Main Menu

Inu Yasha

Started by Chronos, 2003-05-26, 00:55:19

Previous topic - Next topic

Titkos

Quote from: Adam5Jaja! Meg amiko mondta hogy:
"Ohohoh! Ez csillog! Megfényeztétek?"
:D

Meg mielõtt berontott volna a kastélyba, egy fél napig gondolkodott, hogy milyen fenyegetõ üzenetet küldjön, mert ugye a nagymenõk is így csinálják. :)  Végül megszületett a halálos idézet: "Mosd meg a nyakad és várj a baltára!" :D

Quote from: Adam5Ez a jelenet pedig az utolsó pár részben volt amiko még élt vki a Shichinintai-ból, nagyon lol jelenet volt  :lul:

Jah, ez tényleg jó volt. Minden harcos megtartotta magának a szilánkokat, csak Jakotsu adta oda neki, amit talált, aztán elõször majdnem sírni kezdett a meghatottságtól, utána meg elkezdtek röhögni, hogy "milyen jó haverok vagyunk!", ahogy a képen is látszik. :haha:

Quote from: Adam5Én szinte minden tagot sajnáltam amiko meghaltak. Csak Mukotsu-t és azt a nagy darabot nem aki legelõször haltmeg.(nem ju teszembe a neve de asszem Kykotsu Vagy Kikotsu)

Kyokotsu volt a neve, de egyébként én is sajnáltam õket, jófejek voltak. ;)

Quote from: Adam5A Shichinintai szónak japánul közevan a 7-es számhoz? Mert amikor márcsak 3-an voltak Jakotsu mondta hogy kikell találni vm újnevet és elkezte sorolni az ötleteit pl A trió vagy a Halálos hármas stb.

Ezt már el is felejtettem, pedig egy újabb jó jelenet volt. :)  Pontosan már nem emlékszem, de a Shichinintai valami olyasmit jelent, hogy "Hét harcos szövetsége" vagy "Hét zsoldos", szóval igen, köze van a 7-hez.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: sirtomiAz RTL Klubos Inuyasha lesz vagy a rendes?

Mire gondolsz "RTL Klubos Inuyasha" alatt? Arra, hogy szinkronizált, vagy arra, hogy vágott? A DVD-n tudtommal japán és magyar hang is lesz, egy DVD kiadást meg csak nem vágnak meg. :)  (vagy ha mégis, akkor beváltom régi igéretemet, és én kezdek el vágni, kezdve a dolgot a micsodájukkal... :mad: )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


SaiyaGin

Quote from: CobraRTLK-s IY-nek is van saját topicja, de azért én is megemlítem itt, hogy az RTLK-n már többet nem nézem az IY-t, vicc volt a múlt vasárnapi rész is. a 23 percet leadták 19-ben. Csak az egész harci jelenetet vágták ki.  :morci:

Sango megjelenése óta stopperrel mérem a részeket, a május 29-i 14 perc volt az opening nélkül.  :mad:

sirtomi

Quote from: TitkosMire gondolsz "RTL Klubos Inuyasha" alatt? Arra, hogy szinkronizált, vagy arra, hogy vágott? A DVD-n tudtommal japán és magyar hang is lesz, egy DVD kiadást meg csak nem vágnak meg. :)  (vagy ha mégis, akkor beváltom régi igéretemet, és én kezdek el vágni, kezdve a dolgot a micsodájukkal... :mad: )
Arra gondoltam, hogy vágott.

Raisu-Sama

Nagy valószínûséggel vágatlan lesz.

Keeper

Hát ha vágott lessz akkor ütünk vágunk harapunk??? mer az lessz igazán giga lol  :b+:

Pikkon

Quote from: KeeperHát ha vágott lessz akkor ütünk vágunk harapunk??? mer az lessz igazán giga lol  :b+:

Megvágni egy animét, a legnagyobb baromság...

Mellesleg ki a kedvenc szereplõtök Inuban?
Nekem Sango és Miroku, a stílusa miatt :D
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Titkos

Quote from: PikkonMellesleg ki a kedvenc szereplõtök Inuban?
Nekem Sango és Miroku, a stílusa miatt :D

Nekem mindenki, ha bárki is kimaradna, már hiányozna. :)  (Még Naraku is kell, hogy legyen kit feldarabolni a végén. :__devil: )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Zelgadis

Quote from: PikkonMellesleg ki a kedvenc szereplõtök Inuban?

