Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Az nem lehet, hogy Suzumebachi eredetileg Yoruichi tulajdona volt?

Drake

#2701
QuoteKicsit lehetne pörgősebb, de még így is jobb mint a bounto-s részek.

Még hátra van [spoiler] egy Ikkaku bankai és egy Ichigo vs Hollow Ichigo küzdelem[/spoiler] az izgalamas részekig. :szemuveges:

Prof. William

Gyorsan rakd Spoilerbe!!!!!!!!  Gyorsan!!!!

Eberinu

Quote from: SaiyaGin on 2007-02-01, 22:17:11
Az nem lehet, hogy Suzumebachi eredetileg Yoruichi tulajdona volt?
Hát nem hinném...ezek a fegyók valahogy olyan személyre szabottak..jellemzik a hordozójukat...és Yoruichit a villám istennője...tehát valami olyasmi témája lehet a fegyója...talán valami lábra szerelhetős kütyü :D

Calintz

#2704
Quote from: Eberinu on 2007-02-01, 22:42:56
Quote from: SaiyaGin on 2007-02-01, 22:17:11
Az nem lehet, hogy Suzumebachi eredetileg Yoruichi tulajdona volt?
Hát nem hinném...ezek a fegyók valahogy olyan személyre szabottak..jellemzik a hordozójukat...és Yoruichit a villám istennője...tehát valami olyasmi témája lehet a fegyója...talán valami lábra szerelhetős kütyü :D

De mondom, h neki nincsen...ő a kezét használja...

Ezt már leírtam neked, de eskű észre sem veszed...pedig direkt neked írtam...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Christian

Pedig a zanpaktouk igenis személyre szabottak :) Ezt asszem valahol el is mondják. Váá mekkora lenne,hogy mikor Yami szét akarja verni Ichigot, jön Ririn,Cloud és Nova , megmenteni Ichit. Yami hátra nézne:
-OOOoiiiii Ulquiorra! Megölhetem ezt a 3 férget?
-Már mondtam Yami, ezek csak szemetek.

Yami pedig jól lezúzza őket! Ámen!

Member

Max elpusztul a jelen gigai és kapnak 3 másikat. They can't die. ;)

Dreamcleaver

Mod soulokat is meg lehet ölni. Sőt, az SS vadászta is őket rendesen, mert nem úgy működtek, ahogy kellett volna.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Calintz

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 01:57:02
Mod soulokat is meg lehet ölni. Sőt, az SS vadászta is őket rendesen, mert nem úgy működtek, ahogy kellett volna.

Eredetileg régebben azt mondták, h meg is öltek egy csomót, elvileg Kon volt az utolsó...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Member

Álmukban majd letámadnak 4 kapitányt (Kon természtesen Kenpachi-t :Kiraly: ), beleköpik a testükben lévő Supradin tablettát és onnantól lesz nemulass! :hopp:

Eberinu

A modsoul bogyeszokat bedobják egy pohár vizbe, és mint a plusztabletta elpezsegnek :rotfl: Calintz, az a megmondtamos rész nekem szól,vagy Solidnak? Na mind1...akkor nagyon profi a Yoruichi,mert ő át bankaiozik fegyó nélkül is :D Nem hiába a kedvencem, okos, szép, és még erős is...Mintha én lennék  :lul:

Member

Quote from: Eberinu on 2007-02-02, 11:00:05
Nem hiába a kedvencem, okos, szép, és még erős is...Mintha én lennék  :lul:
Khmmm... :rolleyes: Akárhányszor mutatják mezítelün hátulról, bennem nem indít meg semmit. :hehe:

Tyrael

Visszaterve az elozo temara, szerintem minen shinigaminak van kardja.
Tehat Yoruichinek is kell, hogy legyen.
szerintem.

