Main Menu

Help hentai-oknál

Started by NRG, 2003-05-19, 15:36:12

Previous topic - Next topic

Sky

QuoteOriginally posted by NOVA
Köszke, és tudnál, v. tudnátok mondani cimeket is mert még kezdQ vagyok a téren, és nem szeretnék D kategoriás játékokat letölteni

Köszi

Megkeresed a Peach Princess oldalát(:G) majd az ott talált címeket beírod az eDonkey/eMule-ba, és lám, gazdagabb lehetsz néhány új ISO-val!
Mess with the best,
Die like the rest...

Daryoon

Halihó!

 Skacok valami nagy gáz van nálam. Sikerült beszerválnom a USTEAMről két új hentai animét megkukkantásra, de egyik se műkszik. Név szerint a "Slight Fever Syndrome" és a "Sibling Secret". Én csináltam valamit rosszul, vagy ezek tényleg hibásak?
 Bocsi ha offtopic voltam, de máshol nem tudtam rákérdezni. :(

Sayonara!

Cobra

Mivel ezek sima avi-k, ezért valami gond lehet a gépeden. ACE, Nimo és más több 10 megás codeckpackokat szedd le és rakjad fel az ffdshow-t (ebben van Xvid codeck is) és a legújabb DivX-et, vagy ha akarsz .ogg és .mkv kiterjesztésű filmeket is nézni, akkor ajánlom a Matroska pack-ot, abban benne van az ffdshow is, illetve a VobSub is.
Ja igen, azért ellenőrízd le, hogy a letöltött filmek mérete bytra egyezik-e a szerveren lévőével.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Daryoon

Quote from: CobraMivel ezek sima avi-k, ezért valami gond lehet a gépeden. ACE, Nimo és más több 10 megás codeckpackokat szedd le és rakjad fel az ffdshow-t (ebben van Xvid codeck is) és a legújabb DivX-et, vagy ha akarsz .ogg és .mkv kiterjesztésű filmeket is nézni, akkor ajánlom a Matroska pack-ot, abban benne van az ffdshow is, illetve a VobSub is.
Ja igen, azért ellenőrízd le, hogy a letöltött filmek mérete bytra egyezik-e a szerveren lévőével.

 Elvégeztem a módosításokat és most nagyon babán működik.  :merci:
 Köszi!

Xaint

hmm.. mivel ez itt a help fórum...
Hogy tudok fellépni az usetam ftp -re? nem tudom az adatait, url, user, password... Csak az ftp.animehq.hu -t ismerem.
Tud valaki segíteni?

Shadowolf

#35
Quote from: Xainthmm.. mivel ez itt a help fórum...
Hogy tudok fellépni az usetam ftp -re? nem tudom az adatait, url, user, password... Csak az ftp.animehq.hu -t ismerem.
Tud valaki segíteni?

Meglepő módon az ftp címe: ftp://usteam.uw.hu

Megjegyzés: a főoldalon van is egy link hozzá. :)
Megjegyzés 2: ez 100%, hogy nem a help topic, hacsak nem hentai-kkal van problémád. ;)

Xaint

köszi, ott basztam el, hogy passwordot próbáltam, pedíg nem kell semmi neki.

Ramiz

#37
Egy másfajta "Help!":
valakinek nincsen nagy mennyiségű CD-re kiírt képe+videója, aki jár meetre, és ellátna engem anyaggal?
Cserébe... hm, mit is mondjak... sör! :D
Küldhettek PM-et is, persze.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Nem tudja valaki, hogy a roshi-nak van-e ftp elérhetõsége?

Dragon

Hmm, ezt nem tudom, hova postoljam, talán itt jó lesz.
Anno asszem Noki kérdezte egy képrõl, hogy mibõl van.
No, megtaláltam torrentben:
http://www.deadfrog.info/index.php?action=view&view=entry&entryid=559
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Moha

Hi,
Tud valaki ajánlani olyan oldalakat, ahol hentai flash-ek vannak? (Akár animáció, akár game)

Alkyra

Quote from: MohaHi,
Tud valaki ajánlani olyan oldalakat, ahol hentai flash-ek vannak? (Akár animáció, akár game)

//www.roshi.hu

Innen letölthetsz pár játékot.

Moha

Quote from: Alkyra//www.roshi.hu

Innen letölthetsz pár játékot.
Tudom, Roshi-t ismerem, de nekem most rövidebb, egyszerûbb hgame-ek kellenének.
Jók ezek is, csak rohadt hosszúak.

zsike

Szia,

Nincsen valamelyikotoknek Inuyasha hentai-ja? ;)
Zso

zsozso

Quote from: zsikeSzia,

Nincsen valamelyikotoknek Inuyasha hentai-ja? ;)
Zso
Eltalaltad.
Death is the only redemption

Larrodan

hali, nincs valami tippetek, hogy honnan szerezhetnék MKR hentait?  :lame:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Taingeer

No legmelyebb tiszteletem kedves mindenkik!!!  :)
Ez vagyok itt en EN----> :lame:
Szoval mindjart az elejen had tegyem fol a leghü***bb kerdéseimet, és akkor mar kesöbb biztos csak javíthatok a latszaton :P
Szóval.:
1.)Mindenki kommentál mindenfele animet, meg hentait, de ezeket tenyleg csak ilyen barter progikkal szerezhetem be? Senki nem tud ajanlani "egyegyszerübb" hozzaferesi módot, akarmerre valamitarhelyen vagyilyesmi? @.o
2.)Itt a honlapon tenyleg csakkepgaleriak vannak font, vagy tenyleg ennyire nem latok ki afejembol igy kora reggel?! o.@
3.)Es vegul de nem utolso sorban, az ilyen hu**e kerdeseimet eztan is itt a "halp"-forumon tehetem fol?
Ja igen meg remelem, h tenyleg oda irtam ahovaakartam, meg ilyenek  :lul:
Turelmet, valaszt elore is koszi! O=)

Moha

1. Nézd át alaposan a fórumot és szerintem megtalálod, amit keresel. Ajánlom figyelmedbe az offtopic részleg egyik thread-jét. ;)
2. ld. 1. pont :p
3. Nem tudom, miért pont a hentai részlegen belül tetted fel a kérdést, de még viszonylag jó helyre ment. Viszont az "általános" segítségkérések mehetnek a Segítség! threadbe. :)

Taingeer

Halassan koszonom szepen a megertest, es a hasznos segitseget...  :jee:
Halam uldozzon a sirba... ize -ig kedves jotevom!!! :P
Ez az Total commander mini kezikonyv ez naon hianyzott az eletembol eddig! :)
Amikor en utoljara aktivan csemegezgettem az usteam hazatajan akkor meg apszolute mas volt a rendszer, meg minden, gondolom ez egy ket bezerassal ezelott lehetett :DD Olyan masfel, vagy talan ket eve :DDD
No lenyeg, h koszi, meg1* es kellemes napot mindenkinek, vagy amilyet szeretne!  :rolleyes:

Taingeer

Jaaaaaaaaaaaaa es ezer szorry, nincs feltunesi viszketegsegem, h egymas utan ketszer is beleronditsak a forumba, de lehagytam egy 'kerdesre" a valaszt, azt meg ugye nem illik!  :)
Azert itt tettem fol a kerdest, mert bar vagy 2 tucatnyi tobbszaz reszes mangat magam mogot tudok mar, meg jopar nagy filmet is, de megiscsak a Hentai a maniam, az johet minden menyisegben, es stilusban, az igazan brutalistol, a nem tulontul lightosig! :)
No ennyike, szal koszi, meg bocsi meg1* majd igyekszem valami ertelmessel is elorukkolni neha  :rolleyes:

Ramiz

Üdv! Keresek egy nagyon szép hentai mangát! Nem tudom a címét (cím is elég lenne!!!) sajnos. A "történet" nagyon komoly: tavasszal elözönlik az utcákat szõke szexmániás lányok, és minden férfival nekiállnak ott az utcán, hivatalokban stb. orgiázni. Elõbb-utóbb pedig a "rendes" nõk is elkapják a "kórt", és kétségbeesetten orgiáznak. :D
ha valakinek rémlik, vagy esetleg egy-két képe van belõle, annak is örülnék!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizA "történet" nagyon komoly: tavasszal elözönlik az utcákat szõke szexmániás lányok, és minden férfival nekiállnak ott az utcán, hivatalokban stb. orgiázni.
Hmmmm.... Hol van ez a város? :D:D:D

Btw, engem is érdekelne az a manga. :hehe:

sirtomi

Quote from: MohaHmmmm.... Hol van ez a város? :D:D:D

Btw, engem is érdekelne az a manga. :hehe:
Ez engem is érdekelne. Ha van akkor nem csak mangában.

gr33n

Most kéne a SEGÍTSÉG a nagy hentais-októl....Vlk meg tudja mondani hol birom letölteni "Makoto Chan" vlmelyik részét?(Ne gondoljátok hogy peofil vagyok de ez a hentai legalábis amit láttam belöle részleteket NAGYON POÉNOS! :haha:  Annyi baromságot láttam benne.... :rolleyes:

Na...Akkor tud vlk segíteni?Meghálálnám.... :lazza:

Necrid^

Quote from: gr33nMost kéne a SEGÍTSÉG a nagy hentais-októl....Vlk meg tudja mondani hol birom letölteni "Makoto Chan" vlmelyik részét?(Ne gondoljátok hogy peofil vagyok de ez a hentai legalábis amit láttam belöle részleteket NAGYON POÉNOS! :haha:  Annyi baromságot láttam benne.... :rolleyes:

Na...Akkor tud vlk segíteni?Meghálálnám.... :lazza:
Az a Hentai neve hogy makoto-chan?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Ha Necrid nem látta, akkor ilyen nem is létezik :D

Ramiz

Quote from: MohaHmmmm.... Hol van ez a város? :D:D:D
Btw, engem is érdekelne az a manga. :hehe:
Sehol sem találom... :( anno a 4chanon postolták, requesteltem, de semmi... pedig úgy emlékszem, lementettem, de nem találom... :beken:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Megvan a régen keresett színes manga!!! :hopp: :cool: Tiszta véletlenségbõl futottam bele!!! Kouma Keito-nak hívják mesteri alkotóját, a címe pedig: "Fun"!(Adhatok torrentcímet, feltehetem a galériába vagy ftp-re.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Valaki tudna egy két jó torrentes sitot vagy IRC csatit ajánlani régebbi (és esetleg újabb) hentai cuccok letöltésére? Ha a forum nem engedi akkor pm-ben is jó. :D Köcce. :D Tulajdonképpen az Angel Blade hentai heavonos verziója érdekelne, mert ami az ftp-n fent van az nem túl jó minõségû.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

m46u5

Quote from: DreamcleaverValaki tudna egy két jó torrentes sitot vagy IRC csatit ajánlani régebbi (és esetleg újabb) hentai cuccok letöltésére? Ha a forum nem engedi akkor pm-ben is jó. :D Köcce. :D Tulajdonképpen az Angel Blade hentai heavonos verziója érdekelne, mert ami az ftp-n fent van az nem túl jó minõségû.
Már válaszoltam a "kérdés" topikban feltett kérdésedre, de itt befejezem (lévén itt egy kicsit konkrétabb kérdésed is van, de azért azt olvasd el elõször).
Angel Blade - szerintem a "Hentai-Fantasia" féle változat hamarabb le fog jönni, és talán még a "Hentai-Heaven" -nél is jobb a minõsége (nem tom, csak szerintem), aztán itt a folytatás (de még cenzúrázott): Angel Blade Punish!
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."