Main Menu

Inu Yasha

Started by Chronos, 2003-05-26, 00:55:19

Previous topic - Next topic

Inkvisitor

Hétvégén fejeztem be a 166-167 részt, valamint a 4 mozit. Tényleg korán hagyták abba. Sesshomaru és Rin sztorija érdekes, meg mintha Sesshomaru és Kagura közt is kezdõdött volna valami. Szóval még van elvarratlan szál bõven.
Viva UHU1.2!  :lame:

Necrid^

Quote from: InkvisitorHétvégén fejeztem be a 166-167 részt, valamint a 4 mozit. Tényleg korán hagyták abba. Sesshomaru és Rin sztorija érdekes, meg mintha Sesshomaru és Kagura közt is kezdõdött volna valami. Szóval még van elvarratlan szál bõven.
Várom az igeretes folyatatás...2007-ben ha lesz egyatalan.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Aidan

question of the day:
amikor Naraku Mount Harureizan-ra menekül és körülveteti magát a purification-os (ez hogy lenne magyarul?) erõtérrel amit az a halott pap generál, hogy lehet hogy az egész világ rögtön értesül arról, hogy "ja persze, mount hakureizan...ahol, az az erõtér van, nemde?"...nem tudom világos e mirõl beszélek... :)
inuyasha 200 éves a sorozatban, ez is csak legutóbb esett le...
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Aidan

Quote from: NecridVárom az igeretes folyatatás...2007-ben ha lesz egyatalan.
ez tuti info? a 2007? :beken:
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Raisu-Sama

1. Purification-os Megtisztító ;)
2. Honnan veszed, hogy 200 éves Inu?
3. Egyáltalán nem biztos még a folytatás, de ha lesz, akkor is leghamarabb csak 2007-ben lesz :(
Ami a Hakureizant illeti, passz ^^"

Aidan

sosem voltam jó forditó :) hihi...de hát nyelvet csak érteni kell, hacsak nem vagy tolmács :D
amúgy a harmadik filmben emlitik, hogy kétszáz éve halt meg inuyasha apja, amikor inu még kisbaba volt...az elején akkor hal meg az apja amikor inu megszületik...de persze ez nem official info, de nem látok hibát benne :D
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Raisu-Sama

Látszik, hogy a 3. filmet még nem láttam ^^"

Necrid^

Quote from: Raisu-SamaLátszik, hogy a 3. filmet még nem láttam ^^"
4 film...most néztem a 4-iket...amugy vhogy olvastam hogy 2007-re igérik a folyatatás...meg ne kérdezétek hol olvastam
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Aidan

a negyediknek már van felirata? hjaj...várom már, hogy újra szélessáv elõtt ülhessek...
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Inkvisitor

Igen, van felirata.
Viva UHU1.2!  :lame:

Necrid^

Quote from: Necrid4 film...most néztem a 4-iket...amugy vhogy olvastam hogy 2007-re igérik a folyatatás...meg ne kérdezétek hol olvastam
Persze hogy van felirata..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raisu-Sama

Van a világon RAW is, és nem egy ember megnézi már úgy is, mert annyira kiváncsiak rá. Nem írtad, hogy feliratosan nézted meg, még szép, hogy nem tudta, hogy van-e feliratos verzió  :rolleyes:

Aidan

remeg, remeg, remeg, remeg...grrrrrrrrrrrrrrrrrrr...remeg, remeg, remeg...ez nagyon jó  :morci:  :hahaha:
fél évet várni egy filmre, sok...
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Titkos

Az Inu Moviek jók, mint melléktörténetek, viszont szinte mindegyikben megtalálható egy olyan hiba, ami ütközik a sorozattal. ;)  Szóval azért az sem olyan biztos, hogy IY 200 éves, részemrõl csak azt tekintem hivatalos infónak, ami a mangában van benne. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Aidan

Quote from: TitkosAz Inu Moviek jók, mint melléktörténetek, viszont szinte mindegyikben megtalálható egy olyan hiba, ami ütközik a sorozattal. ;)  Szóval azért az sem olyan biztos, hogy IY 200 éves, részemrõl csak azt tekintem hivatalos infónak, ami a mangában van benne. :)

többiben mi az ami ellentmond a sorozattal?
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

olin

emberek MA JELENT MEG ELMÉLETILEG AZ INU DVD!!!!!!!!!!! :D :D :D

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=3866

egész normális ára van bár én lehet hogy inkább boltból szerzem be...

jah és ne feledjük hogy az IQ-betyárok a japán hangzok SEMMILYEN feliratot nem raktak  :bruhuhu:

Aidan

#196
na, ez jó hir...és mellesleg röhejesen olcsó...vajon miért?
edit: csak az elsõ 4 rész?????????? oh well
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Cobra

Minden sorozat DVD csak 3-4 részt tartalmaz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Quote from: CobraMinden sorozat DVD csak 3-4 részt tartalmaz.
jó sok  :p  , amire elérik a 167 rész addig ténleg 200 éves lesz az inu..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raisu-Sama

Hát... én a helyükben legközelebb 2-szer is meggondolnám, hogy DVD-t adjak ki ilyen közönségnek... -_-

olin

#200
Quote from: CobraMinden sorozat DVD csak 3-4 részt tartalmaz.

igen, kiakasztó. nem tudom hogy gondolták de állítólag amerikában 3-asával adják ki és drágábban.
hát igen de mi magyarok egyébként is bénábbak vunk mint az amcsik anime terén  :teccik:
na majd lesz belõle vmi, én mindenesetre lehet hogy megveszem mert az elsõ részek a nagyon jók, meg az extrák is ígéretesek. de kétlem hogy túl sokáig folytatnák... max csak a hírhedt 52. részig...  :bruhuhu:

olin

Quote from: CobraMinden sorozat DVD csak 3-4 részt tartalmaz.