Nekem Kagome a jószívû és kedves alaptermészete miatt
(kötekedõ kanoknak: iigen, azért is mert olyan baromi jól néz ki :P (mondjuk azzal nincs egydül:P))
Ugyan néha agresszívvé válik, de általában jogosan :D

Jaina Solo

Quote from: CobraLegközelebbi BT-s kérdést légyszíves a segítség topicba (vagy a bittorrentesbe).
RTLK-s IY-nek is van saját topicja, de azért én is megemlítem itt, hogy az RTLK-n már többet nem nézem az IY-t, vicc volt a múlt vasárnapi rész is. a 23 percet leadták 19-ben. Csak az egész harci jelenetet vágták ki.  :morci:

Tanuság: tanulj tõlem, és ne nézz TV-t.... Mire jó a számítógép....? :comp:

Ugyan nem IY, de Cobra: Azgi üdvözöl....   :appl:
Csak tökéletes vagyok, nem hibátlan....

ptpptp

hi miért nem lehet letölteni az Inuyasha  részeit?

Darkstar

Nézz és láss!  :)
Tömören: jogi akadályok.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

#162
Aki végig nézte és kiváncsi a folytatásra itt olvastható Click (volume 36 (chapter 356)onnan volt vége a sorozatnak).
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Titkos

Quote from: NecridAki végig nézte és kiváncsi a folytatásra itt olvastható Click (volume 36 (chapter 356)onnan volt vége a sorozatnak).

Én inkább az Ear-Tweak oldalát ajánlanám, ott nem csak összefoglalás van az adott kötetekrõl, hanem maga a manga is fent van, és hetente frissül egy újabb fejezettel, mert az oldal üzemeltetõje elõfizet a Shounen Sunday-ra, aztán ha megjön az újság, lefordítja és szkenneli is be rögtön. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Larrodan

[RAW] InuYasha Movie 4... Katt ide... majd a btpage-re és kb a 6. link lesz a listában :rolleyes:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Aidan

Larrodan, imádlak... :) Titkos, téged is imádlak...
Nyáladzást félretéve csatlakozom a hatalmas táborhoz akik nem szeretik az rtl klub féle inu yashát. múlt szombaton nyilt rá alkalmam, hogy végre megnézzem mi is a baj ezekkel az rtl-es részekkel. a 33-ik részt adták, asszem a 33-ikat, amikor eltörik a Tessusaiga. Nézem végig, hát mondom ez tök jó, picit vágtak bele, de nem életbevágó helyen...gondoltam, biztos csak annhyi itt az anime fanatikus, hogy már ezt is sérelmezik :) (csak vicc). aztán jött a harcoló rész amikor inu yasha átalakul meg eltörik a kard...hmmmm, az egészet kivágták, tehát egyik pillanatban sújt le a karddal még, a következõben fekszik a földon törött karddal a harmadikban meg áll átalakultan és várja amint kagome szép lasssan megy felé...3 jelenet a következõ részek szempontjából egy életbevágó 3 percnél...és az egészet eltüntetik, sõtt mmég darabosan is vágják meg...hjajjjj
ez hosszú lett, bocs...amúgy jó oldala? mármint, hogy adják magyarországon a részleges inu yashát...valkinek még igy is tetszik, aki nem látta az angol vagy japán részeket elõtte, tehát nincs mihez viszonyitania...valakinek még igy is tetszik, ami szerintem szuper...gondoljatok csak bele, hogy tetszene neki az eredeti :)
watashi wa sakana desu...ne feledjétek :)
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Aidan

ja, ezt az eartweak-ek ismertem, csak nem tudtam a nevét...kár hogy csak a manga szövegkivonata van fenn...amúgy jó lenne.
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Raisu-Sama

A legújabb fejezetek fent vannak scan-ben is! Amúgy az egyik barátom nézi az RTL-en, és eleinte neki se tûntek fel a vágások, de az utolsó 2-3 részben már õ is észrevette õket magától, anélkül, hogy mondtam volna neki, szóval elég gázul csinálják...

sugo

Quote from: AidanLarrodan, imádlak... :) Titkos, téged is imádlak...
Nyáladzást félretéve csatlakozom a hatalmas táborhoz akik nem szeretik az rtl klub féle inu yashát. múlt szombaton nyilt rá alkalmam, hogy végre megnézzem mi is a baj ezekkel az rtl-es részekkel. a 33-ik részt adták, asszem a 33-ikat, amikor eltörik a Tessusaiga. Nézem végig, hát mondom ez tök jó, picit vágtak bele, de nem életbevágó helyen...gondoltam, biztos csak annhyi itt az anime fanatikus, hogy már ezt is sérelmezik :) (csak vicc). aztán jött a harcoló rész amikor inu yasha átalakul meg eltörik a kard...hmmmm, az egészet kivágták, tehát egyik pillanatban sújt le a karddal még, a következõben fekszik a földon törött karddal a harmadikban meg áll átalakultan és várja amint kagome szép lasssan megy felé...3 jelenet a következõ részek szempontjából egy életbevágó 3 percnél...és az egészet eltüntetik, sõtt mmég darabosan is vágják meg...hjajjjj
ez hosszú lett, bocs...amúgy jó oldala? mármint, hogy adják magyarországon a részleges inu yashát...valkinek még igy is tetszik, aki nem látta az angol vagy japán részeket elõtte, tehát nincs mihez viszonyitania...valakinek még igy is tetszik, ami szerintem szuper...gondoljatok csak bele, hogy tetszene neki az eredeti :)
watashi wa sakana desu...ne feledjétek :)

