Request/ Igénylések

Started by .Attila, 2005-08-23, 20:18:52

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Mivel tud többet, mint a 6.x?
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-04, 00:04:29
Mivel tud többet, mint a 6.x?
Első ránézésre nemtom. :)

Darkstar

Vmi miatt nem látom az attach-okat. =(
Egyébként nem tudom mivel tud többet, de Vista alatt negyedannyi idő alatt indul el.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

#303
Apróságok: tiltólista, fájrendezési elv, Giga méretjelölés. Ezen kívül kapott egy felújított XP-style kinézetet és a legtöbb parancs elé került egy ikon. ::)
Parancsolj: click.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Köszönöm! :)

Most már csak erre a tetves ac97 driver problémára kell megoldást találni, és minden jó lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Ahogy nézem, az Unicode fájlnevekkel ugyanúgy nem boldogul, mint az elődje.
Az új felhasználói felület meg ronda. :)
Failure is the default option

Selmo

Nincs meg valakinek az 516 megás tiamat összes? Igazán seedelhetné, mert a jelenlegi 1-4 kb/s-al megőszülök, mire lejön a hiányzó 100 mega. :bruhuhu:

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Sehol nem találom a következő számot. Ha esetleg vlknek meglenne akkor pm rám s megbeszéljük a többit, de egy linknek is örülni fogok.

A szám címe: The Surf Coasters- Samurai Struck(game edition)

Darkstar

Nem tudom, hogy ez a game edition vagy sem, a cím mindenesetre eggyezik.

(A link kb  perc múlva él, a torrent lenyeli az upload speedemet)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#309
Quote from: Darkstar on 2007-03-05, 23:59:11
Nem tudom, hogy ez a game edition vagy sem, a cím mindenesetre eggyezik.

(A link kb  perc múlva él, a torrent lenyeli az upload speedemet)

:merci: imádom ezt a számotXd. :whoah: :whoah: :whoah:


ez egy érdekes kérés lesz...egy kis segítség kéne azügyben, hogy miként is tudom visszakérni a pénzem miután már több mint 30 napja szervízben van az mp3 lejátszom.(meizu m6 1gb. infopatikánál vettem az extreme digital shopban)
Mi a teendő? Esetleg be kell mutatnom vlm papírt?
Ki mi tud erről?

Még mindig nem harap a Modify gomb... ;) - Zsiga

Haiiiii....

Nos lenne egy újabb request: Keresek egy magyar boltot ahonnan meg tudnám rendelni a Robert Jordan: Világ Szeme 1-2; A nagy hajtóvadászat s Az Újjászületett Sárkányt c. köteteket.(ezek hiányoznak még. már a legújabb Álmok Tőre 2 is megvan.^^) Vlknek ötlete?

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2007-03-09, 17:30:37
Nos lenne egy újabb request: Keresek egy magyar boltot ahonnan meg tudnám rendelni a Robert Jordan: Világ Szeme 1-2; A nagy hajtóvadászat s Az Újjászületett Sárkányt c. köteteket.(ezek hiányoznak még. már a legújabb Álmok Tőre 2 is megvan.^^) Vlknek ötlete?
http://www.beholder.hu/?m=bolt&cikk=6516
A többihez meg ott a link alul. :)

Alkyra

#311
Quote from: Zsiga on 2007-03-16, 18:09:33
Quote from: Alkyra on 2007-03-09, 17:30:37
Nos lenne egy újabb request: Keresek egy magyar boltot ahonnan meg tudnám rendelni a Robert Jordan: Világ Szeme 1-2; A nagy hajtóvadászat s Az Újjászületett Sárkányt c. köteteket.(ezek hiányoznak még. már a legújabb Álmok Tőre 2 is megvan.^^) Vlknek ötlete?
http://www.beholder.hu/?m=bolt&cikk=6516
A többihez meg ott a link alul. :)

*alky most megy s elássa magát...jó mélyre...*


edit.: Szükségem lenne a következő képre nagyobb s jobb minőségben:
http://img291.imageshack.us/img291/5568/dnch1202eq2.jpg

Vagy ehhez hasonlóra.(ha jól emléxem két verziója van. light ugyanúgy a temetőben s repülnek körülötte a deatnote lapok s mindegyiken egy név akiket megölt)
Előre is köszönöm.^^ :merci: (u.i.: deathnote os pólót akarok csináltatni magamnak.^^ más kép ötleteket is szívesen fogadok. az alap póló fekete lesz.)

Yaten

Akinek van FF8 videója a tánc jelenetről, plíz ossza meg velem, sűrgősen kéne XD (AMVhez) 640*480as kéne lehetőleg. (vagy legalább akörül...)

Köszönöm előre is ^^
" border="0

Alkyra

Quote from: Yaten on 2007-04-18, 17:24:44
Akinek van FF8 videója a tánc jelenetről, plíz ossza meg velem, sűrgősen kéne XD (AMVhez) 640*480as kéne lehetőleg. (vagy legalább akörül...)

Köszönöm előre is ^^

http://bluelaguna.net/movies/ff8/fmvs.php

Yaten

Quote from: Alkyra on 2007-04-18, 17:42:57
Quote from: Yaten on 2007-04-18, 17:24:44
Akinek van FF8 videója a tánc jelenetről, plíz ossza meg velem, sűrgősen kéne XD (AMVhez) 640*480as kéne lehetőleg. (vagy legalább akörül...)

Köszönöm előre is ^^

http://bluelaguna.net/movies/ff8/fmvs.php

Kaptam még 1 fajta linket ˇ^^ de Köszi^^ (itt több van végülis ^^)
" border="0

Alkyra

Ajánlásra lenne szükségem: Füllhallgatót szeretnék venni, napi használatra s utazásokra.(pl miközben suliba megyek)
Amit a meizuhoz adtak anno, most kezdett kontakt hibás lenni. Ki mit használ s mit érdemes venni? Olyan 6000-8000 ft adnék rá.

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2007-04-21, 14:05:58
Ajánlásra lenne szükségem: Füllhallgatót szeretnék venni, napi használatra s utazásokra.(pl miközben suliba megyek)
Amit a meizuhoz adtak anno, most kezdett kontakt hibás lenni. Ki mit használ s mit érdemes venni? Olyan 6000-8000 ft adnék rá.
Sennheiser CX 300.

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2007-04-21, 14:39:30
Quote from: Alkyra on 2007-04-21, 14:05:58
Ajánlásra lenne szükségem: Füllhallgatót szeretnék venni, napi használatra s utazásokra.(pl miközben suliba megyek)
Amit a meizuhoz adtak anno, most kezdett kontakt hibás lenni. Ki mit használ s mit érdemes venni? Olyan 6000-8000 ft adnék rá.
Sennheiser CX 300.

Sok rosszat hallottam a Sennheiser ről.-.- (Nem tiszta a hangzása) tényleg annyira rossz?

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2007-04-22, 01:02:12
Sok rosszat hallottam a Sennheiser ről.-.- (Nem tiszta a hangzása) tényleg annyira rossz?
A CX 300-nál jobb "agybadugós" fülest nem kapsz normális árért, de szerintem még nemnormálisért se. ;)
Ha meg csak úgy általában a Sennheiserről mint márkáról hallottál rosszat, akkor 'Disregard that, OP sucks cocks.' :D Nem véletlenül a legnevesebb márka fejhallgatók terén...

Cobra

Nekem wireless Sennheiserem van (HDR65) és nagyon meg vagyok vele elégedve. Bár most elkezdett sercegni a bal csatorna, de szerintem valami bezavarja, csak még nem jöttem rá mi.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2007-04-22, 11:09:31
Nekem wireless Sennheiserem van (HDR65) és nagyon meg vagyok vele elégedve. Bár most elkezdett sercegni a bal csatorna, de szerintem valami bezavarja, csak még nem jöttem rá mi.

hmmm...ezeknek még utána nézek...:)

Kuroi Tenshi

#321
Quote from: Alkyra on 2007-04-21, 14:05:58
Ajánlásra lenne szükségem: Füllhallgatót szeretnék venni, napi használatra s utazásokra.(pl miközben suliba megyek)
CX300, vagy az elődje, Creative EP-630 (ha még találsz - már nem a Creative,
hanem a Sennheiser név alatt gyártják...) - hozzá kell egy kicsit szokni, de
sokkal jobb a zajszigetelése; a hang pedig szép tiszta. A magasak jók és méretéhez
képest elég sokáig elmennek; a mélyek viszont nem mennek túl mélyre, és eqn
+mélyre kicsit "felfújt" ("bloated") lesz; ja és a legjobb hangzásért ne grimaszkodj
és gesztikulálj - majd neked is IEM-pókerarcod lesz :D Én már másfél éve használom,
és elégedett vagyok vele - pedig vannak itt ám highend fülesek is, mint az AKG
K-340-esem :D   

Amik még jók:
Senn mx500
Senn px100 (nagyon jó hang, de nyitott -> semmi zajszigetelés)
Senn HD201 (olcsó és nagy, de jó; bár a mélyekben gyenge, de nagyon szép
részletes a hangkép)
Koss KSC-75 (fülrecsiptetős - egyeseknek kényelmetlen; viszont jó hang, bár
egy kicsit erős a mélyekben)
AKG K-26 (zárt, de nem túl erős a hangszigetelés; jó hang, de egyeseknek
kényelmetlen a kis mérete és a szorítása miatt - fejformafüggő).

Ennél jobbak már 20e+ kategória.


ja és a wirelesst felejtsd el még most. Rosszabb a jelátvitele, és az árában
a vezetéknélküli funkció a hangszóró és a kialakítás minőségétől viszi el a
pénzt, így azonos árért a hangja is rosszabb.

Cobra

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-23, 14:55:54
ja és a wirelesst felejtsd el még most. Rosszabb a jelátvitele, és az árában
a vezetéknélküli funkció a hangszóró és a kialakítás minőségétől viszi el a
pénzt, így azonos árért a hangja is rosszabb.
Én inkább úgy mondanám, hogy ugyanazt a minőséget 3x áron adja :) Persze csak középkategóriás hangot tud a wireless, a 20e+ -os vezetékesek általában jobbak, mint az 50+ -os vezetéknélküliek. Cserébe sokkal egyszerűbb a használatuk, enyém pl a kert közepéig szól rendesen (kb 20-25m a géptől).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-04-23, 15:51:48
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-23, 14:55:54
ja és a wirelesst felejtsd el még most. Rosszabb a jelátvitele, és az árában
a vezetéknélküli funkció a hangszóró és a kialakítás minőségétől viszi el a
pénzt, így azonos árért a hangja is rosszabb.
Én inkább úgy mondanám, hogy ugyanazt a minőséget 3x áron adja :) Persze csak középkategóriás hangot tud a wireless, a 20e+ -os vezetékesek általában jobbak, mint az 50+ -os vezetéknélküliek. Cserébe sokkal egyszerűbb a használatuk, enyém pl a kert közepéig szól rendesen (kb 20-25m a géptől).
Cserébe tölteni kell az akksiját, az árkülönbözetből meg kijön egy mp3-játékos amivel a vezetékes akár a kerten túlra is elér. ;)

Kuroi Tenshi

Az lehet, de az adott keretbe már csak alsókategóriás
vezetéknélküliek férnek bele, olyat meg senkinek sem
ajánlok.

Gregory

Számomra pl. azért lenne előnyös a wireless, mert itthon úgyse használom, úton pedig általában van valami háttérzaj, így a hang tisztasága nem olyan fontos, de eddig az összes vezetékes fülhallgatóm vezetékét sikerült megtörnöm valahol...  :ejj: Jelenleg pedig winchesterre gyűjtök[ami mindféle rendszeres bejövő összeg nélkül egy kissé nehézkes], és így már vagy 3 hónapja nem hallgattam az mp3-asom :(

Cobra

ŐŐŐ, wirelesst nem tudod magaddal vinni, mivel az adót be kell dugni a konnektorba. Persze lehet már van 1-2 BT-s, de azok gondolom még horrorabb árcédulával rendelkeznek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-04-23, 21:54:51
ŐŐŐ, wirelesst nem tudod magaddal vinni, mivel az adót be kell dugni a konnektorba. Persze lehet már van 1-2 BT-s, de azok gondolom még horrorabb árcédulával rendelkeznek.
20k körül vannak a BT-s fülesek, de egyrészt ezek hangzásban az alsókategóriát képviselik, másrészt meg elég kevés eszköz támogat sztereo BT hangátvitelt.

via_mala

Ha már ennyire belemerültünk a fejhallgatók témájába:
Én egy Zalman 5.1-est néztem ki 7000 Ft-ért.
Erről mi a véleményetek?
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

kikuchiyo

Ha már itt összegyűlt a sok audiophool, nekem is lenne egy kérdésem:
Érdemes 5.1-es fülest venni?
Ha igen, milyet?

(Jelenleg egyébként én is wireless fülhallgatót használok, Sony MDR-RF850R a drága, de én szeretem, mert kényelmes és nem akad bele mindenbe a zsinór. Lehet fikázni.)

Edit: zomg hivemind!
Failure is the default option