Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Pirula

Ramiz és Raggie kollégával beszéltünk még a gasztronómia téma kapcsán hogy lehetne szervezni valami közös bográcsolást/grillezést, igény szerint borok/sörök kóstolgatásával egybekötve. Ez odáig fajult hogy felvetettem a következõket:
Mivel úgyis szervezõje vagyok egy ifjúsági találkozónak Hanság-Nagyerdõn (Jánossomorja és Csorna között egy eldugott erdészház környékén), nyélbe lehetne ütni a dolgot úgy hogy egy kisebb csapat összeverõdik a fórumról és elruccan ide. Ennek ugyanis elõnye lenne hogy mint regisztrált csapat 3 napon ingyen étkeztetésben részesülnének és tartanánk fenn számukra sátorhelyet. A rendezvény tök ingyér' van, idõpontja júli 15.-17. de lehet jönni nulladik napra is.
Akit érdekel esetleg az írjon ide, aztán megbeszéljük a dolgokat.
Ja, és ha van valaki aki mondjuk valamilyen ifjúsági szervezet tagja, vagy valamilyen elõadható produkcióval rendelkezik, és szeretnének részt venni, szintén szóljon, megoldható a dolog.
Infók:
A találkozó honlapja
Balassi Bálint Ifjúsági Klub (szervezõk)

Baldy

Na ezzel az a gáz, hogy pont ekkor van a Masters of Rock fesztivál, amire én ki akarok menni Prágába... :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pirula

Quote from: BaldyNa ezzel az a gáz, hogy pont ekkor van a Masters of Rock fesztivál, amire én ki akarok menni Prágába... :(
Ja, sajnos elég sûrû a nyárnak az a szakasza...

Fenrir

Nekem is sûrû nyaram lesz, de nem lenne rossz beszorítani...
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.


Pirula

Kezd összeállni a program, hátha valaki(k) még kedvet kapnak hozzá:
Júli 15. Péntek:
Délután érkezés, sátorverés. Tradicionális vetélkedõ a legelmésebb feladatokkal. Elmúlt években volt ilyen hogy két farönkön álló ember közül az egyik kapott egy lábasfedõt, a másik meg egy doboz tejfölt meg kiskanalat. Számoltuk a találatokat. Meg kötélhúzás, híres épületek modellezése a csapattagokból - WTC a repülõkkel az nem volt semmi! :haha: Borváltó, borváltó pókmászásban, szökdelésben... stb.
Ezután táncház, kertmozi és végül a mezõgazdasági rockabillyt játszó Zetor zenekar koncertje.
júli 16. Szombaton számháború az erdõben, aikido bemutató, karaoke, kipróbálható népi mesterségek, az ifjúság lehetõségei az EU-ban fórum, meg még amit kitalálunk.
Estére pedig koncertek:
Oliver - õk helyi erõk (Újudvar-Móvár), grunge-os, punkos beütésû zenével, hatalmas showmanek. Számcímek: Gennyes barbárok, Kipállott a seggem blues, ezenkívül még feldolgozások: Troggs - Wild Thing, Rózsaszín Pittbull nóták, 16  tonna
Game Over - õk lesznek a rokk és a metál idén, Megadeth, Metallica, Motörhead, AC/DC, Iron Maiden, Tankcsapda meg még egy rakás más feldolgozás
Fröccsöcs - az ifitalálkozó Sziámija, mivel a szervezõk a tagok természetesen fellépünk :haha: Néhány szám szövege megtalálható a honlapon
Ladánybene 27 - nem csalás nem ámítás, asszem sokat nem kell magyarázni kik õk
Morfium - Szintén környékbeli (Kapuvár) banda, magyar rock klasszikusokkal. Edda, Bikini, P.Mobil és társaik plusz saját számok.
Kábé ennyi, de ez még változik.
Vasárnap délig alvás, aztán szép komótos pakolászás.
Nem gyõzöm hangsúlyozni, a rendezvény teljesen ingyenes, az elõre bejelentett csapatban érkezõknek még a kaját is tudjuk szintén ingyen intézni. Ezért akiket érdekelne kérem feltétlenül és mielõbb jelezze nekem PM-ben! és összeszervezzük az USTEAM csapatot!

