Main Menu

Mai-Otome /Spoiler!/

Started by Lazzaret, 2005-11-19, 18:23:42

Previous topic - Next topic

Nevl

Köv részben jön Mai... legalábbis az elõzetesben lehet látni az introban bemutatott ruciját + az elsötétített fejét :)

Egyébként tényleg el vn húzva a dolog nem tudom, hogy miért jó, hogy ennyi a vacakolás, na mind1.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Igen mondjuk 52-részben nemrossz egy olyan 15-20 részes bevezetõ, úgymond vihar elõtti csend, de az Otomében gyak. 26-ból 17-részen át vihar elõtti csend volt, most meg 2 része már megint az van. Ajánlom hogy Windbloom visszafoglalása kellõen pergõs legyen és nehogy 1 részt áldozzanak csak rá!

Mai izzósszemû belépõjén csak a kezében szorongatott merõkanál ront egy hangyányit. :hahaha:

Lazzaret

Hát igen Otome nagy hibája hogy túl van húzva a története és igazábólsemmi sem történik. A világ felépítése nagyon jó de kevés ahoz hogy olyan jó legyen mint amilyen a Hime volt.


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Quote from: LazzaretHát igen Otome nagy hibája hogy túl van húzva a története és igazábólsemmi sem történik. A világ felépítése nagyon jó de kevés ahoz hogy olyan jó legyen mint amilyen a Hime volt.

Ja a Hime-ben eszméletlenül eltalálták, hogy a felére betették azt a csavart, az nagyon megdobta a hangulatot.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Dreamcleaver

Az otome tényleg csak egy bõr lenyúzása a HiME-rõl, egy üzleti fogás, klisséhegyek halmazza. Ettõl függetlenül még bizakodom, hogy a végére berakna valami jó csavart. A legutóbbi részben úgy látom a grafika is helyrekerült, hozta a HiME színvonalat. Nekem ez fontos, mivel nekem a karakterdizájn a sorozat egyik legvonzóbb pontja (ahogy volt ez a HiME-nél is).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

RE@L

Quote from: DreamcleaverAz otome tényleg csak egy bõr lenyúzása a HiME-rõl, egy üzleti fogás, klisséhegyek halmazza. Ettõl függetlenül még bizakodom, hogy a végére berakna valami jó csavart. A legutóbbi részben úgy látom a grafika is helyrekerült, hozta a HiME színvonalat. Nekem ez fontos, mivel nekem a karakterdizájn a sorozat egyik legvonzóbb pontja (ahogy volt ez a HiME-nél is).

Hát igen Mai meg Natsuki "méretei" nagyon rendben voltak és a sok fanservice es jelenet Midorival :ad: :rolleyes:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

zolan43

#576
[SS-Doremi]_This_Week's_Armitage_Mai-Otome_DVD_Special_2_[F6A362CE].avi
TV riport a koronázási szertartás eseményeirõl. Haruka elpirul amikor egy "tökmag" kissrác megkéri a kezét. LOL

OFF Több mint egy év kellett a 200-hoz, nem vittem túlzásba...
Most nézem, hogy visszaestem 95-re, lemaradtam a nagytakarításról? OFF

Groven

Megnéztem a legutóbbi részt, remélve, h lesz vm változás, ugyanis a legutóbbi részektõl a kezdetekben lévõ naiv lelkesedésem és bizakodásom a sorozattal kapcsolatban elszállt. Ez a rész még mélyebbre süllyesztette az egészet. De kivárom a végét - lehet mazohizmus - ha már 1x elkezdtem, nameg hátha még megmentik ami még megmenthetõ.

Nevl

Naaaa.. kezd végre izgalmas lenni a dolog, sok harc, izgalom, komoly jelenetek, MIYU is megmutatta mit tud, Nina továbbra is hülye pi....a de ez nem újdonság. Visont Arikáék nem töketlenkednek végre :) (Ja és köv részben jön Himebõl Mikoto és Mai :) )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

#579
Azért az Aswald nem semmi, hisz egy rakat Otomét lemészároltak+a fõnököt.

Kíváncsi leszek Mai történetére. Mit csinált miután eltûnt? Szóval hogy mi az ábra vele? Elbujdosott majd talált egy ramensütõ kunyhót? :ejnye:  És ki a mester? A  robet tudja használni, tehát sem az erejét nem bukta el még+akkor kell egy mester is. Ha csak nem talált ki valami új módszert...

Monjuk biztos az lessz, hogy kölcsönös lélekiöntés, majd Mai beleegyezik, hogy segít Windbloom felszabadításában.

Tomoe-ék arcát meg már igazán elkenhetné valaki. Kár hogy Miyu nem fejezte be amit elkezdet...

RE@L

#580
22. rész: szerintem No Comment.
QuoteMIYU is megmutatta mit tud
Szerintem éppen hogy most harcolt volna, és szokás szerint nem mutattak semmit, szal 1 hét múlva ugyanitt ugyanekkor.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Dreamcleaver

#581
HAHAHA! A Carlteya ribijét milyen könnyen lealázták már! Öröm volt nézni! Pedig hogy járt a szája! Végre egy jó pont a sorozatnak oly sok idõ után. :)

Chie-ben viszont csalódnom kell?!? Azt hittem valami hátsó szándékkal csatlakozott az Artai Noob Amazon Corpshoz. Erre meg követ szépen minden utasítást. Az a gigszer e robe-jával nem volt teljesen tiszta, ott akart csinálni valamit? Tök mindegy, segétkeznie akkor sem kéne Arikáék kézrekerítésében.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

RE@L

Quote from: DreamcleaverHAHAHA! A Carlteya ribijét milyen könnyen lealázták már! Öröm volt nézni! Pedig hogy járt a szája! Végre egy jó pont a sorozatnak oly sok idõ után. :)

Chie-ben viszont csalódnom kell?!? Azt hittem valami hátsó szándékkal csatlakozott az Artai Noob Amazon Corpshoz. Erre meg követ szépen minden utasítást. Az a gigszer e robe-jával nem volt teljesen tiszta, ott akart csinálni valamit? Tök mindegy, segétkeznie akkor sem kéne Arikáék kézrekerítésében.

Pont akkor mondja h "megrázza" (ez történik) hogyha a küldetés ellen akarna tevékenykedni, és Chie segédkezik, de inkább csak passzívan.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Dreamcleaver

Quote from: RE@LPont akkor mondja h "megrázza" (ez történik) hogyha a küldetés ellen akarna tevékenykedni, és Chie segédkezik, de inkább csak passzívan.

Azt vágom, de passzívan nem tud tevékenykedni. Szóval vagy segít vagy nem. Akkor eleve nem kellett volna csatlakoznia.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Spoiler

Megint egy bunyó nélküli rész, de legalább van Mai és kideült hogy lehet fõzésre használni az Otomeerõt. :)

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

23. rész

Megmondom õszintén rég volt hogy ilyen jól mulattam/szórakoztam Mai-Otome epizódon de ez mindenképpen nagyon jóra sikeredett és végre tisztáztak 1-2 függõben lévõ kérdést és most elöször a csillagról is volt szó :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Alkyra

Vajon hány részes lesz?Oo
Nem tudja vlk? Valszeg 26 szerintem.

Végre megjelent Mai s Mikoto is. :)
Viszont az nagyon érdekes, [COLOR="White"]hogy Mikoto az utolsó igazi Hime(az Otomek nanotechnológiával elõállított himek, de ezek csak imitációk s sohasem lesznek olyan erõsek mint egy igazi hime)
[/COLOR]

Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebbõl.:)

Dreamcleaver

Ha ez 26 részesre van tervezve, akkor baromira el lesz kapkodva a dolog.
Mondjuk:
24: Arika megtanulja használni az erejét (1 rész alatt POW, sokkal tápabb mint Shongoku akinek 100+ kellet hozzá :D), szervezõdnek az erõk Artai ellen. Nina és Sergey szenved.
25: Háború kezdete. John Smith valami sötét terve. A rész végén kétségbeejtõen rosszul áll a heylzet. Nina pwnz everybody.
26: Megjelenik Arika meg Mai WOOHOO! Valahogy reaktiválódik Natsuki meg Shizuru ruhája WOOHOO! Gyõznek. Aki meghalt, az újraéled az elveszett technológiát használva. Végén gyors 5 percben mindenki sír és bocsánatot kér. Sergey a két lány közül valamelyikkel pedofil kapcsolatot létesít (nem mutatják mert ez NEM hentai! :D). End.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

RE@L

Azt kihagytad hogy a Sapphier of the Azure Sky eredeti gazdája is harcol vmikor a Robe jával :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Dreamcleaver

Hûha igazad van! Vajon bele fog férni? Lehet ez 27 részes lesz. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

//www.myotome.de -n megvan a maradék részek címe is és ott csak 26 rész van felsorolva.
Jövõ héten nekikezdek a sorozatnak, remélem tetszeni fog.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nevl

Ja az érdekes lesz, hogy miért kell a hercegnõnek tanulnia, hogy "érdemes legyen" Arika gazdija posztjára, gondolom lesz valami fincsi kis meglepetés :)
(ja és ez alapján Sergeynek be kell érnie Nina testével, mivel Arika a lánya... bár lehet itt a vérrontás is megengedett :D )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Halottam valami pletykát hogy a 25 vagy 26 epizód, esetleg mindkettõ egy egy órás special lessz...

Vajon ez igaz? Akkor mindenesetre jól be lehetne fejezni a sorozatot...

1 óra=kb 3 rész. Megoldható lenne.

Ti tudtok errõl valamit?

Dreamcleaver

Az 1 óra special az mindig 2 részt takar (mert reklámmal együtt van talán?). Tehát mondjuk a 25-26 ep lehetne 1 special, de az két résznek számítana. Sztem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

23 Rész.

Mikoto lenyelte a Gem-et. :) LOL.

Szinte látom, amint Cukorka! Cukorka! ordítással az ékkõre veti magát és bekapja Mai meg hiábba kiabál hogy: Ne! az nem az aminek... késõ...

Cobra

Na elkezdtem nézni én is a sorozatot, de nem tudom ti hogy bírtátok ki a heti 1 részt, nekem a napi 1 is kevés, többet meg nem nézhetek, mert akkor elõbb érek a végéhez, mint hogy kijönne az utolsó rész :)
Most már végre tudom miért lett Arikából Arinko, meg hogy mit jelent  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

Otome 23 Raw kijött már? (A felirathoz kell.) A Sayman-on még nem volt.

Rage

Quote from: Prof. WilliamOtome 23 Raw kijött már?
Mar a 24 is, szal... :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William

Bocs. 24-re gondoltam.

De a http://bt.saiyaman.info/-on még nem találtam. Hol van még? Bár a  felirat elméletileg ahhoz van, de talán más raw is jó...