Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Member

Végülis ha jól látom, elég közel van a II. és a VIII., de előbbi jó nagy. :)
Szigorlat előtt pont jó lenne egy találka. :haha:

teraflare

Én mennék, csak itthon nincs netem és hideg van hogy mindig bejöjjek az e-pontba netezni. Még jövőhéten felnézek párszor. Ha van amit csinálnom kellene (kaja, pia, egyéb), azt addig írjátok meg ha tudjátok. Társasjáték szintjén legfeljebb egy Labirinth The Maistert tudok felajánlani. A Mechwart-ot tudom hol van. (Nem hittem hogy valaha is lesz haszna hogy be kellett mennem a KT-ba :) )

Próféta

Szomorú hír: a rendelkezésemre álló autó most nincs épp a legjobb állapotban, konkrétan a csomagtartó teljesen halott, a fagy nem nagyon tett jót a kiöregedett zárszerkezetnek. Most pár napon belül bajos lesz megjavíttatni.

Ha bárki más elvállaná helyettem a furikázást, az jó lenne.
Persze nem teljesen reménytelen :)

Fazék

őszintén megvallom én ha megyek is, akkor se szeretnék vezetni, mert tervezek alkoholt fogyasztani (persze mértékkel  :angyali:) és az a "másnapra úgyis elszáll az alkohol a véredből" mondat már túl sokszor meg lett cáfolva, hogy bevállaljam... sorry.

noriko

kör-pm elküldve! (az is kiderült, hogy a limit 10 címzett ^^)

Figyelem! Úgy készüljetek, hogy mivel én december 31, 18:00-ig államvizsgatételeket fogok magolni, nem tudom vállalni, hogy extra jó házigazdaként megszervezzem az étel/ital dolgot, ezért ha nem szervezitek meg addig ti, akkor nem lesz más, csak ketchup, mustár, rizs, Kvikveg-féle kare, és csapvíz!!

dec30. estig nem leszek már, úgyhogy most jelzem,
ha valaki vállal valamit ezek közül, azokba utólag beszállok én is:
-virsli
-kenyér
-pezsgő
-martini

"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

Füstli virsli mindig van itthon pár zacskó
Hozzak hozzá frissen sütött házikenyeret is? :D
Pezsgőt megnézem, hogy van-e, mert nálunk meg
szokott maradni - senki sem szereti :haha:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Viszünk mindent, ez csak természetes.
(már ha megyek, úgy tűnik egyelőre, hogy megyek)

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2007-12-24, 00:36:37
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-23, 23:45:58
...
Hozzak hozzá frissen sütött házikenyeret is? :D
...
IGEN! :haha:
seconded - pezsgőt meg csak ha édes :D

Zanador

Ok, elrendeztem, tudok menni. :)
Azt meg, hogy mit vigyek, valaki tételesen kilóra/literre mondja majd meg nekem, mert fantáziám az semmi. :D
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2007-12-24, 00:57:15
Quote from: Kvikveg on 2007-12-24, 00:36:37
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-23, 23:45:58
...
Hozzak hozzá frissen sütött házikenyeret is? :D
...
IGEN! :haha:
seconded - pezsgőt meg csak ha édes :D
Ok, akkor úgy időzítem, hogy indulásra elkészüljön. Sajnos odaérkezésre, már
biztos kihűl, hogy éjfélt ne is említsem, de sztem még akkor is vmivel finomabb,
mint a bolti kenyerek (bár friss melegen az igazi ^^ nyam-nyam)
Viszont egyszerre max 2.5lb ~ 1.3kg kenyeret tud a gép készíteni, így nem árt,
ha van még, mert ez gyorsan el tud fogyni.

Pezsgőt elfelejtettem előkeresni :o (elég volt ma kajával és díszítéssel segédkezni),
holnap megnézem.

Próféta

#1391
Ha olyan virslit viszünk, ami mikróban is elkészíthető (pl. a fent említett füstli), akkor melegítés előtt hosszában bevágva és sajttal kitömve nagyon finom tud lenni. Van erre igény? Hozok szívesen trappistát.
Alkoholmentes üdítőből is vihetek egy adagot, mi kicsit túlvásároltuk magunkat Happy Dayből.

A virslihez mustár mindenképpen kell, meg ízlés szerint ketchup, torma is. Ezt is kéne valakinek hozni.

Selmo

Quote from: Próféta on 2007-12-25, 20:24:58
A virslihez mustár mindenképpen kell, meg ízlés szerint ketchup, torma is. Ezt is kéne valakinek hozni.

Quote from: noriko on 2007-12-23, 23:37:50
Figyelem! Úgy készüljetek, hogy mivel én december 31, 18:00-ig államvizsgatételeket fogok magolni, nem tudom vállalni, hogy extra jó házigazdaként megszervezzem az étel/ital dolgot, ezért ha nem szervezitek meg addig ti, akkor nem lesz más, csak ketchup, mustár, rizs, Kvikveg-féle kare, és csapvíz!!
:)

A tökéletesség unalmas.

Próféta


Lythis

Quote from: Próféta on 2007-12-25, 20:24:58
Ha olyan virslit viszünk, ami mikróban is elkészíthető (pl. a fent említett füstli), akkor melegítés előtt hosszában bevágva és sajttal kitömve nagyon finom tud lenni. Van erre igény? Hozok szívesen trappistát.
Alkoholmentes üdítőből is vihetek egy adagot, mi kicsit túlvásároltuk magunkat Happy Dayből.

A virslihez mustár mindenképpen kell, meg ízlés szerint ketchup, torma is. Ezt is kéne valakinek hozni.

Részemről lenne. A virsli úgy marhafinom :)

Member

Ma lefürdés után közöltem a helyzetet, nem nyavajgott nagyon, szóval asszem megyek.
Sört vagy ilyet vállalok, bár kicsit problémás lesz a buszon. :D

Kuroi Tenshi

#1396
Quote from: Member on 2007-12-26, 11:33:19
Sört vagy ilyet vállalok, bár kicsit problémás lesz a buszon. :D
Össze fognak koccanni a jó magyar utak rázkódása miatt?
Mondd azt, hogy csak dideregnek :D
Ilyen időben már utazás közben kapják a behűtést :haha:

Rossz hírem van: az utolsó pezsgő István-napra lett félretéve, és
ma már az is eltűnt. A következő pár napban itthon fogom próbálni
gyógyulni, a kimenetel nem volt betervezve, szóval ha valaki
ragaszkodik a pezsgővel koccintáshoz, az hozzon magával.

Én akkor hozok friss kenyeret, virslit és Zsigának fogyasztásmérőt.
Egyéb italokat körbenézek, mi van még/mit vihetek. Kell még valami?

Quote from: .Attila on 2007-12-26, 11:19:15
Gyerekpezsgő (azaz széndioxiddal túldúsított almalé) anyone? :D
Mivel nálunk senki sem szereti a pezsgőt, ezért avval szoktunk
családi szilvesztereken koccintani :haha:
A szőlős jobb :lazza:

.Attila

Gyakorlatilag biztossá vált, hogy jövök én is.
Szerintem én akkor viszek pezsgőt szénsavas alma- és/vagy szőlőlét. Ill. vmi üdítőt, hogy ne csak alkohol legyen, meg valami ropogtatnivalót is, hamár virslit visz valaki.

Lythis

Pezsgő mellé kell narancslé... :D

Egyébként én is megkérdezném, hogy mire van még esetleg szükség?  (Darkstart meg piszkálni kell, hogy hozzon ő is házikenyeret, ha már kapott karácsonyra egy "my first bread-baking settm"-et:D )

Próféta

Akkor hozok valamennyi sajtot, meg üdítőt, talán egy kisebb adag füstlit (de abból most nincs sok, nincs kedvem venni, szóval hozza más a nagy mennyiséget belőle).
Ami még eszembe jutott, az a rágcsálnivaló. Van itthon ilyen almaszirom, az tök finom, viszek.

Solid Snake

Én is beszállok, bár előreláthatólag ropogtatnivalókat, kenyeret, házi sütiket, esetlegesen egy pezsgőt tudok szolgáltatni.

