Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Darkstar

Nah akkor:
szárnyak földön
és rajtam.
Nolzi, neked télleg alma?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Jahm, mivel az itemtablekbõl kivettem a winget. :D De már visszaraktam. Most sprite, meg egyéb errorok vannak. :D
[reserved]

NLZ

Nah, kihámoztam fatero kliensébõl a szükséges dolgokat. :)
[reserved]

Darkstar

Szerver offline. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

firetiti

Na becsõdölt a szerver :(((

Pedig épp valami nagy kör közepén nagy szörnyet kerestünk.

Darkstar

Nolzi, te mivel piszkálod a grf-fileokat?
Quote from: firetitiNa becsõdölt a szerver :(((

Pedig épp valami nagy kör közepén nagy szörnyet kerestünk.
Mit?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Quote from: DarkstarNah akkor:
szárnyak földön
és rajtam.
Nolzi, neked télleg alma?
Link nem mûködni.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: ShiroiLink nem mûködni.
Mindjárt javítom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Én pedig ezt találtam most:
QuoteMyoujou - Ha segítesz gonosz tervei megvalósításában, démonná tesz... (fekete szárnyak) (niflheim.gat 279,35)
És angyallá válásról nincs sehol szó. :(
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

firetiti

Valami Magma izé nevezetû szörnyet.
:teccik:
:D

firetiti

Fekete szárnyat Yuno bal felso sarok én ugy tudom.
A csákonak össze kell szedni a dolgokat, majd elküld valahova, stb.
Nekem ilyesmit mondtak....

Darkstar

#1061
Mûkszik, nézd meg a winget. Sztem inkább angyal. :) Ez egy másik NPC Yuno alatti mapon, a map legfelõ bal csücskében. Nehéz észrevenni, jól beolvad a környezetébe. :D

Naszval. Az NPCnek kell 32 antilope skin (Goat dobja), 25 maneater blossom, és 29 sharp paper (The paper dobja, ezt a legszarabb összesezdni.). Miután leszállítottad neki  cuccost, elküld Einbrochba, a vasútállomásra. Onnan irány Yuno, Ahol a Bal felsõ sarokban (bent sage-éknél) egy angyalszárnyas npc (mint pront fõterénél) feltesz 3 kérdést,  és ez alapján dont, hogy melyik szárnyat kapod. (Full 1értelmû, pl: valaki healt kér: 1, adok neki heal itemet 2, megölöm)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

firetiti

Entsculdigung Sie bitte!

Nem Yunoban, hanem Yuno alatti térképen. Habár biztos tudjátok.
Csak gondoltam kijavitom hogy ne zavarjalak titeket össze.

Lazzaret

FateRo-t restartolták?


www.arkangyalok.uw.hu

Elain

Nem megy a Ragnarok letöltése! :( Másodszorra szedtem le, de telepítés közben 90% körül megáll egy krikszkraksz hibaüzenettel. Szerintem a fájl hibás. Ötletek? Tud valaki valami jobb helyet/módszert/CRC-t? Lécci :(

thrall

remélem csak restartolják, és nem Resetelik (mert az full reset lenne -.-)

egyébként a Roguemaster's bow-ot így elrontani itt... méghogy Game masters bow, egy ilyen szent bow-ot ÍGY megséteni... ejnye bejnye. Amúgy a Rufra nemnagy cucc, csak holy, és könnyû vele boszizni, és az úgy húdekirálymár... ezért gondolkozok inkább a roguemasters bow-on, bár a bard-om(...márha még megvan-.-) majd nemfogja tudni azt használni

thrall

Quote from: ElainNem megy a Ragnarok letöltése! :( Másodszorra szedtem le, de telepítés közben 90% körül megáll egy krikszkraksz hibaüzenettel. Szerintem a fájl hibás. Ötletek? Tud valaki valami jobb helyet/módszert/CRC-t? Lécci :(
nekem sokszor volt az, hogy elsem indult a setup, és lefagyasztotta a toalc ommander-t is. én egy Formattal megoldottam (igen, elég alpári megoldás, de ez van, nekem bejött). De szerintem várd meg  atöbbiek véleméynét is, mielõtt ezt teszed XD

Darkstar

Quote from: ElainNem megy a Ragnarok letöltése! :( Másodszorra szedtem le, de telepítés közben 90% körül megáll egy krikszkraksz hibaüzenettel. Szerintem a fájl hibás. Ötletek? Tud valaki valami jobb helyet/módszert/CRC-t? Lécci :(
Honnan töltöd?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Elain

Quote from: DarkstarHonnan töltöd?
A http://rori.parba.cz -n lévõ címekrõl Flashget-el.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lazzaret

Hát nem tom nekem valahogy ez a játék nem jött be. Csak azért nyomom mert most nincs más. De a legrosszab hogy egyedül nyomni nagyon vacak. Fateron sokan vannak.


www.arkangyalok.uw.hu

NLZ

Jah, hát egész társaságfüggõ. Ha bekerülsz egy fasza guildbe, akkor nincs megállás. :) Én nekem szerencsém volt, így most kb mindenhol ottvagyok, mert szükség van a tudásomra. :D Meg már mindenkivel jóban vagyok, aki számít. ;)
[reserved]

thrall

Én most megyek át LizardRO-ra Mimi (ott Freya) rábeszélésére. bementem elköszönni 1-2 embertõõl FateRO.n, egybõl csapódtak hozzám vagy 3-an, egyet meg most beszélek rá, mert bírom a fejét :D

NLZ

#1073
hát nemtom, a lizardro oldala elég gagyi. :)  Attól az indulóról a plafonra másztam, mire megtaláltam, hogy hol kell kikapcsolni. Megy úgy az egész eléggé gányos. Meg jópár táblázat lopott, fõleg rocardsról, s így pl nagyon nem illik az oldalhoz. :) Klienst most vizsgálom át, az is elég gázosnak tûnik. Állítólag nov14 -én készült angolosítás, de elég kusza, s van benne pár hülyeség. Meg úgy totál zagyva. A texture könyvtár tele van Thumbs.db -vel, feleslegesen növelve a kliens méretét. RagnarokOnline.grf és a data könyvtár elég sok átfedést tartalmaz, szintúgy feleslegesen, s elõbbiben még nagyobb a zavar. Palette hegyek vannak a data könyvtárban is, azt se tudodm, hogy minek. Prana-Updater -t alapból utálom, de az a legkevesebb, lévén errorok tömkelege fogad, mikor elindítom, hiszen nincsenek átírva az új címek.
-Edit: nézegetve arra a következtetésre jutottam, hogy a fiúk találtak egy adata.grf-et, azt kicsomagolták, s alkalmazták data könyvtárnak. :)

Szal rosszabb, mint mikor én kezdtem, megfejelve egy custom cuccokkal teli szervernek való elvárással. Szal ez jóindulattal nevezhetõ csak közepes munkának, mert ez a 146 mega (343 mega lefoglalt lemezterület) nem túl normális. Szal olyan, mintha pár tucat custom tutorialt végigfutottak volna, azt az alapján egymásba hányták volna az egészet.

Ha most erre valaki azt mondja, hogy csináljak jobbat, az várjon egy kicsit, mert már egész jó úton haladok, hogy meg legyek vele. ;) Más kérdés, hogy én nem fogom esztelenül egymásba hajigálni, amit találok, hanem megfontoltan megnézem, hogy mire van szükségem, s mire nincs. :)
[reserved]

thrall

csinálj jobbat :muhahah: :muhahah:

egyébként a 2006-os klienst szedted le?

NLZ

#1075
Csinálnék, de szerver oldali támogatás hijján értelmetlen nekikezdeni. A kliensüket meg nem fogom megtisztítani, mert hülye azért nem vagyok. :D Csinálják meg maguknak, van elég bajom így is. :)

Egyébként azt szedtem le, ami az oldalon volt: Lizard RagnarokOnline Kliens(2006os Verzió Új). Vagy legalábbis azt, ahova ez a link mutatott. ;)
[reserved]

NLZ

Én elõtte vettem ki azt a pár milliárdomat. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZÉn elõtte vettem ki azt a pár milliárdomat. :)
Dettó. Ponrt ráfutottam a beírásra. Ha nem nézem meg, csóró lennék. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Én szeretem, ha meg kell dolgozni valamiért. Nolzival jól elvadásztunk a szárny anyagaira, és a nekivalót is össze kell majd még szedni. :) Tetves The paperek. :grrr:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Hol van Yuno-ban egy Zed nevû varázsló? Thq - hoz kellene.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((