Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

sirtomi

Tnakcsapda - Agyarország album.

Vigyetek haza, most meg Agyarország  :whoah:

Raggie

Quote from: FazékFrank Sinatra - The Gold Collection :)
Erre kíváncsi lennék! Mindíg csak emlegetni hallottam Sinatrát, de még egyszer sem énekelni. Valahonnan meg tudnám szerinted szerezni? :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonErre kíváncsi lennék! Mindíg csak emlegetni hallottam Sinatrát, de még egyszer sem énekelni. Valahonnan meg tudnám szerinted szerezni? :rolleyes:
DC tele van. Torrenten is találsz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Danhibiki

Youko Ishada-Open your mind (Ahh! My Goddess!)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

Quote from: PirulaThe Gathering - In Motion
Most, hogy mondtad, kedvet kaptam. :) De én ha elkezdtek Gatheringezni, akkor nem tudom abbahagyni, és az egyre zúzósabb számok felé haladok. :D :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizDC tele van. Torrenten is találsz.
Ezek közül egyiket sem használom! :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonEzek közül egyiket sem használom! :(
Mindkettõt baromi egyszerû. Torrenthez Azureus programot töltsd le, torrenteket pedig sok helyen találhatsz (pl //www.torrentsearch.com). DC-hez BDCD++-t ajánlom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizMindkettõt baromi egyszerû. Torrenthez Azureus programot töltsd le, torrenteket pedig sok helyen találhatsz (pl //www.torrentsearch.com). DC-hez BDCD++-t ajánlom.
Torrentezéshez inkább a BitComet. Nekem az Azureus nem talált portot, a BC-et meg csak telepítettem aztán már szedte is a cuccokat.

Necrid^

Quote from: PirulaTorrentezéshez inkább a BitComet. Nekem az Azureus nem talált portot, a BC-et meg csak telepítettem aztán már szedte is a cuccokat.
Nemtom.. de eddig semmi bajom nem volt Azureussal. eddig minden szépn jött :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Raggie GordonErre kíváncsi lennék! Mindíg csak emlegetni hallottam Sinatrát, de még egyszer sem énekelni. Valahonnan meg tudnám szerinted szerezni? :rolleyes:
OFF Úgyis viszek holnap Ramiznak CD-RW-t, rámásolok pár Frank Sinatra albumot és visszafelé pedig megkapom a többi Roots-ot rajta. :)

ON Ghost Dog soundtrack

Beren

:) Eddig Garbage-t hallgattam, de most végre sikerült (pár fórumlakó segítségével) beizzítani a Transport Tycoon-t, úgyhogy most élvezem az igazi retros midi hangzást! :) Amúgy, ha éppen úgy gondolja, hogy mûködni akar, akkor a BluesOnAir.Comon mûvelõdök...
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Necrid^

Oni OST. Végre le jött. már tobb mint 2 napja ált meg a torrent,de ma hálla istenek beindult.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: FazékON Ghost Dog soundtrack
Röviden: :hail: .
Hosszan: az elõzõ sor, többször elolvasva. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Herbie Hancock - Man Child (1976)

Funky alapmû

Ramiz

Quote from: ManuHerbie Hancock - Man Child (1976)
Funky alapmû
Nekem a Rockit címû számát ajánlották, hogy funky-s, de nem tetszett.
Viszont a jazz klasszikusait szeretem (Cantalope island, Jammin' with Herbie etc.).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

30 Seconds To Mars - 30 Seconds To Mars
Talán a nu metál kategóriába lehetne rakni, de igazából... nem is tudom... elvont dallamos könnyed metal, 1-2 helyen Tool-os hangzással. Még csak az elsõ 5 számot hallgattam, de eddig nagyon nyerõ! :jee:
Itt a kilövés után bele is lehet hallgatni az új albumukba.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: Raggie GordonMindíg csak emlegetni hallottam Sinatrát, de még egyszer sem énekelni. Valahonnan meg tudnám szerinted szerezni? :rolleyes:
Rém rendes család-ot nem nézted? Az fõcímben hallhattad Sinatra-t. :)

TurboK

Quote from: Raggie GordonErre kíváncsi lennék! Mindíg csak emlegetni hallottam Sinatrát, de még egyszer sem énekelni. Valahonnan meg tudnám szerinted szerezni? :rolleyes:
most volt Pedro trackerjén nemrég egy iszonyatos Sinatra gyüjtemény (a limitált kiadás bõrönddel együtt jött, akkora nagy), mindössze 8gb FLAC (valami harminc album?).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Stereo MC's - Paradise
Jó kis album. Ezt a fajta elektronikus zenét még nagyon tudom élvezni. (Sophisicated c. számukat ajánlom, ha kíváncsiak vagytok rájuk (2 dj), az a legjobb.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Playlistem így néz ki az elkövetkezendõ órára:

Thy Catafalque - Zápor
Anathema - Leave no Trace
Aphex Twin - Film
Anathema - A Fine Day to Exit
Conjure One - Sleep
Anathema - Panic
Sentenced - End of the Road
Watch My Dying - Nullpont
Lain Cyberia OST - K.I.D.S.
Lain Duvet Maxi - Duvet
Simon and Garfunkel - Sound of Silence
U2 - With or Without You
U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking for
The Doors - The End
Rammstein - Ohne Dich
Meg még jön pár London After Midnight asszem. Hangulatos kis lista mindenkinek ajánlom akik mondjuk olyan szarul érzik magukat mint mondjuk évek óta soha. Nekem most nagyon bejön sajnos... :)

kisvirag

Within temptation - the silent force
within - mother earth (nem az összes)
Sonata arctica - válogatás a kedvencekbõl, úgy 12-4 szám
alvin és a mókusok - szintén válogatás kedvencekbõl
Nightwish - Once elsõ 3 száma (Dark Chest of wonder, wish i had an angel, nemo)
meg mindenféle openingek, endingek (pl noir, chrono crusade, princess bride, hack//liminality , FMF fumoffu
Hammerfall - hearts on fire
Therion - Muselpheim
James Labrie (DreamTheater énekese) - Invisible, Pretender

ime a playlist, ami egész nap szól nálam
több szokott benne lenni, de most csak ennyit teleportáltam át a laptora, mert mikor legutóbb otthon voltam, még nem volt hálózat. most ha hazamegyek, már lesz, és akkor lehet másolgatni rendesen :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

playlist:
Adema - Immortal
Adema - Everyone
Adema - The Way You Like It
L'arc~en~Ciel - Ready Steady Go
Nana Kiteda - Kesenai Tsumi
Under17 - Love Slave
X-Japan - Rusty Nail
Miyuji - eX Dream
Black Sun Empire - Arrakis
Combichrist - Enjoy The Abuse
Neuroticfish - Skin (binary)
Darude - Sandstorm
Covenant - Call The Ships To Port
Disturbed - Guarded
Disturbed - Voices
Disturbed - Rise
AFI - Just Like Heaven (Cure cover)
AFI - Days OF The Phoenix
Slipknot  - Purity
HIM - Rip Out The Wings Of A Butterfly
HIM - Razorblade Kiss
Garbage - Why Do You Love Me

 Ez elég random, de most éppen ehhez a káoszhoz volt hangulatom...

Pirula

Quote from: kisviragTherion - Muselpheim
Hejj, de régen hallgattam a The Secret of the Runes-t...
Elalváshoz most jó is lesz.

"Unter unterdes Fjorgyn Haut
In der Erde verborg nem Herzen
Arbeiten Zwerge der Unterwelt
Mit der Götter gar glänzendem Gold"
Therion - Schwarzalbenheim
:jee:

Quote from: LythisAdema - Immortal
Na, richtig úgy olvastam hogy Anathema - Immortal. Metál. :D

Ramiz

Quote from: Lythisplaylist: (...)
Ezt kézzel gépelitek be? :3x3: Vagy nem?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Na nézzük, az elõbb hazafelé ezek az albumok mentek:
The Mars Volta - Frances the Mute.
Utána egy kicsit lazulásként: Jamiroquai - Return of the Space Cowboy
Mindkettõ nagyon jó, és mindkettõ elég eltérõ  :haha:

Rounin

#175
Pantera - Floods
Pantera - Cemetery Gates
Pantera - Walk

Most kaptam, valószínûleg célzásként, hogy manapság túl jókedvû vagyok :rolleyes:
Ez most menni fog egy 2-3szor^^

Ramiz

Böiler - Rendõrökön bosszút állni
Rózsaszín Pitbull - Halál az összes politikusra!
 :morci: most ilyen kedvem van :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: PirulaSimon and Garfunkel - Sound of Silence
U2 - With or Without You
U2 - I Still Haven't Found What I'm Looking for
The Doors - The End
:jee: :D

Köccc Zoli a Sinatrát! Eddig naon tetszik(Gold Collection CD 1-et tudtam csak még végighallgatni)! :cool:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

My Dying Bride - The Cry of Mankind
De most lemegy a teljes The Angel and the Dark River album asszem.
Pedig most jókedvemben vagyok. :D

Ramiz

Quote from: PirulaMy Dying Bride - The Cry of Mankind
De most lemegy a teljes The Angel and the Dark River album asszem.
Pedig most jókedvemben vagyok. :D
Annyit jöttök ezekkel a húdedepis MDB-al, hogy most már letö.l.t.ö.k egy-két számot, hogy mégis milyen. Aztán ha nem számolok be róla, akkor öngyi lettem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!