Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis

#360
SlipKnoT - IOWA :whoah: :whoah:
(arról is éppen az "I am Hated" c szám....
 "They all lost their dad or their wife just died
They never got to go outside - SHUT UP
Nobody gives a fuck
it doesn't change the fact that you suck " :lol: )

kisvirag

Alvin és a Mókusok - este koncert, arra melegítek :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

TACTICAL SEKT - soulles
 (odab*szós 4/4 industrial pusztítás...)

Darkstar

Rammstein vegyes.  :jee:
Érdekes ez a topik. Egy idõre leül, vki postol, sokan követik, aztán megint leül, és ez ciklikusan ismétlõdik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: Lythis(odab*szós 4/4 industrial pusztítás...)
:lol: ERRE kiváncsi lennék! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: DarkstarRammstein vegyes.  :jee:
Érdekes ez a topik. Egy idõre leül, vki postol, sokan követik, aztán megint leül, és ez ciklikusan ismétlõdik.
Persze, én is akárhányszor meglátom hogy valaki írt ide, eszembe jut hogy be kéne kapcsonli a winampot. :)

Lythis

Quote from: Raggie Gordon:lol: ERRE kiváncsi lennék! :D
Ha Darkstar hozzájárul, akkor felteszem a tárhelyére, vagy ha feljösz msn-re, akkor átküldhetem...

The Cure - Why Can't I Be You :jee:

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Iced Earth - Something Wicked This Way Comes

Lythis

HIM - Beyond Redemption

 (egy kis off: Raggie, felpofátlankodtam a számot ide )

Necrid^

Quote from: LythisHIM - Beyond Redemption

 (egy kis off: Raggie, felpofátlankodtam a számot ide )
Nem értem ezt a Dust2.jpg-t mi van ott? igy máshol ment a golyo amit löttél?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: NecridNem értem ezt a Dust2.jpg-t mi van ott? igy máshol ment a golyo amit löttél?
nem! ott a "Tactical Sekt - soulles" c számot kell keresni. a többi dolog Darkstaré, de ha gondoljátok, akkor Ramiz tárhelyére is felrakhatom, hátha ott könnyebben kiszúrjátok

Ramiz

Hát ez egy nagyon elborult szám... már tudom, Lythis miért ilyen deb... khm... akarom mondani, mentálisan divergens. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Most ment le:
Dissection - Storm Of The Light's Bane
Következik:
Lake Of Tears - The Neonai

Darkstar

Quote from: LythisHa Darkstar hozzájárul, akkor felteszem a tárhelyére
Ha még felfér, nyugodtan.
Quote from: NecridNem értem ezt a Dust2.jpg-t mi van ott? igy máshol ment a golyo amit löttél?
Az a kép egy taktikai egyeztetés során került oda. :D Csak épp azt vitattuk meg, hogy hivatalosan szabad e oda felmenni vagy sem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: Lythis(egy kis off: Raggie, felpofátlankodtam a számot ide )
Köcc! Töltöm! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Relunx

Éppen most Erementar Gerad OST-jét hallgatom.

Relunx

Necrid^

Fall Out Boy - Sugar, we're Goin Down
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Djinn

Leonard Cohen - Dear Heather (egész album)  :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Tyrael

Ákos - Valami véget ért

Tyrael

Necrid^

Seether - Iam the One (Egész Album)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Masterplan - Spirit Never Dies
Mudvayne - Happy
Papa Roach - Dead Cell
Paradise Lost - Erased
Saliva - Click Click Boom
Seal - Kissed By A Rose On The Grave
Siddharta - My Dice
Skinny Puppy - Pro-Test
Skinny Puppy - Optimissed
The 69 Eyes - Lost Boys
The Ataris - Boys Of Summer
Dj Tomekk feat. Sandra N. - Beat Of Life
DragHumanRace - The Faction Defection mkII cdbass version
Rammstein - Mein Herz Brennt

 Legalábbis most ezek mennek.

sirtomi

Smokie - Have You Ever Seen the Rain
Smokie - I'll Meet You at Midnight
Smokie - Living Next Door to Alice

Sajna csak ennyi van melóhelyen tõlük :(

sirtomi

Iron Maden - Fear of the Dark  :whoah:

Keelhaul

Metallica : One
Iron Maiden: Man on the Edge
The Doors: Riders on the Storm
Evangelion OST: Shinji
Macskakorom: Rei II
Pachelbel: D-dur Kanon
KMFDM : Light
Laibach : Geburt einer Nation
Rammstein: Hallelujah
Aerosmith: Livin' on the Edge
Simon&Art Garfunkel : Mrs Robinson
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: KeelhaulKMFDM : Light
ugye tod hogy jönnek koncertezni asszem novemberben...

 amúgy annyira nem vágom õket... télleg igaz, h KMFDM=Kill Mother Fuckin Depeche Mode?

Keelhaul

Quote from: Lythisugye tod hogy jönnek koncertezni asszem novemberben...

 amúgy annyira nem vágom õket... télleg igaz, h KMFDM=Kill Mother Fuckin Depeche Mode?
Dehogy.A Ramms+ein elõzenekara volt régen a kmfdm-nek. És õk meg imádják a DM-et a Stripped címû számukat fel is dolgozták.
A kmfdm jelentése keine mitleid für die mehrheit
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Lythis

Quote from: KeelhaulDehogy.A Ramms+ein elõzenekara volt régen a kmfdm-nek. És õk meg imádják a DM-et a Stripped címû számukat fel is dolgozták.
A kmfdm jelentése keine mitleid für die mehrheit
Ez volt a másik verzió, amit hallottam. Igazából mondom h annyira nem vágom õket. Valami Wumpscut válogatás mellé kaptam egykét KMFDM-et is, onnan volt ismerõs.