Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Jaina Solo

Keresem a Final FantasyVIII-at és a X-t. Nem tud vki egy nem torrentes letöltõhelyet?
Csak tökéletes vagyok, nem hibátlan....

SaiyaGin

Quote from: DarkstarUgyan nem 100%-osan vág a témába, de ti az Fomoffu-ból melyik verziót néztétek? Az animekeepest, vagy az a4e-st? (Nekem az a4e jobbnak tûnik)

Amikor én néztem, még csak az A-Keep-féle volt fent, nem emlékszem arra, hogy hibákat fedeztem volna fel rajta.

Danhibiki

#722
Quote from: Jaina SoloKeresem a Final FantasyVIII-at és a X-t. Nem tud vki egy nem torrentes letöltõhelyet?

http://www.mininova.org/tor/97258 (Már ha PC-re kell a VIII.)
a X-et nem találtam:(

Edit: Ja és keresek olyan animet ami nagyon szórakoztató van benne szerelmi szál és nahh...szal  hmm...Szóval olyat ami naggggyon jó:) Valamit kellene lassan már az õsziszünetben nézni...:) Remélem tudtok nekem valamit ajánlani;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Darkstar

Quote from: SaiyaGinAmikor én néztem, még csak az A-Keep-féle volt fent, nem emlékszem arra, hogy hibákat fedeztem volna fel rajta.
Nekem az animekeep-es eléggé megvágottnak tûnik, meg gyanús, hogy az elsõ és a második rész egyben kissebb, mint az a4e-bõl csak az elsõ rész.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: DarkstarNekem az animekeep-es eléggé megvágottnak tûnik, meg gyanús, hogy az elsõ és a második rész egyben kissebb, mint az a4e-bõl csak az elsõ rész.
Ftp-n megnéztem a kiterjesztéseket, és láttam, hogy az a4e-s mkv, ami az 1. sorozat végén is elõfordult. Nem lehet, hogy az a4e verziója dual-audio?

Darkstar

De, két hangsávja van. De egy hangsáv nem akkora, hogy ennyit számítana. Sztem nem több 20-30Mb-nál.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: Necridjóbb is. én is azt néztem.
Honnan töltötted le?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarHonnan töltötted le?
Innen  Anime-4ever töltöttem anno amikor megnéztem. csak nem grantálom h meg mindig fen van.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridInnen  Anime-4ever töltöttem anno amikor megnéztem. csak nem grantálom h meg mindig fen van.
Már befejezték a subbolását végig? Az oldalukon 3 részt mutatnak késznek, az animedb-n 6-ot írnak, az IRC channelen pedig a rakat szervert nem néztem át egyenként. Melyik team rippje amelyik  még jó minõségû, könnyen elérhetõ, és nem vágott?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

#729
Quote from: DarkstarMár befejezték a subbolását végig? Az oldalukon 3 részt mutatnak késznek, az animedb-n 6-ot írnak, az IRC channelen pedig a rakat szervert nem néztem át egyenként. Melyik team rippje amelyik  még jó minõségû, könnyen elérhetõ, és nem vágott?
[Anime-keep]-é is elég jó minõség. sztem azt is érdemes letölteni. nem hiszem hogy olyan nagy különbség van. bár te azt irtad hogy neked vhogy a4e jóbban tünik.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

#730
Quote from: Necrid[Anime-keep]-é is elég jó minõség. sztem azt is érdemes letölteni. nem hiszem hogy olyan nagy különbség van. bár te azt irtad hogy neked vhogy a4e jóbban tünik.
Hogy lehet az, hogy az a4e-s és az Anime-kingdom-os verzió elsõ része totál eltér az animekeep-es elsõtõl (a felétõl)? :confused:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: DarkstarHogy lehet az, hogy az a4e-s és az Anime-kingdom-os verzió elsõ része totál eltér az animekeep-es elsõtõl (a felétõl)? :confused:
:eeek:  :eeek: Ez biza érdekes.
Mi az A-Kingdom-os 1. rész 2. fele?

Darkstar

#732
Quote from: SaiyaGin:eeek:  :eeek: Ez biza érdekes.
Mi az A-Kingdom-os 1. rész 2. fele?
Ugyan az, mint az a4e-ös. Chidori elrablása/kiszabadítása.


Edit: Naszóval, a kül. verziókat tovább nézve: Az anime-keep-es úgy egy rész, hogy az a4e-s elsõ részének elsõ, és 2. részének 2. fele van benne. Ezt vajon hogy gondolták?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

#733
Quote from: DarkstarUgyan az, mint az a4e-ös. Chidori elrablása/kiszabadítása.
:eeek: Ez nekem magas. Úgy érted, hogy van 2 rövid történet(az 1. asszem a cipõsszekrényes), a 2. pedig az egyik verzióban az, amikor Chidori füzetéért mennek vissza, a másikban pedig az, aminek az elején Sousuke szétlövi a játékgépet?

Edit: na ez egyre érdekesebb! :D
Ha hamar leszedné, utánanéznék, de mivel ez egy óránál tovább tartana, ezt a lehetõséget meghagynám másnak .

Darkstar

Quote from: SaiyaGin:eeek: Ez nekem magas. Úgy érted, hogy van 2 rövid történet(az 1. asszem a cipõsszekrényes), a 2. pedig az egyik verzióban az, amikor Chidori füzetéért mennek vissza, a másikban pedig az, aminek az elején Sousuke szétlövi a játékgépet?
Ld. edit. Az animekeep-esben nincs benne az, amikor azok a srácok, akiket Sousuke elintézett, elrabolják Chidorit, ill. a suliban kaját árulés fél is hiányzik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: DarkstarLd. edit. Az animekeep-esben nincs benne az, amikor azok a srácok, akiket Sousuke elintézett, elrabolják Chidorit, ill. a suliban kaját árulés fél is hiányzik.
Ezeket nem adták le tv-ben, feltehetõen ezért nincs meg mind két csoportnál.
Az elrablást azért nem adták le, mert akkoriban volt valami diákbûnözés-balhé, a kajaárulás ugyanez ételmérgezés-botránnyal. (Legalábbis valahol ezt olvastam. ;))

Necrid^

Quote from: DarkstarLd. edit. Az animekeep-esben nincs benne az, amikor azok a srácok, akiket Sousuke elintézett, elrabolják Chidorit, ill. a suliban kaját árulés fél is hiányzik.
azok kb hányadik részekben vannak? mert animeDB csak 11 részt irnak és anime-keep is 11 részt adot ki.
Quote from: SaiyaGinEzeket nem adták le tv-ben, feltehetõen ezért nincs meg mind két csoportnál.
Az elrablást azért nem adták le, mert akkoriban volt valami diákbûnözés-balhé, a kajaárulás ugyanez ételmérgezés-botránnyal. (Legalábbis valahol ezt olvastam. ;))
Megis van a válasz. akkor ezeke szerint nem is adták le.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Larrodan

Sziasztok!
Egy kis help kellene...^^
Az Attack No.1 részeit keresném jap hang+angol felirattal... nincs meg véletlenül valakinek, esetleg nem tudtok vmilyen címet ahonnan le tudnám szedni?
Végig jártam dc-n kismillió hubot, és legalább ugyanannyi torrentes oldalt, de nem találtam semmit...  :bruhuhu:
Ti vagytok az uccsó reményeim... elõre is köszi!
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Necrid^

#738
Quote from: LarrodanSziasztok!
Egy kis help kellene...^^
Az Attack No.1 részeit keresném jap hang+angol felirattal... nincs meg véletlenül valakinek, esetleg nem tudtok vmilyen címet ahonnan le tudnám szedni?
Végig jártam dc-n kismillió hubot, és legalább ugyanannyi torrentes oldalt, de nem találtam semmit...  :bruhuhu:
Ti vagytok az uccsó reményeim... elõre is köszi!
probáld meg eMulén. ott biztos találsz.

Edit: h jól emléxem az nem a roplabdás? (mila)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

#739
Full Metal Panic TSR 12. részérõl kéne torrent file, meg tudna dobni valaki egy linkkel?

Darkstar

Quote from: PirulaFull Metal Panic 12. részérõl kéne torrent file, meg tudna dobni valaki egy linkkel?
Ebben benne van az egész, de a többit egyszerûen ne töltsd le.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#741
Quote from: Necridazok kb hányadik részekben vannak? mert animeDB csak 11 részt irnak és anime-keep is 11 részt adot ki.
Mindjárt az elsõ és a második rész. :) Az a4e 15 részesnek írja. Egyébként nem azt írtad, hogy azt a rippet nézted?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: DarkstarEbben benne van az egész, de a többit egyszerûen ne töltsd le.
Én baaaka csak most editáltam... a TSR kéne. Azért :merci:

Darkstar

Quote from: PirulaÉn baaaka csak most editáltam... a TSR kéne. Azért :merci:
Ha raw jó, akkor itt van. Nézem mindjárt van-e feliratos.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ready2

Quote from: DarkstarHa raw jó, akkor itt van. Nézem mindjárt van-e feliratos.

11. a legfrissebb

Pirula

Quote from: DarkstarHa raw jó, akkor itt van. Nézem mindjárt van-e feliratos.
:merci: még egyszer. Kis szépséghiba hogy nem akaródzik megnyílni az oldal. Megvárom inkább míg felkerül az ftpre.

Darkstar

#746
Quote from: Pirula:merci: még egyszer. Kis szépséghiba hogy nem akaródzik megnyílni az oldal. Megvárom inkább míg felkerül az ftpre.
Nem megy az egész Saiyaman. Ilyen is régen volt. Sry. Amikor postoltam, még jó volt.

Edit: Már jó!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

holnap este majd [ASH] kiadja 12 TSR ep. elvileg
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Kicsit utánanéztem, és a a4e-ön kívül még a lime csinált a DVD-rõl rippet, úgyhogy most azt fogom letölteni, aztán meglátjuk, milyen lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarKicsit utánanéztem, és a a4e-ön kívül még a lime csinált a DVD-rõl rippet, úgyhogy most azt fogom letölteni, aztán meglátjuk, milyen lesz.
ide is johet a link, engem is érdekel.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!