Main Menu

Mai-Otome /Spoiler!/

Started by Lazzaret, 2005-11-19, 18:23:42

Previous topic - Next topic

Rage

Quote from: Prof. WilliamHol van még?
Greedland-re rakjak ki legeloszor, de Tokyotosho a baratod.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Ready2

az igen static subs kitett magaert. siman elsonek kihoztak a 24. resz subjat.
doremi lemaradt:)

Nevl

Na ez fáintos kis rész volt, köv 1 órás lesz a végén írják is...eksön,eksön, eksön a végére még jó lesz :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

RE@L

1 óra az azt jelenti hogy hétfõre lesz csak felirat :/

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ready2

Quote from: RE@L1 óra az azt jelenti hogy hétfõre lesz csak felirat :/

nembiztos. doremi-nel valszeg csak hetfo lesz, de static most legutobbit majd egy nappal elobb kihozta. hatha jovoheten is gyorsak lesznek

Lazzaret

Quote from: Ready2az igen static subs kitett magaert. siman elsonek kihoztak a 24. resz subjat.
doremi lemaradt:)

Én is néztem ezen jó nagyokat. Elõször azt hittem rosszúl látok. Most tényleg kitettek magukért. Mindjárt lent is lesz azt meg nézük mi is történt.


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Hú ez tényleg jó rész volt. Már alig várom a kövi befejezõ részt.


www.arkangyalok.uw.hu

RE@L

Quote from: Ready2nembiztos. doremi-nel valszeg csak hetfo lesz, de static most legutobbit majd egy nappal elobb kihozta. hatha jovoheten is gyorsak lesznek
Én marado DOREMI-nél :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Prof. William

Eksön? Vagy csak egy mélyenszántó beszélgetés lessz és a végén Nagi beismeri rosz volt és zokogva a karjaikba veti magát. És mindenki örül. Erstinrõl meg kiderül hogy nem is halt meg hanem, csak viccelt.
Haruka Armitage meg agyvérzésben meghal, de senki sem siratja mert kiderül rólla hogy az ellennek dolgozik.

Lazzaret

Nincs meg valakinek az eddigi összes rész RAWosan?


www.arkangyalok.uw.hu

zolan43

A "munka" amit a könyvtár kulcsáért kell végezniük... -[COLOR="LemonChiffon"]webkamerás pizsamaparty dögös fehérnemûkben[/COLOR]- "enyhén" fanservice.

A sorozat utolsó két részt egybe nyomják le?

Lazzaret

jaja. egy rész lesz vagyis 1 óra lesz a befejezés.


www.arkangyalok.uw.hu

RE@L

Nemnem, külön külön 1 óra az utolsó két rész eggyüttesen 2 óra!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lazzaret

Quote from: RE@LNemnem, külön külön 1 óra az utolsó két rész eggyüttesen 2 óra!
:eek: :wtf: Én teljesen befogok gõzõlni :D 2 óra már alig várom hogy lássam jepppee :cool:


www.arkangyalok.uw.hu

RE@L

Legalábbis remélem vagy én úgy tudom vagy nemtudom, anidb 24 percet ír de úgy van hogy uccsó két rész 1 óra nem?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lazzaret

Quote from: RE@LLegalábbis remélem vagy én úgy tudom vagy nemtudom, anidb 24 percet ír de úgy van hogy uccsó két rész 1 óra nem?


Lehet hogy úgy 1 óra hogy a két részt egybe rakják.


www.arkangyalok.uw.hu

RE@L

Quote from: LazzaretLehet hogy úgy 1 óra hogy a két részt egybe rakják.
Igen sry én néztem el :( most néztem hivatalos my-zhime oldalon:
QuoteTV Tokyo Channel 12, Ltd.: March 30th (the wood) nighttime 25:30:30 - 26 (25th story, it becomes 1 hour special of 26th story continual broadcast)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lazzaret

NP habár ez egy kicsit letört :( najó csak viccelek :D Igy is alig várom hogy lássam a végét :)


www.arkangyalok.uw.hu

Cobra

A Special 1 az ugye az, ahol Arika és Mai együtt ülnek a kávézóban?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lazzaret

Quote from: CobraA Special 1 az ugye az, ahol Arika és Mai együtt ülnek a kávézóban?
Hát azt nem tudom hogy benne lesz-e vagy sem. De majd megtudjuk. De az ha jól tudom ilyen elõvezetõje lehetett az Otoménak. És nem külön special volt.


www.arkangyalok.uw.hu

Cobra

Azért gondolom, hogy az a S1, mert a Hime-nél is az elsõ special az volt, amit még jóval elõbb kiadtak a fansubberek.
Otome-re visszatérve: azért nem semmi mennyi fanservice van a sorozatban, egyre inkább közelít a DearS-hez, mint a My Hime-hez  :D
A preview-k fõleg igen durvák :hahaha:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

RE@L

Ezt is megértük: http://www.tokyotosho.com/details.php?id=14297 gondolom  raw fanjaink már meg is nézték :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lythis

Még nem láttam, de ismerõs azt mondja, hogy nem lett elcseszve a vége. Remélem a Mai-HiME-s "mindenki nagyon boldog" végzõdést nem ismétlik meg, mert az azért nagyon túlzás volt imho.
 Szerintem megvárom a subolt verziót.

Alkyra

Nekem mind1.:)
Akármilyen vége lesz én már alig várom.^^
Én szeretem a happy endet s az sem baj, ha nem lesz az.
Csak legyen szépen megcsinálva.

Egyb. imo fél happy lesz a vége.:)

RE@L

Ha gondoljátok : http://www.tokyotosho.com/details.php?id=14611

(csak a 25. rész, elvileg nem a parodysub verzió!!!)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lazzaret

Meg volt a 25. de nincs benne semmi durva dolog. Meg kevés lett a látványos harc is de azért jó volt és tetszet.


www.arkangyalok.uw.hu

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

#627
Végeztem vele, azért én nem voltam annyira megelégedve a végével de legalább tisztább volt mint HiME- vitatott endingje. Viszont valahogy engem nagyon nemhatottak meg a történtek. Egyszerûen nem tudtam eggyütérezni velük mint HiME-ben. Ott jobb volt a "drámai" fordulat. Szépvolt jó volt, remélem a franchise köv része azért jobb lesz. Sajna én ilyen vagyok, :/ nekem Otome nemkerül be HiME mellé de leszögezném hogy mindezek ellenére nagyonis tetszett a sorozat!!!! Írtam rivjút ki mit látottba.

Szerk.: Jaj eszembejutott amin még nagyon nagyon röhögtem, utolsó két részben: Kondenzcsík Otome repülésénél :D azért eddig nemvolt aztán most meg rajzoltak Arikának kondenzcsíkot. ROFL!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lazzaret

Anou... Etou... Hogy is mondjam nem volt rossz de nem lett az igazi. Fõleg az nem tetszet hogy Nina át lett szúrva egy baromi nagy bökõvel és túlélte :( Meg Nagi sem halt meg pedig azt bírtam volna.

Rossznak nem volt rossz de ha egy kicsit másabblett volna talán megtudta volna közeliteni a Hime szinvonalát. Habár így is nagyon élveztem a sorozatot. Már csak a RAW-os verzió hiányzik nekem.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

#629
Egyetértek! Nagi igazán kifeküdhetet volna. Alsó hangon is több ezer ember haláláért felelõs, erre egy fogolytáborban ökörködik...
Ugyanígy Tomoe-nak is meg kellett volna halnia. Szépen kivitlelezett legyõzés után, páncél nélkül nem élhette volna túl, hogy beépül a városképbe. Erre meg igen... :(

És (kövezzetek meg) de meghalhatott volna Nina + Arika is. Ninát nem hogy átszúrták, de aztán még a légkörbe is belezuhant. (Ismételten páncél nélkül.) Ezt azért nem illik túlélni. Szép vég lett volna ha belehalnak aztán meg a többiek megpróbálják újrakezdeni.
Viszont... aki eddig meghalt az nem éledt fel! Már számítottam rá hogy Erstin hirtelen a harmónium pusztulása után megjeleneik, de nem. Jó pont. (Nem baj majd az OVA-ban biztos visszahozzák valahogy.)

Ne féljetek! Majd a rajongók felkérésére az Elfen Lied rendezõje biztos vállalja hogy újraforjatja az Otome-t. És akkor gyönörködhetünk abban amikor Kruger, a Harmóniumra fröccsenti Nagi agyát.