Main Menu

Lineage 2

Started by Xipe, 2005-11-02, 16:00:22

Previous topic - Next topic

Cobra

Quote from: Ramiz on 2006-10-02, 15:39:19
Mi most bAbFoLd-on megyünk és eddig bevált. :)
Kérdés: L2 C5-höz van valakinek/valahol nagy felbontású térképe, ahol a szörnyek átlagos szintjét meg lehet nézni? :)
www.L2WH.com
A nagy térképet szerintem ingyen meg tudod nézni, a mobok helyét csak donatorok vagy officialon játszó és adatokat feltöltők tudják nézni.
Drop esélyre meg: http://lineage.pmfun.com (ennek kicsit pontatlan a térképe, van hogy még a régebbi C1 helyre mutat pár régi mobot).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Tudtok valamit a magyar szerverek tegnapi összeomlásáról?? Mert én csak annyit, amit a BaBfold-on írtak: update van, kliens és soka szerver beszart,valamint instabillett.

Az L2vackok listán is aszem 1db online szervert láttam... ??? :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

L2 official központjában volt valami update (valószínűleg GameGuard), mert többen off szerverekre se tudtak felmenni. Mondjuk azt nem értem, hogy a free szerverekre ez miért volt kihatással.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Aham... most meg olyasmiről dumálnak, hogy le kell tölteni az update-et majd az egész system mappát kiütíteni(!) és a tőlük letölthető zip fájlban levő cuccost beletenni... furcsa...

mindegy. majcsak lesz valami! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

L2j-n futó szerverekhez való kapcsólódáshoz nem kell patch, de gondolom most történtek olyan változtatások az official patchben, ami maitt nem lehet a jelenlegi L2j szerverekre kapcsolódni. Ezért kell pár módosított file átmenetileg az L2j-hez is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Calintz

Quote from: kozitomee on 2006-09-11, 08:41:48
Infinity server a legjobb csak a kezdőket pk-zzák!!!! :lol: :lol: :lol:
Nekem még 1 db pk pontom sincsen!!!! :rotfl: :rotfl:
viszont 3241 pvp!!!
Nem voltam börtönben!!!
875 attack speed!!!
Szinte verhetetlen!!!
Viszont régen a Miracle serveren voltam!!!
De GM mirci plusszokat adott 1-2 embernek még scrshot is készült róla :lazza: :lazza: :lazza:!!!
Valaki nem tudná megmondani, hol tudom leszedni a játékot és meik szerverre érdemes felmenni?
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Cobra

#726
Szervernek ajánlom a Nightmare-t, viszont ehhez a C4 klienst nem olyan egyszerű leszedni már. Próbáld ezeken a címeken:
ftp://www.gamepark.cz:8021/download/LA2/L2_C4_Installer.zip
ftp://ftp.physics.auth.gr/pub/mirrors/lineage2/L2_C4_Installer.zip
ftp://gamingsvr.wildtechnology.net/games/lineage2/L2_C4_Installer.zip

Miután felraktad a játékot, a játék system könyvtárába be kell másolni a szerver patch-ét, amit megtalálsz a weboldalán.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

#727
Én a BaBfol-et tudom ajánlani, vagy a Miracle-t. Mindkettő elég megbízható szerver és tűrhető a társaság is. Egy-két pöcs persze mindenhol akad, de őket kerülni ell és akkor nagyon élvezetes! ;)

babfolold.hu
Miracle

Ide egyikhez sem kell külön szerver-klienst letöltened, hanem csak a Windows/system32/Drivers/etc/hosts fáljlban kel átírni két sort.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Relunx

Én a Raven Serveren nyomom (Dragon Network)
Van két karim:
71 szintű Shielen Knight (full doom set + tallum sword)
65 Szintű Treasure Hunter (Zubei + demons sword +3-as + Might Mortal SA)

A TH-nak van egy saját klánja és clan hallja is :) én vok clan leader :)
A SN az viszont csak member, paradise klán tagja, egész jó klán

Állpot:
Jelenleg a szerver összes klánja harcban áll 2x klánnal kik egymáson kívűl mindekit őlnek, minden mocskos trükköt bevetnek és PK-znak is elég erősen, no meg SPAWN KILL, GM már erősen begurultak szal van néha GM közbelépés is.

Relunx

Calintz

#729
Na a játék megvan mostmár csak szerver kellene:( Van egy ien h Zeus azt hallom ott jófej emberek vannak valaki tudna segíteni itt vagy máshova felkerülni? msnem fenn van ha netán vannak itt tényleg segítőkész emberek akiknek nem nagy dolog ennyi időt elpazarolni az idejéből, látom, h itt már páran írtak...csak nagyon nem értek most ehhez más ilyen jobban ment:( sajnálom

Eddig a BaB nem mükszik a Miracle meg nem enged regisztrálni beírom és semmi...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Relunx

Vki tud vmiat arról hogy az FBI beszüntette az összes to 12 privát szervert? Rászáltak nagyon a lineage2-re, csak azht nem tom miért? ERre pazarolják az adófizetők pénzét, elrontani mások szorakozását, úgy hallottam hogy azért száltak rá a privát szerverekre mert a donate-ekből befolyó lóvéból állambácsi semmit sem kap...hogy dögölne szét az állambácsi, még abból is akar? Elmegy a sóhivatlba...

Relunx

Necrid^

Quote from: Relunx on 2006-11-22, 21:28:42
Vki tud vmiat arról hogy az FBI beszüntette az összes to 12 privát szervert? Rászáltak nagyon a lineage2-re, csak azht nem tom miért? ERre pazarolják az adófizetők pénzét, elrontani mások szorakozását, úgy hallottam hogy azért száltak rá a privát szerverekre mert a donate-ekből befolyó lóvéból állambácsi semmit sem kap...hogy dögölne szét az állambácsi, még abból is akar? Elmegy a sóhivatlba...

Relunx
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Amerikai szerverek most nagy bajban vannak. Mondjuk nem szép dolog a donate-es vásárlás, ráadásul elég komoly bevétele volt a top10-ben lévő donate-es szerverek üzemeltetőinek. Szóval a lopott szerverprogram futtatása mellé jön még az adócsalás is. Amit az FBI még nem támadott meg amerikai szervert, azt biztos ami biztos alapon egyelőre leállították az üzemeltetők. Aki nincs meg L2 nélkül az most inkább európai szerveren kezdjen egy karaktert, mert nem tudni mikor indulnak újra az amerikai szerverek. Én még mindíg a magyar C4PTS-en futó Nightmare-t ajánlom. Ahhoz túl kicsi a szerver, hogy belekössenek NCSofték.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Calintz

Quote from: Cobra on 2006-11-22, 23:19:39
Amerikai szerverek most nagy bajban vannak. Mondjuk nem szép dolog a donate-es vásárlás, ráadásul elég komoly bevétele volt a top10-ben lévő donate-es szerverek üzemeltetőinek. Szóval a lopott szerverprogram futtatása mellé jön még az adócsalás is. Amit az FBI még nem támadott meg amerikai szervert, azt biztos ami biztos alapon egyelőre leállították az üzemeltetők. Aki nincs meg L2 nélkül az most inkább európai szerveren kezdjen egy karaktert, mert nem tudni mikor indulnak újra az amerikai szerverek. Én még mindíg a magyar C4PTS-en futó Nightmare-t ajánlom. Ahhoz túl kicsi a szerver, hogy belekössenek NCSofték.
Őt hol lehet megtalálni?
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Cobra

#775 post az előző oldalon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Most mi van megint?? Leállt az összes magyar szerver! :( ???

Miért nincs egy stabil és jó magyar L2 szerver sem????
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

csacsa

Quote from: Raggie on 2006-11-26, 15:07:31
Most mi van megint?? Leállt az összes magyar szerver! :( ???

Miért nincs egy stabil és jó magyar L2 szerver sem????
Én is ezt kérdezem, meivel a babföld is leállt. Egész hétvégén nem ment. Pedig ezért siettem vissza..... :wtf:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Cobra

Nightmare kissé akadozva, de megy :)
Remélem a jövő héten a tulajnak már lesz ideje rendeberakni a szervert, mert mostanában erősen belaggol néha.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

hmm.. az rendben van, de a többi magyar szerverről nem tudsz semmit? Mi lehet már megint??
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

Passz, NF megy szóval nem lehetet semmi központi módosítás, ami miatt nem mennek az L2j-k. Arra tippelek, hogy nem tudják fizetni a netet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Közben olvasgattam és csak szerverkarbantartás volt csomó helyen... :)
(miért egyszerre kell három helyen is csinálni? :eek: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: White SeeD on 2006-11-28, 11:56:53
Quote from: Raggie on 2006-11-28, 11:42:41
Közben olvasgattam és csak szerverkarbantartás volt csomó helyen... :)
(miért egyszerre kell három helyen is csinálni? :eek: )

Én olyanról is tudok ahol 3 óránként volt 1 nap szerverkarbantartás. közben reset :D
el is ment a kedvem ettől a gametől pedig sokat vártam tőle. :ejj:
Mennyi ideje játszol? Ne menjen el a kedved ilyen hamar! ;) Nagyon jó kis játék, szvsz a legjobb mmo rpg manapság... és még ingyenes is! :D
Csak a magyar szerverek ilyen szarok... :[ De remélem, hogy találok előbb utóbb egy jót, ahol lehet stabilan játszani legalább fél évig...(mert eddig a max az két hónap volt és utána mindíg vagy szerver tönkrement vagy törölték az összes adatot róla karbantartás miat... :( )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie on 2006-11-30, 00:49:34
és még ingyenes is! :D

Rofl. Csak mint a RO, WoW és társai :F

Raggie

Azért a WoW nem ingyenes, csak --Khmm--.... némely feltört darab. Itt ilyenekkel nem kell bajlódni. Ami meg a Ragnarok-ot illeti... én szerintem ez sokkal jobb.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

EGYIK sem ingyenes.

Errre utalt a postom. :rolleyes: (igen a Lineage 2 sem az. Az első Lineage már ingyenes, de ez nem :D)

Raggie

Quote from: Rounin on 2006-11-30, 12:38:04
EGYIK sem ingyenes.

Errre utalt a postom. :rolleyes: (igen a Lineage 2 sem az. Az első Lineage már ingyenes, de ez nem :D)
:eek: Mi?
Akkor hogy van ennyi tömérdek ingyenes szerver??
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

#746
Quote from: Raggie on 2006-12-02, 14:38:13
Quote from: Rounin on 2006-11-30, 12:38:04
EGYIK sem ingyenes.

Errre utalt a postom. :rolleyes: (igen a Lineage 2 sem az. Az első Lineage már ingyenes, de ez nem :D)
:eek: Mi?
Akkor hogy van ennyi tömérdek ingyenes szerver??

Oh lol?
http://www.galaxisnet.hu/termekkepek/hatlap/pcg/pcg_lineage_2.jpg

Tessék egy kép a dobozról.

"NCsoft charges a monthly subscriptions fee for this product [...]"

Nem rosszból amúgy, de mi szükség lenne privát szerverekre (az officialhoz képest szar privátszerverekre), ha ingyenes lenne az official?

Másrészt elárulom hogy van ennyi ingyenes szerver.
Haxolással. X)

edit: tévedtem fentebb, az első rész sem ingyenes -_-

Dreamcleaver

Nem teljesen haxolás. Tulajdonképpen legális, úgy ahogy. Gyakorlatilag emulálás. Nem használnak fel eredeti szerver file-okat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-03, 01:21:55
Nem teljesen haxolás. Tulajdonképpen legális, úgy ahogy. Gyakorlatilag emulálás.

Hjó, tudom, de az nem hangzik olyan látványosan. (uh, nem olvasódik olyan látványosan...? Hagyjuk :D)

Raggie

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-03, 01:21:55
Nem teljesen haxolás. Tulajdonképpen legális, úgy ahogy.
Nna ezt most nem értem... mi az, hogy "úgy ahogy legális" ??? Vagy igen vagy nem.Nem?!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"