Main Menu

A dohányzás élvezete

Started by Ramiz, 2005-10-15, 22:54:05

Previous topic - Next topic

Eberinu

Nah...Tiszta politika, "arról" már beszélni se lehet? :D no comment....mert még valakit letartoztatnak oroszlánszívűek :D

Ramiz

OFF:

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 08:52:05Nah...Tiszta politika, "arról" már beszélni se lehet? :D no comment....mert még valakit letartoztatnak oroszlánszívűek :D
Nézd, ez a téma elkerülhetetlen flame-et von maga után, és nem szeretnénk, ha ez a topik esne áldozatul a dolognak. Hozz létre egy "Egészség" vagy akár "Könnyű drogok" topikot, kezd el hirdetni a nézeteidet a cannabis egészséges hatásairól, aztán élvezd a több oldalnyi leoltást. De ne itt, légyszi. (Ott én is szívesen beszállok.) Egyébként két figyelmeztetést is kaptam másoktól, hogy miért nem csinálok valamit, hogy ennyire veszélyesen off itt a téma, úgyhogy nem csak én látom így a dolgokat.

/OFF (és ez minden postra vonatkozik)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

gyulababa

#272
Számomra egyébként aranymarci, kedven dohányzós "helyzetek" pedig, vizsga+hasonlók után egyfajta lezárás: valami emberfeletti érzés szokott úrrá lenni rajtam ilyenkor. A többi hozzászólással ellentétben, nekem úszás után is nagyon jól szokott esni.

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

RE@L

Úszás után a legkárosabb. Hörgőcskéid teljesen ki vannak tágulva. Nem mondom hogy én nem dohányoztam állandóan úszás után, hiába szólt rám kedves "szakmabeli" ismerősöm.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Vizsga után muszáj... :D Úszni nem szoktam. :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Jaja vizsga után kötelező! :)
Egész vizsgaidőszak végén meg valami igazán jót: pl Staropramen + Dunhill(ha van éppen) vagy egy szivar! :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

gyulababa

Gyors kérdés lesz, Zsarummal (Diarum talán? lényeg h a szegfűszeges cigi:P) ti hogy álltok? Szerintem nagyon kellemes íze van+ ott az édesített filter, összességében számomra GIGAFLESH cigi, csak itthon vagyonokért osztják.

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Eberinu

Olyan cigit ki kóstolt, amiben semmi nikotin,kátrány nincs, viszont növény alapú, csak íztelen...és megjegyezem, ez nem "az", mielőtt jönne megint a sok figyelmeztetős levél, hanem kajra van ilyen cigi is...egyszer kóstoltam, nem olyan káros mint a többi,viszont az ideges típusokat se nyugtatja meg ha elszív belőle egyet...talán 10 szál után már éreznének valamit :)

Ramiz

Én kóstoltam egyet, az nem volt íztelen, hanem iszonyatosan pocsék íze volt... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: gyulababa on 2007-01-25, 14:22:20
Gyors kérdés lesz, Zsarummal (Diarum talán? lényeg h a szegfűszeges cigi:P) ti hogy álltok? Szerintem nagyon kellemes íze van+ ott az édesített filter, összességében számomra GIGAFLESH cigi, csak itthon vagyonokért osztják.
Drága és túl édes nekem...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fate



Egyszer próbáltam. Ízlett, de annyit nem ér, mint amennyibe kerül.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

gyulababa

Hát igen, kb 1000HUF 10 szál...rablás. Lengyelbe meg kb ugyan annyi az ára, mint rendes ciginek

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Tycho

Djarum vagy Djarum Black - nem ér annyit az élmény, mint amennyibe kerül szerintem, de nem rossz... önmagában nem venném meg, de tuti van olyan tömény amivel jól passzol  és akkor már csak egy ürügy kell, miért veszek marha drága cigit :angyali: :haha:

thrall

nemtudom, én szoktam Djarum-ot venni, giaz csak alkalmakkor szívom, így legalább 3 hétig kitart :D

egyébként már szívtam dohány nélküli eukaliptuszos cigit... nekem ízlett, barátnömnek nem, meg senkinek se az ismerettségemböl :D

gyulababa

Eukaliptusz más hőfokon ég, és emiatt nagyon alkalmas egy-két dologra. Ízével semmi bajom nem volt, de sajnálom szegény koalamacikat, mindig valahogy magam elé képzelem....

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Raggie

Hmm... Ezt nem is tudtam, hogy más hőfokon ég. Én is szívtam már euca-s cigit és nekem egy kicsit túl savanykás volt... talán igazi dahánnyal keverve jobb lehet, nemtom.

koalamacik : :lol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Most jöttünk meg sítáborból és hát a hegytetőn a lemenő nap narancssárga fényében  elterülve a hóban és a teljesen makulátlanul kék eget nézve cigizni iszonytatóan jó volt... :D :lazza:

Hm... így visszagondolva is egészen jó volt a sítábor... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Rózsaszín, lila meg bordó cigiket szívok, basszus!!! :zomg:


12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz on 2009-05-28, 23:44:13
Rózsaszín, lila meg bordó cigiket szívok, basszus!!! :zomg:



:lol:

Én meg leszoktam! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"