Raggie

Mi Ramizzal valszeg Szombat estére le tudunk jönni, de az is lehet, hogy még elõb is! Az még rendezõdik!

De mindenképpen naggyon jól hangzik! :D :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonMi Ramizzal valszeg Szombat estére le tudunk jönni, de az is lehet, hogy még elõb is! Az még rendezõdik!
De mindenképpen naggyon jól hangzik! :D :jee:
Nagyon zsír! Akkor elvileg egy 4 fõs csapatot már össze lehetne állítani! Ja, még annyi, hogy sátrat az nektek kell hoznotok, arra már nem terjednek ki szolgáltatásaink.

Raggie

Quote from: PirulaNagyon zsír! Akkor elvileg egy 4 fõs csapatot már össze lehetne állítani! Ja, még annyi, hogy sátrat az nektek kell hoznotok, arra már nem terjednek ki szolgáltatásaink.
Oké! De mi azért még csak kérdõjelesen, rendben? (sátrat azt minden további nélkül tok hozni)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Raggie GordonOké! De mi azért még csak kérdõjelesen, rendben? (sátrat azt minden további nélkül tok hozni)
Persze. Ha viszont fixálódik akkor szóljatok hogy el tudjam intézni a kaját!

Raggie

Quote from: PirulaPersze. Ha viszont fixálódik akkor szóljatok hogy el tudjam intézni a kaját!
Rendben! A kjáért mindent!!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manu

Ez nagggyon jól hangzik, bár nekem 13-15-re Ramiz meg Raggie vendéglátása van betervezve Szegeden, de ellesznek õk itt nélkülem is. :D

Komolyra: ha az urakkal le tudom rendezni én fixre ott leszek Pirula.

Ja, nekem is van sátram. Meg kocsi is (szegediek és szegedre látogatók figyelmébe).

Raggie

Quote from: ManuEz nagggyon jól hangzik, bár nekem 13-15-re Ramiz meg Raggie vendéglátása van betervezve Szegeden, de ellesznek õk itt nélkülem is. :D

Komolyra: ha az urakkal le tudom rendezni én fixre ott leszek Pirula.
Mi is úgy gondoltuk, hogy tõled ugranánk át Pirulához! Tehát: 13-15 nálad, utána vagy még 15-én este, vagy 16-án átmegyünk Pirulához(attól függ, hogy nálad alhatunk-e, meg, hogy az otthoniak nem akarják-e, hogy egy éjszakát azért töltsünk otthon is közben).
Nna?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Ha Manunak kedve is van meg még kocsija is, akkor az minden zsírok zsírja! :D El sem hiszem: sörözés Manuval ÉS Pirulával... királysáááááág!!! :hopp: :appl: :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizHa Manunak kedve is van meg még kocsija is, akkor az minden zsírok zsírja! :D El sem hiszem: sörözés Manuval ÉS Pirulával... királysáááááág!!! :hopp: :appl: :whoah:
Én is ezt mondtam, csak nem kiabálom el! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: ManuKomolyra: ha az urakkal le tudom rendezni én fixre ott leszek Pirula.

Ja, nekem is van sátram. Meg kocsi is (szegediek és szegedre látogatók figyelmébe).
Ez egyre jobban hangzik!!! A végén még úgy fog elsülni ahogy szerettem volna. (Nagy rakás usteames jóember csatlakozik a bulihoz)

Raggie

Quote from: PirulaEz egyre jobban hangzik!!! A végén még úgy fog elsülni ahogy szerettem volna. (Nagy rakás usteames jóember csatlakozik a bulihoz)
Az a nagy rakás egyenlõre négy! De télleg jó lenne még egy két arcot elvonszolni! :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonAz a nagy rakás egyenlõre négy! De télleg jó lenne még egy két arcot elvonszolni! :lazza:
Én mennék de lusta DÖG vagyok...  :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213Én mennék de lusta DÖG vagyok...  :rolleyes:
Akkor majd holnap meggyõzünk Ramizzal! :D ;)
Gyere mán leeee! Tök buli lesz!!(éés ingyenees!! -->megééri! :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonAkkor majd holnap meggyõzünk Ramizzal! :D ;)
Gyere mán leeee! Tök buli lesz!!(éés ingyenees!! -->megééri! :) )
Ez a génjeim kampósorrú részére nagy hatással van... :p De még nem tudom mi lesz akkor, lehet addigra végkimerülésbe kimúlok... Ha majd biztosra válaszoltok énis fogok! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Biztosra tudjuk mondani szerintem: péntek és szombat estét. Nekünk (Sir A. Mazsom & én) vasárnap reggel már kell rohannunk fel Pestre.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizBiztosra tudjuk mondani szerintem: péntek és szombat estét. Nekünk (Sir A. Mazsom & én) vasárnap reggel már kell rohannunk fel Pestre.
Király! Pestre rohanás nem gond, nézünk nektek vonatot ha nem kocsival jöttök. A helyszínen van vasútállomás, kábé 3 megálló (15 perc) Hegyeshalom - vagy Csorna - , onnan meg már nem gond eljutni Pestre, elég gyakran járnak IC-k, EC-k, gyorsvonatok.

Ramiz

Úgy néz ki, odafelé kocsival megyünk Szegedrõl, vissza meg vonattal Pestre.
Akkor intézd el az ingyen kaját, ok? :)
Ja, fontos kérdés!!! Hideg sört lehet majd ott kapni? (Nagyon remélem!)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizÚgy néz ki, odafelé kocsival megyünk Szegedrõl, vissza meg vonattal Pestre.
Akkor intézd el az ingyen kaját, ok? :)
Okés! Manu is jön?
Quote from: RamizJa, fontos kérdés!!! Hideg sört lehet majd ott kapni? (Nagyon remélem!)
Viccelsz? Az elsõ dolgok amit egyeztetünk a vendéglátósok pályázatain az a sör a bor és az üdítõ. :)

Ramiz

Quote from: PirulaOkés! Manu is jön?
Hát én úgy vettem le a fenti postjából...
Manu! Adj jelet! Jössz, ugye? Áthozod a seggünket kocsival, ugye? Besörözünk, mint a parancsolat, ugye? :)

Quote from: PirulaViccelsz? Az elsõ dolgok amit egyeztetünk a vendéglátósok pályázatain az a sör a bor és az üdítõ. :)
Jó, de HIDEG?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizHát én úgy vettem le a fenti postjából...
Manu! Adj jelet! Jössz, ugye? Áthozod a seggünket kocsival, ugye? Besörözünk, mint a parancsolat, ugye? :)
Én is, csak nekem tényleg biztosra kell menni.
Quote from: RamizJó, de HIDEG?
Mint a norvég jégtörõ hajó kormánylapátja.

Manu

Quote from: RamizHát én úgy vettem le a fenti postjából...
Manu! Adj jelet! Jössz, ugye? Áthozod a seggünket kocsival, ugye? Besörözünk, mint a parancsolat, ugye? :)

1. Jövök, tutitra. Így szervezem akkor a dolgaim.
2. A kocsi az akkori financiális helyzetemtõl függ majd, de van rá sok esély, mert lusta dög vagyok, és utálom a magyar tömegközlekedést, fõleg keresztülszelni vele az egész országot.
3. Még kérded?

Ramiz

Quote from: PirulaMint a norvég jégtörõ hajó kormánylapátja.
...amikor az a Szaharában szárad, vagy amikor bálnára vadászik az északi hideg ködökben?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: Ramiz...amikor az a Szaharában szárad, vagy amikor bálnára vadászik az északi hideg ködökben?
Jelöljük meg a B-t! :)

Raggie

Ecséééim! Hattalmas sörözéééseket látok közeledni!!!!! :D :D :D Nem is álmodtam, hogy ilyen jól össze fog jönni!!! Ez BAZIKIRÁLY lesz!
Manu: elõre is sok köszönet a vendéglátásért és a fuvarozásért, meg amúgy is a fáradalmakért!

Pirula: elõre is kösz a k jó program felvetéséért, megszervezéséért és az engedélyért, hogy mi is jöhetünk!

És minkettõtöket meghívlak legalább két sörre!! :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"