Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: sirtomi on 2008-01-07, 17:09:57
Rin miért bújt meg a háttérben a sok ronda férfi mögött? :D
Mert nem szereti, ha fotózzák...
Solid Snake-nek meg plussz pont, mert észre sem vettem, amikor elkövette a merényletet :D (damn do I look stuck up or what?  :haha: )

Rin

Quote from: Lythis on 2008-01-08, 04:20:03
Quote from: sirtomi on 2008-01-07, 17:09:57
Rin miért bújt meg a háttérben a sok ronda férfi mögött? :D
Mert nem szereti, ha fotózzák...
Igen, Lythnek igaza van  :smile:
Így is örültem, mert azt hittem minden mobilos támadást sikerült kikerülnöm, de Solid Snake túl ügyes volt  :D

teraflare

Én is reménykedtem de lusta voltam felkelni a fotelból. Így elkaptak mobillal.

Nakedape

#1503
ha valakit érdekelne a ma est cinetrip (velem) akkor lehet h tudok  szerezni jegyet ingyé
este 7 ig a[spoiler]too late[/spoiler] számon elérhető leszek, h tényleg-e aztán színház, így max utána. itt már nem olvasok asszem.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

#1504
Quote from: Nakedape on 2008-04-26, 18:42:35
ha valakit érdekelne a ma est cinetrip (velem) akkor lehet h tudok  szerezni jegyet ingyé
az ajánlat ugrott, valaki elcsaklizta előletek
somebody. i'm not gonna' say who :D

Zsiga

Jövő hét péntek vagy szombat este szeretnék összehozni egy kis sörözést, meg kell ünnepelni hogy két hónapig (esetleges guantanamo-i nyaralás ezt határozatlan időre kitolhatja) nem rontom majd a levegőt itt a fórumon, meg úgy általában az országban se. Kinek van kedve eljönni, és melyik nap érne rá inkább?

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-06-07, 02:21:46
13-kb19 nem vagyok. :(
:(
Én péntekig vizsgázom, utána héten hétközben valószínűleg sokan nem érnének rá, a következő hétvége meg több okból is kiesik (én dolgozom meg pakolok, illetve fórum-lanparty is lesz), 23-án meg a reggel hetes géppel megyek, szóval nagyjából ez az egy hétvége marad.

Kvikveg

Sebaj, majd 21.en eluttetem magam, aztan koccinthatunk a feher partyv rabomobil mentoben.
:kocc:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-07, 02:25:40
Quote from: Kvikveg on 2008-06-07, 02:21:46
13-kb19 nem vagyok. :(
:(
Én péntekig vizsgázom, utána héten hétközben valószínűleg sokan nem érnének rá, a következő hétvége meg több okból is kiesik (én dolgozom meg pakolok, illetve fórum-lanparty is lesz), 23-án meg a reggel hetes géppel megyek, szóval nagyjából ez az egy hétvége marad.

Akkor pont a filmmaraton jelenleg esélyes hétvégéje ez? Akkor egyik péntek, másik szombat? Vagy összevonjuk? Vagy szétválasztjuk? Vagy feldaraboljuk? Vagy megmixeljük? Vagy felkavarjuk?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-07, 10:35:26
Akkor pont a filmmaraton jelenleg esélyes hétvégéje ez? Akkor egyik péntek, másik szombat? Vagy összevonjuk? Vagy szétválasztjuk? Vagy feldaraboljuk? Vagy megmixeljük? Vagy felkavarjuk?
A filmmaratonra az egy vagy két héttel későbbi hétvégét írtátok, nem?
Összevonás sajnos nem igazán megoldható, mert úgy tervezem hogy az egyetemi haverjaimat, a mentős kollégákat meg 1-2 PH-s ismerőst is hívnék, annyi időm nincs hogy 3-4 külön sörözést tartsak. :) Egyik péntek másik szombat jobban hangzik, csak nem biztos hogy kibírok egymás után két hajnalig végigsörözött estét... :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-06-07, 11:55:47
Egyik péntek másik szombat jobban hangzik, csak nem biztos hogy kibírok egymás után két hajnalig végigsörözött estét... :)
Ugyan, legfeljebb megint elalszol ;D

