Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Jovok. Mar nem tudom ki igert nekem GitS posztert, de ha jon, szeretettel varom. :)
Ingyen kaphattok tolem megfazast mellesleg. Csak egy tusszentes.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Remélem, társasjátékot is hoz valaki!  :D
(bár, ha jól láttam, helyben is vannak dolgok, just in case.)
Próféta, hozhatod a Catant! Legalább lesz választék.
:)
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Bocsi, de annyi munka volt napközben, hogy fórumra se tudtam fölnézni, és el is felejtettem az egész találkozót. most 20 perce értem haza, és kicsit rohadtul fáj a fejem is, holnap reggel f9-től lehet folytatni a munkát, szóval bocsánat mégegyszer Zsiga a DVD-ért, és Kvikveg a poszterért, de ez most nem jött össze részemről...
Remélem következőre el tudok menni és akkor garantáltan viszem az igényelt cuccokat (bár az a biztos, ha rámszóltok előtte PM-ben, mert legendásan rövid a memóriám... :ejj:).

Zsiga


Pirula

Akinek rég dédelgetett vágya hogy az ingemet leönti vörösborral az Óbesterben megtalál pénteken úgy héttől.
De azok is jöhetnek akik megsajnálják szegény vidéki gyereket, nehogy magában kornyadozzon a pincében.
És persze mindazok akik egyik eddigi halmazba tartozónak se érzik magukat.

Kuroi Tenshi

Héttől = ]7, ∞] ? :D
8-9 felé remélem eljutok oda, de lehet, hogy mégse. Vagy az is lehet,
hogy korábban, ha elmarad a próba.

Kvikveg

7 jol hangzik. Ugyis ki akartam mosni a kabatomat. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-19, 01:57:22
Héttől = ]7, ∞] ? :D
És én veletek leszek az idők végezetéig!  :haha:
Quote from: Kvikveg on 2007-02-19, 10:14:19
7 jol hangzik. Ugyis ki akartam mosni a kabatomat. :)
Zseniell. Akkor eddig négyen vagyunk.

Groven

Csatlakozom a 4-s fogathoz, h immáron 5-ös fogat lehessen.  :D

Fate


Új embereknek is lehet csatakozni némi alkoholpusztításra?
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Pirula

Persze hogy! Helyileg képben vagy?

Fate

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Pirula

Térkép
Ez alapján szerintem már menni fog. Az önarcképcsarnokba nézz még be ha tudni akarod hogy milyen arcokat keresgélj.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fate

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

noriko

#1245
holnap tali/góparti/társasozás/valami? anyone?

én spec a kevésbé, vagy teljesen füstmentes helyeket preferálom, de akár a tömegnek megszokottabb Óbesterbe is elmennék, mert már egész társaság-hiányom lett! Ami azért fura, mert alapból nem is vagyok túlságosan tárasági emberke... :redface: Amúgy nem is értem most mi jött rám  :haha: (lehet, hogy az váltotta ki, hogy akadozik mostanában a net  :D )

szerk.: guessnot  :frown:
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fate



Ha mégis lesz belőle valami, én is szívesen leugrom 1-2 sörre.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Pirula

Hétközbeni időmilliomosok részére:

Lengyel táncház a Budaörsi úton
Gyülekező holnap 17:45-től 18:00-ig az Óbesterben. Táncos szemmel én kábé mozgássérült vagyok, ezért szégyenlősködés ne legyen oka a távolmaradásnak!  :smile:

Ramiz

Asszem ezt most kihagyom. Nem vagyok épp top formában meg egyébként sem váltak be a partertelenültáncolnimenős próbálkozásaim. Jó mulatást mindenkinek!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sayako

Koncert és JRock afterparty!


Április 22-én, vasárnap Magyarországon lép fel a Gram∞Maria, a budapesti Vörös Yukban. Előtte/utána: jrock/visual kei party by d4m4g3 & Case.

Több info+flyer később a Sound of Japan oldalon.
Kezdés 22:00 körül lesz, a belépő pedig 2000-2500 forint között.

Részletes információk+videók:
http://www.soundofjapan.hu/grammaria/
Ízelítő a zenéjükből:
http://www.soundofjapan.hu/downloads/requests/

Valakit esetleg érdekelne?
Engem naon érdekelne, csak eddig nem sokan jelezték, hogy esetleg jönnének...
Egyedül meg nem buli.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula


Ramiz

Bementem az Irodába, leemeltem a "Pirula élete" című mappát, és kiválasztottam a legviccesebb és legkirályabb képek közül a legkevésbé kompromittálót. :D Avagy: te postoltad régen, én meg belebotlottam az imgboardon.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Groven


Pirula

Élünk még, de csak kicsit.
Az érintetteknek írom: gőzerővel folyik az idei ifitali szervezése - nélkülem. Már csak a projekttervezésben meg a pályázatírásban serénykedem, egyéb dolgokban átadtam a stafétát az ifjú titánoknak. Úgyhogy idén már csak a vegytiszta rakendroll kedvéért verek sátrat odakint.
A tervezett program, ami még ötvenszer változni fog, de kábé erre számítsatok:
Július 20. – péntek:
15:00-tól    a fiatalok érkezése a helyszínre, sátorverés
17:45   Hivatalos megnyitó (Fazekas Zoltán klubelnök és Veres Dávid önkormányzati képviselő köszöntője)
18:00    Csoportépítő vetélkedő
20:00    Karaoke est
21:00    Táncház a Kislaptáros zenekar valamint helyi és környékbeli hagyományőrző csoportok közreműködésével
22:00   Hansági lakodalom – autentikus népi vőfélyszövegekkel, éjféli vacsorával


Július 21. – szombat:
10:00   Hany Istók emlékséta az erdőben, melynek egyes állomásain megelevenednek a környék történelmi és legendabéli múltjának eseményei, alakjai, helyi amatőrök előadásában
12:00   Ebédidő – közben amatőr jazz zenekar fellépése
13:00   Tényfeltáró kerekasztal beszélgetés:
A fiatalok helyben maradásának lehetőségei Jánossomorján.
Miért igen és miért nem érdemes elhagyni a várost? A meghívott vendégek jelenleg más városban élő és dolgozó, egykor jánossomorjai fiatalok, és azok akik megtalálták a számításukat a városban. Az évek óta aktuális témáról már folytak tárgyalások és kerestek megoldást, de még nem történt meg az érintettek hatékony bevonása.

