Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Alkyra

Quote from: 'ArchElf[HUN']No meg a puki a végén...  
AE
Ezt írtam én is...

Egyb. haladás csak Naruto s Hinata közti kapcs. volt, a sztoriban nem. :)

ArchElf

Quote from: AlkyraEzt írtam én is...

Egyb. haladás csak Naruto s Hinata közti kapcs. volt, a sztoriban nem. :)
Tényleg...:eeek: Meg kéne tanulnom olvasni is... Most úgy érzem magam mint ahogy egy Write-Only memória érezheti magát...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Nimlot

Hát ez kész! Ez nektek puki/szelentés? Szerintem egy ilyen képeslenne arra ami New Orleansal történ :-s  De komolyan. És azodáig ok hogy megdicsérte hinatat de után történik a fent említett gázosítás... hogy ez + vagy - emlék-e? mindenki döntse el magában. (szerintem elég negatív de nagyon nagy poén  :lul:  :haha: )
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Narutot soha senki nem tanította-nem volt ki tanítsa..ugye nincsenek szülei..- illemre vagy egyéb dologra.
Egyedül él s magának kellett rájönnie mindenre.
Ezt szerintem mindenki tudja aki ismeri(ergo hinata is tudatában van ennek)
Plusz naruto nem azért szellentet mert jólesett neki.(túlerõltette magát.^^ :haha:  :haha: )

Szal ez valóban nem egy szép dolog egy lánnyall szemben, de nem tekinthetõ negatív tényezõnek a történet s karakter szempontjából.

Nimlot

Hát ezzel nem tudok vitatkozni
"Being too kind is also... cruel!"

Temari

#425
Láttátok az OVA2? Abban nem fingott hanem a szarba lépett :haha:
Amúgy : Watashi wa Temari! Yorosku! Nagyon nagy Temari fan vok. A srácok közül pedig Sasuke a kedvencem.(De a többi se kutya :) )

Nimlot

Nem kautya hanem róka :P
"Being too kind is also... cruel!"

Nimlot

Nem tom ki hogy van veled, de nekem ez a filler már nem tetszik... Viszont amikor hozza fel a két csávi Tsunade székét az valami haláli  :lul:. 1 számomra pozitív dolog: benne lesz Tenten
"Being too kind is also... cruel!"

Suszi

Quote from: NimlotViszont amikor hozza fel a két csávi Tsunade székét az valami haláli  :lul:.
Ezen én is jót röhögtem :D

ReLax18

Na végre írok is vmit... :ejj:

151:
Végülis azt kell mondjam, hogy jó rész volt. Bár nem tetszett benne Hinata új technikája (nekem nagyon bénának tûnt ahogy kinéz), és nem vagyok kibékülve a végével sem (MÁST BEFEJEZÉST NEM LEHETETT VOLNA?!?!?! :morci: ). De azért jó volt...csak kár, hogy még egy filler kezdõdött...

152:
Itt már gondok vannak. Maga az õrült csávesz az elején tetszett, de a többi sehol se volt. Nem nevettem sokat rajta...remélem a következõ rész jobb lesz...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Nimlot

Pff... minek nézed a narutot? :D
"Being too kind is also... cruel!"

ArchElf

Quote from: NimlotPff... minek nézed a narutot? :D
Ez a rész szerintem is elég szánalmas volt, pedig én egyébként szeretem a Narutot-t. Ez az epizód-sorozat viszont nem indult túl rózsásan. A csapattal is gondom van; tudom, hogy mindenkinek "fejlõdni" kell, de akkor is... Neji sem a kedvencem...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Nimlot

Hát az igaz hogy nem a legjob filler elé nézünk de az elõzõ az szerintem jó volt... meg nem értem mi probléma van hinata új képességével .. szerintem nagyon pro.
Én csak azt nem értem hogy ottvan a sok magasabb szintû ninja viszont messze nem látszanak annyira erõsnek mint a fiatalok  :eeek:
"Being too kind is also... cruel!"

Temari

Csak azért nem látszanak mert nem róluk szól a történet. Amúgy Kakashi qvára erõs több 100 technikát elsajátított a sharinganjával csak még nem láttuk ugy harcolni amikor mindent belead. Tsunade is meg Jiraya is baromira erõs lehet. Ez a 3, 100% hogy lenyomná Narutót. Iruka már nem biztos.... :rolleyes:

Mattanja

Örülök, hogy Hinata ilyen erõs lett, Lee és Naruto versengése tetszik, de hogy újabb filler van, az már kevésbé. A végén hamarabb továbbjutok a mangában, pedig még el sem kezdtem olvasni...
Quote from: TemariAmúgy Kakashi qvára erõs több 100 technikát elsajátított a sharinganjával csak még nem láttuk ugy harcolni amikor mindent belead.
Én már nagyon várom a Kakashi gaiden-t, talán majd abban.
Quote from: TemariIruka már nem biztos.... :rolleyes:
Szerintem azért még menne neki... ;)
Quote from: TemariTsunade is meg Jiraya is baromira erõs lehet.
Errõl jut eszembe: még mindig baromságnak tartom, hogy a kezét használni képtelen Orochimaru-t nem tudták ketten (!) elintézni. Nevetséges.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Nimlot

Ez nagyon igaz... mi lett volna ha tudja a kezét használni?! Már rég végelenne a világnak vagy valami :-s
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Nem tudom hogy olvastátok-e, de a fillerek 154. részig lesznek(magyarul ez a filler s kész) utána jönn(VÉGREEEE:D:D) a Kakashi gaiden, majd time-jump(úúú de várommmmmm).

ReLax18

153.:
Jobb volt, mint az elõzõ...de még mindig nem veszi fel a "versenyt" az elõzõ fillerrel:D.
Viszont az elõzetes láttán kicsit megrendült bennem aza dolog, hogy csak a 154-es részig lesznek fillerek. Az elõzetesbõl nem az látszik, hogy vége lesz...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Alkyra

Uhm...Nemúgy volt, hogy ez az utolsó filler rész?
Mert néztem a következõ részt ízelítõjét s abban még mindig errõl lesz szó...
Érdekes.
Mind1. Én szeretem ezt.^^, demár igazán jöhetne a Kakashi Gaiden s a timejump...

Pikkon

Télleg idegtépõ már ez a várakozás, de a filler storyk se rosszak, legalább addig nem bonyolódnak el a dolgok, nekem egyedül az elsõ Jiriyás filler nagyon nem jött be!!!
De a többi jó és kíváncsi vok már Neji mit hoz össze a 154. részben, aztán mingyá végre ÚJ SAGA!!!  :jee:

Temari amúgy télleg nagyon jó csaj, de Hinata az örök legjobb!!! :D
Õk a kedvenceim, meg persze Naruto-kun!
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

ReLax18

154.:
Bejött a sejtésem, hogy nem lesz vége a fillernek egyhamar :(
A rész hozta a "filler szintet", de amúgy már nagyon kéne a Kakashi Gaiden, és a folytatás. Meg nem tetszik ez a Raiga+Ranmaru azonosítása Zabuzával és Hakuval. "Jaj! Nem tudok nélküle élni, mer nem kellek senkinek! Brühühü..."  :lame:
Ide nekem inkább egy puppet-master Sasorit:D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Gato

Nekem tetszett Ranmaru, de a Hakus hasonlítás tényleg felesleges volt. Ráadásul OLYAN hosszú. És ahogy gondoltam, az anime szokás szerint elront egy jónak kinézõ fillert.. :lame:
Az új opening/ending nem nagyon tetszett..
Hol van már a Gaiden..látni akarom. :beken: Utána pedig tarthatnának egy szünetet vagy hosszabb idõközönként adhatnának egy-egy részt, hogy ne érje utol a mangát, mert az csak még több fillert jelentene.

Nimlot

Szerintem jó kis rész volt. Kivíncsi vagyok mostmár a filler végére. Ami különösen tetszik az az új outro. a 3. legjobb (1.: legelsõ ending 2.: festegetõs 3.: a mostani  szerintem)
"Being too kind is also... cruel!"

Xaga

Kis infó amit még a fillerekrõl tudni lehet:
Episode 155: "Dark Clouds' Silent Approach"
Episode 156: "Counterattacking Raiga"
Episode 157: "Run!!! Curry of Life"
Episode 158: "Everyone, Come With Me! Great Sweat and Tears Survival Plan"

Szoval még wan pár rész ebbõl a fillerbõl :(

Alkyra

Beh, de unom mára  fillereket...geezz...üssék már le rendesen... :mad:

Magma

Hát igen, ahhoz képest, hogy azt ígérték, a 154. rész az utolsó...  :mad:
Annyiban tetszik, hogy most Tenten lesza  középpontban...  :rolleyes:
Men are supposed to forgive women's lies!

ReLax18

155:
Na itt van még egy tök értelmetlen rész. Nem is értem miért "strapálom" magam, hogy megnézzem. Mi történt a részben? Semmi! :mad:
A "nagyon fasza" bogaras részek után kapunk egy ilyen hülyeséget. És az elõzõ filler hány részes volt...ööö...4. Ez a filler meg most tart a 4. részénél és látom, hogy lesz még egy pár. A Naruto jelen állás szerint: :lame:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Danhibiki

Ezért nem nézek már egy ideje Naruto-t... :__devil: Ha jön a Kakashi gaiden vagy a Time jump akkor újra fogom nézni, de most a nagy büdös semmié minek nézzem? Inkább nézek School Rumble-t:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Xaga

Eléggé egy vaccak filler valóban de mentségére legyen szólva wan Ten-Ten :)






When the nine-tails fox chakra leeks
(Chapter 277)

 

Danhibiki

tök jó a spoiler:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)