Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

smash++

#3300
Quote from: csacsa on 2007-05-19, 19:54:59
Figyeltétek, hogy Gai-nak elment vagyis visszaállt eredeti színűre a bőre miután kinyitotta a kapukat, majd kiugrott az örvényből :confused:
Jah!!Pont ezt a kartam megkérdezni,csak nem találtam meg és azt hittem,hogy én vagyok a hülye,de ezek szerint nem.De nem csak a szine hanem még a szemi is normálisak voltak.Ez egy baki szerintem.+1 kaput kinyitott és így nézzen ki :ejj:

smash++

#3301
Már rég linkeltem be amv-t.Talán már nem nagyon vannak igazán jók,mert már túl sok jót láttam és kimerült a forrás.Anyag a shippuuden-ből pedig akárhogy nézem kevás és igazán jó amv-t csak kb 1 év múlva fognak tudni csinálni... DE még körülnézek és bővítek hátha
Na de egyet találtam ami egész jó.Jók az effetek és szöveg :D
Das Omen németesek előnyben.A legvége kegyetlen jó :) (az amv után,amikor kirják az infokat)

Modify:
Talán még ez(ek) sem rossz(ak)
Shinobi's Ballad

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-05-22, 22:52:49
Na de egyet találtam ami egész jó.Jók az effetek és szöveg :D
Das Omen németesek előnyben.A legvége kegyetlen jó :)
Nagyon jó AMV :appl:
A zene nem az én stílusom, de most valahogy mégis bejött :Kiraly:

Sunglee

Hi ! Valaki nem tudja hogy a Naruto movie 4 mikora várható ?  :confused:

Kraivan

Most tényleg kevesebb húzás volt benne vagy a türelmem fejlődött nagy szintben?

Lehet ki kellene hagynom szeptemberig a Narutot és akkor más lesz egyhuzamban megnézni jónéhány részt.
Kár h úgyse jönne ez össze. Kivéve ha összeomlik a világháló.  :hopp:

smash++

Quote from: Sunglee on 2007-05-25, 07:28:55
Hi ! Valaki nem tudja hogy a Naruto movie 4 mikora várható ?  :confused:
Augusztustól a mozikban,legalábbis ez volt kiirva(magyarul) a bemutatón.Csak nem nálunk az a baj.Szóval,hogy mikor lesz normális minőség és sub,arra még várhatunk.

chilip

végre abbahagyták a szarakodást, a Great Sphere Rasengan a mangában meg nagyobbat szólt... mármint látványosabb krátert hagyott, de nem is mutattak belőle olyan sokat, úgyhogy lehet a köv. részben bepótolják...

smash++

Hála az égnek,hogy régen nem olvastam mangat és főleg nem szineset.Miért van az,hogy most elrontják az igazán jó részt.Gai techje és Naruto rasenganja 2szer jobb volt a mangaban (szines zarosaki).Jó erre lehet,mondani mindenki úgy szinezi ki ahogy akarja,de a mangaban akkor is jobban ütött mindkét tech.De ezzel amit az animeben mutattak csak a hanghatás és a robbanás volt plusz a többi nem...

Zarosaki elképzelése szerintem ezerszer jobb,hogy Naruto Oodama Rasenganja piros és talán lenne is értelme hiszen előjön a másik chakra (piros szem effekt is).Persze,Jiraiya csak annyit mondott,hogy több chakrat bele pumpálni,de akkor minek kell átváltoznia ha csak sima chakra megy bele :confused:?
Érdekes,hogy Jiraiya miért nem azt tanácsolta neki,hogy nem ártana egy kézzel is megtanulni megcsinálni.Vagy élete végéig egy klón kell majd neki.De a vicces az,hogy ez még [spoiler]nem a legerősebb rasengan,szóval jön még,de azt se fogja tudni saját maga megcsinálni[/spoiler]

Ja és úgy néz ki Naruto még benne volt a genjutsuban  :haha:,mert egyik szeme piros másik pedig fekete  :eek: .De az is lehet nem sütött oda a nap és ez vmi új fajta árnyék ábrázolás,nem értek a rajzhoz :).Vagy elfogyott a piros ceruza (esetleg lefagyott a pc és nem tudták már a másik szemét megcsinálni)  :D

chilip

Quote from: smash++ on 2007-05-25, 23:09:18
Ja és úgy néz ki Naruto még benne volt a genjutsuban  :haha:,mert egyik szeme piros másik pedig fekete  :eek: .De az is lehet nem sütött oda a nap és ez vmi új fajta árnyék ábrázolás,nem értek a rajzhoz :).Vagy elfogyott a piros ceruza (esetleg lefagyott a pc és nem tudták már a másik szemét megcsinálni)  :D