14:30   Vásári komédia   

A színpadtól eltérő helyszíneken az egész délután folyamatos programok:

- házi kenyér sütése szabadtéri kemencében
- játékos erőpróbák: szumo birkózás, lovagi torna, ősemberek küzdelme
- népi mesterségek: agyagozás, szalma- vessző- és gyékényfonás, bőrmegmunkálás, kovácsolás

16:00   Középkori lovagi hagyományőrző csoport bemutatója   
17:00   Kátai Zoltán énekmondó fellépése, helyi témájú balladákkal és históriás énekekkel   
18:00   Vacsoraidő   
19:00-tól   Koncertek – helyi és környékbeli amatőr zenekarok részvételével   

Július 22. – vasárnap:  A délelőtt folyamán elhagyják a vendégek a fesztivált


Zsiga

Quote from: Pirula on 2007-04-05, 15:31:46
Élünk még, de csak kicsit.
Az érintetteknek írom: gőzerővel folyik az idei ifitali szervezése - nélkülem. Már csak a projekttervezésben meg a pályázatírásban serénykedem, egyéb dolgokban átadtam a stafétát az ifjú titánoknak. Úgyhogy idén már csak a vegytiszta rakendroll kedvéért verek sátrat odakint.
A tervezett program, ami még ötvenszer változni fog, de kábé erre számítsatok:
Július 20. – péntek:
15:00-tól    a fiatalok érkezése a helyszínre, sátorverés
17:45   Hivatalos megnyitó (Fazekas Zoltán klubelnök és Veres Dávid önkormányzati képviselő köszöntője)
18:00    Csoportépítő vetélkedő
20:00    Karaoke est
21:00    Táncház a Kislaptáros zenekar valamint helyi és környékbeli hagyományőrző csoportok közreműködésével
22:00   Hansági lakodalom – autentikus népi vőfélyszövegekkel, éjféli vacsorával


Július 21. – szombat:
10:00   Hany Istók emlékséta az erdőben, melynek egyes állomásain megelevenednek a környék történelmi és legendabéli múltjának eseményei, alakjai, helyi amatőrök előadásában
12:00   Ebédidő – közben amatőr jazz zenekar fellépése
13:00   Tényfeltáró kerekasztal beszélgetés:
A fiatalok helyben maradásának lehetőségei Jánossomorján.
Miért igen és miért nem érdemes elhagyni a várost? A meghívott vendégek jelenleg más városban élő és dolgozó, egykor jánossomorjai fiatalok, és azok akik megtalálták a számításukat a városban. Az évek óta aktuális témáról már folytak tárgyalások és kerestek megoldást, de még nem történt meg az érintettek hatékony bevonása.

14:30   Vásári komédia   

A színpadtól eltérő helyszíneken az egész délután folyamatos programok:

- házi kenyér sütése szabadtéri kemencében
- játékos erőpróbák: szumo birkózás, lovagi torna, ősemberek küzdelme
- népi mesterségek: agyagozás, szalma- vessző- és gyékényfonás, bőrmegmunkálás, kovácsolás

16:00   Középkori lovagi hagyományőrző csoport bemutatója   
17:00   Kátai Zoltán énekmondó fellépése, helyi témájú balladákkal és históriás énekekkel   
18:00   Vacsoraidő   
19:00-tól   Koncertek – helyi és környékbeli amatőr zenekarok részvételével   

Július 22. – vasárnap:  A délelőtt folyamán elhagyják a vendégek a fesztivált


:wtf: És ez tényleg jó szokott lenni?  :confused:

Ramiz

Sajnos nagy valószínűséggel mégsem tudok menni idén, pedig pont olyan kurva jónak ígérkezik, mint mindig... :( Sorry...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: Zsiga on 2007-04-05, 15:45:26:wtf: És ez tényleg jó szokott lenni?  :confused:
LEGENDÁS szokott lenni.  :smile: De tényleg, mindig történnek dolgok amiket aztán évekig fel lehet emlegetni. Persze én erősen elfogult vagyok.  :szemuveges:
Itt megnézheted hogy mi folyt pár éve.
user/pass: ifiklub/ifiklub
Quote from: Ramiz on 2007-04-05, 18:41:07
Sajnos nagy valószínűséggel mégsem tudok menni idén, pedig pont olyan kurva jónak ígérkezik, mint mindig... :( Sorry...
Hát ez meg hogy történhetett meg?  :eek: :frown:

Zsiga

Quote from: Pirula on 2007-04-06, 18:23:04
Quote from: Zsiga on 2007-04-05, 15:45:26:wtf: És ez tényleg jó szokott lenni?  :confused:
LEGENDÁS szokott lenni.  :smile: De tényleg, mindig történnek dolgok amiket aztán évekig fel lehet emlegetni. Persze én erősen elfogult vagyok.  :szemuveges:
Jó, hiszek nektek, akkor megpróbálok menni. :)