Main Menu

Ken Ishii - Extra

Started by dizzy, 2003-05-03, 21:38:07

Previous topic - Next topic

dizzy

Üdv mindenki,

már nagyon régóta meg akartam kérdezni, de valahogy mindig elmaradt. Szóval nem tudom ki mennyire ismert elektronikus zenék terén, de Ken Ishii - Extra cimû klippje érdekelne, hogy melyik filmbõl valók a bevágások. Egy kis csávó megy biciklivel egy sikátorban és jön felé egy kedves kis néni, de közben elõkap egy kést, elkezd felé rohanni, kissrác elõvesz egy stukkert, aztán lezúzza. Egy "kicsit" pongyolán fogalmazma ilyesmi a történet, de nagyon bejön.
Köszi
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

dizzy

Sajnos sikeresen utánanéztem, és kiderült, hogy Kouji Morimoto rendezte, és az egész csak és kizárólag a klipp kedvéért készült, pedig mar kezdtem reménykedni.
Na mindegy. üdv mindenkinek
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Osaka

Nekem elsõ olvasatra nem olyan filmnek tûnt, amit szívesen megnéznék, de hát izlés dolga...

dizzy

Sajnos nincs meg gepen, csak videokazin, de az nem a legjobb minosegu, de latom valahol leszedem, aztan felteszem, mindenki dontse el maga, kulonben sem vagyok jo meselo.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Kazador

Hová teszed fel?

Üdv.
Kazador

dizzy

Hát usteamre, vagy animeHqra, de még nincs meg, és nem is láttam sehol.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

anarchoid

Jobornak nem kell a ceger, de az azsiai eloadoknak nemart ;)

techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno techno

balint

wow.. :cool:
hát ezt énis meg akartam kérdezni csak mindig elmaradt.. jópár éve láttam a viván talán.. de csak egyszer.. a klipp nagyon tetszett! jolenne ha felkutatnád vmi jobb minőségben..

és kösz az eddigi infókat! :D

Rikkudo

Hi!

Egyszer lattam ezt a klippet a viva-n, akkor azonnal be is digiztem, (az eleje lemaradt) bar nem tul jo minosegben, mert akkor csak PI 233-asom volt. (Kb. 60*80, vagy 160*120-as minosegben) Meg anno fel  is pakoltam ahq-ra (kb. 3 eve), a Clips konybtarba, azota szerintem learhivaltak (jobb esetben). Oket nyustoljetek, ha nagyon kell. :)
Sok szerencset. :)
Rikkudo

blash

http://overkill.nob.nl/~dario/manganificent/media/videopro.html

s meg par klip van itt, ha nem megfelelo a minoseg, akkor emule :D

faxmactor

Amint lehet feltöltöm (de els? a letöltés). Cirka 80 mega - jó lesz? :D
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

blash

QuoteOriginally posted by faxmactor
Amint lehet feltöltöm (de els? a letöltés). Cirka 80 mega - jó lesz? :D
hohoho

nekem aztan mindegy :D

dizzy

QuoteOriginally posted by blash
http://overkill.nob.nl/~dario/manganificent/media/videopro.html

s meg par klip van itt, ha nem megfelelo a minoseg, akkor emule :D

Nagyon köszi érte, időközben, vagyis azóta megszereztem mpegben is, ha érdekel valakit feltehetem valahova.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

faxmactor

QuoteOriginally posted by dizzy
Nagyon köszi érte, időközben, vagyis azóta megszereztem mpegben is, ha érdekel valakit feltehetem valahova.
AH! Meg nem raktam volna fel? Ajjaj, potolom.
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Dreamcleaver

I'm bored.

Dreamcleaver Topic Revival Project. (DcTRP)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS