Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Mattanja

...z Inu Yasha részeit mkv/ogm-ben, 81-> végig. Valaki?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Assassin

#631
Quote from: Shiroi...z Inu Yasha részeit mkv/ogm-ben, 81-> végig. Valaki?


Nekem 87-ig van meg mkv formátumban. Nem tudjátok mi történt az animeHQ-val (nem a magyarral), elnézést ha vki egyszer megkérdezte esetleg. THX a válaszért elõre is.:D

Edit: torrenten találtam további részeket, holnap a gépemet vissza kell vinnem a szervízbe, és utána letöltöm.
" There is no sin to know their sins."

Alkyra

Olyan animet keresek amiben a fõhõs(nõ) pisztolyt használ fegyverként
s az anime tele van humorral.(mint pl a Grenadier)

(belekezdtem ebbe a gun x swordba de nekem egyáltalán nem tettszik az anime.
Semmi extra nincs benne s eléggé uncsi..)

Valakinek van pár tippe?

katz

Quote from: AlkyraOlyan animet keresek amiben a fõhõs(nõ) pisztolyt használ fegyverként
s az anime tele van humorral.(mint pl a Grenadier)

Valakinek van pár tippe?
Gunslinger Girl  :__devil:

Fazék

... Berserk manga vol 2-3 Band of the Hawk féle kiadását. torrent, ed2k, ftp, bármi jó :)

Alkyra

Quote from: katzGunslinger Girl  :__devil:

az...tele van humorral? én megnéztem az elsõ részeket s nekem nem úgy tûnt...

Darkstar

Quote from: Alkyraaz...tele van humorral? én megnéztem az elsõ részeket s nekem nem úgy tûnt...
A továbbiakban sem lesz humoros. Viszont a helyedben megnézném azt a smiley-t az ajánlat végén. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: AlkyraOlyan animet keresek amiben a fõhõs(nõ) pisztolyt használ fegyverként
s az anime tele van humorral.(mint pl a Grenadier)
Anime with Big tits + guns + jokes... A new Ecchi fan is born :D

Raggie

Quote from: katzAnime with Big tits + guns + jokes... A new Ecchi fan is born :D
:lol: :D   Egyébként csatlakozom, ugyhogy: "... two new Ecchi fans are born!" ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Alkyra

#639
"Thus a new world shall born witihin" :lazza:

A Grenadier csak két dolog miatt nem jött be:
1.rövid
2. a csajnak túl nagy melle :lul:

szal én csak gun+humor+ecchi(soft) vagyok...but count me in buddy!
i'm with ya! :)

sirtomi

Quote from: Alkyra"Thus a new world shall born witihin" :lazza:

A Grenadier csak két dolog miatt nem jött be:
1.rövid
2. a csajnak túl nagy melle :lul:

Nekem pont ezért fog bejönni   :rolleyes:

Alkyra

Quote from: sirtomiNekem pont ezért fog bejönni   :rolleyes:

Pont ezért jó. Mások vagyunk, ám mégis azonosak.
Majd ha találok még ilyen animet akkor írok...^^

Raggie

Quote from: Alkyraa csajnak túl nagy a melle :lul:
Ollyan nemm létezik!!!! :D ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Alkyra"Thus a new world shall born witihin" :lazza:

A Grenadier csak két dolog miatt nem jött be:
1.rövid
2. a csajnak túl nagy melle :lul:

És azé nem tetszet?  :ejj: ne má.. :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: Raggie GordonOllyan nemm létezik!!!! :D ;)
Milyen igaz ;)

Quote from: AlkyraPont ezért jó. Mások vagyunk, ám mégis azonosak.
Majd ha találok még ilyen animet akkor írok...^^
Ok. Minél többet :D

Necrid^

Keresem a Warcraft III OST-ot. bár mi johet Ftp,torrent...ect.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: NecridKeresem a Warcraft III OST-ot. bár mi johet Ftp,torrent...ect.
Escéém! Ilyen is létezik?? :eeek: Mik vannak manapság!  :3x3:  :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Keresek egy animét. A címét sajna nem tudom, csak az anidb-n olvastam egyszer a leírását. A lényege az, hogy van 12 csak (asszem 12 testvér?) és mindegyiknek van valami sajátos problémája. A sorozat valami romance-comedy volt. Ráismer esetleg valaki?

Elõre is köszi.

HVp213

#648
Quote from: MohaKeresek egy animét. A címét sajna nem tudom, csak az anidb-n olvastam egyszer a leírását. A lényege az, hogy van 12 csak (asszem 12 testvér?) és mindegyiknek van valami sajátos problémája. A sorozat valami romance-comedy volt. Ráismer esetleg valaki?

Elõre is köszi.
Nem lehet hogy a Sister Princess-re gondolsz?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Quote from: HVp213Nem lehet hogy a Sister Princess-re gondolsz?
Kicsit úgy tûnik összekevertem. ;) Nem 12, hanem 11 lányról van szó, de közben megtaláltam: a címe: Seraphim Call.
Most már csak az a kérdés, honnan szedem le. A Boxtorrents-en ugyan van egy verzió, de az sajna VHS rip. :(

Mindenesetre azért köszi. :)

Fazék

... Berserk manga vol 2-3 Band of the Hawk féle kiadását. torrent, ed2k, ftp, bármi jó :)

tényleg senki sem tud helyet, ahol még meglennének? :(

Danhibiki

srácok nem tudjátok, hogy honnan lehet letölteni a Midori no Hibi openingját meg outroját mármint a teljes számot mp3-ban?:D tudom gugli de nem vált be:(thx!!!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

.Attila

Quote from: Danhibikisrácok nem tudjátok, hogy honnan lehet letölteni a Midori no Hibi openingját meg outroját mármint a teljes számot mp3-ban?:D tudom gugli de nem vált be:(thx!!!
Pedig be kellett volna, hogy váljon, anno én is onnan szedtem le.

Necrid^

Quote from: Danhibikisrácok nem tudjátok, hogy honnan lehet letölteni a Midori no Hibi openingját meg outroját mármint a teljes számot mp3-ban?:D tudom gugli de nem vált be:(thx!!!
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Furfio

Hali mindenkinek!

õrülten keresem az Ah! My Goddess OVA-t. tudna valaki segíteni benne?

katz

Quote from: FurfioHali mindenkinek!

õrülten keresem az Ah! My Goddess OVA-t. tudna valaki segíteni benne?
Úgy tudom az AnimeHQ-n fent van, de most épp nem tudok csatlakozni :(

Furfio

köcce!

az animeyume-ról 63,5%-ig jutottam a múlt héten, elmentem nyaralni, és most sehol semmi   :(

animoni

Quote from: katzÚgy tudom az AnimeHQ-n fent van, de most épp nem tudok csatlakozni :(
Én sem!!!!!!!!!De miért nem???De legalább nem vagyok egyedül!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Darkstar

Quote from: animoniÉn sem!!!!!!!!!De miért nem???De legalább nem vagyok egyedül!
Engem azonnal kivág idõtúllépéssel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Squall

Quote from: FurfioHali mindenkinek!

õrülten keresem az Ah! My Goddess OVA-t. tudna valaki segíteni benne?

itt lesd meg, me sztem ahq már bexûnt egy ideje...legalábbis nekem már hónapok óta nem akar menni...szal itt egy torrent cím: http://www.boxtorrents.com/
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...