igen, kiakasztó. nem tudom hogy gondolták de állítólag amerikában 3-asával adják ki és drágábban.
hát igen de mi magyarok egyébként is bénábbak vunk mint az amcsik anime terén  :teccik:
na majd lesz belõle vmi, én mindenesetre lehet hogy megveszem mert az elsõ részek a nagyon jók, meg az extrák is ígéretesek. de kétlem hogy túl sokáig folytatnák... max csak a hírhedt 52. részig...  :bruhuhu:

Aidan

haha, még ha folytatják az 52-ik részig az is szép kis sorozat lesz...feleslegesen strapáljákmagukat sztem úgyis itthon a dvd-kel
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Cobra

Igy meg hogy nincs hozzá felirat még kevesebben fogják szerintem megveni. Egy 100+ részes sorozatot meg egyébként se sok ember tud megvenni magának  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Titkos

Felirat valószínüleg már lesz hozzá a következõ DVD kiadástól, de persze úgysem veszi meg senki, nem is értem, hogy miért mondom... :ejj:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: Aidantöbbiben mi az ami ellentmond a sorozattal?

1. Movie: Még talán ez illeszkedik a legjobban történetileg a sorozathoz, talán csak Kikyou idióta viselkedése az, ami nagyon zavar. Az az örjöngés, amit csinál, végül pedig belöki Kagomét a kútba, szóval az több, mint röhejes. A sorozatban is csinál hülye dolgokat, de talán ebben a filmben ütközött ki legjobban a készítõk Kikyou-gyûlölete.
2. Movie: Szerintem ennek az egész alaptörténete hülyeség. Még Naraku sem annyira erõs, hogy nyom nélkül halottnak tettesse magát, az pedig végképp ütött, hogy még Mirokunak is eltünt a kezérõl az átok. (Mikor a sorozatban 50x elmondják, hogy csak Naraku halálával lehet megtörni.) Errõl jut eszembe egy újabb hülyeség: Miroku visszafesti a tenyerére a fekete foltot. Könyörgöm, miért tenné? Minden vágya, hogy megszabaduljon tõle, hiszen egy napon a halálát is okozhatja, hülye lenne visszasírni. (szerintem :) )
3. Movie: Bár talán a legjobb Movie a 3 közül, a legtöbb hibát is ebben fedeztem fel. Egyrészt mi ez a hülyeség, hogy a Tenseiga-nak TÁMADÁSA van? Egy halottakat feltámasztó kardnak, ami vágni sem tud, hirtelen halálos ereje lesz? Honnan, mikor, hogyan? Miért nem használta Sessh sohasem, ha ilyen erõs? Még egy érdekes dolog Sesshoumaruval kapcsolatban, hogy a levágott karja ott maradt a túlvilágon, mintha csak arra várna, hogy az aktuális fõgonosz felhasználja. Az odáig rendben van, hogy IY levágta a karját, de szerintem az lerepült a ködbe, nem maradt ott csinosan a sír tetején. (Hogy mitõl nem indult oszlásnak ennyi idõ után sem, azt inkább ne feszegessük. ;) ) IY apjának a halála is érdekes, mivel elvileg a mangában és az animében is Ryokussei (asszem így hívták :) ) ölte meg, itt pedig még a vele való harc után maradt annyi ereje, hogy IY-hez fusson, harcoljon az ellenséggel, elõhozza a Gokuryuhaa-t és végül magára omlassza az égõ házat. Szóval ez szép, hõsies, meg minden, csak nagyon hihetetlen. ;)
4. Movie: Még nem láttam, de reméljük ez végre egy olyan Movie lesz, amit teljesen be lehet majd illeszteni a sorozatba. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Adam5

Én már láttam a 4. moviet, kidolgozottságban nagyon jó bár nekem a 3. movie történetileg jobban tetszett. Nem igazán kapcsolódik a sorozathoz.
Souryuuha!


Titkos

Quote from: Adam5Én már láttam a 4. moviet, kidolgozottságban nagyon jó bár nekem a 3. movie történetileg jobban tetszett. Nem igazán kapcsolódik a sorozathoz.

Ahogy az elsõ 3 sem. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Adam5

#208
sry akkor ezek szerint félre értettük egymást én a " Nem igazán kapcsolódik a sorozathoz." mondatot a te "de reméljük ez végre egy olyan Movie lesz, amit teljesen be lehet majd illeszteni a sorozatba." mondatodra reagáltam mert azt hittem úgy érted hogy olyan mozi aminek köze van a sorozathoz de akko tévedtem :)

Ja és szvsz a 3. mozinak volt némi köze a sorozathoz már csak azért is mert ebben kiderül hogy többek között azért gyûlöli Sesshoumaru Inuyashat mert az apjuk érte és egy halandó nõért áldozta fel az életét.

Sessho új támadásával a Souryuuhával kapcs meg pl a 3. moziban legtöbbször kivéve a végén és 4. moziba is a Toukijinnel csinálta nem a Tenseiga-val. Bár tény hogy az öregek úgy beszéltek a támadásról mintha az agyarak támadásai lennének úgy hogy ez télleg fura kicsit.
Souryuuha!


Djinn

Aki nem szeretné, hogy az RTL-en abbahagyják a vetítést az írja alá.: http://www.peticio.hu/?module=6&pdid=1817
Tudom, hogy szélmalomharc, de ennyit akkor is megér  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"