:lol: észre se vettem, kösz hogy szóltál

blackman

Hát ez elég sz*r rész volt. Tele volt idióta mozdulatokkal, mostmár Itachit is sikerült elrontaniuk (a Katonok elég idétlenek voltak). Egyedül a Gai féle harc tetszett, persze az meg rövid volt. Meg az a rész, ahol a Kakashi klón kijön a földből, majd egykét mozdulat után Itachi genjustuval elkapja. Ennyi.
Az Odoma Rasengan is elég érdekesen volt megcsinálva, nem beszélve arról, hogy elég hamar átváltott "külső nézetre", ahol valami kegyetlen szar zöld maszat fölött feltűnt vmi barna maszat. Hát attól a falnak másztam.  :ejj:  :comp:
Az egészről az volt a benyomásom, hogy elkapkodták az egészet. Miért kell ilyen hirtelen sietősre fogni? Nem kellett volna egy részen keresztül csak nézni egymást, és akkor lett volna idő normálisan kidolgozni a harci jeleneteket. Főleg  ott jött ez elő, ahol Gai meg Naruto egy pillanat alatt visszaváltozott felpörgetett módból sima hétköznapiba. Szóval egyre kevésbé értem a készítőket.  :grrr:

Dreamcleaver

Na jah. Az a Big Sphere Rasengan vagy mi tényleg nem volt valami nagy szám. Az oké, hogy ne mpiros, mert még saját chakrából nyomta, de elég lapos kinézete volt. Meg a robbanás effekt se volt nagy cucc, ráadásul tényleg el is takarták az erdővel.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

vw_club_sopron

Heló!Még új vagyok itt. Nem nagyon vagyok otthon az animációs dogokban sajna. Nagyon megtetszett nemrég ez az animációs sorozat "Naruto és Sasuke"! Nem láttam még sajna 1 részét sem, csak egy AMW-s klippben. Gyerek koromban iszonyatosan nagy mese rajongó voltam, utána azt hittem hogy kinőttem a dolgot de mint látjátok nem :)! Nagyon megköszönném ha adnátok 1 oldal linket ahol megtalálnám az összes eddigi részét és meg is tudnám nézni, esetleg letölteni(rapidshare, minden jöhet)!Ha jól tudom 150 rész van eddig kb(elnézést ha elírtam). Már kb 5 embert kérdeztem ez ügyben és mind ide küldött. Remélem itt ténleg meglessz végre :)! Köszi

smash++

#3312
Quote from: vw_club_sopron on 2007-05-26, 14:31:39
Heló!Még új vagyok itt. [spoiler]Nem nagyon vagyok otthon az animációs dogokban sajna. Nagyon megtetszett nemrég ez az animációs sorozat "Naruto és Sasuke"! Nem láttam még sajna 1 részét sem, csak egy AMW-s klippben. Gyerek koromban iszonyatosan nagy mese rajongó voltam, utána azt hittem hogy kinőttem a dolgot de mint látjátok nem :)! Nagyon megköszönném ha adnátok 1 oldal linket ahol megtalálnám az összes eddigi részét és meg is tudnám nézni, esetleg letölteni(rapidshare, minden jöhet)!Ha jól tudom 150 rész van eddig kb(elnézést ha elírtam). Már kb 5 embert kérdeztem ez ügyben és mind ide küldött. Remélem itt ténleg meglessz végre :)! Köszi[/spoiler]
A legújabb részeket én innen szedem,mert gyorsan jön(most áltam át torrentről erre) Naruto-kun hu
Itt is vannak
DB torrentek
esetleg naruto 1-196 torrent
vagy 51-100

Illetve van egy bizonyos hely amit nem akarok reklámozni (ne vedd szemétkedésnek),de ha vmi nagyobb guru (pl moderátor vagy aki igazán fogalalkozik az usteam-el) bele megy itt abba,hogy oda küld akkor köszönd meg neki :D

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-26, 01:15:15
Na jah. Az a Big Sphere Rasengan vagy mi tényleg nem volt valami nagy szám. Az oké, hogy ne mpiros, mert még saját chakrából nyomta, de elég lapos kinézete volt. Meg a robbanás effekt se volt nagy cucc, ráadásul tényleg el is takarták az erdővel.
Csak azt nem értem,hogy miért a saját chakrájából nyomta?Amikor már azért igencsak átváltozott egy kicsit...Azért ilyenkor igazán a másik chakrát kéne használni.Mondjuk a Saskue elleni harc más tészta,mert a farkas állapot kicsit komoylabb,de ott sem a sima rasengan volt.Legalább itt is lehetett volna valami spec,nem csak annyi,hogy nagyobb és kész.Azért nem véletlen szinezték ki pirosra...Illetve élvezetesebben is megcsinálhatták volna.Biztam benne,hogy majd jó amv anyag lesz,de annyira nem (gyorsan lezavarták).A fillerben jobban nézett ki amikor a rejtekhelyre mentek és ott egy ál Kabutot intézett el...

vw_club_sopron

Quote from: smash++ on 2007-05-26, 14:49:00
Quote from: vw_club_sopron on 2007-05-26, 14:31:39
Heló!Még új vagyok itt. [spoiler]Nem nagyon vagyok otthon az animációs dogokban sajna. Nagyon megtetszett nemrég ez az animációs sorozat "Naruto és Sasuke"! Nem láttam még sajna 1 részét sem, csak egy AMW-s klippben. Gyerek koromban iszonyatosan nagy mese rajongó voltam, utána azt hittem hogy kinőttem a dolgot de mint látjátok nem :)! Nagyon megköszönném ha adnátok 1 oldal linket ahol megtalálnám az összes eddigi részét és meg is tudnám nézni, esetleg letölteni(rapidshare, minden jöhet)!Ha jól tudom 150 rész van eddig kb(elnézést ha elírtam). Már kb 5 embert kérdeztem ez ügyben és mind ide küldött. Remélem itt ténleg meglessz végre :)! Köszi[/spoiler]
A legújabb részeket én innen szedem,mert gyorsan jön(most áltam át torrentről erre) Naruto-kun hu
Itt is vannak
DB torrentek
esetleg naruto 1-196 torrent
vagy 51-100

Illetve van egy bizonyos hely amit nem akarok reklámozni (ne vedd szemétkedésnek),de ha vmi nagyobb guru (pl moderátor vagy aki igazán fogalalkozik az usteam-el) bele megy itt abba,hogy oda küld akkor köszönd meg neki :D

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-26, 01:15:15
Na jah. Az a Big Sphere Rasengan vagy mi tényleg nem volt valami nagy szám. Az oké, hogy ne mpiros, mert még saját chakrából nyomta, de elég lapos kinézete volt. Meg a robbanás effekt se volt nagy cucc, ráadásul tényleg el is takarták az erdővel.
Csak azt nem értem,hogy miért a saját chakrájából nyomta?Amikor már azért igencsak átváltozott egy kicsit...Azért ilyenkor igazán a másik chakrát kéne használni.Mondjuk a Saskue elleni harc más tészta,mert a farkas állapot kicsit komoylabb,de ott sem a sima rasengan volt.Legalább itt is lehetett volna valami spec,nem csak annyi,hogy nagyobb és kész.Azért nem véletlen szinezték ki pirosra...Illetve élvezetesebben is megcsinálhatták volna.Biztam benne,hogy majd jó amv anyag lesz,de annyira nem (gyorsan lezavarták).A fillerben jobban nézett ki amikor a rejtekhelyre mentek és ott egy ál Kabutot intézett el...

Köszönöm szépen!
Ez az 1-196 ig? ennyi rész van? :O
Huh :) Hány rész van összesen pontosan vki tudja?

LuckyDingo

A naruto sok részes XD
235 van asszem
Az első sorozat a Naruto: 136.részig követi a mangát utánna 220-ig fillerek vannak /rosszabb minőségű kitöltő epizódok, hogy az anime ne érje el a mangát/
A második sorozat: Naruto Shippuden: az most tart a 15. résznél ha jól tom :D /nagyon húzzák, de ha nem olvasod a mangát akkor nem fog feltünni sztem :D/

smash++

Quote from: vw_club_sopron on 2007-05-26, 15:11:10
Köszönöm szépen!
Ez az 1-196 ig? ennyi rész van? :O
Huh :) Hány rész van összesen pontosan vki tudja?
Ahogy LD mondja.Abból a pár linkből összetudod szedni.
Több info itt a Narutoról és animekről általában
addicts
AniDB

Naruto mangat pedig majd innen,mert lehet ezt is megkérdezed később
Narutofan

vw_club_sopron

Még annyit akarnék, hogy ezek hogy vannak??ráégetett angol felirat vagy semmi? :redface:

smash++

Quote from: vw_club_sopron on 2007-05-26, 15:50:55
Még annyit akarnék, hogy ezek hogy vannak??ráégetett angol felirat vagy semmi? :redface:
Ráégetett angol.Dehogy a torrentben melyik olyan azt nem tudom.51-100 ig szerintem tuti feliratos.

http://narutokun.freeweb.hu/ <- olvasgass itt egy kicsit.Most minden kis apróságot leirni fölös.Alényeg,hogy a hivatalos oldalakon amit itt is ajánlanak csak felirattal van fent.


LuckyDingo

Quote from: Vejiita on 2007-05-27, 17:20:04
Quote from: smash++ on 2007-05-26, 16:01:36
Quote from: vw_club_sopron on 2007-05-26, 15:50:55
Még annyit akarnék, hogy ezek hogy vannak??ráégetett angol felirat vagy semmi? :redface:
Ráégetett angol.Dehogy a torrentben melyik olyan azt nem tudom.51-100 ig szerintem tuti feliratos.

http://narutokun.freeweb.hu/ <- olvasgass itt egy kicsit.Most minden kis apróságot leirni fölös.Alényeg,hogy a hivatalos oldalakon amit itt is ajánlanak csak felirattal van fent.



Már nem azért, de mért nem az ftp-t ajánljuk az új nézőnek? :smile:
Milyen ftp-t?  :ejnye:

yodamester89

nem tudnátok segíteni h a 2. movie-hoz hol találok feliratot?.... :oops:

Cobra

Milyen nyelvűt?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member


yodamester89

#3322
jééézus big big hx...má 1000 helyen kerestem de sehol.....de most végre... :szemuveges: :szemuveges:köszi

szerk: hmmm...jah és 3. moviet honnan tudnám leszedni? :redface: :redface:

Member


Naruto_1988

Hol tudnám leszedni a naruto részeket vki segítsen!

yodamester89


Assassin

Shippuuden: A karakterek grafikaja eligenytelenedett, a harci jeleneteké is:(, nem beszélve, hogy semmi új technika, vagy stratégia:P, csalódtam ebben a sorozatban:S, ennyi filler és türelem után, ezt adni.(A hangok is érdekesek, főleg az a béna puskalövés hangXD) Hasonlítsátok össze a régivel, ég és föld, ott ki voltak dolgozva. Sőt ebben az utobbi epizódban jelenetek belerakva a régi részekből.....és látni hova süllyedt, pedig szeretem ezt a sorozatot.


U.i.: A réginek a története is érdekesebb volt:)
" There is no sin to know their sins."

Vejiita

Quote from: Assassin on 2007-05-31, 00:04:58
Shippuuden: A karakterek grafikaja eligenytelenedett, a harci jeleneteké is:(, nem beszélve, hogy semmi új technika, vagy stratégia:P, csalódtam ebben a sorozatban:S, ennyi filler és türelem után, ezt adni.(A hangok is érdekesek, főleg az a béna puskalövés hangXD) Hasonlítsátok össze a régivel, ég és föld, ott ki voltak dolgozva. Sőt ebben az utobbi epizódban jelenetek belerakva a régi részekből.....és látni hova süllyedt, pedig szeretem ezt a sorozatot.


U.i.: A réginek a története is érdekesebb volt:)

Majdnem mindennel egyetértek. Tényleg sajnálatos, hogy ilyenné vált a Naruto anime.  :frown:

Azért én még reménykedek, hátha észbe kapnak a készítők.  :D

smash++

Quote from: Naruto_1988 on 2007-05-30, 22:24:58
Hol tudnám leszedni a naruto részeket vki segítsen!
Már ne vedd sértésnek,de ehez ritka nagy tehetség kell :).Ugyanezen az oldalon már belinkletem párat csak 3-5 post-al feljebb.Azért jó lenne legalább ugyanazon oldalon lévőket elolvasni...
Quote from: Assassin on 2007-05-31, 00:04:58
[spoiler]Shippuuden: A karakterek grafikaja eligenytelenedett, a harci jeleneteké is:(, nem beszélve, hogy semmi új technika, vagy stratégia:P, csalódtam ebben a sorozatban:S, ennyi filler és türelem után, ezt adni.(A hangok is érdekesek, főleg az a béna puskalövés hangXD) Hasonlítsátok össze a régivel, ég és föld, ott ki voltak dolgozva. Sőt ebben az utobbi epizódban jelenetek belerakva a régi részekből.....és látni hova süllyedt, pedig szeretem ezt a sorozatot.
U.i.: A réginek a története is érdekesebb volt:)
[/spoiler]
A régi történet tényleg érdekesebb volt.De szerintem csak azért,mert még ennek nagyon az elején vagyunk :) és akkor én egyhuzamban nézhettem meg a 170részt ,ha esetleg olvasod a manat tudod,hogy nem kis dolgok fognak jönni.Én azt mondom,hogy a történet kimondottan izgalmas ezek a bevezető részek után,sokkal akció dúsabb és magasabb szinten vannak a csaták.Persze,hogy az animeben képesek elrontani még a jó dolgokat is az más dolog.Pár résszel lehetett volna rövidebb és a 15 rész fő-fő akció jelenetét jobban is meglehetett volna csinálni, a karakter grafra annyirra nem panaszkodok (mert nem értek hozzá).Én úgy érzem,hogy sajna keverve van a filler feeling és az eredeti Naruto feeling.

KeLa

Quote from: Assassin on 2007-05-31, 00:04:58
nem beszélve, hogy semmi új technika, vagy stratégia:P
Ember! még csak 15 rész ment le a Shippuuden-ből... ha tudnád h mi vár rád, nem mondanál ilyeneket :ejnye: