Main Menu

Help hentai-oknál

Started by NRG, 2003-05-19, 15:36:12

Previous topic - Next topic

NRG

H@LY!

Ismer valaki olyan hentait ami hasonló a Chobits animéhez?

Hasonlóság alatt a rajzolási igényességet, és a történet szerelemre vonatkozó részét értem.

Elõre is köszy!

Kazador

Biztos, hogy hentait keresel? :D
Mindenesetre, ha találsz, akkor szólj! :D

Üdv.
Kazador

gyroscope

nekem is voltak bizonyos igenyeim hentai ugyben, de aztan gyorsan letettem az egeszrol ;) ez itt nem az...
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Rhyagelle

NRG: Mahoromatic ot ajánlom.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

McDouglas

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
NRG: Mahoromatic ot ajánlom.
Az meg ecchi-nek is lajtos :P
Kukorica Rox ^^

gyroscope

hagyjuk a sex-et, nezd meg inkabb az "I, My, Me Strawberry"-t, az legalabb aranyos ;)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Rhyagelle

#6
McDouglas: Chobithoz hasonlót keresett (valaki beleszeret 1 robotba) nem hentait. :D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

gyroscope

ertem. jo tema, valami sci-fi komolyabb hangvetellel nem lenne rossz ;). hentai-tol fuggetlenul egyeb ilyen anime-t ismer valaki? (azt olvastam, hogy a chobits elodje valami X, ez az az X, ami mostansag felkerult a szerverre, valami X-TV? felek, nem az.)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

McDouglas

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
McDouglas: Chobithoz hasonlót keresett (valaki beleszeret 1 robotba) nem hentait. :D

Heh, most beugrott egy ;)))

Anime7/Hentai/Buttobi CPU

rulz :P
Kukorica Rox ^^

Rhyagelle

May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

gyroscope

buttobi cpu? hajajaj... ;)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Lee

hello! Lehet, hogy így 1. hozzászólásnak picit perverznek fogok tûnni, de cenzúrázaltan hentai-t hol találok a USteam ftp szerverén? mer az olyan hülyén néz ki, hogy egy nagy fénytünemény van a lány *****-nál...
köszi!
;)

McDouglas

QuoteOriginally posted by Lee
hello! Lehet, hogy így 1. hozzászólásnak picit perverznek fogok tûnni, de cenzúrázaltan hentai-t hol találok a USteam ftp szerverén? mer az olyan hülyén néz ki, hogy egy nagy fénytünemény van a lány *****-nál...
köszi!
;)
Meg sem fordul a fejembe, hogy tan ugy teszed fel ezt a kerdest, hogy nem toltottel le egy hentait sem az usteamrol.... Tehat feltetelezve, hogy mar leszedtel egy halmot, gondolom eszrevetted, hogy a filmek 95%-a nem cenzurazott...

Ha _veletlenul_ eme lepeseket nem tetted meg, akkor inkabb mellozd a tovabbi hozzaszolasokat ;)
Kukorica Rox ^^

Lee

hát ez LOL!
egy olyan 4-5-öt szedtem le, a lehetõ legkisebbeket, csak ugy, hogy gyorsan belenézek és akkor jó. De úgy látszik nagy pancser vagyok! Na mindegy nem kérdezõsködök tovább.
;)

Chronos

QuoteOriginally posted by Lee
hát ez LOL!
egy olyan 4-5-öt szedtem le, a lehetõ legkisebbeket, csak ugy, hogy gyorsan belenézek és akkor jó. De úgy látszik nagy pancser vagyok! Na mindegy nem kérdezõsködök tovább.
;)

Melyik 4-5-öt?

Lee

a word worth az biztos benne volt!:hopp: :rolleyes:

Lee

na de mindegy! mostmár találtam "jó" hentai-t is, mert hála Nektek nem adtam föl és kerestem tovább! :)

NRG

:merci:

PS.: Nem konkrétan a robotba való beleszeretésre gondoltam. De hála nektek (meg az 1500kbs adsl-nek) sok jót találtam.

walaki

Udv !

Erdeklodnek, hogy honnan lehet meg hentait letolteni ? (persze csak azert kerdem, mert mostanaban nem kerult fel semmi uj, pedig kijott 1-2 [black mail II 1-3, dark, stb]) Az irc-n kivul, mert az fservek allandoan tele vannak...szoval valami Bittorent sitet, vagy public ftp-t tudtok -e javasolni ?

Elore is koszonettel :

Walaki

gyroscope

QuoteOriginally posted by Lee
na de mindegy! mostmár találtam "jó" hentai-t is, mert hála Nektek nem adtam föl és kerestem tovább! :)

na, de megis, mi "jot"? :hopp:
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Chronos

QuoteOriginally posted by Lee
na de mindegy! mostmár találtam "jó" hentai-t is, mert hála Nektek nem adtam föl és kerestem tovább!

QuoteOriginally posted by gyroscope
na, de megis, mi "jot"? :hopp:

Lee, ami neked jó, az lehet hogy például nekem rossz... ;)
Azért kösz hogy nem adtad fel! :p

CHRONOS

Lee

egy másik oldalon találtam egy bunny.wmv és egy sisters2.wmv hentai-t. mindegyik durván fél órás, nemtom ismeritek-e?:D
azt nem tudjátok, h a Kite-t honnan tölthetem le (az ftp-n kerestem, de nem biztos, h elég jól) ?
;)

Rhyagelle

/Anime5/Hentai/Kite_uncut.avi

Az USTEAM ftpn...
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Lee

köszönööööm! bocs a kellemetlenségekért!
;)

Rhyagelle

May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

NOVA

#25
Honnan lehet ezt, v ehez hasonló játékokat szerezni, mert már egy idelye vadászok rá, de sehogy nem találom öket

Chronos

QuoteOriginally posted by NOVA
Honnan lehet ezt, v ehez hasonló játékokat szerezni, mert már egy idelye vadászok rá, de sehogy nem találom öket
Tele van velük a net...;)
Én már olyan sokat találtam, hogy pár évre elõre meglenne hogy mivel lehet játszani...:p
Próbáld ki a fájlcserélõrendszereket, azok hemzsegnek a sok játéktól, meg persze videóktól...:D

CHRONOS

NOVA

Köszke, és tudnál, v. tudnátok mondani cimeket is mert még kezdQ vagyok a téren, és nem szeretnék D kategoriás játékokat letölteni

Köszi

Chronos

QuoteOriginally posted by NOVA
Köszke, és tudnál, v. tudnátok mondani cimeket is mert még kezdQ vagyok a téren, és nem szeretnék D kategoriás játékokat letölteni

Köszi
//www.roshi.hu
ftp.animehq.hu  acc/pass: anime/anime

Példának okáért...;)

CHRONOS

Xaint

Sziasztok!

Keresek egy olyan fórumot ahol hentai rajzolók/festõk gyûlnek össze, bemutatják a munkáikat és kritikákat lehet írni/kapni a többiektõl. Angolul (vagy magyarul :) beszélõ és nem amatõr fórum érdekel. Régóta kutatok utána, de még nem sikerült rátalálnom ilyen közösségre, vaszleg azért mert az ilyenek általában japán nyelvûek. Viszont nem tudom elképzelni, hogy ne lenne egy nekem megfelelõ a világhálón. Ha tudtok ilyet vagy találtok esetleg van tippetek hogyan/honnan/merre keressem akkor írjatok! Elõre is köszi!

Szerintem jó lenne sticky -vé tenni ezt a szálat, mert már 2 help is van és így nem lenne teleszemetelve a fórum.