Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

KeLa

Quote from: SaiyaGin on 2007-01-14, 13:02:17
Eszembe jutott még egy kérdés: azt mi/ki határozza meg, hogy egy halott a Rukongai hányas számú körzetébe kerül? Újra kéne néznem a régebbi részeket...
Hát sztem az a véletlen műve... nem hinném h a vagyoni helyzet v. ilyesmi :Kiraly:

Drake

Arról nem esett szó tudtommal, hogy hogyan kerülnek a lelkek oda ahova, szerintem aki ahol kilyukad ott is marad :D

Member

Lehet, hogy az emberi életük alapján?...
De az nem derült ki számomra, hogy ugye lepkeként mennek át a túlvilágra, ott emberek lesznek megint, ám egyszer Hanatarou kergetett egyet, ami elszökött.

Prof. William

A lepkék valami hiradásféleék lehetnek. SZóval Hantarou egy híradóslepkét kergetett.

Ha jól emlékszem a elküldöt lelkek elmerülnek/elűnnek az emberi világból...

Chro

a fekete lepke az csak walkie-talkie. :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

beneke

Valószínüleg a lelkek a haláluk helyszínétől függően kerülnek a Rukongaiba, hiszen Ichigoék is amikor elösször mentek oda Aizenék tudták, hogy melyik kapun át fognak érkezni, mert tudták honnan indulnak.

Prof. William

Tényleg ha valakinek már életében is van némi spirituális ereje akkor nagyobb esélye van a Sinigamivá vállásra?
Pl ha egy nap Don Kaoji torkán akad a Bruhahahah akkor a "erő érzékenységet" :) megőrzi a SS-ben is. Micsoda remek Sinigami kapitány lenne belőlle. :)

Chro

A Don Kaoji vicceket félretéve, biztos vagyok benne hogy ő is valami überállat alapból. Ennek a sorozatnak védjegye hogy a legcsicskább kinézetűek mindig a legtáposabbak. (Lásd Aizen, Isshin, Urahara kölykei, meg még ezer más)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

chilip

Quote from: Chro on 2007-01-16, 00:38:22
A Don Kaoji vicceket félretéve, biztos vagyok benne hogy ő is valami überállat alapból. Ennek a sorozatnak védjegye hogy a legcsicskább kinézetűek mindig a legtáposabbak. (Lásd Aizen, Isshin, Urahara kölykei, meg még ezer más)

és szerinted mi übertáp a Don-ban  :lol: a nevetése vagy a spirituális gagyi-labdája?  :lol: [spoiler]inkább a nevetése  :D[/spoiler]

Prof. William

#2409
Ja és majd kiderül hogy az igazi főrohadék Don Kaonji és Aizen csak báb volt. És amikor már nincs rá szüksége úgy süpri el Aizent mint a porszemet. :)

Szerintetek az események ilyen alakulása esetén hány másodperc telik el addig amíg a berserk üzemmódba ált Bleach rajongók felkoncolják a írókat?

A gagyi labdához meg annyit. Kezdetnek ez is elég. Azzal már felveszik és sosem látott erőre tesz szert. + innetől bekerül a repertoárba a Pusztító technika 101 - Golden Kaonball is!

falconmaster

Quote from: beneke on 2007-01-15, 23:46:51
Valószínüleg a lelkek a haláluk helyszínétől függően kerülnek a Rukongaiba, hiszen Ichigoék is amikor elösször mentek oda Aizenék tudták, hogy melyik kapun át fognak érkezni, mert tudták honnan indulnak.

Ez nem egészen így van, vagy ha igen, nem ez a magyarázat.
Aizen el is meséli a végkifejletben (nem emlékszem rá szóról szóra, de valami olyat mond), hogy mivel Uraharaának Dél-Rukongai (vagy vmelyik része, nemtom) a fő mozgásterülete (és talán a Senkai, a világokat összekötő kapu vagy mi is oda vezet, ami Uraharának van) ezért tudta előre, hogy melyik kapuhoz fognak menni, és odaküldte Rókaképű zsebtájcsóját, hogy gondoskodjon róla hogy nem murdelnek meg rögtön, viszont ne is jussanak be, így csak a bazinagy kéménykürtő-ágyún tudnak bejutni (TVK vegyi művek rulz :D), ahol meg már várnak is rájuk ugye... Szóval ha nem csal az emlékezetem így voltak a dolgok, nem hinném hogy a halál (vagyis inkább a Konso, a lélektemetés vagy mi a nyű) helye határozná meg hogy ki hová kerül, valószínűbb hogy random.

Calintz

Quote from: Prof. William on 2007-01-16, 01:14:48
Ja és majd kiderül hogy az igazi főrohadék Don Kaonji és Aizen csak báb volt. És amikor már nincs rá szüksége úgy süpri el Aizent mint a porszemet. :)

Szerintetek az események ilyen alakulása esetén hány másodperc telik el addig amíg a berserk üzemmódba ált Bleach rajongók felkoncolják a írókat?

A gagyi labdához meg annyit. Kezdetnek ez is elég. Azzal már felveszik és sosem látott erőre tesz szert. + innetől bekerül a repertoárba a Pusztító technika 101 - Golden Kaonball is!
Hát igen eddig is sok mindent titkoltak el...a sorozatban lehet ez az uj titok...vagy nemXD
Szerintem hagyuk békén az öreget...ő igen is béna...és az is maradXD
Egyebként már jöhetne az uj részXDXDXD
Ja aki még nem látta van egy játék amiben van egy videó amiben is Don utasítgatja Byakuyat, Soi Fongot, Renjit, Hitsugiyat, majd Ichigot is. ÉrdekesXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

KeLa

Quote from: falconmaster on 2007-01-16, 02:45:29
és odaküldte Rókaképű zsebtájcsóját,
Héé róla nem mondani semmi rosszat :mad: különben ikorose a fejedbe :Kiraly:

Member

Kanonji ledobja a spirit power-t elszívó sapkát, botot és akkor nagyon pusztítást végez a Mellos-oknál is. De mivel nem tudja az erejét kordában tartani, akárcsak Broli (DBZ), kénytelen Songokuhoz hasonlóan gyengíteni magát. ;)

Zelda


falconmaster

#2415
Quote from: KeLa on 2007-01-16, 12:26:53
Quote from: falconmaster on 2007-01-16, 02:45:29
és odaküldte Rókaképű zsebtájcsóját,
Héé róla nem mondani semmi rosszat :mad: különben ikorose a fejedbe :Kiraly:


Bocsi, nem akartam a lelkületedbe gázolni kela, szóval amit mondani akartam hogy
...és odaküldte Rókaképű zsebtájcsóját, mindíg mosolygós hű társát és jobbkezét, Ichimaru kapitányt...

;) :jee:

Edit: (Ezt a rókaképűt amúgy is itt fórumon nyomják állandóan, szóval azt gondoltam ez itt a szokásos megszólítása  :confused: :angyali: )

KeLa

A rókaképű még elmegy, a másik fele már nem.

Prof. William

Azt az áldott jó mindig őszinte embert!
De még így sem ér fel   :angyali: Aizen :angyali: tájcsóhoz a bizalom, és önzetlenség élő szobrához.  :Kiraly:

Christian

....most miért kell piszkálni Aizent és Ichimarut? Ők legalább őszintén szemét ládák nem úgy mint Tousen aki ráadásul nincs tisztába önmagával. Mit is mondott Wanderweissal kapcsolatban,hogy miért lóg rajta? JA igen,hogy pure creatures are naturally drown to each other...nahát NC :D Ha valakit utálni kell akkor ő az :P

Egyébként Aizen és Ichimaru sztem félreértett karakterek:

Ichimaru:
Kiskorában próbált közeledni Matsumotohoz, adott neki kaját meg minden..erre? A csaj fel se hívta, még csak nem is az ő vice-captainja lett. Ezekután kicsit összetört és mindig Rukia után koslatott és,hogy ezt leplezze folyamatosan Byakuya nyakára járt. Rukia erre mit mondott? Mintha kígyók szorongatnák a nyakát mikor Ichimaru beszél. Na szép... Ekkor totál elment már az önbizalma, de erre még rátett az egy lapáttal,hogy mindenki rókafejűnek csúfolja. Na most ezekután mit vártatok tőle? Ő csak csajozni akart...a hollowok nem túl jó nők, lyukasak, mindig arc pakolás van rajtuk, gondolta,hogy majd fogja magát és felszed ott valakit. Végülis lehet,hogy nem túl szépek de ők legalább tuti nem utasítják el. Na de,hogy juthat el oda? Segítséggel! Tehát egyetlen barátját, hű ex-kapitányát Aizent megkérte,hogy vigye oda el.

Aizen:
Ebből következik,hogy tényleg csupaszív. Ahogy barátja Ichimaru sanyarú életébe bepillantást nyert rögtön kitervelt valamit,hogy megoldják annak nem létező nemi életét. Persze nem akarta,hogy barátja lelkisérüléseket szerezzen azért,hogy neki van barátnője , Ginnek meg nincs ezért muszáj volt Hinamorit kinyírni, nehogy Gin megtudja,hogy míg ő szűz addigra már Aizen virágát rég leszakította az a cafka.  Ezután leléptek a hollowok földjére. Gin itt még sajnálja,hogy nem taperolta őt tovább Matsumoto majd elrepül.

Végülis az egész élet a nőkről szól...megeshet,hogy a halál is :P

Member

Akkor a Bleachből is vmi "Összehozom a haveromat álmai nőjével" jellegű amcsi tini-sorozat lesz? :confused: :D
Akkor Tousen-nel mit akar, együtt küzdeni a csökkent munkaképességűek jogaiért? :rolleyes:

Prof. William

#2420
Tudod milyen borzalmas lehetett Tousennek hogy a SS ben az ősi feljegyzseket s tankönyveket b**tak braile írással ellátni? Motyogtak valamit a nagy költségekről és ejtették az ügyet.

Ha valaki nem olvasta volna neki fel ezeket órákon át még a hadnagyi szintet sem érte volna el. És ez a valaki a okos jóságos Aizen kapitány volt. Hisz ő megértete Tousent mer ő is csökkentlátású (szemüveg) és ezért őt is sokat csfolták kiskorában. Sőt a szívszerelme (Nemu) őt is doba egy "Ahoz hogy járjak veled minium Istenek kéne lenned!" felkiáltással. Innentől már adva volt az élettcél. Ginnek meg a már fentebb leírtak miatt segit + eggüt keresik az ellenszert Gin mértéktelen csipaképződésére, hogy végre ki tudja nyitna azokat a gyönyörű bilikék szemeit.


Mellesleg Gin erddig kétszer nyitotta ki a a szemét. Egyszer egy visszaemlékezésben ahol kék volt + még egyszer amikor viszont én úgy láttam vörös... Ez vajon mit jelenthet?

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-01-17, 11:28:06
Mellesleg Gin erddig kétszer nyitotta ki a a szmét. Egyszer egy visszaemlékezésben ahol kék volt + még egyszer amikor viszont én úgy láttam vörös... Ez vajon mit jelenthet?
Mind2x vörös volt a szeme :smile:

Member

Prof. William, te sík hülye vagy... :lul:
Amúgy meg mit jelentene...? Időközben kiment a kék kontaktlencse a divatból... :rolleyes: (Amúgy tényleg végig vörös ;))

Zelda

És divatba jött a vörös...
De akkor Tousen és Aizen nem követik a divatot :D
Ja, bocs Tousennek nincs rá szüksége  :lol:

Christian

#2424
Ez kész..grat a készítőknek..kurva mérges vagyok! Nem hiszem el,hogy nem tudnak normálisan rajzolni, ezt még én is megcsináltam volna szebbre. Vagy mostmár ez lesz a színvonal? Az echte sz*r? Jól van..a kedvenc sorozatomat így elbaxni. Ha az arrancarokig nem tér vissz a normális grafika inkább abbahagyom de ezt így nem fogom nézni mert illúzió romboló. A nyomorék mod soult pedig ebben a részben gyűlöltem meg véglegesen. Fantasztikus,hogy belepofátlankodnak a manga vonalba. Mit nem adnék ha Aizen levágná őket... A rákért kell egy sorazatot ilyenekkel elbaxni?!  :Eztneked: :bruhuhu: :ejj:

Ez most komolyan felidegesített...

Edit:
Mérgembe el is átkoztam őket itt: http://youaredamned.com/

Liquid Snake

Quote from: Christian on 2007-01-17, 23:17:21
Ez kész..grat a készítőknek..kurva mérges vagyok! Nem hiszem el,hogy nem tudnak normálisan rajzolni, ezt még én is megcsináltam volna szebbre. Vagy mostmár ez lesz a színvonal? Az echte sz*r? Jól van..a kedvenc sorozatomat így elbaxni. Ha az arrancarokig nem tér vissz a normális grafika inkább abbahagyom de ezt így nem fogom nézni mert illúzió romboló. A nyomorék mod soult pedig ebben a részben gyűlöltem meg véglegesen. Fantasztikus,hogy belepofátlankodnak a manga vonalba. Mit nem adnék ha Aizen levágná őket... A rákért kell egy sorazatot ilyenekkel elbaxni?!  :Eztneked: :bruhuhu: :ejj:

Ez most komolyan felidegesített...

Edit:
Mérgembe el is átkoztam őket itt: http://youaredamned.com/

Nyugi, várj türelemmel, biztos nem fogják elrontani. Ilyeneken ne idegeskedj mert káros az egészségre :)

falconmaster

#2426
Quote from: Christian on 2007-01-17, 02:50:22
...de erre még rátett az egy lapáttal,hogy mindenki rókafejűnek csúfolja...

Öö nem Komamura a rókafejű?  :confused: :hehe: És Ichimaru az a rókaképű?  :Kiraly:

Megmondom én mit csinálunk:
1, Gyűjtést szervezünk Thousen szemműtétjére  :3x3:
2, Ichimaru (ex-)kapitányt (óh, azt a drága embert :D) beajánljuk az albínó szövetség tiszteletbeli nagykövetének, és arc- valamint térképes hirdetést adunk fel (no igen, nem mindenki tudja hol a Soul Society, a Hueco Mundo-t meg pláne nem :D) egy társkereső magazinban/portálon, miszerint "látásában korlátozott, daliás, ex-kapitány társat keres. Jelentkezni 'Vörös Rókapofa' jeligére xyz postafiókban"
3, Aizent elvisszük az alpokba (hát szegény szerencsétlen nem tehet róla hogy SS-ben sosincs tél, nem esik sose a hó, ezért akar annyira Hógolyózni (vagy Hougyokuzni, mindegy :D) a drága :D)

JA, ráadásnak meg ha a fórlumenti többség (50% +1, aki mindent visz  :appl:) megszavazza, akkor petíciót nyujtunk be, miszerint Ichigó 'Garage Sale' címszó alatt árusítsa ki a plüssöket :D



--- BLEACH 111 ---------------------------------------------------
A DatteBayos bácsik kitettek magukért, 111. rész subbal:
http://yhbt.mine.nu/
-------------------------------------------------------------------

Calintz

#2427
Quote from: falconmaster on 2007-01-18, 03:57:40

--- BLEACH 111 ---------------------------------------------------
A DatteBayos bácsik kitettek magukért, 111. rész subbal:
http://yhbt.mine.nu/
-------------------------------------------------------------------

Quote from: Christian on 2007-01-17, 02:50:22
....most miért kell piszkálni Aizent és Ichimarut? Ők legalább őszintén szemét ládák nem úgy mint Tousen aki ráadásul nincs tisztába önmagával. Mit is mondott Wanderweissal kapcsolatban,hogy miért lóg rajta? JA igen,hogy pure creatures are naturally drown to each other...nahát NC :D Ha valakit utálni kell akkor ő az :P
...
Hát őőő ehhez nincsen mit hozzászólni, jézus mit ki nem találtok, egyébként Ichimaru bácsinak azért annyira nem volt szar, azért Matsumoto szerintem megvolt neki nem kellett szomorkodnia...és mivan??? Miez, h a hollowok lyukasak és nem jó nők? Van luk az már jópontXD És szerintem nem rosszak, nincsen semmi baj a hollow csajokkal, és na már nem azért de Aizenék csinálják maguknak a csajokat, hát azért nehogy már ne tudjanak bármilyet csinálni maguknakXD
Tousen meg azért van velük mert egy csicska és s***nyaló, igazság??? Az az igazság, h ő oan hülye, h képtelen felfogni a dolgokat...bizonyos fogalmakkal nincsen tisztába, lehet, h nem csak a látás hiányoságában szenved...hanem más hiányosságok is felléptek nála...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

chilip

MIÉRT??? miért volt a mai résznek is szar grafikája és a dinamizmus is teljességgel hiányzott  :bruhuhu: mostantól a mod soul-ok azért lesznek bent, hogy az időt húzzák???  :confused: Hol van a régi animátor csapat?  :bruhuhu:  :__devil: az újjal  :morci:

falconmaster

Mondjuk tény, hogy elég fura volt néhány helyen a rajzolás, de engem annyira nem zavart végülis :) Nekem megvan az az előnyöm, hogy nem olvasom a mangát, és így én a történetre tudok koncentrálni, és így nem zavarnak annyira a rajzolás apróbb(?) hiányosságai :)

Mindenesetre kezdenek beindulni az események, ezt már szeretem!  :jee:

(a MOD soulok engem különösebben nem zavarnak amúgy...)