Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: ShiroiMert démoniban láttam olyat, ahol a szárnyon tollak vannak, és olyat is, ami csak bõrlebeny, és ez sokkal nagyobb volt, mint az elõzõ. Bár ezt lehet, hogy már csak én álmodom össze, mint azt, hogy támad a pet-em (ami nincs is).
Az a tollas démonszárny fehér? Mert akkor ugyanarra gondolunk.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

firetiti

Hali !

Véletlen nem tudja valaki, hogy a crusanak van valami questes skillje, amit külön meg kell csinálni??

Mintha valami Schrink- rõl hallottam volna, de nem tudom.
Na meg ha van ezt hol lehet megcsinálni?

Mattanja

Quote from: DarkstarAz a tollas démonszárny fehér? Mert akkor ugyanarra gondolunk.
Most már végképp nem tudom, hogy melyikünk mirõl beszél. Visszakapcsolhatnák a szárnyak látszódását/nem látszódását fatero-n.
Quote from: firetitiVéletlen nem tudja valaki, hogy a crusanak van valami questes skillje, amit külön meg kell csinálni??

Mintha valami Schrink- rõl hallottam volna, de nem tudom.
Na meg ha van ezt hol lehet megcsinálni?
Ez engem is érdekel, én is hallottam, hogy létezik, de csak ennyit tudok, nem többet.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: ShiroiMost már végképp nem tudom, hogy melyikünk mirõl beszél. Visszakapcsolhatnák a szárnyak látszódását/nem látszódását fatero-n.

Ez engem is érdekel, én is hallottam, hogy létezik, de csak ennyit tudok, nem többet.
Mondom, tegnap szembe jött velem egy kari, és fehér szárnya volt. Mind1, a fatero fórumon is benyomta valaki a kérdést, úgyhogy elõbb utóbb kiderül, hogy mi van. :) Amúgy mind a 2féle szárnyat a niffiheimi NPC teszi rád?
A shrink meg asszem annyi, hogy ha fizikai dmgt kapsz, akkor 2 vagy 3 cellát hátralöki a másikat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: DarkstarMondom, tegnap szembe jött velem egy kari, és fehér szárnya volt. Mind1, a fatero fórumon is benyomta valaki a kérdést, úgyhogy elõbb utóbb kiderül, hogy mi van. :) Amúgy mind a 2féle szárnyat a niffiheimi NPC teszi rád?
A shrink meg asszem annyi, hogy ha fizikai dmgt kapsz, akkor 2 vagy 3 cellát hátralöki a másikat.

Rendesen a hátából? O.o A fejen lévõt már láttam és cuki, ahogy a fülbõl kinövõket is annak tartom. A háton lévõ.. nyamm^^

Mattanja

Quote from: DarkstarAmúgy mind a 2féle szárnyat a niffiheimi NPC teszi rád?
:wtf: Én Yuno-tól egyel délre mentem szárnyért, õ kéri a tárgyakat hozzá. Vagy csak mástól kapom meg?
Quote from: DarkstarA shrink meg asszem annyi, hogy ha fizikai dmgt kapsz, akkor 2 vagy 3 cellát hátralöki a másikat.
És hogy hol lehet megtanulni, azt nem tudod?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

NLZ

Ahhoz kliens frissítés kéne, amit nem csinált meg még senki se a szerveren. Hiszen még a karácsonyi poringokat se lõtték ki a városból. :)
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZAhhoz kliens frissítés kéne, amit nem csinált meg még senki se a szerveren. Hiszen még a karácsonyi poringokat se lõtték ki a városból. :)

Newbieknak ideális. Gyors fejlõdés és gyógycuccok ingyen (candy is dandy^^).

NLZ

[reserved]

thrall

én úgy tudom, hogy az angyal és a bukott angyal szárnyakat( fehér, és fekete tolls szárny) Yuno-ban lehet, adenevér szárnyat pedig Nihflheim-ben. a fehérhez nemtom mi kell, mert nekem a bukott angyal szárnya kell majd... amúgy a szárnyak majd februárban lesznek visszarakva, amikor kiveszik a karácsonyi cuccokat(antonio és santa poring GM által lett berakva a városokba, nem a kliens hozta)

thrall

Quote from: White SeeDHmm, most nézem ilyen mini emberkék szaladgálnak mindenfel. Iylet hogy/hol lehet csinálni??
azok baby karakterek, és úgy lehet, hogy van egy házaspár (min 70 base mindkettõnek), és mgkérnek téged, hogy legyél a gyerekuk, csinálsz egy novice-t (1/1-nek kell lennie) majd aztán van egy adopt NPC, aki adoptálja a karidat, aki összemegy. Hátránya, nem lehet Adv kasztos

NLZ

Azt hallottam baby kari nem mehet base70 felé, de ez nem biztos. De 2nd jobos lehet. :)
[reserved]

thrall

Quote from: NLZAzt hallottam baby kari nem mehet base70 felé, de ez nem biztos. De 2nd jobos lehet. :)
õõ, olvastam eathena-n, hogy mostmár mehet 99-re is, és a statok is leheznek 99-ek

Darkstar

Februárban lesz visszarakva? Akkor ez mi? 1ébként én erre a szárnyra gondoltam. click :)
Itt fateron sem nehéz pénzhez jutni, lassan kezd alakulni a tõke. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

1. neked miért látszanak a szárnyak
2. hogy került oda Hatii, és wootang?

Darkstar

Nem tom a szárnyak hogy látszanak.
Azok csak átváltoztatott playerek. Volt minden más is.
Keresem: Flank at the bridge between Juno and Aldebaran. Delivery quest. Õ hol van?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

#1036
Quote from: DarkstarNem tom a szárnyak hogy látszanak.
Azok csak átváltoztatott playerek. Volt minden más is.
Keresem: Flank at the bridge between Juno and Aldebaran. Delivery quest. Õ hol van?
én azt egyszerûen feladtam XD
oh yea, megcsináltam a bead-os qest-et, szerztem 10 bead-ot tök ingyé, így már kemény 6 pontom van XD

thrall

ok, én feladom a treasure huntert, akartam egy rudra-t, megnéztem az egykezes kardokat, így már nemtok dönteni XD

thrall

Quote from: White SeeDPedig egyszerû: Mindkettõ:D
kösz, Rudra, excalibur, Talefing (az nem a tirfing?), Nagan, meg még 1-2 :D

Darkstar

Quote from: White SeeDEgyszer ezt én is feladtam, és mikor legközelebb arra jártam simán útbaesett:D
Õ ott lenni Aldebarantúl felfele félúton a kerítésnél a híd elött:) (/ után?:D)
És tényleg. :merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lazzaret

Most probáltam ki a játékot és nem rossz. Csak rá kell kapni az ízére. Fatero serveren nyomom.


www.arkangyalok.uw.hu

thrall

én most mindenkit úgy, de ÚÚÚÚÚÚÚÚGY tökönfögök szúrni, hogyha reset lesz...

Darkstar

Quote from: thrallén most mindenkit úgy, de ÚÚÚÚÚÚÚÚGY tökönfögök szúrni, hogyha reset lesz...
Az biztos. Végre kimaxoltam az ME-t, ha most jön reset, nem leszek boldog. Meg akkor az össz pénz is elûszik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

nemis tûnik rossznak az az 6/6/1-es server XD
mi is a címe? XD

najó, vagy éppenséggel, lizardRO :D

Darkstar

Quote from: thrallnemis tûnik rossznak az az 6/6/1-es server XD
mi is a címe? XD

najó, vagy éppenséggel, lizardRO :D
Az sztem már tényleg túl magas rate. De nem túl üres?
Látom ülõsztrájkot tartotok a reset ellen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: DarkstarAz sztem már tényleg túl magas rate. De nem túl üres?
nemtom, de, ragnahun...NEEEEEEEEEEEEEM, HunRO... NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM isten ments, FateRO... ha lesz reset NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
más hun servert meg nemismerek, ami jó :P

NLZ

Quote from: thrallkösz, Rudra, excalibur, Talefing (az nem a tirfing?), Nagan, meg még 1-2 :D

Régi neve a Talefing. :) Egyes béna scriptekben található meg. Szal au 1139 es IDjû tárgy is Tirfinget ír ki. :P
[reserved]

Darkstar

Itt most full resetrõl lenne szó, azaz kari, item, guild, minden 0ról.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

White SeeD, melyik az a két íj? :)
[reserved]

NLZ

Hát rudra az übertáp, az mindenkinek van. :D
[reserved]