Main Menu

Help hentai-oknál

Started by NRG, 2003-05-19, 15:36:12

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Valakinek nincs elfekvoben egy Ihara Saikaku Koshoku Ichidai Otoko vagy Concerto ep2 esetleg Sex Crime-ja ? Ha esetleg akadna elkuldhetne az illeto cserebe adhatok en is valamit.

Aki


biomage

A hentai cime Panty Flash Teacher, egy másik forumon adta meg valaki a cimét, ugy hogy nem nekem jár a köszönet
hm

Aki

Quote from: biomage on 2007-07-20, 16:21:05
A hentai cime Panty Flash Teacher, egy másik forumon adta meg valaki a cimét, ugy hogy nem nekem jár a köszönet

Azért kösz. :D

kolion

Hali,
Segitseget szeretnek kerni, meghozza abban hogy tudtok-e  KIba Girls hentaihoz hasonlo filmet ajanlani.
Leginkabb olyanra gondolok amelynek hasonlo a rajzolasa.
A valszokat elore is koszi!

gerdon

üdv !
Vannak jó hentai-flash-ek ftp-n?
vagy tudtok helyet ahol találok,mert sok helyen kerestem hiába?  :merci:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga

http://cgi.4chan.org/f/up.html
Van rá egy söröm hogy (legalább) minden második H. :)

Relunx


Soldier

Quote from: Relunx on 2007-08-09, 21:15:49
Vki megtudná mondani ez meik hentaiból van?
http://www.hentaidailyvids.com/tits3/t092/titanime53.html

Relunx

:_off: ez nem gaz hogy az összes képnek az a cime hogy anime1-2-3...9 ??

Hiei-sama

Inkabb az gaz hogy mindig ilyen oldalakat linkelget valaki,hogy ki ismeri...

Soldier

#191
Quote from: Hiei-sama on 2007-08-12, 23:13:04
Inkabb az gaz hogy mindig ilyen oldalakat linkelget valaki,hogy ki ismeri...

ezt nem akartam en mondani  :lul: csak gondoltam mar megnezem hatha tudok segiteni azzal hogy megnezek egy hivatkozast de nem .. radasul még "ezt" is meglattam :eek:

[spoiler=halkan megjegyzem] szvl nem naon vagyok jartas a topicba de eleg férreérthetö a cime.mert elsö postban nem latok semmi féle megkötést hogy mégis miben is merül ki ezen topic pontos hasznalatosaga.gondolom azert kerülnek be ide a hasonlo kérdések, nem akarok en itt kötöszködni ,meg semmi csak pl en se tudom mire is hasznalando teljes pontosságal [ezert is probalgatam segiteni a itt érdeklödöknek]..szvl semmi offense ^^ [/spoiler]

Zsiga

Én se tudom hogy mire is való igazából ez a topic. Először Mike bölcs tanításai ugrottak be a Sexylosersből... :D

KeLa

A Shitai wo Arau-hoz lesz valamikor sub?
Nem igaz h 3 év alatt senki nem bírta megcsinálni... :frown:

Manitu

Hentaihoz ritka a fansub. Ha nem licencelik, akkor a legtöbbhöz nem lesz felírat. Ha három éves, és még nincs, akkor arra már keresztet vethetsz.


minuszmiki

Egyébként is minek.

hargharg

Quote from: minuszmiki on 2007-08-15, 21:56:08
Egyébként is minek.

nem csak ojan durva egyenek vannak, mint On, kedves minuszmiki.
vannak muveszlelkek is, akiket erdekel a tortenet...
es most senkit sem akartam megserteni.
csak tenykozoltem.
rofl

Fazék

Quote from: hargharg on 2007-08-15, 22:13:09
Quote from: minuszmiki on 2007-08-15, 21:56:08
Egyébként is minek.

nem csak ojan durva egyenek vannak, mint On, kedves minuszmiki.
vannak muveszlelkek is, akiket erdekel a tortenet...
hát rettentően kevés kivételtől eltekintve bocsánat, de ez is max a perverzitás szintjét növelheti, de hogy tényleges "művészeti" "irodalmi" akármi értéke legyen egy hentai-nak, azt azért igencsak kétségbe vonom :haha:

hargharg

Quote from: Fazék on 2007-08-15, 22:28:20
Quote from: hargharg on 2007-08-15, 22:13:09
Quote from: minuszmiki on 2007-08-15, 21:56:08
Egyébként is minek.

nem csak ojan durva egyenek vannak, mint On, kedves minuszmiki.
vannak muveszlelkek is, akiket erdekel a tortenet...
hát rettentően kevés kivételtől eltekintve bocsánat, de ez is max a perverzitás szintjét növelheti, de hogy tényleges "művészeti" "irodalmi" akármi értéke legyen egy hentai-nak, azt azért igencsak kétségbe vonom :haha:
hat igen, ez mar csak azon mulik, hogy a kategoriakat hol valasztjuk szet.
hogy mi merre mikortol hentai, ecchi, sima anime, stbstb a tobbi kategoria, nem vagom ezt a temat sem annyira.
de kivetelek mindenben vannak. a szaba*ok csak ezert leteznek.
rofl

Hiei-sama

Muveszlelkek lol na ezen behaltam a rohogestol :D A teljes kieleguleshez erteni kell a perverz mondatokat mi?  :lol:  :lol:  :lol:

Manitu

Az se teljesen normális, aki a történet miatt néz hentait. Ez kábé olyan, mintha a kiválló színészi teljesítmény miatt nézne p0rót :muhahah:


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-08-15, 22:44:51
Az se teljesen normális, aki a történet miatt néz hentait. Ez kábé olyan, mintha a kiválló színészi teljesítmény miatt nézne p0rót :muhahah:
:muhahah:

Liquid Snake

#202
Történet? :lol: Sztem meg ha hentai-t nézel vállald fel h tényleg azért nézed mert felizgat vagy vmi.... Más oka sztem nincs ha valaki hentai-t néz. Ez az egész "történet" dolog olyan mintha valamiféle kibújót keresnél mert szégyelled h hentai-t nézel... én azért nézek hentai mert... blabla...   Nekem ez a véleményem.

Edit.: Attól még nem kevesebb senki h hentai-t néz... Én is nézek néha, osztálytársam is és ugyanolyan emberek vagyunk mint más. Na jó talán az átlagnál hülyébbek :D

KeLa

Azért van pár hentai amiben mellékes dologként van történet és az ember szeretné megérteni h 2 dugás között miről beszélnek :D

Mint pl a Mystery of the Necronomicon vagy a Bible Black nem hinném h mindenki számára világos lenne h éppen mi történik (a szexen kívül) :)

Liquid Snake

Persze az egy dolog, hogy ha már nézed akkor megértsd h miről szól de mondjuk felmegyek az anidb-re és nem fogok úgy hentai-t választani h elolvasom a tartalmát és azt mondom h hűűű de jó a történet és azért megnézni. Hanem elsőnek nézem azt h milyenek a rajzok (ugyebár ne összecsapott hanem igényes legyen) meg milyenek a lányok és utánna döntöm el h na ezt megnézem. Mert nem nézek oylan hentai-t ami igénytelenül van megrajzolva, vagy tehéntőgyes csajok vannak benne (ez sajnos nagyon elterjedt :S ), vagy fröcsög a vér jobbra balra :D Vagy csak én látom így?

hargharg

#205
Quote from: KeLa on 2007-08-16, 14:35:28
Azért van pár hentai amiben mellékes dologként van történet és az ember szeretné megérteni h 2 dugás között miről beszélnek :D

Mint pl a Mystery of the Necronomicon vagy a Bible Black nem hinném h mindenki számára világos lenne h éppen mi történik (a szexen kívül) :)
agreed.
mint irtam, kivetelek mindenhol vannak. hentaioknal is.
mellesleg sehol sem irtam, hogy a tortenetert nezem oket... : )
rofl

Relunx

Kivételek vannak, egyetlenegy hentai van eddig amit a történet miatt többször is megnéztem: Dragon Knight 4Ever. Bárcsak ne lett volna hentai... :frown: De tényleg, a története nagyon megtetszett, animében nem láttam hozzá hasonlót (nem a fatasy stile-ra gondolok). Én sem történet alapján választom ki a hentait, hanem grafika alapján...csak itt a grafika után megtetszett a történet is.

Relunx

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Seth

esetleg vmi olyan oldalra linkelj amit bárki meg tud nézni ^^

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-01, 05:53:55
Valaki tudja, ez melyik h-ból van?

http://www.hongfire.com/cg/showphoto.php/photo/92675

ööööö...ez asszem mother knows breast, de javítsatok ki ha tévedek.