Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Itachi

Quote from: Tyraelolyan hegylako modon :)

Tyrael
??????Mi értesz ez alatt???? :eeek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Dreamcleaver

Sztem ahogy felpörögnek az események a fenét se fogja érdekelni ki a jounin meg a chuunin XD. Meg aztán Narutonak Jiraiya, a legendás Sanninok egyike a mestere, úgyhogy én nem kételkednék a képességeiben. Ha végigjáratnák vele a szamárlétrát, az nagy baromság lenne.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Tyrael

Quote from: Itachi??????Mi értesz ez alatt???? :eeek:
hathogy akit lever, annak megkapna a rangjat :)
mert mar eleg sok eros ellenfelet nyomott le :)
"Name: Hyuuga Neji
Rank: Jounin
Approximate Age: 16
First Appearance Post Timeskip: Chapter 253"
Es ot pl elverte mar :)
Jo, igaz hogy meg a timejump elott :)

Tyrael

Perikles

nem tetszik amiket írtok... szerintem nem lesz benne semmilyen chounin vizsga, speciálként sem. a mangát olvasva talán a Kakashi gyerekkoát bemutató töltelék epizódot tudnám elképzelni, de mostmár abban sem vok biztos, hisz tölteléknek berakták a rizsföldes küldetést.
megjegyzés: Kakashitól tiszta módon vették el a csengõt, de azért harcban megnézném õket. mert a sanninok tanítják Narutót és Sakurát is, attól még nem gyõznek le mindenkit azonnal. fõleg hogy ne felejtsük el hogy Kakashit a negyedik tanította.
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Alkyra

te itt félreértettél valamit...

Itachi

Quote from: Periklesnem tetszik amiket írtok... szerintem nem lesz benne semmilyen chounin vizsga, speciálként sem. a mangát olvasva talán a Kakashi gyerekkoát bemutató töltelék epizódot tudnám elképzelni, de mostmár abban sem vok biztos, hisz tölteléknek berakták a rizsföldes küldetést.
megjegyzés: Kakashitól tiszta módon vették el a csengõt, de azért harcban megnézném õket. mert a sanninok tanítják Narutót és Sakurát is, attól még nem gyõznek le mindenkit azonnal. fõleg hogy ne felejtsük el hogy Kakashit a negyedik tanította.
És az még mindig chuunin vizsga..... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Emarsharae

Ettõl függetlenül szerintem valamikor a közeljövõben feljebb kell hogy lépjen a ranglétrán, vagy nagyon unalmas lesz a történet, és szerintem ezt a sorozat készítõi is tudják.
Emellett... :D Tyrael: csak egy maradhat. :haha:
Perikles: A negyediket (Yondaime-samát :p) meg Jiraiya.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Perikles

tudom hogy a negyediket tanította Jiraiya.
de sztem a ranglétra csak mint tájékoztató jelleg van jelen, kivéve ha a városnak is élsz. szóval itt van pl bárki aki leteszi a vizsgákat, az válalhat felelõs munkákat is: gyerekek tanítása, ill. a végzettek tanítása. az elsõ chouninok is vlgezhetik de a másdikhoz már jouninnak kell lenni. Sasukenek is mondják hogy õ már chounin szinten van, és mégse teszi le a vizsgát. vagy nem abból lehet chounin aki végig megcsinál minden feladatot, nem véletlenül választották ki Shikamarut is, pedig Naruto is okosan harcolt végig. Jiraiyara sem volt semmilyen utalás hogy vizsgázott, mert ugye egy visszaemlékezésnél hármójuk közül csak Orochimarun volt mellény, szóval lehet mindnyájan elmentek de csak Orochimaru kapott rangot. sztem aki rangot kap az feltétlen felelõsséggel tartozik a városához, köteles feladatokat vállalnia (küldetések, tanítás ésatöbbi), de aki nem kap rangot az is lehet olyan erõs és õ is részt vesz küldetéseken, de nem õ a csapat vezetõje.
szóval én látom túl sok értelmét annak hogy vki rangot kapjon, de aki kap az felelõsséget is kap (ha megkapod a chounin rangot akkor lehet hogy majd neked kell tanítani a kicsiket).
értem én hogy ti it mit írtok, de azért amikor Naruto visszatér a városba simán van olyan szinten mint a többiek. plusz mikor megkapják a küldetést akkor asszem mondja Kakashi is hogy mostmár mint csapattársak vesznek részt a küldetésben, nem mint a 3 tanítvány plusz a sensei.
egyébként tényleg jó lenne véginézni a vizsgákat meg minden, de nem tartom fontosnak, a történet szepontjából lényegtelen, viszont kell is bele hogy durvább legyen az egész, mert akkor így legalább egy kicsit újabb képet kapunk az újonnan kialakult erõviszonyokról. de az Akatsuki akkor is jobban érdekel.

uff  :lazza:
de nem akarok fontoskodó lenni, csak naon szeretem ezt az animét és nem tudok tóla senkivel sem beszélgetni.
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Itachi

Quote from: Periklestudom hogy a negyediket tanította Jiraiya.
de sztem a ranglétra csak mint tájékoztató jelleg van jelen, kivéve ha a városnak is élsz. szóval itt van pl bárki aki leteszi a vizsgákat, az válalhat felelõs munkákat is: gyerekek tanítása, ill. a végzettek tanítása. az elsõ chouninok is vlgezhetik de a másdikhoz már jouninnak kell lenni. Sasukenek is mondják hogy õ már chounin szinten van, és mégse teszi le a vizsgát. vagy nem abból lehet chounin aki végig megcsinál minden feladatot, nem véletlenül választották ki Shikamarut is, pedig Naruto is okosan harcolt végig. Jiraiyara sem volt semmilyen utalás hogy vizsgázott, mert ugye egy visszaemlékezésnél hármójuk közül csak Orochimarun volt mellény, szóval lehet mindnyájan elmentek de csak Orochimaru kapott rangot. sztem aki rangot kap az feltétlen felelõsséggel tartozik a városához, köteles feladatokat vállalnia (küldetések, tanítás ésatöbbi), de aki nem kap rangot az is lehet olyan erõs és õ is részt vesz küldetéseken, de nem õ a csapat vezetõje.
szóval én látom túl sok értelmét annak hogy vki rangot kapjon, de aki kap az felelõsséget is kap (ha megkapod a chounin rangot akkor lehet hogy majd neked kell tanítani a kicsiket).
értem én hogy ti it mit írtok, de azért amikor Naruto visszatér a városba simán van olyan szinten mint a többiek. plusz mikor megkapják a küldetést akkor asszem mondja Kakashi is hogy mostmár mint csapattársak vesznek részt a küldetésben, nem mint a 3 tanítvány plusz a sensei.
egyébként tényleg jó lenne véginézni a vizsgákat meg minden, de nem tartom fontosnak, a történet szepontjából lényegtelen, viszont kell is bele hogy durvább legyen az egész, mert akkor így legalább egy kicsit újabb képet kapunk az újonnan kialakult erõviszonyokról. de az Akatsuki akkor is jobban érdekel.

uff  :lazza:
de nem akarok fontoskodó lenni, csak naon szeretem ezt az animét és nem tudok tóla senkivel sem beszélgetni.
Nem tudom miért de vhogy nincs hatással az ,hogy nem chounin hanem CHUUNIN. :3x3:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Emarsharae

Nah, itt a Last Samurai közben végigolvasgattam a történéseket, és...
Tehát: azt mondtam, hamarosan léptetni fogják õket rangban, mert ha egyhelyben tiporognak, az sosem használ egy sorozatnak.
De azt egy szóval nem mondtam, hogy ezt el fogják húzni (sok részen át) mint az elsõ vizsgát.
A másik meg az, hogy igen, felelõsséggel is jár a magasabb fokozat, és nem csak dísznek van. Tehát valóban nem csak az erõ számít, de azt hiszem Narutonak is benõtt annyira a feje lágya (ha nem is eléggé), hogy már eggyel magasabb szintre léphessen - csak valószínûnek tartom, hogy a késõbbi feladatoknál nem õ lesz a vezetõ.
Plusz, Konohának kéne pár új chuunin, mert ki lett nyírva egy bizonyos mennyiség a múltkori vizsga alatt. De ez csak az én ötletem.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Tyrael

Quote from: EmarsharaeNah, itt a Last Samurai közben végigolvasgattam a történéseket, és...
Tehát: azt mondtam, hamarosan léptetni fogják õket rangban, mert ha egyhelyben tiporognak, az sosem használ egy sorozatnak.
De azt egy szóval nem mondtam, hogy ezt el fogják húzni (sok részen át) mint az elsõ vizsgát.
A másik meg az, hogy igen, felelõsséggel is jár a magasabb fokozat, és nem csak dísznek van. Tehát valóban nem csak az erõ számít, de azt hiszem Narutonak is benõtt annyira a feje lágya (ha nem is eléggé), hogy már eggyel magasabb szintre léphessen - csak valószínûnek tartom, hogy a késõbbi feladatoknál nem õ lesz a vezetõ.
Plusz, Konohának kéne pár új chuunin, mert ki lett nyírva egy bizonyos mennyiség a múltkori vizsga alatt. De ez csak az én ötletem.

tuti, hogy leptetni fogjak, adok egy linket, meg lehet nezni, kinek mi a rangja a timejump utan
http://www.leafninja.com/parttwo.php
nesze

Tyrael

Perikles

köszi a linket Tyrael!
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Emarsharae

#132
Csatlakozom elõttem szólóhoz, köszi!

PS: Mondtam már, mennyire utálom ha a waist szót waste-nek írják?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Perikles

Quote from: EmarsharaeCsatlakozom elõttem szólóhoz, köszi!

PS: Mondtam már, mennyire utálom ha a waist szót waste-nek írják?
hm... milyen értelemben? mer amit én ismerek azt waste-nek kell írni, sztem. mi a különbség? vagy csak a sok hülye magyar az eredeti waist-et waste-nek mondja, ill. írja?  :)
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Emarsharae

Quote from: Perikleshm... milyen értelemben? mer amit én ismerek azt waste-nek kell írni, sztem. mi a különbség? vagy csak a sok hülye magyar az eredeti waist-et waste-nek mondja, ill. írja?  :)
Waist = derék. Waste= szemét. Nem hiszem, hogy valaki a szeméten horja az övét. Ilyen értelemben értettem.
És hogy magyar-e az illetõ aki elírta, vagy más nemzetiségû (írt már el bõdületesen dolgokat amerikai is), nem kifejezetten érdekel, csak az zavar, ha hülyeségeket ír ezáltal.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Squall99

Naruto eleg cool ebben az uj szerkoban...

Emarsharae

Quote from: Squall99Naruto eleg cool ebben az uj szerkoban...
Az biztos, hogy jobb mint az elõzõ, de káprázik a szemem a sok narancssárgától (ami szerencsére csak az animében látszik :D).
Igazán hordhatna inkább kéket vagy ne adj Isten feketét... :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Perikles

kíváncsi lennék hogy kinek ki jön be a legjobban az idõugrás után. ruha, ranglépés stb.
nekem talán Neji adja a legjobban, az a ruha, durva nagyon. de Sakura is brutális lesz, mikor felhúzza a kesztyût és jön a bummm...  :jee:
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Squall99

Tenyleg kene valamit csinalni a sorozattal , mert kezd kicsit eldurvulni.Eloszor ott volt az a csontos csako aki kiszedte a gerincet, az osszes cursed seal es atvaltozas eleg durva volt, Sasuke "szarnya" es most pedig a srac aki kiszedte a szivet..uhhhh :wtf:

Squall99

Quote from: Perikleskíváncsi lennék hogy kinek ki jön be a legjobban az idõugrás után. ruha, ranglépés stb.
nekem talán Neji adja a legjobban, az a ruha, durva nagyon. de Sakura is brutális lesz, mikor felhúzza a kesztyût és jön a bummm...  :jee:


Hat nemtom , Gaara mint Kazekage 15 evesen (asszem) szerintem kicsit gagyi, dehat ez van.

Itachi

Quote from: Squall99Tenyleg kene valamit csinalni a sorozattal , mert kezd kicsit eldurvulni.Eloszor ott volt az a csontos csako aki kiszedte a gerincet, az osszes cursed seal es atvaltozas eleg durva volt, Sasuke "szarnya" es most pedig a srac aki kiszedte a szivet..uhhhh :wtf:
Szerintem, nem durva...max annyi hogy kevesebb Sakurat több Itachit Shkiamarut Temari t meg bárki mást csak nem Sakura t meg Sasuke t.
Más;azért kíváncsi volnék ha megcsiklandoztam volna a kitépett szivét mikor még élt vajon csikizte volna???? :haha:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Perikles

hát igen, az átváltozások. az ilyen dolgok a Dragon Ball-nál elvesztették a varázsukat. nekem személy szerint a Narutoban még belefért, még a csontos hapi is. de ezek az új dolgok: a szíves, a testösszeolvadós izé...hagyjuk.
Gaara sztem meg azrt nem gagyi mint Kazekage, mert a magasabb színtû küldetésekrõl is sebesülés nélkül tért vissza, és az nem semmi. meg hát olyan dolog lakozik benne (szó szerint) ami a magasabb szintû ninják szintjére emeli.
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Squall99

Az ok, hogy eros,de ilyen erovel Naruto is mar uber-meister ninja lenne.Amennyire jol tudom, az naluk a legmagasabb rang nem?Kb olyan , mint a hokage.Azt varna el az ember, hogy kicsit tobb elettapasztalattal rendelkezzen nem? Az uj reszekben pedig o lesz az akit a legeloszor lenyomnak (SPOILER).

Emarsharae

Quote from: Perikleskíváncsi lennék hogy kinek ki jön be a legjobban az idõugrás után. ruha, ranglépés stb.
nekem talán Neji adja a legjobban, az a ruha, durva nagyon. de Sakura is brutális lesz, mikor felhúzza a kesztyût és jön a bummm...  :jee:
Gaara.
(Kinézet meg egyéb.) És sokat változott, ha hiszitek, ha nem. Hogy gagyi vagy nem gagyi, még nem mondok semmit. Majd meglátjuk.
Naruto is (mint mindig) szimpi, de sajnos még mindig keveslem az agyát. :D
Ez van... mondtam, hogy nekem a Gaara tipusú karik tetszenek.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Tyrael

Quote from: Squall99Az ok, hogy eros,de ilyen erovel Naruto is mar uber-meister ninja lenne.Amennyire jol tudom, az naluk a legmagasabb rang nem?Kb olyan , mint a hokage.Azt varna el az ember, hogy kicsit tobb elettapasztalattal rendelkezzen nem? Az uj reszekben pedig o lesz az akit a legeloszor lenyomnak (SPOILER).
a kazekage a falu legerosebb nindzsaja
maga a kage a fonok, es a szo else fele a falura utal
ho-kage, kaze-kage, stb :)

Tyrael


Xaga

Quote from: Tyraelhttp://bt.saiyaman.info/download.php?id=926&file=%5BSaiyaMan%5D+Naruto+141+RAW.avi.torrent
141es raw

Tyrael

Nem birod kivárni míg DB subolja ;)
Amúgy : "No hotlinking, download from bt page pls!"

Tyrael

Quote from: XagaNem birod kivárni míg DB subolja ;)
Amúgy : "No hotlinking, download from bt page pls!"
onnan toltod :)
ha leszedtem volna, es felrakom mashova, akkor kibaszas, igy nem :)

Tyrael

Xaga

Quote from: Tyraelha leszedtem volna, es felrakom mashova, akkor kibaszas, igy nem :)

Csak azt akartam mondani hogy a site nem támogatja a direct linket.

Ami az átváltozásokat illeti nekem má Sakon/Ukon produkciója má tetszet az még rendben van hogy szarva nõ meg elszarusodik a bõre de az hogy be tud épülni más elölények szervezetébe hát...szerintem az má kicsitt túlzás Sasuke jól néz ki átváltozva de azok a szárnyak...
Sakuraval nekem nem volt semmi bajom de ettöl a "töltelék" küldetéstöl kezdem nagyon megutálni.

Jah és a best: Shikamaru, Temari, Tayuya, Rin, Sarutobi :)

Itachi

Quote from: XagaCsak azt akartam mondani hogy a site nem támogatja a direct linket.

Ami az átváltozásokat illeti nekem má Sakon/Ukon produkciója má tetszet az még rendben van hogy szarva nõ meg elszarusodik a bõre de az hogy be tud épülni más elölények szervezetébe hát...szerintem az má kicsitt túlzás Sasuke jól néz ki átváltozva de azok a szárnyak...
Sakuraval nekem nem volt semmi bajom de ettöl a "töltelék" küldetéstöl kezdem nagyon megutálni.

Jah és a best: Shikamaru, Temari, Tayuya, Rin, Sarutobi :)
Jééé...Herr Xaga! Rég jártál erre.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"