Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Darkstar

Valszeg egész télen fog tartani. :D
Én anno Darkstar néven játszottam, de most inkább a Megami nevû wizával játszom. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

cool, akkor februárig havzani fog:D
 pronterába meg most eresztettek be egy rakat mittoménmit (valami halál ezer arca c banzáj keretében)... ez megint valami event, vagy mi akar lenni?

Darkstar

Most csak Warlock mutatta meg humorérzékét, és vagy 20 MVPt eleresztett prontiban. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Nolzi, a crusa vagyok én. :)
[reserved]

Lythis

Quote from: DarkstarMost csak Warlock mutatta meg humorérzékét, és vagy 20 MVPt eleresztett prontiban. :D
Haláli egy humorérzék:haha::D
Hajnalban meg prontitól délre voltak múmiák... kifejezetten élveztem....

Darkstar

Prontitól délre még egy ideig számíts MVPkre, a játékosok általában oda idéznek. Viszont nagyon poén, amikor 20-30-an összeállunk 1-1 ilyen levadászására. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: DarkstarProntitól délre még egy ideig számíts MVPkre, a játékosok általában oda idéznek. Viszont nagyon poén, amikor 20-30-an összeállunk 1-1 ilyen levadászására. :)
Jah, főleg amikor odamegyek, h kivegyem a részem a jóból (azzal a "hihhetetlenülűbertáp" karival, ami nekem van..), és nem látok szinte semmit a sok spelltől, meg miegyébtől. Lényegében csak azt számolgatom, hogy hány másodpercig maradok életben:D de télleg poén a dolog!
 Mondjuk betesz, hogy itt nem lehet agyonstylistolni a karit, csak asszem 200k-ért, vagy mi, de túlélhető asszem:)

edit: hééé, én is akar idéz mvp!! hogy kell?:D

Darkstar

Szerzel valahogy Bloody Branch-et, és akkor tudsz. 1db/BB. Most sok van, mert egy bug miatt a javításig az egyik monszta nagyonsokszoros eséllyel dobta. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Az nem warlock mûve volt, hanem néhány vidám emberkének, mint pl Keny. :)
De a bb mostmár nem egy tömegcikk, mindenki vigyáz rá, akinek még van. :)
[reserved]

thrall

#549
Quote from: Darkstar"Back Sliding: (Elõkövetelménye: legalább 35 job level, és a küldetés teljesítése.) A képesség használatával a tolvaj késlekedés nélkül hátrébb ugrik 5 mezõt. Összesen 7 SP-t fogyaszt."

"Find Stone: (Elõkövetelménye: legalább 20 job level, és a küldetés teljesítése.) A képesség segítségével a tolvaj köveket szedhet fel a földrõl, melyek a Throw Stone képesség használatához szükségesek. A képesség csak akkor használható, ha a tolvaj súlya nem éri el a maximális teherbírás felét, és összesen 2 SP-t fogyaszt."

"Stone Throw: (Elõkövetelménye: legalább 15 job level, és a küldetés teljesítése.) A tolvaj egy kõvel dobja meg a célpontot, ami mindig talál, és mindig 30-at sebez. 5% eséllyel elkábítja (Stun) egy idõre az ellenfelet. A lõtávolság 7 mezõ, és a képesség 2 SP-t fogyaszt. (Megjegyzés: kiváló módja a gombászásnak, kertészkedésnek is.)"
csak azért, hogy kukacoskodjak, FateRO-n fordítva van (vagyis pontosabban, back sliding 2X-től, stone find/throw 35-től, sand attack meg méginkább, de elhe,t hogy csa nem néztem, és egy éve nem csináltam már platinum skilleket :D)... és újonnan a stone throw már 5%-al Vakít, és stunnol (vagy a stone throw lett így, de az 20%...mindegy ezek kicsi részletek, ilyenekbe nem avatkozok.. lényeg az, hogy stone throw-al 1 lövés alatt leszedsz egy herb-et, nekem emg csak ezért kell, hisz nem PvP-zek :P)

edit én vagyok a hülye, amikor néztem, nemtom mi volt velem, de hülye vagyok...ezennel rádruházom az élő database rangot, én pedig lemondok... maradok inkább rogue mester :D

Darkstar

Lythis, és te milyen néven játszol a Ragna.hu-n?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Van 1 szál swordmanem Zetsuei néven:)

Darkstar

Én pont elõtte adtam el mindent. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

DOP-al beszívtam énis. :/ Most 180 milla helyett csak 157 van. :bruhuhu: :D
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZDOP-al beszívtam énis. :/ Most 180 milla helyett csak 157 van. :bruhuhu: :D

Tõzsde csak ragna.hu-n van? o.O

NLZ

Ezekszerint. :) Pedig jó móka. Fõleg mikor induláskor minden részvény 1-10z, aztán elérik akár a 100-150et is. :) Legalábbis egy akkora létszámú szerveren, mit a miénk. 300 fõ melett már lehet 300z -s részvények is lehetnek. :)
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZEzekszerint. :) Pedig jó móka. Fõleg mikor induláskor minden részvény 1-10z, aztán elérik akár a 100-150et is. :) Legalábbis egy akkora létszámú szerveren, mit a miénk. 300 fõ melett már lehet 300z -s részvények is lehetnek. :)

Most mehetek át akkor :rolleyes:

Darkstar

Quote from: RouninMost mehetek át akkor :rolleyes:
Gyere, várunk. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: DarkstarGyere, várunk. :)

Rég beggarkodtam. Gimme zeny, gimme lvltank^^

Lythis

Quote from: RouninRég beggarkodtam. Gimme zeny, gimme lvltank^^
Rounin neked hol van karid, és milyen néven?

Rounin

Quote from: LythisRounin neked hol van karid, és milyen néven?

Fatero-n :
- Himura, swordman
- Ramraquo, mage

Ragna.hu:
- Himura Kenshin
(de lesz egy Ramien nevû thief ^^ Assa-t akarok^^)

NLZ

Ha megtalálsz jó kedvemben és szabadidõmben, akkor kapsz 100k -t. :)
[reserved]

Darkstar

Én is én is. :D:D:D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Ahhoz sokat kell nyaliznod. :DD
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZAhhoz sokat kell nyaliznod. :DD
Nem is gondoltam komolyan. :D Nem vagyok más pénzére rászorulva. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

ki mondja azt, hogy fateRO-n kevés a pénz, 2 órán át írtottam Virus/Metalring -eket, és tudtam venni egy damascus-t + egy buckler-t :P

Alkyra

srácok, ti leginkább fateron vagytok? Hol van a többség mert akkor oda megyek.:D(bár most fönn van egy hunro...szal azt le  kéne szedni vlhogy..)

thrall

Quote from: Alkyrasrácok, ti leginkább fateron vagytok? Hol van a többség mert akkor oda megyek.:D(bár most fönn van egy hunro...szal azt le  kéne szedni vlhogy..)
sz.tme legtöbben ragnahu-n vannak, de oda ne menj, sok ott a paraszt, FateRO meg jó, jófej GM-ek, jófej playerek, és sokat lehet röhögni rajtuk (köztük rajtam XD)

Alkyra

#568
Ok. Akkor ide megyek.^^
Hogy tom megoldani, hogy a régi hunros cuccaim ne tűnjenek el?
Egyb. elég ha fölülíratom a fájlokat?(nincs uninstallja a hunronak.:D)
Ebben egyántalán megvannak az új cuccok?
Új skinek, új animationok, Teakwon girl/boy s a kaszt továbbfejlesztett változatai...
Mert ezt itt utoljára még szeptemberben módosították...

Darkstar

A FateRon sincs kevesebb paraszt, mint a ragna.hu-n. Mert nincs is sok. A GMek meg itt is jófejek. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん