

Ez a special rész valóban jó is lehetett volna ha nem húzzák ennyire :mad:
Viszont találtam valami érdekeset a köv címrészek között : 087. Byakuya Assembles! The Gotei 13 Mobilizes
Gondolom ez már a Bounto-s rész lezárása lesz hamár az egész Gotei 13-at összeszedik és főleg ha Byakuya bácsi...
Egyébként tényleg 1 év volt a hougyoku befejezésének ideje, aminek az ideje alatt mennek a fillerek, mivel a következő év ami a Maturation, azaz érési idő és az már a mangával párhuzamosan történik.
Nálam már filler vége hangulat van :appl:
Csak nehogy csalódnunk kelljen :frown:

Venom

Remélem kinyírják a Bountokat és nem lesz ilyen mézes-mázos-jó-útra-térnek-ezért-életben-hagyjuk-őket-és-baromi-nagy-barátság-lesz jellegű befejezés lesz. (Lásd Ririn & Tsai fillerek.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bandita ^^

#1040
Azért arra kíváncsi leszek mikor kezd el komolyabban beszólogatni "white Ichigo". ^^
Valszeg valamikor akörül kezdődik majd az alap sztori....

Edit 1: 2006.06.19/1

Nemtudom kit mennyire izgat/érdekel, de van néhány hír.

1. Ep 88 cime napvilágot látott. Click
2.A másik kicsit érzékenyebben érint. Jelen esetben a szinkronhangokért felelős Studiopolis, Inc lett a kiválasztott az új részek szinkronhangjaiért. (A Narutót is ők csinálják.) Tehát lehetséges hogy változások lesznek kedvenc karaktereink hangjában...  :ejj: Persze aki csak japán szinkronnal nézi annak semmi oka aggódni... :) - Én megszoktam angolul is nézni, néha vannak benne érthetőbb magyarázatok, mint a subbosban...(Sajnos a feeling már más kérdés)

Hát nagyjából ennyit szedtem ma össze... Ki-ki értékelje belátása szerint... :P
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Necrid^

86:
Matsamoto-san rulez!!! egyszerüen imádom ezt a nőt :DD nekem specko tetszett ez a rész :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Christian

Hát én azért reménykedek abban,hogy mostanság vége lesz a fillernek mert ugye:

[spoiler]A mangában az arrancarok még a hougyoku ébredése előtt jelennek meg..különben már Aizenék mehetnének a következő fázisra és lenyomnák a vastroodekat. Asszem mondja is ,hogy még mennyi idő mire ébred a hougyoku. Már nem tudom hány hónapot mondott de nem is az a lényeg :) Szóval mindenki reménykedhet.[/spoiler]

Venom

Szerintem jó volt a 86-ik rész, kimondottan tetszett a rajzolás egyes helyeken. (Ami mondjuk totálisan elütött az átlagos Bleach rajzolástól...)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Ready2

miiiikor leszmar vege ennek az arc-nak  :bruhuhu:

chilip

Király, a köv. részben lesz Byakuya  :D

Bandita ^^

Bleach Movie: Memories of Nobody ( Egy Senki Emlékei)
Website: Juni 26

Elvileg a történet a Soul Society arc után fog játszódni, Amikor Ichi visszatér a földre, ( Huston! Are we cool :P) És egy új rejtélyes erővel találja megát szembe.... (Hmm....... waizard?????)

Mindenesetre ígéretesnek tünik....  :lazza:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

chilip

Remélem nem kell még 1 hetet várni a következő részhez...

Bandita ^^

Quote from: chilip on 2006-06-28, 13:56:24
Remélem nem kell még 1 hetet várni a következő részhez...

Juli 4.
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

sGa^

sracok nemugyvolt hogy most kedden jona 87? mert en nemlatom se blícs exájlon se  dattebajonak az oldalan se (vagymilyen).