Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Assassin

Quote from: KeLa on 2007-05-31, 12:41:24
Quote from: Assassin on 2007-05-31, 00:04:58
nem beszélve, hogy semmi új technika, vagy stratégia:P
Ember! még csak 15 rész ment le a Shippuuden-ből... ha tudnád h mi vár rád, nem mondanál ilyeneket :ejnye:


Utólag is köszönet a letöltő oldalért:).(másik topicban)

Türelmes vagyok^^, bár a régi 15 rész alatt több izgalmat produkált. Ha nem lenne az első sorozat, és csupán ez lenne, meg se nézném.
(Bár nem vagyok kifejezett hosszú sorozat néző, sokszor elcsodálkozom azon miket nézek meg(Mai-otome, Nanoha Strikers), amig azokból amiket tényleg szeretek nem jön új^^)

Gondolom a manga most már előrébb tart, kérdés: uolyan mint az anime?(mármint események követésében)
" There is no sin to know their sins."

smash++

Quote from: Assassin on 2007-05-31, 18:29:10
[spoiler]
Quote from: KeLa on 2007-05-31, 12:41:24
Quote from: Assassin on 2007-05-31, 00:04:58
nem beszélve, hogy semmi új technika, vagy stratégia:P
Ember! még csak 15 rész ment le a Shippuuden-ből... ha tudnád h mi vár rád, nem mondanál ilyeneket :ejnye:


Utólag is köszönet a letöltő oldalért:).(másik topicban)

Türelmes vagyok^^, bár a régi 15 rész alatt több izgalmat produkált. Ha nem lenne az első sorozat, és csupán ez lenne, meg se nézném.
(Bár nem vagyok kifejezett hosszú sorozat néző, sokszor elcsodálkozom azon miket nézek meg(Mai-otome, Nanoha Strikers), amig azokból amiket tényleg szeretek nem jön új^^)

Gondolom a manga most már előrébb tart, kérdés: uolyan mint az anime?(mármint események követésében)
[/spoiler]
Előrébb tart ?!  :haha:
Az nem kifejezés.Az anime példaértékűen levan maradva.Nem is tudok hirtelen olyan animet ami ennyire lelenne maradva a mangatól mint a Naruto.Majd jövő nyáron beszélhetünk arról az anime topicban ahol most a manga tart... (remélem nagyon nincs igazam :bruhuhu: és már az év elején jönnek ezek a részek)

Inkább olvass mangat ha minőségi anyagra vágysz(itt leginkább a történetet értem),ajánlom a szines mangat ami jobb mint az anime,jelenleg.A mangat garantáltam nem fogod tudni letenni aig végig nem olvasod a mostaniig. :)
15 résztől nem kell sokat várni,a régi is kb 135-145 rész volt.Szóval lesz még itt csihi puhi....

Vejiita

Quote from: smash++ on 2007-05-31, 21:27:52
15 résztől nem kell sokat várni,a régi is kb 135-145 rész volt.Szóval lesz még itt csihi puhi....

Azért szerintem érezhető a minőségi különbség az első 15 rész és a Shippuuden 15 része között.

smash++

#3333
Quote from: Vejiita on 2007-06-01, 14:27:50
Quote from: smash++ on 2007-05-31, 21:27:52
15 résztől nem kell sokat várni,a régi is kb 135-145 rész volt.Szóval lesz még itt csihi puhi....

Azért szerintem érezhető a minőségi különbség az első 15 rész és a Shippuuden 15 része között.
Érezhető.Nekem csak a húzással van/volt bajom és némi jelenet megvalósítással.De a mangaban sem volt ettől több érdemleges,csak ott nem vacakoltak és pörögtek az események.Most ugyis akció akció hátán lesz majd meg minden.

16. rész.Nem sok történt,amit akartam látni azt láttam.A vége volt a legjobb  :lol: Megkedveltem Temarit kinézetre  :redface: <-na ez a frizura jobban áll neki,szerintem

Nem vagyok nagy szakértő,de igazán csak most elemztem ki és gondolkodtam el rajta :D (amikor voltak visszaemlékezések a részek között).A grafika nem olyan mint régen volt igaz?Mintha kicsit másképp rajzolnák vagy animálnák meg.Ennek a Kinaiak az okai? <-kiméljetek azzal,hogy cask most vetted észre :) (már észre vettem csak valahogy nem igazán érdekelt)

Modify:Felvilágosítottak,hogy Koreaiak nem pedig Kínaiak.Na de miért is?Olcsón dolgoznak,már ide is betörnek...

