Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: Rounin:hehe: Én befolyásolom a nevem, nem õ. :megnemértettsmiley: ^^
Ok, OK. Hát pestsze, senki sem gondolta máshogy... :D
"Mutato nomine de te fabula narratur"
Quote from: RouninIron Maiden - The Number of The Beast (1982)
Fúú most kedvet csináltál hozzá!! :) Elõ is varázsoltam a gyûjtemányem, bár elsõre én a  Fear of the dark-ot raktam be. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: DjinnOk, OK. Hát pestsze, senki sem gondolta máshogy... :D
"Mutato nomine de te fabula narratur"
Fúú most kedvet csináltál hozzá!! :) Elõ is varázsoltam a gyûjtemányem, bár elsõre én a  Fear of the dark-ot raktam be. :)

Azt a latint csak sejtegetem szegényes latintudásommal (hahh :rolleyes:) Lennél oly' kedves...?

Oh, a Fear of the dark... annak mekkora hangulata van ^^' Fõleg klippel együtt (ahol gyûlnek a koncertre az emberek). A Tears of The Dragon-nak van klipje? Az kell mindenképpen! :3x3:

Djinn

Quote from: RouninAzt a latint csak sejtegetem szegényes latintudásommal (hahh :rolleyes:) Lennél oly' kedves...?
"Mutato nomine de te fabula narratur" --> "Kicserélt névvel ugyan, de rólad szól a mese" (Horatius)

Én sem vagyok jó latinból, de az idézeteket/mondásokat imádom  :haha:
Quote from: RouninA Tears of The Dragon-nak van klipje? Az kell mindenképpen! :3x3:
Klipje? Nem tom klippekben nem vagyok túl jó...:o

ON:
Iron Maiden - Afraid To Shoot Strangers
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lythis

NIN - With Teeth (album)
Meg elõtte Sleepy Hollow OST ment

Mattanja

#334
Kínában elég volt az Ill Nino is, most újra Nile-ra van szükségem.
Quote from: OrionSss Haa Set Yoth (Japanese Bonus Track)  :jee:
Igen, arra a számra is. :)

Edit: na jó, váltok Dimmu Borgir-ra...
Vredesbyrd, Blood Hunger Doctrine, Progenies Of The Great Apocalypse.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Beren

"Ambrus Tibi barátomnak --- Iszííík!!!"

Akinek nem volna elég nyilvánvaló (remélem, minél kevesebbnek az, elvégre ide kultúrált és jólszituált törvénytisztelõ állampolgárok járnak:):):)) Blues Company: Kisprics Visszax@sz, Magyarország-Motország van terítéken...
Mégpedig:
BC: Ödön, Hazamennék hozzád, Artista, Kispirics, Batot ettem, János Bácsi..
emellé még elszórva az alábbiak:
Monthy Python - Always look on the bright side of life; Brave Sir Robin
Szájberegyerek
Sugarloaf - Ragga II.
Korda György - Beatriche
Különben dühbe jövünk (lala)
Happy Tree Firends - Theme musik
...
gondolom nem meglepõ, hogy a fenti playlist "Elmebeteg" néven csücsül a winyómon...
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Kuroi Tenshi

Quote from: Berengondolom nem meglepõ, hogy a fenti playlist "Elmebeteg" néven csücsül a winyómon...
Primus mintha hiányozna a felsorolásból :p :D

Beren

Quote from: Kuro_TenshiPrimus mintha hiányozna a felsorolásból :p :D

Az mi?! (jesszus, van még valami olyan elmebtegség, amit nem én hallgatok??)

Amúgy, csak hogy látjátok, hogy azért olykor én is a társadalom produktív tagja vagyok, jelzem, hogy azóta már Hofira váltottam (Akácos út, Elsõ menet, Hofélia, Hofisszeusz...)
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Kuroi Tenshi

Quote from: BerenAz mi?!
http://www.primusville.com/ :D

Nézz bele a klipekbe pl My name is Mud, Mr Krinkle, Jerry was a race car driver, DMV, Tommy the cat, stb  :3x3: :D

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiPrimus mintha hiányozna a felsorolásból :p :D

Ha már elmebetegség, akkor egy Alvin és a Mókusok - Bizalom c. nótácskát igazán be lehetne illeszteni. Meg is hallgatom, hogy emlékeztessen a hûség egészséges mivoltára :haha:

Lythis

Jee, Alvin... meg a többiek, pl Burzsoá Nyugdíjasok, Hátsó Szándék, Aljas Kúszóbab....

Soy


-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Lythis

KoRn - Take a Look in the Mirror
 Nekem ez jobban tetszik, mint a régiek, pedig mindenki aztmondja, hogy azok jobbak voltak...

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Guano Apes - Don't Give Me Names

Ramiz

Amon Tobin - Supermodified
Elektro-d'n'b vagy mi. Nagyon tetszik. Xploding Plastixhoz nagyon hasonló (ld. Jazz topikban az ajánlót). Eláraszt, körülfolyik a zene sûrû szövete...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis


Fazék

Quote from: LythisNekem ez jobban tetszik, mint a régiek, pedig mindenki aztmondja, hogy azok jobbak voltak...
Én az elsõ két albumot szerettem megjelenésükkor, az Issues-ig még meghallgattam az albumokat, azóta pedig gõzöm sincs mi van a bandával,  de úgy éreztem, hogy már az általam hallgatott utolsó 2 albumnál is elveszett belõlük a Korn érzés, a spontán elmebetegség :)

Jem - They

Lythis

Quote from: FazékÉn az elsõ két albumot szerettem megjelenésükkor, az Issues-ig még meghallgattam az albumokat, azóta pedig gõzöm sincs mi van a bandával,  de úgy éreztem, hogy már az általam hallgatott utolsó 2 albumnál is elveszett belõlük a Korn érzés, a spontán elmebetegség :)
Ebben valahol igazad van. Szóval ez a KoRn már nem az a KoRn, akik voltak, vagyis akiknek indultak. Az elsõ albumaik nincsenek is meg, azokat csak hallgattam havernál, de nem jöttek be annyira. Csak az Issues van meg, meg a Take a Look in the Mirror. Mondjuk olyan 3 hallgatás után az Issues sem tetszett már annyira. A Take a Look... zeneileg nagyon el van találva, szal hozza a KoRn-os szaggatott gitárokat, de semmi extra. Itt már valahogy hiányzik a szenvedéj, ami a korábbiakban megvan, de ott a zene nem passzolt ennyire hozzá. Viszont a Play Me címû szám valami eszméletlen eltalált egy darab rajta, szal elgondolkoztam h talán több ilyet kéne gyártaniuk...

Jah, amúgy most éppen Placebo - Sleeping with Ghosts

kisvirag

Szörényi-Bródy: István, a király
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Djinn

Quote from: kisviragSzörényi-Bródy: István, a király
Azt nagyion imádom!!! Soskszor szoktam hallgatni :jee:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Glenn Stafford -Lordaeron Fall (nyamm) és a többi Warcraft OST. Szomorú heroikus hangulatot árasztanak.

Danhibiki

Foo Fighters - Stacked Actors (Jó cím:D)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

FMP TSR OST. most vhogy jól esik hallani az opening.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Erementar Gerad OST :jee: (thx Relunx!)

Pirula


Fazék

Der Krieger und die Kaiserin OST :)

A Skunk Anansie szám az elején (You Can't Find Peace) valami eszméletlenül melankólikus hangulatba tud hozni, akárhányszor meghallgatom. Az együttest amúgy is szeretem az énekesnõ egyedi hangja miatt. Bár legutóbbi winchester-halálkor eltûntek a letöltött SA albumok, de azt hiszem eljött az ideje a pótlásuknak :)

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

#358
Thy Catafalque - Neath Waters  (Minden vízbe mártott test)
18:43 három hosszú... lemegy aztán fekszem jól.
Aki modern underground zenére kíváncsi az kattintson bátran a linkre és legyen türelme végighallgatni. Több mint érdemes.
edit: basszus, TC linkek már nem mûködnek, leszedték a cuccot a tárhelyrõl :(
kriszta: Zenekar oldalán  meg lehet hallgatni a komplett számokat.

Mattanja

Good Charlotte - Young and hopeless album
Csak a Hold on miatt szedtem le, meglátjuk, mit tudnak a fiúk...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((