Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: LothandarMivel "illegalitasba" vonultunk, keresem a Berserk music trackjeit.

><

Remelem legalabb 1 valaki okosabb volt mint en es letoltotte oket mielott torlesre kerultek :)
Click ha segit..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

katz

#511
Megvan vkinek a Porco Rosso?

Tudtok ajánlani pár animét? Költözök haza a koliból és most a héten gõzerõvel készítek "Anime DVD biztonsági másolatokat". Már megírtam 20 DVD-t, és lassan kifogyok az ismert címekbõl. Elsõsorban vígjátékok érdekelnek, de jöhet némi akció/sci-fi is.

Lothandar

Quote from: NecridClick ha segit..


Koszonom, lassacskan, de jon :), es ez a lenyeg.
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Moha

Quote from: katzMegvan vkinek a Porco Rosso?
Nekem megvan. 1CD-s, raw verzió, angol és magyar .srt-vel + az OST hozzá.

Necrid^

Keresek egy olyan ember akinek megvan a "Detective conan" cimú animehez eddigi kiadot részek..tudom hogy kicsit sok a 407 rész de ha mégis létezik egy olyan ember...irjon PM-t.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Catman

Sziasztok! Nincs meg valakinek az Immortal nevu franci cyber-sci-fi rajzfilm (talan rafoghatjuk, hogy anime :) ). Ha megvan valakinek, nem toltene fel? :)

.Attila

Quote from: CatmanSziasztok! Nincs meg valakinek az Immortal nevu franci cyber-sci-fi rajzfilm (talan rafoghatjuk, hogy anime :) ). Ha megvan valakinek, nem toltene fel? :)
Francia? Ha francia, akkor arra távol sem foghatjuk rá, hogy anime.

Catman

Quote from: BonciFrancia? Ha francia, akkor arra távol sem foghatjuk rá, hogy anime.
Na jo. De azon kivul, hogy ez nem japan, a tobbi jellemzokben megegyezik az animekkel: pl. ez is rajzolva/animalva van. :) Szoval hallott mar rola valaki?

.Attila

Quote from: CatmanNa jo. De azon kivul, hogy ez nem japan, a tobbi jellemzokben megegyezik az animekkel: pl. ez is rajzolva/animalva van. :) Szoval hallott mar rola valaki?
Ezek szerint a South Park is anime. Anime = japán rajzfilmek egy irányzata (tkp. nem az összes japán rajzfilm anime, ha jól tudom). Elnézést, ha ez kötöszködésnek hangzik, de anime fórumon azt hiszem jó tudni, mi is tartozik az anime kategóriába.

A kérdésedre meg sajnos nem tudom a választ, próbáltad a :G -t, vagy a torrent siteokat?

Raisu-Sama

Én Moero! Top Striker részeket keresek japánul vagy magyarul! Tud nekem valaki segíteni? A magyar címe: A pálya ördögei :P Esetleg valakinek nincsen meg VHS-en?

Catman

Quote from: BonciEzek szerint a South Park is anime. Anime = japán rajzfilmek egy irányzata (tkp. nem az összes japán rajzfilm anime, ha jól tudom). Elnézést, ha ez kötöszködésnek hangzik, de anime fórumon azt hiszem jó tudni, mi is tartozik az anime kategóriába.

A kérdésedre meg sajnos nem tudom a választ, próbáltad a :G -t, vagy a torrent siteokat?
Jo, persze, attol fugg, milyen szigoruan vesszuk az anime-t... Egyebkent eppen azert kerdeztem, hogy valaki nem tudna-e feltolteni, mert sajnos ki vagyok zarva a filecserelok vilagabol (munkahely)...

.Attila

Quote from: CatmanJo, persze, attol fugg, milyen szigoruan vesszuk az anime-t... Egyebkent eppen azert kerdeztem, hogy valaki nem tudna-e feltolteni, mert sajnos ki vagyok zarva a filecserelok vilagabol (munkahely)...
Ha vkinek meg is lenne, akkor sem tölthetné fel az ftp-re, mivel csak anime mehet fel. Más tárhely szóbajöhet persze.

NuDLy

Keresem a Jewel BEM Hunter címû animét! =)



TearOfAngel

Quote from: NecridKeresek egy olyan ember akinek megvan a "Detective conan" cimú animehez eddigi kiadot részek..tudom hogy kicsit sok a 407 rész de ha mégis létezik egy olyan ember...irjon PM-t.
Pontosan mit szeretnél...Detective conan -hoz kadott milyen részek?
YOU'RE GONNA CARRY THAT WEIGHT (4 EVER)

Moha

Quote from: shampooKeresem a Jewel BEM Hunter címû animét! =)
Parancsolj! :)
Egyébként érdekesnek tûnik, lehet, hogy majd én is leszedem.

Necrid^

Quote from: TearOfAngelPontosan mit szeretnél...Detective conan -hoz kadott milyen részek?
Összes? 1-tól 407-ig? ha megvan DVD-en vagy CD-n meg dumálhatjuk...
A movie-kra ne gondolj mert meg vannak..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

TearOfAngel

Quote from: NecridÖsszes? 1-tól 407-ig? ha megvan DVD-en vagy CD-n meg dumálhatjuk...
A movie-kra ne gondolj mert meg vannak..
Ha van torrented, akkor  itt megtalálod az elsõ 70 részt. Syr, de csak ennyi van fenn. :(
CD-m és DVD-m sajnos nincs...
YOU'RE GONNA CARRY THAT WEIGHT (4 EVER)

Necrid^

Quote from: TearOfAngelHa van torrented, akkor  itt megtalálod az elsõ 70 részt. Syr, de csak ennyi van fenn. :(
CD-m és DVD-m sajnos nincs...
Kösz szépen...ismerem azt a torrent de most nem akarom csak az elsö 70...hanem az egészt egyszere.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

NuDLy

Quote from: MohaParancsolj! :)
Egyébként érdekesnek tûnik, lehet, hogy majd én is leszedem.
Köszyyy! =)



ast

HI

Chrno Crusade-t holtudnám letölteni, mert az ftp-n nincs fent :confused:

Necrid^

Quote from: astHI

Chrno Crusade-t holtudnám letölteni, mert az ftp-n nincs fent :confused:
Fen van Ftp-n.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Keresem a Johnny Quest (az újabb - és sokkal jobb grafikájú - rajzfilemt, ahol már a Quest World körül forgott szinte az egész sorozat)!
Anno régen nagyon tetszett, és most megint kedvet kaptam rá hogy megint megnézzem. Tud vki hozzá torrentet vagy bármiéyen letöltési helyet? Tnx.

Relunx

ast

Quote from: NecridFen van Ftp-n.

LOL tényleg :eeek:  thx

Shuichi'

Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan lehet elérni az usteam-nek at ftp-s részét? Elõre is köszi.
S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

.Attila

Quote from: ShuichiiiMeg tudná valaki mondani, hogy hogyan lehet elérni az usteam-nek at ftp-s részét? Elõre is köszi.
http://usteam.hu/forum/showthread.php?t=592&page=1&pp=50

thief666

Hi elkezdtem nézni az usteam-en fönnlévõ Love Love-t, de csak 2-6-ig van rendes sub, a többi parodysub. Annyira nem tudok japánul hogy megértsem. A parody sub meg egyenesen idegesít. Ha valaki tud helyet/torrentet ahonnan leszedhetem a rendes verziót, vagy akár normális feliratot, kérem írjon...

Köszike

katz

Quote from: thief666Hi elkezdtem nézni az usteam-en fönnlévõ Love Love-t, de csak 2-6-ig van rendes sub, a többi parodysub. Annyira nem tudok japánul hogy megértsem. A parody sub meg egyenesen idegesít. Ha valaki tud helyet/torrentet ahonnan leszedhetem a rendes verziót, vagy akár normális feliratot, kérem írjon...

Köszike
Nekem megvan mindegyik rész normális felirata, de most nincs nálam. Hétfõre jó?

thief666

Köszi katz!

Persze hogy jó, amikor gondolod, addig talonba van téve...

Még 1x köszi

Moha

Quote from: katzNekem megvan mindegyik rész normális felirata, de most nincs nálam. Hétfõre jó?
Majd nekem is kellene, pont a múltkor bosszankodtam, hogy majd' mind parody sub. Küldj majd egy PM-et légyszi.
Sõt, a legjobb az volna, ha majd felraknád az ftp-re (is) :)

Moha

Keresem a Suika c. OVA 2. és 3. részét. Az elsõt le tudtam szedni a WF lapjáról, de õk csak ennyit suboltak, más verziót meg eddig nem találtam.
Megvan esetleg valakinek? Torrent is jöhet, ha van. :)