Main Menu

Mai-Otome /Spoiler!/

Started by Lazzaret, 2005-11-19, 18:23:42

Previous topic - Next topic

Alkyra

Oh, most olvastam el. ez vlm otome dvd special vagy mittomén mi.
abból vágták ki.

"I don't know why original poster didn't say. But it's not even a spoiler. It's an anigif of Erstin from what seems to be the third otome dvd special."

RE@L

Az akkor a fake HiME movie trailer lesz ;) nyugodj meg.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Alkyra

Quote from: RE@LAz akkor a fake HiME movie trailer lesz ;) nyugodj meg.

oksi, köff az infot.:tezsvir:

RE@L

Szívesen máskoris!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

A raw alapján....

EZ EGYRE JOBB!!!

És még 6 rész hátra van! Hajrá!

Rage

Quote from: Prof. WilliamEZ EGYRE JOBB!!!
ROTFLOL, nc. :p

Jo hir az elvetemult Otome-faneknek: a DVD kiadasban ki vannak javitva az *khm* elbaltazott rajzok. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

RE@L

Nézted teis 4chanon az összehasonlító képeket mi? ;) Sztem néhol szembetûnõ és jó néhol meg szinte ugyanolyan de zusammen mindenképp better quality.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ready2

Quote from: RE@LNézted teis 4chanon az összehasonlító képeket mi? ;) Sztem néhol szembetûnõ és jó néhol meg szinte ugyanolyan de zusammen mindenképp better quality.

uhm mirol van szo?

Rage

Quote from: RE@LNézted teis 4chanon az összehasonlító képeket mi? ;)
Persze, alap. ;]
痛みを感じる方向に、出口がある!

RE@L

Quote from: Ready2uhm mirol van szo?

Sajna én nem mentettem le de hátha Rage sama igen.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Dreamcleaver

Tényleg mirõl is van szó? mi halandók nem érteni...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rage

Quote from: RE@LSajna én nem mentettem le de hátha Rage sama igen.
Sajnos csak az egyik van meg >> http://sysonline.hu/rage/otome.jpg.
A masik az egy shower-jelenet volt, ahol eleg eroteljesen csokkentettek a takaro goz merteken.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RageSajnos csak az egyik van meg >> http://sysonline.hu/rage/otome.jpg.
A masik az egy shower-jelenet volt, ahol eleg eroteljesen csokkentettek a takaro goz merteken.
igen érdekes ez az összehasonlítás. (egy ideig nem tudtam eldönteni, hogy melyik a régebbi, de a végén inkább a bal oldali oszlopra tippeltem... bár a jobb oszlopban vannak eléggé nem olyan rajzok, amik az általam megjegyzett és megszokott Otome-stílusból mintegy - kilógnak.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rage

Baloldali -> DVD verzio, jobboldali -> TV.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Ready2

Quote from: RageSajnos csak az egyik van meg >> http://sysonline.hu/rage/otome.jpg.
A masik az egy shower-jelenet volt, ahol eleg eroteljesen csokkentettek a takaro goz merteken.

hat ezek eleg furcsak

Dreamcleaver

A balodlai a DVD sztem, a fás képbõl kiderül, meg Arika és a vöröshajú csajszinak ott egyedibb, jobb az arca.

A DVD verziókat valaki subolja?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RageBaloldali -> DVD verzio, jobboldali -> TV.
akkor azt tudom mondani, hogy sztem van, amit a DVD verzióba sikeresen LERONTOTTAK. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nevl

Szerintem elsõ körben legyen meg az egész sorozat aztán lehet szerencsétlenkedni DVD meg akármilyen más verziókon...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Nincs még subos 20. rész?!
Se mininovan, se point-blanc.cc-n nem találok...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

RE@L

Raw már tegnap/tegnapelõtt óta van.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Nevl

annyira nem vagyok fanatikus...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lt. Simoan Blarke

majd ha lesz sub, úgyis belinkelik nekünk Nevl :rolleyes: (ugye?! :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

Quote from: blarkemajd ha lesz sub, úgyis belinkelik nekünk Nevl :rolleyes: (ugye?! :D)

douzo

Lt. Simoan Blarke

#534
Quote from: Ready2douzo
domo arigatou! :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

:_piszka: doumoarigato helyesen tudtommal :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ready2douzo
arigatou gozaimasu! (ebbe köss bele:p egyébként láttam már minden formában, domo arigato-ként is, külön, egybe. ahogy gomen nasait is láttam külön és egybe - gugli kb. ugyanannyi találatot adott ki az összes verzióra (3xxezer))
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Én http://linear.mv.com/cgi-bin/j-e/dict ezt a szótárat szoktam alkalmazni ha kell valami :) írásjelekkel meg mást de azt most nemtudom fejbõl laptopról.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

cineplex

Én egy dolgot nem értek, a régi szereplõk fele, nem is emlékszik a másikra, ott van Pl Natsuki, nem emlékszik a régi informátorára sem Miyu -ra, vagy Akira -ra Shizuru. Plus most Sergei igazából Tate akar lenni, kissé össze vagyok zavarodva.

Ready2

Quote from: cineplexÉn egy dolgot nem értek, a régi szereplõk fele, nem is emlékszik a másikra, ott van Pl Natsuki, nem emlékszik a régi informátorára sem Miyu -ra, vagy Akira -ra Shizuru. Plus most Sergei igazából Tate akar lenni, kissé össze vagyok zavarodva.

nincs tortenetileg osszefugges mai hime es mai otome kozott. ne is probalj keresni kapcsolatot a 2ben azon kivul, hogy kulsoleg (es neha nevben is) par szereplo megegyezik.