Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: White SeeDPicit gyorsabb megoldás nincs. Kemény 4-el szedi, és 12 napra lenne szükség míg lejön.
Én 2 2 hónap alatt nem vagyok ennyit online:(

Vagy csak nekem van szarul beállítva a program? vagy mért jön ez ilyen lassan??
Bele fog györsulni egy idö után mindegyik bittorrent igy kezdi..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

roderick

Quote from: White SeeDPicit gyorsabb megoldás nincs. Kemény 4-el szedi, és 12 napra lenne szükség míg lejön.
Én 2 2 hónap alatt nem vagyok ennyit online:(

Vagy csak nekem van szarul beállítva a program? vagy mért jön ez ilyen lassan??

Nemtom mien klienst használsz, de általában van egy állapotjelzö, ami mutatja, hogy milyen a kapcsolatod, mert tüzfal vagy router miatt is lasulhat a dolog... nekem régen volt ami max 10-el jött csak, de miután átálítottam a router beállításait, utánna 100 alá ne is ment ugyanaz a letöltés.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Necrid^

Quote from: roderickNemtom mien klienst használsz, de általában van egy állapotjelzö, ami mutatja, hogy milyen a kapcsolatod, mert tüzfal vagy router miatt is lasulhat a dolog... nekem régen volt ami max 10-el jött csak, de miután átálítottam a router beállításait, utánna 100 alá ne is ment ugyanaz a letöltés.
Milyen Tuzfalat használsz ill router beálitásokat?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Miura

Quote from: SinistroA minap belefutottam a Dvd-s reklámjába a Net-en, és megtetszett, így én is elkezdtem keresni. Torrenten csak francia nyelvû formában találtam meg, az eDonkey hálózaton viszont megleltem angolul is. Csak az a baj, hogy nagyon kevés a források száma, így sokáig fog tartani, amíg leér  :rolleyes: .
Ha keresed, akkor ne Burst Angel néven tedd, hanem Bakuretsu Tenshi néven!



Nemrég szereztem meg én is (a szövegeket nem :(), a boxtorrents-en találtam meg  :) .
kösz HVp213 már segített nekem ;))) - köszi ;))
dalszövegeket megtaláltam neten:itt van:(kanji változat is van pár számhoz..de rtf-et persze nem lehet berakni ide...)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Necrid^

Tenjou Tenge OST-t keresek, Szívesen fogadok torrenteket, ha talál vki :zen:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pikkon

Tudna vki segíteni, hogy hol találok digimon adventures 1 részeket lehetõleg németül, de japán is jó
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Ramiz

Nehogymá'... télleg Digimont keresel?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: PikkonTudna vki segíteni, hogy hol találok digimon adventures 1 részeket lehetõleg németül, de japán is jó
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Keresem Ezt az Animét !
A címét sajna nem tudom. Az Odorikuruu AMV-ben akadtam reá, de sajnos nem tom a címét. Az anime listájában végigkerestem az összes animét, de nem volt köztük  :bruhuhu:  :confused:  vagy csak én nem láttam jól...
Ha vki tudja az anime címét ill azt hogy honnan lehetne letölteni azt nagyon megköszönném!

Relunx

Fazék

Quote from: RelunxKeresem Ezt az Animét !
A címét sajna nem tudom. Az Odorikuruu AMV-ben akadtam reá, de sajnos nem tom a címét. Az anime listájában végigkerestem az összes animét, de nem volt köztük  :bruhuhu:  :confused:  vagy csak én nem láttam jól...
Ha vki tudja az anime címét ill azt hogy honnan lehetne letölteni azt nagyon megköszönném!

Relunx
Én így hirtelen a Perfect Blue-ra tippeltem volna, de annak egy kicsit más a rajzstílusa, szóval javasolnám, hogy az animemusicvideos.org-on keress rá erre az Odorikuruu szóra és 8 amv-t fogsz találni, ahol fel is vannak sorolva a bennük szereplõ sorozatok/filmek. Hátha kizárásos alapon össze tudod hozni. :)

.Attila

Azt az anime-t már sokan mások is kérdezték :)
Választ sajnos nem tudok a kérdésre.

Hoz_hun

Én mkv változatban keresem a Gunslinger Girlt 6-13 (az elsõ 5 megvan mkv-ban). Szeretném ha az is meglenne olyan szépen.
"Harcolni a békéért olyan, mint dugni a szüzességért."

Moha

Quote from: RelunxKeresem Ezt az Animét!
Érdekes, pont ez az anime keltette fel az én érdeklõdésemet is az Odorikuruu-ból. :)
Az anime címe Idol Defense Force Hummingbird. Egy viszonylag régi OVA, és az a gáz, hogy a 4 részbõl mindössze 2 létezik fansub-ban, azt is baromi nehéz megtalálni.
Az elsõ részt kb 4-5 hónap alatt sikerült leszednem DC-rõl, a másodikból csak egy kevés jött le. :(
És sajna az elsõ file is kicsit hibás... Viszont ha érdekel, valahogy majd átadom.

Dreamcleaver

Sensei No Ojikan - Doki Doki School Hours. Még régebben az ftprõl szedtem le az elsõ részét, de nem volt idõm folytatni a rengeteg egyébb sorozat miatt. XD
Szóval most kerestem az ftp, de se a D se az S betûnél nem találom. Törölve lett vagy valami más könyvtárnév alatt található? Ha nincs fent leszedem torrentrõl csak érdekelne.
Köcce elõre is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Moha

1. Ennek nem kellett volna új thread! Bõven elfér a "keresem a..." vagy más threadben.
2. Lehet, hogy törölve lett, vagy nincs bent az a vinyó, amin volt.
3. Nem valószínû, hogy meg tudod szerezni, ugyanis
[INDENT]a: Nincs belõle komplett fansub[/INDENT]
[INDENT]b: Licenszelt anime[/INDENT]

Én belenéztem, és nem tûnt rossznak, de nekem is csak az az 5 rész van meg, amit a Triad csinált. Ha van rá igény, esetleg feldobhatom az ftp-re.

Fazék

"a másik" helyen anime1 könyvtárban fent van a 8. részig, a topic pedig vélhetõen törölve lesz

amúgy pedig még csak a 10. részig létezik hozzá fansub, vagyis még jó ideig várhatsz mire mindegyik rész "feliratosítva" lesz...

Tyrael

Howl's Moving Castle nincs fent az ftp-n?
Magyar feliratban azt irtak, az usteam fele verziohoz van idozitve.
Kozben mar leszedtem mashonnan, de valami mozis felvetel volt, nincs belole dvdrip, vagy ilyesmi?

Tyrael

Djinn

Quote from: TyraelHowl's Moving Castle nincs fent az ftp-n?
Magyar feliratban azt irtak, az usteam fele verziohoz van idozitve.
Kozben mar leszedtem mashonnan, de valami mozis felvetel volt, nincs belole dvdrip, vagy ilyesmi?

Tyrael
Tudtommal még nincsen más verzió sajnos.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: Blimpmég jó ideig várhatsz mire mindegyik rész "feliratosítva" lesz...
Ha lesz egyáltalán. Nemrég ugyanis licenszelték, és az AniDB szerint az összes fansub stalled-en áll.

Fazék

Quote from: TyraelHowl's Moving Castle nincs fent az ftp-n?
Magyar feliratban azt irtak, az usteam fele verziohoz van idozitve.
Kozben mar leszedtem mashonnan, de valami mozis felvetel volt, nincs belole dvdrip, vagy ilyesmi?
Megragadnám a remek alkalmat, hogy figyelmedbe (és mindenki máséba is :)) ajánljam a kiváló AniDB oldalt, melyen szinte naprakészen megtalálhatók az információk a friss kiadású anime-krõl :) Én mindig itt nézek körbe ilyen kérdésben. :) Jelen esetben pl látható, hogy sajnos Howl's Moving Castle-bõl még nincs kint, csak kamerás verzió. :(

Tyrael

Quote from: BlimpMegragadnám a remek alkalmat, hogy figyelmedbe (és mindenki máséba is :)) ajánljam a kiváló AniDB oldalt, melyen szinte naprakészen megtalálhatók az információk a friss kiadású anime-krõl :) Én mindig itt nézek körbe ilyen kérdésben. :) Jelen esetben pl látható, hogy sajnos Howl's Moving Castle-bõl még nincs kint, csak kamerás verzió. :(
azt hittem mar megint az alternativ cimekkel josz, mert azt megneztem ez alkalommal, sot, az upload checkert is.
:)

Tyrael

Fazék

Quote from: Tyraelazt hittem mar megint az alternativ cimekkel josz, mert azt megneztem ez alkalommal, sot, az upload checkert is.
:)
Nem. :) Kivételesen most tényleg segíteni akartam, nem csak szúrkálódni. :D

Ramiz

Ó, pedig arra már régóta kíváncsi vagyok...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

Quote from: RamizÓ, pedig arra már régóta kíváncsi vagyok...
nekem tetszett, bar a befejezes nekem kicsit kaotikus volt
nem igazan ertettem mit miert

Tyrael

Relunx

1 milliárd Tnx MOHA!!! Köszi a nagy segítséget!  :merci:  

Relunx

Moha

Quote from: Relunx1 milliárd Tnx MOHA!!! Köszi a nagy segítséget!  :merci:
Szívesen. :)
És van még valami: tüzetesebben utánanéztem, és találtam torrentet és magyar feliratot is hozzá. :)
Csak néha hülye vagyok, és nem jut eszembe web-search-öt indítani, ha a szokásos helyeken nincs meg. Meghát azt hittem, hogy régi, licenszelt és nemigen van belõle torrent, ezért kerestem DC-n.
Moha -->  :lame:

Relunx

Moha-nak:
Azt nem tudod hogy az Idol Defense Force Hummingbird anime 3.dik és 4.dik részét honnan lehet letölteni? Vagy hogyan lehetne megszerezni?

Relunx

Moha

Quote from: RelunxMoha-nak:
Azt nem tudod hogy az Idol Defense Force Hummingbird anime 3.dik és 4.dik részét honnan lehet letölteni? Vagy hogyan lehetne megszerezni?
Sajnos lövésem sincs. :( Az AniDB szerint a 3. és 4. részt nem is csinálták meg fansub-ba, infót se ír sokat róla, tehát max raw-ban, ha meg lehet szerezni. Én eddig sajna sehol nem láttam.
Elképzelhetõ, hogy az odorikuruu készítõjének megvan DVD-n... :rolleyes:

.Attila

Kareshi Kanojo no Jijou manga-t keresek.
Alt. címek:
Karekano
Kare Kano
His and Her Circumstances

emperor

#479
Van valami, amit nagyon nagyon régóta keresek. Szó szerint vagy 6-8 éve már.  Bármit megadnék ezért az animeért, ami nagyon kedves gyerekkori emlék, és a lelkemet eladnám, ha még1x láthatnám :bruhuhu: :

GOD BLESS DANCOUGAR

MO-n VHS-n jelent meg Ûrrepülõszázad cimmel asszem 1993-ban. Nem tud valaki valami forrást a letöltéséhez? Esetleg jó DC-s japan hubokat? Vagy torrent? Neadjisten megvan valakinek?
Elõre is köszi a segítséget, ha tud valaki. :jee:

UI:

Igen, néztem az AniDB-n is, de nem tudok mihez kezdeni azzal az infoval, hogy a Lupin nevü társaság subolta, mert sem oldalukat sem linket nem találtam, sem semmit :bruhuhu:
Loyalty Never Dies