Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Corpse

Haj!

Remélem nincsen még ilyen topic.

Leszedtem az FTP rol a laputa-t és a Lodoss Wart. De nem találok hozzá passzoló feliratot. Csak 1 cd-set találtam, az meg ugye el van csúzsva mint állat. Be lehet valahonnan újítani? SupSub on semmi, animevilagon csak az 1 cd-shez van...

Hilfe! Nem tudok sem angolul sem japánul...

Magyarul is csak alig... :D

NAZSi

Ha már van ilyen topic hát én is igénybe veszem. ;)
Még anno a TV3-on láttam Mamoru Oshii Dallos c. animét. Ha vkinek megvan dvdripben v legalább vmilyen nézhetõ minõségben akkor kérem jelezze itt a fórumban v dobjon meg egy íméllel. Kösz.

Ui: ne tévesszen meg senkit a film borzalmas elõlapja, nagyon jó sci-fi film!:D

gyroscope

laputa => shutbox
az 1cd-shez van felirat, es az is eleg jo minosegu.
a 2cd-shez igertek, hogy lesz.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

enpet

Shujin: az animevilágról (//www.animevilag.hu) letölthetõ volt, ha minden igaz, akkor még most is, de ha nem, akkor írj egy levelet, vagy keress meg icq-n (173525651)!
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

NAZSi

enpet: megtaláltam, kösz szépen a tippet.

enpet

Szivesen, ezért vagyunk itt!:)
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

McDouglas

QuoteOriginally posted by Corpse
Haj!

Remélem nincsen még ilyen topic.

Leszedtem az FTP rol a laputa-t és a Lodoss Wart. De nem találok hozzá passzoló feliratot. Csak 1 cd-set találtam, az meg ugye el van csúzsva mint állat. Be lehet valahonnan újítani? SupSub on semmi, animevilagon csak az 1 cd-shez van...

Hilfe! Nem tudok sem angolul sem japánul...

Magyarul is csak alig... :D

letezik egy rakas jol hasznalhato subtitle editor, amikkel kedvedre vagdoshatod azt a file-t, akar 2 cd-sre is ;) Ofkoz tologatni is lehet, konvertalni is, csak egy kis gyakorlas kerdese...
Kukorica Rox ^^

Andreew

Régen láttam egy animet (anno asszem 4VHS-en volt..) aminek a magyar címe: Ezüst nyíl. Egy medvevadász kutyáról szól kb...
Hallott valaki róla,esetleg rendelkezik egy biztonsági másolattal?

TurboK

QuoteOriginally posted by Andreew
Régen láttam egy animet (anno asszem 4VHS-en volt..) aminek a magyar címe: Ezüst nyíl. Egy medvevadász kutyáról szól kb...
Hallott valaki róla,esetleg rendelkezik egy biztonsági másolattal?

Én ismerem, videotékákban keresd. Ha mázlid van, mind a 4 részét megtalálod kazin.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Andreew

hmm
és nincs meg cd-n valakinek? Sajnos vhs-en már nem az igazi...

TurboK

#10
Talán fel tudnám venni videóról egyszer, de ahoz egy kicsit épitgetni kéne elõbb a gépemet (értsd: videókártyacsere).
Arról nem is beszélve hogy átlag 600 Mega üres hely van a vinyómon, szal nemigen valószinû hogy el tudom neked intézni.
Sorry. Ez van.:(

edit: Magyar szinkronnal amúgy is suxx. Ha valaki rátalálni originál formatban, akkor az engem is érdekelne. Talán ez volt az első anime amit valaha láttam.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Rhyagelle

Igen emlékszem én is erre a sorozatra de még az õsidõkbõl. Egy ismerõs haverjának 1 barátjától volt meg s azóta se láttam többet. De ennek v 10 éve legalább. Nem tudom mekkora szerencséd lehet a videótékában... De max ott lehet meg ha megvan vhol. Sok szerencsét.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

!Cloud

Szevasztok!

Ismer valaki olyan animet, aminek olyan a hangulata mint a Lain-nek, vagy a Boogiepop Phantom-nak? Mert szerintem ez a két anime a legjobb, ezek közül is a Lain az überfaszaistencsászár.

TurboK

Az Ezüst Nyílra visszatérve (Bocs, !Cloud), az eredeti címe Silver Fang.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ashram

sziasztok

Most toltom animehq-ról a lupin részeket, de sajnos azt kellett látnom, hogy nem mindegyiken van felirat.

Ha valaki tudja honnan lehet egy english vagy magyar :D feliratot letölteni az emileljen már meg.

Ja és még valami a kenshin sorozatot nem tudjátok honnan lehet letölteni?

Kilteh

Csak annyit szeretnék megtudakolni, hogy azok a sorozatok, amik nincsennek fent teljesen, fent lesznek majd eccer? Mert pl. éppen most néztem meg a Gate Keepers-t, de kb 1-2 részre tippelek, ami még hiányzik a végéről... Eléggé letörtem, amikor néztem az utolsó részt - és eccercsak ennyi... Semmi végkifejlett... Szóval csak ennyi...
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

.Attila

Quote from: KiltehCsak annyit szeretnék megtudakolni, hogy azok a sorozatok, amik nincsennek fent teljesen, fent lesznek majd eccer? Mert pl. éppen most néztem meg a Gate Keepers-t, de kb 1-2 részre tippelek, ami még hiányzik a végéről... Eléggé letörtem, amikor néztem az utolsó részt - és eccercsak ennyi... Semmi végkifejlett... Szóval csak ennyi...
Bemutatkoznál az Offtopic - Bemutatkozások topicban?
A sorozatok olyan sebességgel kerülnek fel, amilyen gyorsan ripelik, ill. amilyen gyorsan be tudjuk szerezni őket.

Kilteh

2 kép alapján szeretnék érdeklődni, hogy nem tudjátok-e, melyik sorozatba tartoznak:

Khm... Na igen, az egyik az avatarom lenne :rolleyes:
A másik pedig: http://usteam.uw.hu/pictures/w/pics/1079791918287.jpg

Illetve még az is érdekelne, milyen fantasy sorozatokat/moviekat ajánlotok!
Remélem ez így belefér a "keresem" részlegbe  :)
Ha meg nem... Na de ebbe bele sem merek gondolni... ( :uzi: ) ;)

Üdv:

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

.Attila

Quote from: Kilteh2 kép alapján szeretnék érdeklődni, hogy nem tudjátok-e, melyik sorozatba tartoznak:

Khm... Na igen, az egyik az avatarom lenne :rolleyes:
A másik pedig: http://usteam.uw.hu/pictures/w/pics/1079791918287.jpg

Illetve még az is érdekelne, milyen fantasy sorozatokat/moviekat ajánlotok!
Remélem ez így belefér a "keresem" részlegbe  :)
Ha meg nem... Na de ebbe bele sem merek gondolni... ( :uzi: ) ;)

Üdv:

Kil
Az avatarodról nem tudok semmit.
A másik meg pont a háttérképem :) Nem ismerem, nem láttam még, de a bal alsó sarkába az van írva, hogy "The Tyber Slayer", és csomó másik képre is ez van írva. De ez szerintem nem anime, hanem egy fighting game, de erre ne vegyél mérget, mert ez csak tipp.
Fantasy -> Shingetsutan Tsukihime, sokan Escaflowne-t meg Record Of Lodoss War-t mondanak. Az elsőt láttam, nagyon hangulatos, tehát jó. Escaflowne-t még nem, ROLW meg anno VOX-on, de nekem annyira nem jött be, ettől mondjuk neked még tetszhet.

roderick

RoLW olyan tipikus D&D-s fantasy, az Escaflowne már inkább "japánosabb" de nagyon jó, izgi meg miden.
Komorabb hangulatú, de egyik kedvencem a Berserk.

Pretear nincs fönn a szerveren? Vagy csak én vagyok reménytelenül vak?
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kilteh

(Ha jól sejtem így kell írni :D) Szóval köszi a tippeket, utánajárok! :)

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Vóbert

Quote from: TriviAz avatarodról nem tudok semmit.
A másik meg pont a háttérképem :) Nem ismerem, nem láttam még, de a bal alsó sarkába az van írva, hogy "The Tyber Slayer", és csomó másik képre is ez van írva. De ez szerintem nem anime, hanem egy fighting game, de erre ne vegyél mérget, mert ez csak tipp.

ITT próbálkozzatok... sajna japánul van, de válszeg itt megtaláljátok, hogy mi van a képen...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: TriviAz avatarodról nem tudok semmit.
A másik meg pont a háttérképem :) Nem ismerem, nem láttam még, de a bal alsó sarkába az van írva, hogy "The Tyber Slayer", és csomó másik képre is ez van írva. De ez szerintem nem anime, hanem egy fighting game, de erre ne vegyél mérget, mert ez csak tipp.

Megint én :) Végignéztem az oldalt... valóban egy game a cucc, fighting game :) És The Cyber Slayer a neve :D

Ilyen gép kell hozzá:
OP: Windows95/98/2000/Me/XP
CPU: MMX200Mz以上(推奨Pentium300Mz以上)
RAM: 32MB以上(推奨128MB以上)
HDD: 300MB以上(推奨600MB以上)
VGA: 800x600 16bit(推奨フルカラー)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: Kilteh2 kép alapján szeretnék érdeklődni, hogy nem tudjátok-e, melyik sorozatba tartoznak:

Khm... Na igen, az egyik az avatarom lenne :rolleyes:

Megvan az avatarod is :) Egy PS2 játékának egyik karaktere:)

Oldal

És egy kép link :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Kilteh

Köszi szépen az infot, nem vagy semmi... (Mármint ez gyors volt, nekem ötletem sem lett volna, hogyan álljak neki egy kis kép alapján keresni :D...)
ThX!!!!

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

.Attila

Csatlakozom az előttem szólóhoz:
a The Cyber Slayer az még haggyán, mert ott volt a felirat a jobb alsó sarokban, dehogy a másikat hogy találtad meg ilyen gyorsan, azt el nem tudom képzelni. Grat! :appl:

Vóbert

Quote from: TriviCsatlakozom az előttem szólóhoz:
a The Cyber Slayer az még haggyán, mert ott volt a felirat a jobb alsó sarokban, dehogy a másikat hogy találtad meg ilyen gyorsan, azt el nem tudom képzelni. Grat! :appl:

A másik szerencse volt, ugyanis ott, ahol megtaláltam a The Cyber Slayer-t, volt fent egy pici kép, ami kísértetiesen hasonlított, majd jobban szemügyre véve nekem detto ugyanannak a hölgynek tűnt... innen már sima ügy :) Örülök, hogy segíthettem :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Larrodan

Hi!
Már régóta keresem az InuYasha movie 3-t tudna valaki vmi infót mondani róla? Le lehet tölteni már vhonnan?
Plííz valaki segítsen!  :beken:
Arigato ^_^
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Vóbert

Quote from: LarrodanHi!
Már régóta keresem az InuYasha movie 3-t tudna valaki vmi infót mondani róla? Le lehet tölteni már vhonnan?
Plííz valaki segítsen!  :beken:
Arigato ^_^

FTP... keress, és találsz :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Hát nekem a mechák nem illenek be a fantasybe, de jó, legye az Esca fantasy.
Amúgy tényleg szupi!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s