Main Menu

Lineage 2

Started by Xipe, 2005-11-02, 16:00:22

Previous topic - Next topic

thrall

ja, hogy az offmod az oficial mod, akkor télleg tudtam XD

Yuri

Sajna mostanában a Cosmos Destiny is nehéz időket él. Kidobál a szerver, vmi gond van a szolgáltatójukkal, az ottani klánunk ugyan rendületlenül kitart, jelen pillanatban mégsem tudom ajánlani. Ígéret van, hogy hamarosan rendberakják, dehát mint tudjuk az a biztos ami már elmúlt.

Bár én már keveset Lineage-ezek (áttértem EVE-re), korábban több tucat privátszervert kipróbáltam és tapasztalatom szerint mindenhol vannak olyan időszakok, amik próbárateszik a játékos türelmét. De hát ez van ha nem fizet az ember...

Egy kis segítség annak aki tényleg a legjobb nemzetközi szerverekre kíváncsi:

http://l2.hopzone.net/

Itt napról napra változik a lista és tapasztalatom szerint hűen tükrözi a szerverek megbízhatóságát és a tartalom élvezhetőségét.

Cobra

Űrhajós MMORPG, a www.Hardwired.hu -n találsz róla több info-t.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xipe

az offmod es az L2j-n kivul van jobb is ami 100% .NET alapokon fut.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lt. Simoan Blarke

L2j ismeroseim szerint mostanaban az egyik legjobb cucc. a .net meg a java alapu szervereket szidjak, mint szodas a lovat. :wtf: az offmodon legalabb minden annyira mukodik, mint az eredetin (mondjuk nem biztos, hogy ez jo omen :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cobra

Kedves barátaidnak ne higgy el mindent :)  L2j-ből a j a Java-t jeleti, tehát már itt bukta. NET-es szerverprogramot sajnos nem ismerem. Offmod meg csak C1 szintjéig működik rendesen, minden más ott is barkácsolt és vagy jó vagy nem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lt. Simoan Blarke

#696
Quote from: Cobra on 2006-07-14, 09:57:11
Kedves barátaidnak ne higgy el mindent :)  L2j-ből a j a Java-t jeleti, tehát már itt bukta.
*vigyor* aha, nekem is kb akkor esett le, amikor atgondoltam, hogy mit is irtam :D ennek ellenere nagyon agalnak ellene
Quote from: CobraNET-es szerverprogramot sajnos nem ismerem. Offmod meg csak C1 szintjéig működik rendesen, minden más ott is barkácsolt és vagy jó vagy nem.
ezt se igy tudtam. ugy tudtam, hogy offmod szervereken egy az egyben az a setting fut, ami az officialon (es ezert offmod). nesze nekem. ennyit a naivitasrol :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

Quote from: Cobra on 2006-07-14, 09:57:11
Kedves barátaidnak ne higgy el mindent :)  L2j-ből a j a Java-t jeleti, tehát már itt bukta. NET-es szerverprogramot sajnos nem ismerem. Offmod meg csak C1 szintjéig működik rendesen, minden más ott is barkácsolt és vagy jó vagy nem.


.NET stabilabb kliens es szervert biztosit mint a Java.
sajnos mivel nehezebb kodolni ezert nem terjedt el tulsagosan.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mateo

Jó hír minden L2 kedvelőnek a legtöbb server átállt a Chronicle 4-es PTS-re amiben minden műkszik C4 szinten.
Itt egy példa http://la2.theabyss.eu/ Orosz server a GM csapat elmegy egy kicsit jobb fejek mint akik Paradiseon voltak. A ratek: 3X körül mozognak elég sok magyar játszik itt. Sztem aki még régebben szeretett L2-zni de esetleg megunta a sok L2j-s server sz@@akodás után annak megéri megnézni és annak is aki még most is folyamatosan játszik és normális servert keres.
Lineage 2 & WoW Player
Ex-Admin@NigthFall C1
M4teo Dark Avenger wannabe@abyss C4
Mateo LvL 33 Human Warrior@Xavius

Lt. Simoan Blarke

oszinten szolva, most mar ismeroseim fanserverei lassan c5-re allnak at, szoval ideje volt :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Mateo

Hát tény hogy idő volt de azért csak sikerült :szemuveges:
Lineage 2 & WoW Player
Ex-Admin@NigthFall C1
M4teo Dark Avenger wannabe@abyss C4
Mateo LvL 33 Human Warrior@Xavius

Cobra

Aki nem bírja a tömeget emg a sok érthetetlen szöveget, az jöjjön Nightmare-re. Magyar szerver, szintén PTS szerverprogram, 6x XP rate. Az egyetlen hiba a kevés játékos.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kozitomee

Infinity server a legjobb csak a kezdőket pk-zzák!!!! :lol: :lol: :lol:
Nekem még 1 db pk pontom sincsen!!!! :rotfl: :rotfl:
viszont 3241 pvp!!!
Nem voltam börtönben!!!
875 attack speed!!!
Szinte verhetetlen!!!
Viszont régen a Miracle serveren voltam!!!
De GM mirci plusszokat adott 1-2 embernek még scrshot is készült róla :lazza: :lazza: :lazza:!!!

Rounin

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444

Ramiz

Quote from: kozitomee on 2006-09-11, 08:41:48
Infinity server a legjobb csak a kezdőket pk-zzák!!!! :lol: :lol: :lol:
Nekem még 1 db pk pontom sincsen!!!! :rotfl: :rotfl:
viszont 3241 pvp!!!
Nem voltam börtönben!!!
875 attack speed!!!
Szinte verhetetlen!!!
Viszont régen a Miracle serveren voltam!!!
De GM mirci plusszokat adott 1-2 embernek még scrshot is készült róla :lazza: :lazza: :lazza:!!!
Öööööööööö...
:muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Suszi

Quote from: Yuri on 2006-06-22, 11:03:37
Bár én már keveset Lineage-ezek (áttértem EVE-re)

Nagyon helyes ^^

Ramiz

Lineage 2-ben az elf varázslói és az ork sámáni kasztok közül melyik használható?
Ill. a nekromanta jó? (Ki lehet játszani?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

a spellhowler baromidurva (foleg ott, ahol egynemely skillje bugos a cursedbone-komponensesek kozul, pl nightfallon 3 loves egy GM karakter...), eleg kellemes. elf varazslot en szemely szerint a hibadammtiari hangkeszlet miatt sose szerettem. az ork saman sztem akkor jo, ha mar van klan es alliance. lasd overlord... belep, egesz klan bebuffol... :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Ok. Egyelőre maradok az elfnél, engem nem zavar a hangja. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Tudtommal az ember mágusok überelik az összs többi faj mágusát (meg mondjuk az emberek úgy ahogy van a legerősebb faj lásd Treasure Hunter, Dark Avenger). Bár én legutóbb még C3-mal játszottam elég régen, szóval az újabb kasztokról, esetleg skill változtatásokról nem tudok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

ember: mindenhez érte..de nem nagyon XD

az elfeknél a spellhowler nagyon brutál, de a dark elf blade singer sem kutya, csakhát a zközelharcos, igaz dual fegyver gyors, és jó akitérése (ha még jól emlékszem.

Dreamcleaver

Én úgy emkékszem, hogy pont ez emberek specializálódnak legjobban egy -egy szakmára. Pl a legjobb gyógyító az embereké, a Treasure Hunter a leggyorsabb és legerősebb tőrharcos, a Dark Avenger a legerősebb védelem bíró lovag stb.

Nekem a kedvenc karim ezidáig az Elf Silver Ranger volt. Imádtam, hogy folyamatosan gyorsítva haladhatam, Quick Step rulez.   :smile: A tetkók cserélgetésével váltogattam a gyorsabb haladási sebesség és a gyorsabb támadási sebesség között.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

emlekeim szerint az elf/felelf toros erosebb (selfbuffok miatt foleg)...
thrall: naja, a spellhowler az egy kellemes kari. C3ban a spellhowler es spellsinger volt a legerosebb varazslotipus (emlekszem a nagy arenazasra, amiben az elvakult sh / ss-hivek gyepaltak egymast, hogy bebizonyitsak, hogy akkoris az a jobb :D ).
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

thrall

én kitartok a d.elf bladedancer melett akkoris, sz.tem az a legjobb kari... bár a táőhuszárokon kívül mindenkinek más és más a kedvenc karija

Cobra

Jujj, itt egyesek nagyon bugos L2j világban élnek :D
PvP-ben most (C4) a nekrók a nyerők, utánuk a Spellsingerek. Spellhowler 1vs1-ben esélytelen a többi varázsló elllen, mass PvP-ben viszont elég jól tud irtani, amíg észre nem veszi valaki :) , meg PvE-ben is jól halad.
Ork sámánok elsődlegesen bufferek, csapat nélkül elég gyengék, bár jobban haladnak, mint a többi buffer.
Szinte mindegyik karakterrel lehet szólózni, talán a Shilien Elder az egyetlen kivétel. Bár szerintem ha egy SE elkiáltja magát, hogy partyt keres, rögtön sorban állnak majd a jelentkezők :)
C4-ben viszont elég nehéz egyedül fejlődni, a jó helyeken a mobok általában dupla HP-sek vagy 3-4 fős csoportokban vannak és jónéhányuk igen durva skillekkel rendelkezik, amiket többször is alkalmaznak csata közben.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Király, én most elf spellsinger vagyok, Mazsi meg harcos, ketten megyünk. :) Kár, hogy befosott a  kis babfold szerver... legalábbis egyelőre úgy néz ki. :grrr:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Nem L2j-re kell menni, főleg mivel alig van köze az eredeti L2-höz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

thrall

a nincs egy jó amgyar srever az nem csk ide vonatkozik XD

Ramiz

Mi most bAbFoLd-on megyünk és eddig bevált. :)
Kérdés: L2 C5-höz van valakinek/valahol nagy felbontású térképe, ahol a szörnyek átlagos szintjét meg lehet nézni? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

thrall

C5  :confused: jól leragadtam a C3-nál :D:D:D:D emlékszem még közeledett a C4, de még nagyon nem volt itt XD