Tyrael

Eberinu

Sztem is...csak neki nem biztos hogy kardféle...who knows...egyszer csak kiderül :)

Christian

Yoruichinek nincs bankaia... Soifong és ő is más technikát alkalmaz. Mondják is,hogy ez melyik erőforrást használja. Aizen is mondja,hogy hány fajta ereje van egy shinigaminak és,hogy azokat ha kimaxolja akkor nincs tovább. Egyébként is érdekes lenne két embernek ugyanaz a bankai. Soi Fong ugye mondja is,hogy "ennek a technikának még nincs neve" ...mire Yoruichi ,hogy "de igenis van már neve". Bankait egyelőre nem láttunk tőle. Shikait viszont már lehet,hogy igen. Láttunk már mindenféle zanpaktout lehet,hogy az övé sípcsont védő :D

Chro

#2715
Van neki. Azóta nem használja mióta elhagyta SS-t. Valószínűleg történt vele valami, lehet hogy fuzionáltak, vagy SS büntetésből elpusztította, nem tudni. Amúgy egy fekete wakizashi:

Fuzionálást eddig sok minden bizonyítja, pl a macska forma, ami lehet a zanpaktoujának az avatárja, ezért van pl férfi hangja ott. És sok más egyébb tény.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Prof. William

Quote from: Calintz on 2007-02-02, 03:05:57
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 01:57:02
Mod soulokat is meg lehet ölni. Sőt, az SS vadászta is őket rendesen, mert nem úgy működtek, ahogy kellett volna.

Eredetileg régebben azt mondták, h meg is öltek egy csomót, elvileg Kon volt az utolsó...

Filleres ökörség. Mint pl az hogy a ,még Shikait sem elért Ichinosenak volt esélye aBankaiban lévő Ichigo ellen. A harcnak kb úgy kelett volna lezajlania mint az lelgesleglelső Ichigo Vs. Byakua harcnak. Ichigo lazán ellép melette majd 0,0001 mp alatt megszúrja vagy 20 ponton. :)

Member

Quote from: Prof. William on 2007-02-02, 15:44:17
A harcnak kb úgy kelett volna lezajlania mint az lelgesleglelső Ichigo Vs. Byakua harcnak. Ichigo lazán ellép melette majd 0,0001 mp alatt megszúrja vagy 20 ponton. :)
Kicsit leesett volna a nézők álla... :lul: Ahhoz képes, hogy Ichigo állítólag állandóan ömleszti magából kifele az energát (ezért könnyű megtalálni), elég sokszor úgy visszafogja magát, hogy még Jinta is simán lepofozhatná. :D

Drake

Urahara még a fillerek előtt mondta Yoruichinek, hogy Ichigo tehetségesebb nála (mármint Uraharánál), de ezt eddig olyan nagyon nem lehetett észrevenni csak a 2,5 nap alatt elért Bankaion; vagy nagyon lusta vagy önbizalaom és tudás hiányban szenved, hogy ki tudja használni a tehetségét. :tezsvir:

Dreamcleaver

#2719
Quote from: Member on 2007-02-02, 11:37:14
Quote from: Eberinu on 2007-02-02, 11:00:05
Nem hiába a kedvencem, okos, szép, és még erős is...Mintha én lennék  :lul:
Khmmm... :rolleyes: Akárhányszor mutatják mezítelün hátulról, bennem nem indít meg semmit. :hehe:

No comment. Mindkét posztra. :rolleyes:

Quote from: Prof. William on 2007-02-02, 15:44:17
Quote from: Calintz on 2007-02-02, 03:05:57
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 01:57:02
Mod soulokat is meg lehet ölni. Sőt, az SS vadászta is őket rendesen, mert nem úgy működtek, ahogy kellett volna.

Eredetileg régebben azt mondták, h meg is öltek egy csomót, elvileg Kon volt az utolsó...

Filleres ökörség.

:wtf: Ezek egyáltalán nem a fillerekben voltak, hanem még a sorozat elején. Vagy valami mást akartál idézni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 16:14:26
No comment. Mindkét posztra. :rolleyes:
[spoiler]Hinamori ruhával együtt jobban beizzít, mint ezek a "Bleach-es vadmacskák" :__devil: [/spoiler]
Quote from: Prof. William on 2007-02-02, 15:44:17
:wtf: Ezek egyáltalán nem a fillerekben voltak, hanem még a sorozat elején. Vagy valami mást akartál idézni.
Azok a részek nekem DVD-hiba miatt kimaradtak, de ha a sorozat eleje nem filler, akkor ez nem fillerszöveg volt. Vagy a mangában nem hangzik el, csak a sorozatban?

smash++

Ezt nem lehet kibírni :D.Heti egy rész.ááá   :rotfl:
Pedig annyira beindultak/nak a dolgok.Örülök,hogy nem olvasok mangat.Nem bírnám ki...
Belegondolok akik már évek óta anime-t néznek és pl 2éven át állandóan csak egy részt nézhettek hetente (gondolom az elejétől így ment)...
Azért ehez tényleg kitartás kell vagy kevés szabad idő vagy sok más anime-t kell nézni.

Gondolom az Arancarok akik még az elején jönnek azok nem a fő ellenfelek közé tartoznak?Mondjuk ez az alacsony srác nem tűnt gyengének...A melák meg pusztán "hülye" :D
Érekesek,ezek a Vizard-ok is... Mind utálják az embereket? vagy csak a kis csaj ennyire "Akkor most itt meghaltok és kész".Shinji pedig szimpinek tűnik...
Kíváncsi vagyok,hogy Ichi apja és Urahara sima ex-Shinigamik-e vagy van vmi extrájuk nekik is?!Azon kívül,hogy elméletileg a Shinigami erejük max-án vannak.

Dreamcleaver

A két arancar közül sztem a melák (talán Yumi?) nem olyan erős. Az ilyen izomagyú karakterek általában nem azok az animékban. Bedobnak nekik egy-két gyenge ellenfelet, akiket lezúzhatnak, csak hogy lássuk, milyen big badass csávók is, aztán jön egy jófijú és szépen beledöngöli őket a földbe. Lehet nem egyből, de rövidtávon. Az erősek, azok általában a kis véznák.  :smile: Persze lehet ez lesz a kivétel. Minden esetre ez a Yumi elég semmilyen karakter, mehetne a süllyesztőbe, kiváncsi vagyok a többi arancarra.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 18:49:31
Minden esetre ez a Yumi elég semmilyen karakter, mehetne a süllyesztőbe, kiváncsi vagyok a többi arancarra.
Szerintem megy is :D.Legalább is remélem.Ichi vagy a bankai-al vagy előjön a hollow énje és finito.

Chro

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-02, 18:49:31
Az erősek, azok általában a kis véznák.  :smile: Persze lehet ez lesz a kivétel.
Yami 10. espada, Ulquiorra valahol 3. körüli, az egyik legerősebb, de ezt majd következő részben meglátod te is :) Nem lövök le semmi poént.
Amúgy Ichigo erősebb mindkettőnél, ezt majd Ulquiorra is megemlíti, csak szerencsétlen nem tudja kontrollálni a reiatsuját, függőben hogy épp a hollow énje szivatja belülről, eléggé ingadozik erőben. Néha táp, néha trash :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Lokids

Yoruichinek van kardja. Még a Seald sword frenzyben is! Mikor Soi-val a csóka felé tartanak ki kell nyírni pár hollowotm akkor egyiket a wakizashival szeli szét. Abból gondolom, hogy az is Zanpaktou, mert hollow csak attól döglik, norm fegyók meg sem sebzik.

Dreamcleaver

#2726
Minden shinigaminak van zanpaktouja, Yoruichinek is. Más kérdés, hogy bizonyos shinigami technikákhoz, harcstílusokhoz nem kell a zanpaktou. Viszont Bankai-t csak zanpaktouval lehet csinálni, sztem.

Btw kinek melyik zanpaktou tetszik a legjobban/legkevésbbé idáig?

Nekem eddig Komamura gólemje jött be a legjobban, de Hitsugaya jégsárkánya sem volt rossz.

Leggagyibb sztem eddig Ginné, de tőle még nem láttunk bankait.


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

a Bankai a zanpakuto végső, teljes formája... bebaszna ha lehetne anélkül is Bankai...

Zelda

Hát ja. Nekem Hyourinmaru (Hitsugaya-é) meg Zabimaru (Renji) teccik legjobban. Ami még elmegy az Senbonzakura.
[spoiler]Viszont a mangában Ikkaku bankai-a oltári az eddig a legjobb számomra.[/spoiler] Yumichika zampaktou-ja meg kicsit szivatós :D :D  :lul:

Liquid Snake

Quote from: Zelda on 2007-02-02, 20:01:02
Hát ja. Nekem Hyourinmaru (Hitsugaya-é) meg Zabimaru (Renji) teccik legjobban. Ami még elmegy az Senbonzakura.
[spoiler]Viszont a mangában Ikkaku bankai-a oltári az eddig a legjobb számomra.[/spoiler] Yumichika zampaktou-ja meg kicsit szivatós :D :D  :lul:

Én is nagyot néztem [spoiler]Ikkaku Bankai-án, brutál egy kicsit és nem is gyenge vele :)[/spoiler]
De nekem Ichigo-nak is tetszik a Bankai-a. Olyan elegáns...  :szemuveges: