Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: RamizAnnyit jöttök ezekkel a húdedepis MDB-al, hogy most már letö.l.t.ö.k egy-két számot, hogy mégis milyen. Aztán ha nem számolok be róla, akkor öngyi lettem. :D
Engem is kezd érdekelni, sokat hallottam róla. Remélem jó lesz, szeretem az ilyen zenéket.

Ramiz

My Dying Bride - I am the bloody earth, Return to the beautiful
Ezek komolyan veszik magukat? Jó, ez szemét kérdés, de mindig ez jut eszembe, ha ilyen nagyon darkos zenét hallok. Ilyen névvel eleve valamilyen lírai merengõs metált vártam. Ha death metal, akkor meg legyen pörgõs(-hörgõs - ez utóbbi volt, de ez most jól hangzott :D ), és ne ilyen elnyújtott, lassú. Ja, és egy death metal banda válasszon olyan nevet (pl: Berserker, Véres hányás, Six feet under stb).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizMy Dying Bride [stb] Ha death metal, akkor meg legyen pörgõs(-hörgõs - ez utóbbi volt, de ez most jól hangzott :D ), és ne ilyen elnyújtott, lassú. Ja, és egy death metal banda válasszon olyan nevet (pl: Berserker, Véres hányás, Six feet under stb).

My Dying Bride = DOOM metal. Nem death!
Doom metal = lassú, örlõ, "fájdalmasan lassan, szenvedve haldokló"
 :teccik:  :lul:

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaMy Dying Bride - The Cry of Mankind
De most lemegy a teljes The Angel and the Dark River album asszem.
Pedig most jókedvemben vagyok. :D

És most már milyen kedved van?  :haha:

Két legutóbbi hazai koncertjüket elsõ sorból néztem. Csak mint mindig a szigeten, ott is szar volt a hangzás  :lame:

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiMy Dying Bride = DOOM metal. Nem death!
Doom metal = lassú, örlõ, "fájdalmasan lassan, szenvedve haldokló"
 :teccik:  :lul:
"How educational..."
Jó, akkor helyesbítek: a "death metal" kifejezés az elõzõ postomban mindenütt "hörgõs, zúzós gitárral kísért metál, amit fõleg fekete ruhás, elborult tekintetû emberek szeretnek, akikbe nem érdemes belekötni, de azért nagyon meg tudnak hatódni egy szomorú szövegû hörgésen"-nek olvasandó. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Metallica - Load album.

De jót fogok aludni erre mindjárt  :rolleyes:

Mattanja

Adema: Adema, Unstable albumok. Egész jó kis nu metál.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: Kuro_TenshiÉs most már milyen kedved van?  :haha:

Két legutóbbi hazai koncertjüket elsõ sorból néztem. Csak mint mindig a szigeten, ott is szar volt a hangzás  :lame:
Jelentem még élek! :D

Nekem a My Dying Bride - szentségtörés következik - nem hat szomorúnak annyira. Viszont a fentebb/lentebb (fórumbeállítástól függõen nem kívánt rész törlendõ) írt számban akkora súlyos gitártéma van hogy miután lemegy az a 12 perc úgy kell 5 fordulónyi talicskával kivinni a szobából.
Ha befordulós hangulat akkor pediglen számomra Lake Of Tears.
Vagy Late. Ismeri õket valaki? Óváriak.

MDB koncerten még nem voltam de tök véletlenül van egy MDB-s - kapaszkodj meg - zoknim! Én is csak késõn vettem észre, aztán kérdeztem anyámat hogy hogyhogy vett nekem metálos zoknit...

Most hallgatom: Nattefrost - Sluts of Hell
Fáááááácááááán! :whoah:

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaMDB koncerten még nem voltam de tök véletlenül van egy MDB-s - kapaszkodj meg - zoknim! Én is csak késõn vettem észre, aztán kérdeztem anyámat hogy hogyhogy vett nekem metálos zoknit...
Na ezen most szó szerint felröhögtem! Zokni!  :lul:

Pirula

Quote from: Kuro_TenshiNa ezen most szó szerint felröhögtem! Zokni!  :lul:
Nem viccelek, tessék: zokni. :D

Raggie

Quote from: PirulaNem viccelek, tessék: zokni. :D
Ez a lolba illene! :lol: LoL :lol: :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

A metálos zokni már majdnem eléri a full metálos szögekkel kivert bádogóvszer szintjét.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizA metálos zokni már majdnem eléri a full metálos szögekkel kivert bádogóvszer szintjét.
Full Metal Zokni? :eek:

Csak elõkapargattam végül a Late-et, grabbeltem egyet és most már jó. Visszaút c. szám valami tsodálatos. Tessék ide látogatni.

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaFull Metal Zokni? :eek:
Lehet, hogy jobb film lenne belõle, mint a Full Metal Jacket-bõl  :haha:

Na akkor egy kis on is: Béla Fleck and the Flecktones egy iszonyatjó élõ-koncertje. Addig, amíg még a neten vagyok, utána újra
"Zankoku na tenshi no youni
Shonen yo shinwa ni nare..."
 :)

Ramiz

#194
Quote from: PirulaCsak elõkapargattam végül a Late-et, grabbeltem egyet és most már jó. Visszaút c. szám valami tsodálatos. Tessék ide látogatni.
Kicsit balekok: a Visszaup.mp3-at nem tölti le (nem találja), mert hosszú 'ú'-val mutat rá a link. :D Na mindegy, töltöm.

edit: nagyon nem tetszik. Nyavajgós hangja van az énekesnek, és még a szöveg is nyálas. Pirula pajtás, züllesz. :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Beren

Metallica: Load The House Jack Built :whoah:  :whoah: :whoah:

"The higher you are
The farther you fall
The longer the walk
The farther you crawl
My body, my temple
This temple it tilts
Yes I am I am I am"
:whoah: :whoah: :whoah: :jee:  :lazza:
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Fazék

Beastie Boys - Ill Communication

Rounin

John Williams random^^ és Hunt for Red October - Russian National Anthem Utóbbit soha nem tudom megunni -.- Valami miatt odavagyok a kórusokért és az orosz énekért. Ez pedig mindkettõ :D

Danhibiki

Foo Fighters-Aurora (Ohh, hogy én mennyire imádom a Foo Fighters-t:D)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

Quote from: RouninJohn Williams random^^ és Hunt for Red October - Russian National Anthem Utóbbit soha nem tudom megunni -.- Valami miatt odavagyok a kórusokért és az orosz énekért. Ez pedig mindkettõ :D
Ez nekem és megvan és igen jó. :D De én még a Best of communism örökbecsûit is szeretem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKOS!!!!!!


vahhh
elég rég hallgattam utoljára, és most igazi élmény újra hallani!

csak fekszem a gép mellett, fejemen a fülhallgató, full hangerõn, és sorban a jobbnál jobbak:

szabadíts fel
test
féltelek
szívsebész
dúdolni halkan
az utolsó levél
tanulékony szörnyeteg
kicsi szív
utolsó hangos dal
és az Andante dalai....

számomra Ákost hallgatni egy zenei-orgazmus....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Guano Apes -tõl a Walking On A Thin Line albumot. Õk is olyanok, akiket nem tudok megunni. :jee:  :jee:  :cool:

Rounin

#202
Quote from: RamizEz nekem és megvan és igen jó. :D De én még a Best of communism örökbecsûit is szeretem. :D

Keblemre taváris! :D
Végre nem rosszindulatú pillantások fogadják zenei aberrációm eme vadhajtását ;>

edit: Ma Piramis-napot tartok :D *visítva:* a becsület ennél mégis többet éééér!

Pirula

Quote from: RamizPirula pajtás, züllesz. :hehe:
Nem. Adott hangulatban a tökéletes megfejtés. :D

Ramiz

Quote from: PirulaNem. Adott hangulatban a tökéletes megfejtés. :D
Adott züllött hangulatban. :__devil: Tudod, hogy mi jutott eszembe arról a zenérõl egyébként? Az Ifitaliról az M-lék. Szövegre és énekesre is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Beren

Greena Day - csak stílusosan... Jó, tegnap ment egy kis Metallica St Anger, találtam pár klippet is róla... :)
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Lythis


Pirula

Quote from: RamizAdott züllött hangulatban. :__devil: Tudod, hogy mi jutott eszembe arról a zenérõl egyébként? Az Ifitaliról az M-lék. Szövegre és énekesre is.
Tavaly õk játszottak az Ifitalin nyitóbandaként... :D
Rajtam kívül nem sok embernek jött be, de ingyér' jöttek.
Most nem hallgatok semmilyen zenét, a diákcentrumban kicsit necces lenne.

Ramiz

Quote from: PirulaRajtam kívül nem sok embernek jött be (...)
Ez mindent megmagyaráz. :D

Buju Banton - Mighty Dread nagyon tetszett, szedtem még (Buju and friends album), de ez nem tetszik, kevésbé élénk, nem ska-szerû, inkább raggie, abból is az unalmas fajta.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizBuju Banton - Mighty Dread nagyon tetszett,

Ah, az egy roppant fílinges zene, bár kell hozzá jó nagy adag elborultság imo :D