Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Keelhaul

Quote from: LythisEz volt a másik verzió, amit hallottam. Igazából mondom h annyira nem vágom õket. Valami Wumpscut válogatás mellé kaptam egykét KMFDM-et is, onnan volt ismerõs.
A light tényleg egy jó szám.
Hocico-Poltergeist
Mexikói dark elektromos zene, voltak tavaly. Ez az egy jó számuk van, de ez odavág.
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Lythis

Ez az egy?!?!?!?!? Azonnal bánd meg bûneidet, és készülj a kárhozatra!!! Sztem pl a Winds Of Treason is nagyon odatesz tõlük.

Keelhaul

Quote from: LythisEz az egy?!?!?!?!? Azonnal bánd meg bûneidet, és készülj a kárhozatra!!! Sztem pl a Winds Of Treason is nagyon odatesz tõlük.
Mert fan vagy :) De a Poltergeist az überkirály  :jee:
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Pirula

Akela - Földi Örömök album
"Állati intelligens vagyok
Ki tudom nyitni a gázcsapot
Alul farmer, felül bõr
Kedvencem a csapolt sör!" :D
edit: Ha valakinek kell, tudok segíteni.

Necrid^

#394
Kamelot Összes Albumát. Végre le jött a torrent. most pedig szóóójón az összes hangfal :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Keelhaul

Prodigy elsõ albuma: Experience
kis kibõvítéssel:)
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

kisvirag

Within: Deceiver of fools
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Sing Sing - Tettes vagy áldozat album
Igen, a legjobb magyar rocklemez. :jee:

Lythis

Quote from: KeelhaulMert fan vagy :) De a Poltergeist az überkirály  :jee:
Nem vagyok fan. Az Autoagression pl szerintem egyáltalán nem is jó. Hallgass Leather Strip-et! - Abból is a Solitary Confinement albumot... az nagyon odatesz...

 De ha már szóbajöttek ilyen jellegû stuffok:
Absurd Minds - Herzlos (Unheilig remix)
Infected Mushroom - Cities of the Future
Covenant - Call the Ships to Port
Prodigy - Voodoo People (Pendulum remix)

Keelhaul

No good végtelenítve (Prodigy)
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Lythis

Leather Strip - Strap Me Down

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Ugly Kid Joe - Jesus Rode A Harley
Hobó és a M.É.Z. - Vadorzók dala
Hobó és a M.É.Z. - Fenn a hegyvidéken
Hobó és a M.É.Z. - Paddy vasúti munkás

Lythis

Disturbed - Voices
Disturbed - The Game
Disturbed - Liberate
Disturbed - Rise

Pirula

Heavenly - Time Machine
Iron Maiden - Wasted Years
Iron Maiden - The Evil That Man Do

kisvirag

Within Temptation - in perfect harmony

kicsit ziláltak az idegeim, az jó hatással szokott rá lenni... remélem most is az lesz... bár lehet h valami zuzos kéne elõbb neki... elõbb majnem szétvertem notebook billentyûzetet....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Quote from: kisviragWithin Temptation - in perfect harmony

kicsit ziláltak az idegeim, az jó hatással szokott rá lenni... remélem most is az lesz... bár lehet h valami zuzos kéne elõbb neki... elõbb majnem szétvertem notebook billentyûzetet....
Mother Earth album az nagyon jau! :jee:
Zúzós... Watch My Dyingot tudok adni ha kell. Az öl. Dulván.
Most megy:
Bruce Dickinson - Tower, Killing Floor, Machine Man

Lythis

Quote from: kisviragWithin Temptation - in perfect harmony

kicsit ziláltak az idegeim, az jó hatással szokott rá lenni... remélem most is az lesz... bár lehet h valami zuzos kéne elõbb neki... elõbb majnem szétvertem notebook billentyûzetet....
Hallgassá AFI-t!:D az még szép is szövegileg

kisvirag

vaaa
en viraglelkem _annyira_ zuzosat nem akar

mmm
James Labrie - Invisible
 ez most teljesen jolesik!

No way, I can not lie!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Bruce Dickinson - Jerusalem
Gyönyörû! Fekvés elõtt ideális.
"Let it rain..."

kisvirag

Tudom már

EZ hiányzott

EZ elég zúzós NEKEM, de még kellõen lágy:

Hammerfall: Hearts in fire

ráadásul annyira igaz, hisz az enyém is épp lángol....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Keelhaul

Depeche Mode: Barrel of a Gun
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Tyrael

Disturbed - Breathe

Tyrael

kisvirag

Ákos - Végre
Virrasztó, utána majd jön a dzsungel könyve :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Keelhaul

Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Lythis

Celldweller - Celldweller
 Arról is éppen a Switchback :jee:

Keelhaul

Rammstein: Die Schwarze Tanzen
Nagyon jó kis 65-70 perces mix pár Rammstein számból, és azok feldolgozásaiból (fõleg techno irányban, no azért nem kell megijedni :) )
Du Riechst So Gut
Sonne T.K.O remix (drum and bass, meglepõen jó, az egyetlen jó dnb szám, imho)
Du Hast remix
Stripped remix
Du riechst so gut remix
Rammstein -Rammstein remix
Alter Mann
Feuerrader
Kokain
Das Modell
Engel
Valami technoizé, amit át szoktam ugrani
Wilder Wein stúdiófelvétel 1994bõl (hivatalosan elvileg nem jelent meg)
Du Hast

Megjegyzem, ettõl lettem végleg Rammstein függõ.
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Lythis

Lostprophets - Shinobi vs Dragon Ninja
Lostprophets - We Are Godzilla, You Are Japan
Murderdolls - Slit My Wrist
Murderdolls - Crash Crash
Murderdolls - 197666
Marylin Manson - Doll-daga-buzz-buzz-zigety-zag