Nekem úgy fest, hogy mindkét este jó (ha jól tévedek és pénteken
lesz a japán évzáró, akkor arra csak ~9-10 körül érek oda. Nem
mintha hiányoznék majd :) )

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-06-07, 11:55:47
Quote from: Ramiz on 2008-06-07, 10:35:26
Akkor pont a filmmaraton jelenleg esélyes hétvégéje ez? Akkor egyik péntek, másik szombat? Vagy összevonjuk? Vagy szétválasztjuk? Vagy feldaraboljuk? Vagy megmixeljük? Vagy felkavarjuk?
A filmmaratonra az egy vagy két héttel későbbi hétvégét írtátok, nem?
Összevonás sajnos nem igazán megoldható, mert úgy tervezem hogy az egyetemi haverjaimat, a mentős kollégákat meg 1-2 PH-s ismerőst is hívnék, annyi időm nincs hogy 3-4 külön sörözést tartsak. :) Egyik péntek másik szombat jobban hangzik, csak nem biztos hogy kibírok egymás után két hajnalig végigsörözött estét... :)

De a 20-21. is a lan party miatt lett leszavazva!
Mindegy, a filmmaraton időpontja utolsó pillanatban is kitűzhető. Szervezzük inkább a sörözést. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: Ramiz on 2008-06-17, 09:56:34
Ifitali:
http://ifitali.fenrir.hu/

Topikja is van, de azt megtaláljátok... :D

[spoiler=Az Ifitali egy képben (illetve a nők lemaradtak)][/spoiler]
Vili milyen babaarcú ezen a képen.  :D
Szóval idén nem Nagyerdőn lesz, hanem itt.
Árnyék az olyan hű de sok nem lesz, viszont van helyben büfé, annak a sátrai alá be lehet húzódni napközben. Ettől persze még felforr az alvósátrakban az ottfelejtett fémkulacs.

Nakedape

VOLT-on leszek,lesz TÁP is.  valaki VOLTol innen?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Na! Volt egy álmom! Részegen! De valóra válthatjuk! Józanon! (Ez csak a tervezési periódusra vonatkozik, természetesen.)

Usteam-es tali/hosszabb program, minél több Régi Arcot összerántva!!! :whoah:

Nem tom hogy nyáron legyen-e vagy szilveszterkor esetleg?
Felhívtam a Sámánt (aka L.Mole) és Pirulát, teccik nekik az ötlet!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

A nyaram most még egész szabadnak tűnik, egy vagy két napot ki tudok kanyarítani belőle.
Mi lesz a program?

Ramiz

Quote from: Pirula on 2009-04-01, 12:15:12
A nyaram most még egész szabadnak tűnik, egy vagy két napot ki tudok kanyarítani belőle.
Mi lesz a program?

Ööö, az nincs még. :) Valami jó kis fesztivál? Helyi dolog, esetleg nagyobb méretű? Vagy valami disznósültes házi pincészet boros Népi Napok kulináris dolog? Tudtok-e valami ilyesmiről?

Ja és persze: ki jönne el a hepajra?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

támogatom és nyárra szavazok  :whoah:

Ramiz

Valakinek balatoni nyaralója nincs?

vagy

http://fesztival.lap.hu/

vagy

kemping (ez esetben nem tudunk kockulni :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Pirula

Quote from: Ramiz on 2009-04-01, 14:41:45Valakinek balatoni nyaralója nincs?
Én csak környékbeli helyeket tudok - Szigetköz, Győr meg Mosonmagyaróvár környéke. Ha játszanak ezek a helyek  is és ráérek az adott időben akkor vállalom a szervezést.

Fazék

#1522
Quote from: Ramiz on 2009-04-01, 14:41:45
Valakinek balatoni nyaralója nincs?
hümm.
végülis van. annyi, hogy az egyik tulajdonostárssal telekrendezési problémák vannak... (immár 4 éve folyik a bírósági ügy és még legalább 4 évet tippel az ügyvédünk)

szóval jelenleg semmi építmény nincsen a mi telekrészünkön és a föld is eléggé hepehupás, de éppenséggel föl lehet verni pár sátrat, oszt ki lehet rúgni a hámból.
szülői jóváhagyást is megkaptam, sőt kifejezetten díjazzák az eseményt, azt mondják menjünk minél többen. :haha:

egyedüli komoly probléma ugyebár a föntiek alapján, hogy min 2 embernek mindig ott kell maradnia a telken a cuccokkal, mert ugyebár amíg nincs telekhatár, addig kerítés sincs és azokban a rohadt gecikben nem lehet megbízni, szóval ez egy kicsit szívás, de azért vhogy csak megoldjuk...
a helyszín: Balatonszéplak-alsó kb a vasútállomástól kemény 3-4 percnyi sétára
part kb 10 perc séta, ha jól rémlik.

L.Mole

Hi! :D

Akkor a Ramiz tényleg hívott, nem csak hallucináltam. Én meg már úgy voltam vele, hogy sürgősen innom kell még valamit, mert egyre durvább a delirium tremens (azért olvadoztam a meghatottságtól, na  :redface: ).
A nyáron nekem trükkös szabadidőt szakítanom (nemnormális munkabeosztásban dolgozom mostanában). Szilveszter sokkalta reálisabbnak tűnik. Én a vagy-vagy megoldás helyett mindenképp támogatnék egy is-is verziót, hogy az egyiken biztosan részt vehessek. Jó lenne, rég találkoztunk. Azóta nemcsak hogy született egy fiam, de már nem is kicsi: rohangál, játszik, háromismeretlenes egyenleteket old meg (szóval a szokásos  :smile: ). Tényleg régen volt, no.
Amúgy éppen a napokban volt egy furcsa álmom, ami felidézte azt a bizonyos szilveszteri bulit a világ végén. De nem mesélem el, mert van itt olyan, aki nem ismer, és nehogy már ez alapján ítéljen meg. ;)

Kuroi Tenshi

Did your dream involve chainsaws?
If not, we're not interested  :__devil: :haha:
Üdv, rég láttunk  :tezsvir:

Kvikveg

L. Mole: wow! Gratulalok!  :appl:
Nyari jo otlet, csak nyilvan minel elobb kell tudnom az idopontot.
A telken viz pl van? Tehat valami esely ra, hogy pl furodni lehessen? Mert ha nem, akkor nem sok esely van ra, hogy megyek, mert az ilyenre haklis vagyok. Szoval inkabb egy haz nem a Balatonnal, mint egy pampa a Balaton mellett.
A satrazas OK. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

víz van, de semmi zuhanyzásra elkerített paravános rész nincs, szóval egy ilyesmit még alkotni kéne oda.

amúgy erre én is rohadtul háklis vagyok, szóval vagy 1-2 napos összejövetel és akkor megvagyok víz nélkül, de ha hosszabb, akkor nekem is kell zuhanyzó.

jövő héten ha minden igaz lemegyünk Tihanyba szerelni, vszleg komppal átnézünk a telekre is és megnézzük, hogy hátha van a parton zuhanyzó is, mert wc-re emlékszem hogy van, de zuhanyzót már nem merném kijelenteni biztosra.

ami engem még nagyon zavarni szokott Balatonon, az a sok rohadt szúnyog és mindenféle rovar ami esténként előkerül.

ja és áram is van

Kvikveg

Ez igy mar sokkal jobban hangzik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Nekem totálisan megfelel a sátrazás is, viszont Győr környékére is szívesen megyek (Balaton úgyis lesz rogyásig, mint minden nyáron, gondolom). Döntsetek. Áram, víz, fürdés, meleg étel stb nálam nem játszik :angyali: , igénytelenség rulez, ha nyárról van szó. Szúnyogokat megeszem, egyébként meg be kell rúgni, és mintha nem is csípnének... :D (Hülyeségnek hangzik, pedig működik.)



Tökmás: augusztusban van valakinek kedve külföldre menni önkéntes táborba faszkodni 2-3 hétre? Nőket hágni, pénz nélkül csövelni tábor után stb? Spanyol Riviérán és a festői Wales vidékén gondolkozok egyelőre. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2009-04-02, 00:40:29
Tökmás: augusztusban van valakinek kedve külföldre menni önkéntes táborba faszkodni 2-3 hétre? Nőket hágni, pénz nélkül csövelni tábor után stb? Spanyol Riviérán és a festői Wales vidékén gondolkozok egyelőre. :)
Megyek, 100% :Kiraly: