Saját készítésû anime-figurák

Started by L.Mole, 2005-10-24, 18:09:11

Previous topic - Next topic

L.Mole

Quote from: Member on 2006-09-08, 18:14:15
Annyira nem gáz (csak oldalról), maximum távolról fogjuk többet nézni. :D

Átdolgozzam?

Member

A feje olyan kissé golyó. :)
De nem muszáj.

L.Mole

Quote from: Member on 2006-09-08, 19:11:19
A feje olyan kissé golyó. :)
De nem muszáj.

Meglátom, mit tehetek.

Kvikveg

Ok, rajzolok. :smile: Ha hozod meetre, feltetlenul szoljal, mert mostanaban nem sokat voltam. Gyk semennyit.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Member

Így elsőre much better. :)
Azt viszont nem tudom, hogy mikor tudnék menni érte. Az animecon-on ott leszel, vagy legalább a fővárosban?


Kvikveg

Kollega, ha megvan meg a narancssarga cicusom, valamikor leszel fent Pesten? Nem felejtettem am el!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Member

Nekem a Kenpachi-s nagyon tetszik... :jee:

Kvikveg

#310
Áááá, ezek nagyon jok!  :lol:
Kenpachi... most nagyon elgondolkodtam... XD
Byakuyat komolyan feltem, ott somolyog mogotte Gin.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Szerintem aranyosak! :cool: Kb hány munkaóra van egyébként benne egy ilyenben, ha szabad ilyet kérdezni? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

#312
Quote from: Ramiz on 2007-01-17, 18:01:05
Szerintem aranyosak! :cool: Kb hány munkaóra van egyébként benne egy ilyenben, ha szabad ilyet kérdezni? :)

X :smile:

Tényleg nem tudom, de legalább ötször annyi időbe telt mint amennyire az elején tippeltem. :frown:
A festést mindig alábecsülöm, pedig minimum annyi idő mint a forma elkészítése. :ejj:

De jó! :D Mostantól minden mondatom végére teszek egy smyleit. :lul:
Na jó, nem. :hopp:

Ramiz

Quote from: L.Mole on 2007-01-19, 23:27:57
X :smile:
Tényleg nem tudom, de legalább ötször annyi időbe telt mint amennyire az elején tippeltem. :frown:
A festést mindig alábecsülöm, pedig minimum annyi idő mint a forma elkészítése. :ejj:
De jó! :D Mostantól minden mondatom végére teszek egy smyleit. :lul:
Na jó, nem. :hopp:
De úgy tűnik, hogy mégis... :D
Na mindegy, már van egy tippem, hogy mivel fogom meglepni magam a többé-kevésbé sikeres félév kapcsán, már ha neked is tetszik majd a figura-ötlet, de egyelőre hagylak pihenni. :Kiraly: Egyébként ha van időd, benézhetnél az Óbesterbe, sámán barátunk, rég láttunk! :)
És remélem, hogy már reálisabb árakkal dolgozol, mint múltkor. Mert annyiért már nem lenne pofám hagyni, hogy annyit melózz. :o :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: Ramiz on 2007-01-19, 23:49:42
Egyébként ha van időd, benézhetnél az Óbesterbe, sámán barátunk, rég láttunk! :)

Játszom a gondolattal már egy ideje. No majd szakítok rá időt. :) 

Member

Csak úgy eszembe jutott ma reggel: Hentai-t is vállalsz? :rotfl: