Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Necridide is johet a link, engem is érdekel.
Tessék (1-12)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: DarkstarEdit: Már jó!
"Csordogál" is lefele szépen. Úgy 100 kilóval... meg is lepõdtem.

SaiyaGin

Quote from: Necridholnap este majd [ASH] kiadja 12 TSR ep. elvileg
Helyes. :lazza:

Kvikveg

Keresem azt az animet, amibol ezek a kepek vannak. A KMFDM_juke_joint_jezebel.mpg klipben voltak.
pack.zip
pack2.zip
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Egyáltalán nem biztos, de szerintem valamelyik régebbi Gundam sorozatból van (GW elõtti).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Most talaltam neten:

JUKE JOINT JEZEBEL [MANGA] & [MORTAL KOMBAT] VERSIONS (Live
           footage from the "Beat By Beat" tour in the summer of 1995,
           intercut with either film footage from Mortal Kombat or
           Japanese Anime film Patalobor.  The live footage is
           manipulated in such a way that it appears blurry and out of
           focus at times.  At this point the Mortal Kombat version has
           not been commercially released.  Color, 1995.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Tényleg, most már csak találd ki melyikbõl van azon belül  :D
Animenfo
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

#757
Ááááááááá! :eeek:  :lul:
De legalabb most mar tudom, hogy Patlabor es nem Patalobor.
Koszi!
edit: Ahogy nezem patlabor movie 1 elozeteseben a "pacak leugrik a mittudomenhonnan" passzol, der majd meglatjuk...
edit2: az az. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squito

Hi!
Most néztem meg végig a Witch Hunter Robin-t és nagyon tetszett a zenéje! Esetleg tudna valaki segíteni, hogy hol találom meg a Soundtrackjét?

Darkstar

Quote from: Kurosaki IchigoHi!
Most néztem meg végig a Witch Hunter Robin-t és nagyon tetszett a zenéje! Esetleg tudna valaki segíteni, hogy hol találom meg a Soundtrackjét?
Torrent
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Squito

Quote from: DarkstarTorrent
Esetleg egy webes vagy ftp-s link? Nem megy (itt) a torrent... :beken:

Darkstar

Quote from: Kurosaki IchigoEsetleg egy webes vagy ftp-s link? Nem megy (itt) a torrent... :beken:
Nemsokára leér, azután megpróbálom felpakolni valahová.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Squito

Quote from: DarkstarFelkerült ide.
Ezzzzer THX. Hálám örökké üldözni fog! :__devil:  :haha:

Darkstar

Quote from: Kurosaki IchigoEzzzzer THX. Hálám örökké üldözni fog! :__devil:  :haha:
sZÍVESEN! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: White SeeDNekem Gundam SeeD Desteny ost-k kellenének.
Ha valaki tudna róluk please írjon:)
GundamSeed OST-s
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDArigato!
Nincs mit :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Másodszor találkoztam a Death Note nevû stuff említésével.. Elõször a minitokyo-n volt valami wallpaper róla, aztán most a Bleachportal-on is volt róla említés, meg asszem a mangához valami torrent. Tud errõl valaki valamit? Van belõle anime? Esetleg látta/ismeri/hallott róla valaki?

Fazék

Quote from: LythisMásodszor találkoztam a Death Note nevû stuff említésével.. Elõször a minitokyo-n volt valami wallpaper róla, aztán most a Bleachportal-on is volt róla említés, meg asszem a mangához valami torrent. Tud errõl valaki valamit? Van belõle anime? Esetleg látta/ismeri/hallott róla valaki?
Itt az ANN-en tesznek róla említést, mint manga. :)

KEVIN.

Hi all.
Keresem a POWER STONE cimû anime sorozatot. Ha megvan valakinek vagy tud olyan címet, oldalt ahol leszedhetem, azt nagyon megköszönném.
Kb. 4-5 éve ment az RTL2-n ott láttam az elejét, de sehol sem találom.
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

kendra

SEGÍTSÉG!Jó lenne, ha valaki tudna segíteni, szeretném megvenni,vagy megszerezni az Ezüst nyilat, de sem letölteni, sem megvenni nem tudom hol lehet.Nagyon fontos lenne.Dvd-n és vhs-en is jó lenne.Tud valaki egy helyet ahol megvehetném vagy megrendelhetném?:bruhuhu: Elõre is mindent KÖSZI:D

Danhibiki

Nem tudná valaki megadni torrent címét a School Rumble 24. részétõl kezdõdõen?(ebben bennevan a 24. rész is:D)

Köfek:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Fazék

#772
Quote from: DanhibikiNem tudná valaki megadni torrent címét a School Rumble 24. részétől kezdődően?(ebben bennevan a 24. rész is:D)

Köfek:)
24  25 26

a 25 és 26 részek valami MrA-féle ripek gőzöm sincs, hogy milyenek...

SHRIMPS féle 26-os rész. nem tudom mennyire él még a torrent...

vagy itt van a teljes sorozat, vegyes rip-ben a BoxTorrents-en. de ennek a használatához nem árt regisztrálnod is magad ott. :)

Danhibiki

#773
Quote from: Fazék24  25 26

a 25 és 26 részek valami MrA-féle ripek gőzöm sincs, hogy milyenek...

SHRIMPS féle 26-os rész. nem tudom mennyire él még a torrent...

vagy itt van a teljes sorozat, vegyes rip-ben a BoxTorrents-en. de ennek a használatához nem árt regisztrálnod is magad ott. :)

Köszi Fazék!

Annyi a problem, hogy a 24.rész az ISTENÉ nem akar lejönni és nem tudom, hogy mi lehet a baj, más letöltés műxik, de ez nem...Ja és reggelve vagyok a Box-on:kiraly: szóval már gondoltam, hogy onnan leszedem az egészet, de nekem csak az utolsó 3 rész kéne és....blabla

Edit: Nem jön be a 25. és a 26. rész linkje:(
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Fazék

Quote from: DanhibikiKöszi Fazék!

Annyi a problem, hogy a 24.rész az ISTENÉ nem akar lejönni és nem tudom, hogy mi lehet a baj, más letöltés mûxik, de ez nem...Ja és reggelve vagyok a Box-on:kiraly: szóval már gondoltam, hogy onnan leszedem az egészet, de nekem csak az utolsó 3 rész kéne és....blabla
sztem ezen szabályok közül nem felelsz meg valamelyiknek vszleg... :(

Danhibiki

Quote from: Fazéksztem ezen szabályok közül nem felelsz meg valamelyiknek vszleg... :(

Azt írja, hogy az Azureus  2.2xxx tõl felfele mûxik, nekem 2.3.0.4-em van, ezze mé nem megy??:bruhuhu:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Fazék

Quote from: DanhibikiAzt írja, hogy az Azureus  2.2xxx tõl felfele mûxik, nekem 2.3.0.4-em van, ezze mé nem megy??:bruhuhu:
és az Azureus által használt port-od is olyan amit szeretnek?

mert ez is fontos:
QuotePort Blacklisting

    * Ports traditionally used as defaults for p2p clients and bittorrent clients have been blacklisted from our trackers for security reasons. These port ranges are more commonly monitored, regulated and blocked by ISPs and internet monitoring groups.
    * This random port selector script (http://torrenthelp.depthstrike.com/randomport.php) (Mirror (http://depthstrike.com/ead/randomport.php)) has been developed to give ports that are not blacklisted.
    * This restriction is under review as of October 24, 2005. We may remove the restriction on November 1, 2005 depending on the results of the review. To give a REASONABLE reason to remove the restriction, use the Discussion link.
          o (Messages that are considered unreasonable, along the lines of "port blacklisting sucks" and such will not be counted in the review, and will be removed from the discussion.)

Danhibiki

#777
Quote from: Fazékés az Azureus által használt port-od is olyan amit szeretnek?

mert ez is fontos:
AHam...nah kidobott egy 5 számjegyű cuccot, de ha átírom a jelenleg beállított portomat és teszteleni akarom az újat akkor NAT hibát jelez:bruhuhu: Megőrülök

Edit: Jah a másik oldalon 4 számjegyű a cucc, de ezzel is NAT hibát jelez...
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Fazék

Quote from: DanhibikiAHam...nah kidobott egy 5 számjegyû cuccot, de ha átírom a jelenleg beállított portomat és teszteleni akarom az újat akkor NAT hibát jelez:bruhuhu: Megõrülök

Edit: Jah a másik oldalon 4 számjegyû a cucc, de ezzel is NAT hibát jelez...
(sztem lassan menjünk át valamelyik segítség topic-ba :))

van szoftveres tûzfalad, vagy esetleg router tûzfal? mert akkor kell neki engedélyezni az új port-ot :)

Danhibiki

Quote from: Fazék(sztem lassan menjünk át valamelyik segítség topic-ba :))

van szoftveres tűzfalad, vagy esetleg router tűzfal? mert akkor kell neki engedélyezni az új port-ot :)

Nah okay, benne vagyok, sorry ezé a sok(K) offért:o
Edit: A tűzfalat ki is kapcsoltam, router van, de hogy router tűzfal van-e...hmm nem hinném.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)