.Attila

Vettem koktélvirslit, chipset, sajtos tallért, üdítőt.
Gyerekpezsgőt viszont nem könnyű találni. Normál üvegben csak barackos meg szamócás van, szőlős csak béna műanyag palackban. 4 boltban néztem meg, egyikben sincs normál üveges almás vagy szőlős.

Kvikveg

Nos, kare alapanyagok megvannak, semmi sem allhat az utamba.
Rizst ki hoz? (Mar nem emlekszem.)
Illetve mindenki szerelkezzen fol evopalcikaval  ha akar (de en is hozom ami itthon van). Illetve talkaval ha a melytanyer nem eleg.
noriko: van eleg tanyerod/poharad/mittudomenmid ennyi fore?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

#1403
Szintén ma ejtettem meg a bevásárlást.

Az én részem a következőkből áll:

- tortilla chipsek
- üdítők (kóla + gyümölcslé)
- rágcsálnivaló (ilyen kréker)
- házilag sütött pogácsa (bár ez még majd csak vasárnap estére fog materializált állapotba kerülni)

Kenyeret inkább nem vettem, hétfőig úgyis lejárna a szavatosság, Pestre érve meg már nem szeretnék bevásárlással foglalkozni.
Pezsgővásárláson is erősen gondolkoztam, de aztán elvetettem, tekintettel arra, hogy a hosszú út során könnyen eltörhet az üveg.

Quote from: Kvikveg on 2007-12-28, 19:52:32
Illetve mindenki szerelkezzen fol evopalcikaval  ha akar (de en is hozom ami itthon van). Illetve talkaval ha a melytanyer nem eleg.

Öhm, hol/mennyiért lehet kapni evőpálcikákat?  :lame: :D

[spoiler]Végleges esetben majd marokkópálcákat fogok alkalmazni...  :muhahah:[/spoiler]

Lythis

Quote from: Solid Snake on 2007-12-28, 19:55:37
- tortilla chipsek
- üdítők (kóla + gyümölcslé)

God... is that you? *O.O*

Pálcika miatt szerintem ne aggódj, szépen kérd meg kvikveget, hogy tegyen félre neked egyet, neki több van, két éve én is az övéből nyúltam, mert nekem nem volt.
Kapni rengeteg helyen lehet, kínai büféktől kezdve a keleti boltokig, változó árfekvésben (50-150 forinttól az 1800 forintosig láttam már mindenfélét - kidolgozottságtól és származási helytől, meg persze üzlettől függ)

Pezsgőt esetleg tudok vinni, ha marad itthon addig, bár szerintem azt aznap is lehet majd kapni, Norikóék környékén meg van pár bolt (Groby pl, meg onnan nincs messze a mammut sem, és ott van match, meg a környékén éjjelnappalik...).
Virslit akkor végülis hányan hoznánk, és ki mennyit fogyaszt, mert ha van rá igény, akkor tudok vinni 1v2 tizes csomagot.

kvikveg: Noriko 30-áig nincs, nemhiszem, hogy addig fog válaszolni.

.Attila


Kvikveg

Ok, akkor felhivom.

Palcikabol legutobb egy tonna volt nekem, szerintem fog jutni annak aki akar. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

#1409
Quote from: Lythis on 2007-12-28, 23:00:09
Quote from: Solid Snake on 2007-12-28, 19:55:37
- tortilla chipsek
- üdítők (kóla + gyümölcslé)

God... is that you? *O.O*


Éreztem, hogy jó választás volt.  :tezsvir: ;)
Sátorozáskor is bevált, akkor itt miért ne?  :smile:

Quote from: Kvikveg on 2007-12-28, 23:15:25
Palcikabol legutobb egy tonna volt nekem, szerintem fog jutni annak aki akar. :haha:

Ez esetben igényt tartanék egy pálcikára, amennyiben lehetséges.  :smile:
Mondjuk valahogyan meg is kellene addig tanulnom elméleti szempontból pálcikával enni, ha nem akarok csúnyán beégni...  :redface: :D

[spoiler][/spoiler]