Nagy haszna volt az rtlk IY-nak. sokan elkezdték nézni, rájöttek, hogy jó az IY, de arra is, hogy az rtlk-os verzió "gagyi", így elkezdték nézni A+ -on, most meg minden haver a fülemet rágja, hogy szeretnék megnézni a japán/angol verziót. :)

Aidan

tudom, sokat elhangzott kérdés már, én is láttam már a fórumon, de mit lehet tudni a folytatásról? azt tudom, hogy volt valami ezzel kapcsolatban már, hogy összehivták a hangszinészeket, hogy akkor mi is legyen, de semmi konkrét nem jutott el hozzám még. lehet errõl tudni valamit?
amúgy legutóbb is egyik osztálytársam kölcsöonkérte mind a 8 dvd-nyi inuyashát, ez azért jó...õ is rtl-sel kezdte...
filmnél raw mit is takar pontosan? nincs még megvágva, nem a végleges verzió, vagy mi? minõség?
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Larrodan

Quote from: Aidantudom, sokat elhangzott kérdés már, én is láttam már a fórumon, de mit lehet tudni a folytatásról? azt tudom, hogy volt valami ezzel kapcsolatban már, hogy összehivták a hangszinészeket, hogy akkor mi is legyen, de semmi konkrét nem jutott el hozzám még. lehet errõl tudni valamit?
amúgy legutóbb is egyik osztálytársam kölcsöonkérte mind a 8 dvd-nyi inuyashát, ez azért jó...õ is rtl-sel kezdte...
filmnél raw mit is takar pontosan? nincs még megvágva, nem a végleges verzió, vagy mi? minõség?
Rebesgettek OVA-kat befejezésnek, de ki tudja még mi lesz belõle... ^^"

A RAW nincs lefordítva, jap szinkron és ennyi ^^
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Aidan

#171
és várhatóan mennyibe telik amig valami minõségi feliratokat csináló gárda tesz hozzá angol feliratot? mennyi szokott eltelni e raw megjelenése és a feliratos verzió között anime-oknál?
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Aidan

de kihalt ez meg itt közben...azért kérdezek :) hátha egyszer olvassa valaki...
inuyasha mangákat kitõl/honnan lehet rendelni, venni, mert amazonon néztem, és ott elég drágák...plusz nincs is meg végig nekik...
gépen megvannak, ha valaki ezt javasolná, de maga a kis könyvecskék kellenének nekem...használtak is jók, csak azért még használhatóak legyenek :)
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Necrid^

Quote from: Aidande kihalt ez meg itt közben...azért kérdezek :) hátha egyszer olvassa valaki...
inuyasha mangákat kitõl/honnan lehet rendelni, venni, mert amazonon néztem, és ott elég drágák...plusz nincs is meg végig nekik...
gépen megvannak, ha valaki ezt javasolná, de maga a kis könyvecskék kellenének nekem...használtak is jók, csak azért még használhatóak legyenek :)
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Aidan

de innen én megrendelni nem tudom...vagy csak hülye vagyok és nem látom hol kell...én a kezembenakaorm fogni ezeket, egy fanatikus õrült vagyok ha inuyasháról van szó...sokat jelent nekem :)
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

olin

vajh meddig késik ez a DVD...?
remélem azért vmi ütõs lesz benne ma már így kihúzták ;)

Aidan

dvd? mi, hol, miért? milyen dvd?
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

olin

Quote from: Aidandvd? mi, hol, miért? milyen dvd?
nem tudtam h ezzel poént lövök le :P
de állítólag már ki kellett volna jönnie az Inuyashás DVDnek *lasd sztem feljebb* csakhogy sehol se található (na azért az én egyik ismerõsöm látta... vhol...)
így tippre 4-5 rész lesz rajta, és azon gondolkodunk páran hogy reméljük vágatlan lesz. meg raknak bele 1-2 extrát...

Aidan

jaaaaaaaaaa, a magyar részek? hmmmmph...
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

olin

Quote from: Aidanjaaaaaaaaaa, a magyar részek? hmmmmph...

hát igen, kb. ez az én véleményem is.
de azért remélem az a minimum h japán hangot is rápakolnak (ajánlanám nekik az angolt is, dehát...)