Vejiita

Quote from: smash++ on 2007-06-01, 20:40:54
Érezhető.Nekem csak a húzással van/volt bajom és némi jelenet megvalósítással.De a mangaban sem volt ettől több érdemleges,csak ott nem vacakoltak és pörögtek az események.Most ugyis akció akció hátán lesz majd meg minden.

Na ezzel már egyet tudok érteni. :tezsvir:
Amúgy Temari valóban nem rossz nő de Ino a legjobb szerintem a sorozatban :hehe:

Liquid Snake

#3335
Quote

Nem vagyok nagy szakértő,de igazán csak most elemztem ki és gondolkodtam el rajta :D (amikor voltak visszaemlékezések a részek között).A grafika nem olyan mint régen volt igaz?Mintha kicsit másképp rajzolnák vagy animálnák meg.Ennek a Kinaiak az okai? <-kiméljetek azzal,hogy cask most vetted észre :) (már észre vettem csak valahogy nem igazán érdekelt)


Tán most Koreaiak csinálják? De nem akarok hülyeséget mondani...

Vejiita

A 16-os részről inkább nem mondanék semmit. :D
Komolyan, utánanéztem, és ez az epizód kevesebb, mint 1 manga rész történéseit tartalmazta!
Azért ez már durva szerintem... :ejj:

Bishop

Eddig a shipuuden-t vágig koreaiak csinálták, ez már  shipuuden elött 2 filler résszel nyilt titok volt :ejj: de reménykedtem hogy csak pletyka

Ez a rész nem volt anynira rosz, de jó sem.

smash++

Quote from: Vejiita on 2007-06-01, 23:27:08
A 16-os részről inkább nem mondanék semmit. :D
Komolyan, utánanéztem, és ez az epizód kevesebb, mint 1 manga rész történéseit tartalmazta!
Azért ez már durva szerintem... :ejj:
Nem vita képpen mondom,de én is utánna néztem.Nos a 16-os rész a 260-as manga végéből kb 7oldal,261 fele kb 11oldal és a 266-os oldal közepéből áll kb 6 oldal.Ez összesen kb 24 oldal ami egy kicsit több mint egy manga,szóval az nem egészen igaz,hogy kevesebb történt mint egy manga alatt.Pontosítok.Legalább előrehozták az uncsi sand megbeszélést és így nem fogják megzavarni majd a harcot,legalábbis remélem...

Én inkább Carfanatic véleményén vagyok.Egy átlagos rész ahol semmi különös nem történt csak egy kis mese,hiszen tisztázni kell mi is a helyzet,legalább Gai jó volt amikor nekiment a fának (vagy az ágának :) ) és a végén Jó volt a fürdős rész!!!! Még,hogy Naruto nem hasonlít Jiraiya-ra  :ejnye: ?! Látszik kivel volt kb 2-évig  :haha:
Quote from: carfanatic on 2007-06-02, 01:23:42
Ez a rész nem volt anynira rosz, de jó sem.

Vejiita

Összeszámoltam. Pontosan 20 oldal volt a mangában az e heti rész. (260-asból 4, 261-esből 10, 266-ból 6 oldal)
Abban valóban tévedtem, hogy kevesebb, mint egy manga chapter, mert nem vettem figyelembe a 266-os chapter-ből való részt.
Azért nem sokkal több történt az e heti epizódban, mint egy mangában.
Nekem nem tetszett ez a rész, de a gaios fás incidens az tényleg vicces volt. :rotfl:

LuckyDingo

Igen a fürdős rész volt az egyetlen értelmes :D Temari kawaii kibontott hajjal  :appl:

blackman

#3341
A szövegelés nagyon megy nekik.  :ejj: Megint tele volt enterekkel a szöveg. Mielőtt Chiyo kimondta, hogy dead, olyan szintű szünet volt, hogy akár egy sört is megihattam volna addig. A Dragon Ball a résznyi hosszú erőgyűjtésekről volt hírhedt, a Shippuden a résznyi hosszú monológokról lesz. Sajnos.  :comp:
A grafika meg lassan a sima Dragon Ball szintjét se fogja elérni. Sakura különösen ronda volt.

smash++

Quote from: blackman on 2007-06-04, 04:16:36
Sakura különösen ronda volt.
Vmi ilyesmit én is észrevettem,akkor nem képzelődtem (anti-Sakura fanok kíméljenek,mert nekik mindig ronda :) ).Pedig dumának kellett lennie,mert ez a manga szerint is egy ilyen rész,viszont lehet kevesebb szünet kell (én annyira nem vettem észre)

Dreamcleaver

Quote from: blackman on 2007-06-04, 04:16:36
A szövegelés nagyon megy nekik.  :ejj: Megint tele volt enterekkel a szöveg. Mielőtt Chiyo kimondta, hogy dead, olyan szintű szünet volt, hogy akár egy sört is megihattam volna addig. A Dragon Ball a résznyi hosszú erőgyűjtésekről volt hírhedt, a Shippuden a résznyi hosszú monológokról lesz. Sajnos.  :comp:
A grafika meg lassan a sima Dragon Ball szintjét se fogja elérni. Sakura különösen ronda volt.

Ott én is néztem ,hogy mikor nyögik már ki végre a "halott" szót. Tényleg vicces volt.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

17. raw

Folytatják azt a hülye szokást, h a szereplők nem ágról-ágra ugrálnak, hanem szó szerint repülnek 40-50 métert két ugrás között :wtf:

Amúgy ebben a részben is csak a szokásos szövegelés ment végig, nem történt semmi más.
Ja, de mégis történt - az ami a rész címe... :smile:

Dreamcleaver

Quote from: KeLa on 2007-06-07, 21:40:28
17. raw

Folytatják azt a hülye szokást, h a szereplők nem ágról-ágra ugrálnak, hanem szó szerint repülnek 40-50 métert két ugrás között :wtf:

Amúgy ebben a részben is csak a szokásos szövegelés ment végig, nem történt semmi más.
Ja, de mégis történt - az ami a rész címe... :smile:

nyersen ettek valamit?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Már megint semmi különös,de még képesek voltak kihagyni részt ami a mangaban benne van itt meg nem...Ehez pofa kell.Gai elméletileg megpróbálta ala pusztakézzel betörni a bejáratot és úgy vette észre a barriert.A minősé,minőség,minőség :ejj: Vagy tévedek és ez a rész benne volt?

Megint simán olyan részek voltak benne amik marhára fölöslegesek voltak.Nem baj most átugrok az addictsra és átértékelem a pontozását,majd akkor kap normálisat ha olyan is lesz :)

Ez is kb 25 manga oldal volt,azaz 1 és 1/3 manga.Gondolátok volna.Ha valaki jó matekos kiszámítja most jön az animeben a 263-as CH MANGABAN pedig a 357-es CH,mikor is fogja berni az anime a mangat?
Megmondjam,soha mert addigra csődbe mennek  :haha:

Eddig lement 18 manga CH és 17 anime rész.Ez most így őszintén szerintetek normális?Szerintem nem...

Kraivan

#3347
Ez
meg
mégis
mi
a
fene
volt?

Semmi. Semmi lényeges info, semmi új, semmi scselekmény. Csupa olyan dolog hangzott el, amit eleve tud már mindenki. De azt is kétszer leadják. Egyszer amikor naruto flasheli a múltját, utána meg Kakashi elmagyarázza az anyónak. Nem is. Félig Gaara is lejátsza magában.

Amikor Kakashi meg mommer beszélget. Superman többet szökdécsel a fellegekben mint azok ketten duma közben.

Az egész rész lényege:
puff, Gaara leesik. Ráadásul az a hatalmas drámai megvalósítás...
Természetesen a rész fele megint abból állt, hogy mézzük a szivattyús jelenetet, amit már annyiszor mutattak, hogy még én is képes lennék már lerajzolni.

Egyetlen pozitívjelenet, amikor Naruto kicsit bepukkan, és egy szaltóval lendületet vesz. A régi szériában egy ilyen volt a leghurkább mozdulatsor.

Vááááááááá.
Ha tartják ezt a sítlust akkor legalább naponta adnának egy részt, vagy heti kettőt minimum.

2007 legnagyobb csalódása ez a sorozat.

smash++

Quote from: Kraivan on 2007-06-08, 11:57:21
Amikor Kakashi meg mommer beszélget. Superman többet szökdécsel a fellegekben mint azok ketten duma közben.

Természetesen a rész fele megint abból állt, hogy mézzük a szivattyús jelenetet, amit már annyiszor mutattak, hogy még én is képes lennék már lerajzolni.
Ezt el is felejtettem emliteni :).Abból már nekem is elegem volt.

Dreamcleaver

Nektek az a bajotok, hogy már olvastátok a mangát. Szopás ezt elb@sztátok.  :D

Nekem ezzel a résszel semmi bajom nem volt, sőt, tetszett. Sokkal jobban élveztem mint azt az agyagmadár röptetős sz@rságot az elején vagy 3 részen át. Sokat beszélgettek, de valahogy most érdekelt, értelmesnek tünt. Gaara elmélkedése a halála előtt is jól meg volt csinálva, ráadásul gyönyörű zene ment alatta.

Amitől aggódok, az a kövi rész. Úgy látom csata lesz, és azokat a Shippuudenben eddig mindig elrontották

Ja és Júni 21 a kövi rész...kapják be.  :ejj: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-08, 13:50:54
Nektek az a bajotok, hogy már olvastátok a mangát. Szopás ezt elb@sztátok.  :D

Nekem ezzel a résszel semmi bajom nem volt, sőt, tetszett. Sokkal jobban élveztem mint azt az agyagmadár röptetős sz@rságot az elején vagy 3 részen át. Sokat beszélgettek, de valahogy most érdekelt, értelmesnek tünt. Gaara elmélkedése a halála előtt is jól meg volt csinálva, ráadásul gyönyörű zene ment alatta.

Amitől aggódok, az a kövi rész. Úgy látom csata lesz, és azokat a Shippuudenben eddig mindig elrontották
Nem mondod h téged nem zavart a "repkedés"?  :wtf:
Amúgy sztem a köv. részben még nem lesz csata, 1 rész lesz amíg bejutnak a barlangba, meglátják Deidara-t és Sasori-t aztán vége is a résznek :smile:

Dreamcleaver

Valahogy nem. Bár lehet most csak ilyen hangulatban vagyok. Most jöttem haza vizsgáról és pihengetek.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-08, 13:50:54
Nektek az a bajotok, hogy már olvastátok a mangát. Szopás ezt elb@sztátok.  :D
Szerintem nagyon elvagy tévedve de te tudod ;) ,ha tudnád mik jönnek mind akció mind történet szempontjából nem irnál ilyet és nem élveznéd ennyire a semmi részeket.

Nem értem,hogy nem lehet észre venni amikor fölös dolgok vannak a részekben és hogy ezek a fölös dolgok csak nekünk tesznek be,mert később láthatjuk az izgi részeket.
Az tény és való,hogy voltak benne jó részek,mint pl Gaara elmélkedése és Naruto "vörös szem" hatása és aaa hmm másra nem emlékszek.

Azért már Gai és Lee poénjai is uncsik.2* nem 3* nem 4*.Még szerencse,hogy ezek után...

Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2007-06-08, 14:40:25
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-08, 13:50:54
Nektek az a bajotok, hogy már olvastátok a mangát. Szopás ezt elb@sztátok.  :D
Szerintem nagyon elvagy tévedve de te tudod ;) ,ha tudnád mik jönnek mind akció mind történet szempontjából nem irnál ilyet és nem élveznéd ennyire a semmi részeket...



Már bocs, de ez a leghülyébb érvelés, amit valaha láttam. Azért ne tetszen valami, mert később még jobb lesz a sztori? lol

Pont az van, hogy neked nem tetszik annyira mert már tudod mi történik és mi fog történni.

Gai poénja pedig annyira nem volt most rossz. Nem tűnt annyira erőltetetnek, mint a Kisame elleni csatában.
Ráadásul Lee még rá is kontrázott:
"Gai sensei, ezért mondtam, hogy csak háromszoros sebeséggel menjünk."  :lol:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-08, 14:53:26
Már bocs, de ez a leghülyébb érvelés, amit valaha láttam. Azért ne tetszen valami, mert később még jobb lesz a sztori? lol
Nekem azért nem tetszik leginkább,mert fölöslegesen húzzák és ez egy elég nagy érv szerintem.Kétlem,hogy mindenki örül annak,hogy fölös percekkel tömik a részeket.Gondolom japánban nem az a szokás,hogy nem olvassák a mangat és csak az animet nézik.Mivel vacakolnak az idővel szépen veszítik a fanokat (de lehet rosszul látom).
Azért nem véletlenül panaszkodnak sokan.Én pl a fillerek mellett voltam anno és még mindig azt mondom,hogy sok jó volt benne.Voltak jobb filler részek mint a mostani shippuuden részek.

Én úgy gondolom,hogy az anime feladata ilyenkor a manga eseményeket megvalósítani (az összeset nem pedig kihagyni) és kibővíteni hasznos részekkel és lehetőleg a legfontosabb részeket minőségien megcsinálni.Eddig nem sok pluszt adott a manga mellé.Sakura gyógyítós része mondjuk nagyon tetszett pl.

Gondolom nem kell felsorolnom milyen érdekes dolgok vannak az új Narutoban,mert teli van vele a topic (pl superman effekt,gaara vs deidara,harci jelenetek,húzások,ect)

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-08, 13:50:54
Nektek az a bajotok, hogy már olvastátok a mangát. Szopás ezt elb@sztátok.  :D
Sztem ez fordítva jobban hangzik :D Neked az a bajod, hogy nem olvasod a mangát, így nem tudod, milyen fasza dolgokról maradsz le :P Hát sz0pás ezt 3lb@szt4d  :jee: ^^
Amúgy csatlakozok a negatív felszólalásokhoz, de én már nem sorolom a hibákat :D Mások megtették előttem :)

smash++

#3356
Nos.Inkább témát váltok,mert itt ugyse lesz kiegyezés.
Nézzétek inkább meg EZT
Rövid kis trailer szerű.De nekem nagyon bejött  "Where are you?!?!?" "Here."  :rotfl:
Aki már látta sorry.

Devian

ez a manga vs anime harc ... pfff szörnyű

Aki télleg csak animot néz annak jó volt ez a rész, aki mangát olvas annak is jó volt csak unalmas ennyi ...
Mangások azért nézzétek animot hogy lássátok mozgásban is azt amit már elképzeltetek pl.: mangában a harcokat nem élveztem [spoiler]most következő Gai Neji stb maga elleni harcát át is ugrándoztam ..[/spoiler] szóval jó  újranézni és tarrtsunk ki mert tudjuk hogy lessz jobb is. Animosok ti is tartsatok ki lessz MÉGjobb is :P

Na a hibák az már más dolgok: Narutó nagy ugrándozásán kívűl más nem is érintette a fát kb 10 percig...
Nem is foghatom fel ,hogy hogy enm említette senki az uccsó fillerből előhozott csajt aki Temari meleltt agódik XD (ENGEM NEM ZAVART csakhát szomszéd Bleach topiban a filler szereplőkért vér folyik :P)




*a szövegben direkt elhelyeztünk pár helyesírási és gépelési hibát*

LuckyDingo

Quote from: Devian on 2007-06-08, 16:24:12
ez a manga vs anime harc ... pfff szörnyű

Aki télleg csak animot néz annak jó volt ez a rész, aki mangát olvas annak is jó volt csak unalmas ennyi ...
Mangások azért nézzétek animot hogy lássátok mozgásban is azt amit már elképzeltetek
Hát szeretném azt látni mozgásban, de sajna nem felel meg a termék az elvárásimnak, szóval nem minőségi :P
Egyébként ahol filler volt, eddig mindig csak panasz volt, mert a fillerben leromlott az animáció minősége és elkezdtek óvatoskodni a készítők, hogy ne kelljen megint majd egy évig fillerezni. Csak van egy olyan érzésem, hogy a Narutos emberek túlzásba viszik az óvatosságot.. nah mindegy. a lényeg, hogy a mangásoknak sztem 90%ban nem tetszik / a maradék az Üb3rf4n4ticus Narutonikus emberfajta :P/ az animéseknek meg azért tetszik, mert nem olvassák a mangát. Reménykedem benne, hogy Sasuke után már helyrehozzák a dolgokat :) Meg arra is, hogy vaj' ugyanazt adják le majd akkor, ami az első rész elején volt, vagy addigra azt is lebutítják?:) Nah bah, már megint sokat írtam :P El is tűnök.. egy időre :XD

Liquid Snake


Manga vs. Anime = Tömeggyilkosság...