Main Menu

Inu Yasha

Started by Chronos, 2003-05-26, 00:55:19

Previous topic - Next topic

Lyobag

nah, az matroska pack után elérhetõvé vált az 58, 59 és 60. rész hangja, de a felirat még nem... hát akkor nézhetem angolul  :mad::hogyaza:

Raisu-Sama

Ok, akkor elkezdem a tavszi szünetben a feliratozást :)

Titkos

Quote from: Lyobagnah, az matroska pack után elérhetõvé vált az 58, 59 és 60. rész hangja, de a felirat még nem... hát akkor nézhetem angolul  :mad::hogyaza:

Innen töltsd le a VLC Player-t, az lejátsza gond nélkül. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Mons7eR

Sziasztok!

Lehet kicsit  :lame: vagyok, de: nagyon érdekel az Inu Yasha sorozat, és ahogy a Inuyasha series and movie order - bõl kikövetkeztettem, ill az összes részt megnéztem, kimaradt 1 movie, a legutolsó: "Movie 4: Inuyasha - Fire on the Mystic Island" és nagyon meg szeretném nézni... ha valaki esetleg segíthetne honnan tudnám mexerezni, megköszönném :)

Mons7eR

nagyon ügyes voltam :D
"mi van Inu-Yasha -val"
Matas2:
"Semmi, csak a 4. mozi kell mindenkinek, de még nem elérhetõ..."
akkor a kérdésemre meg is van sajna a válasz... :(

Marfy

Ez mehetett volna az Inu Yasha topicba:).

Shadowolf

Quote from: NokiEz mehetett volna az Inu Yasha topicba:).

Ment is. :p

Titkos

Quote from: White SeeDLenne egy kérdésem:
Lesz egyáltalán valamiféle lezárásszerû vége?
Végignéztem a sorozatot de (censored)  mit is mondjak, szvsz béna lett. Az hagyján, hogy sehol sincsenek, de szarabb helyzetben vannak mint ahogy kezdték. Nincs ékkövük, egy halom fõdög van ellenük, és úgy van vége, hogy "nézz tovább, mert csak most kezdõdnek az igazi kalandok".
Basszus, ha én ezt megvettem volna eredetibe, és egy ilyen véget meglátok, fogtam volna és kihajítom az ablakon...

Lényeg, hogy szerintem pocsék a sorozat befejezése, és nem más mint egy kapitalista, kopasszuk meg az embert felfogású..

Persze, hogy lesz, a mangának még közel sincs vége, és ott folytatódik tovább a történet, az animének meg egyszerûen most lett vége, és így ott befejezetlen a történet, de lehet, hogy lesz OVA vagy esetleg egy 2. sorozat, ahol folytatni fogják. Ami biztos, hogy lesz 4. Movie, de annak nem nagyon lesz a köze a fõ történeti szálhoz, csak egy szokásos melléksztori, mint általában a Movie-k. Hogy ezután mi lesz, majd kiderül, én minden esetre olvasom tovább a mangát. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Raisu-Sama

Apropó manga, a 397. fejezetet hol lehet beszerezni? Mert az ear-tweak már hetek óta nem jött ki új fejezettel :(

Titkos

Quote from: Raisu-SamaApropó manga, a 397. fejezetet hol lehet beszerezni? Mert az ear-tweak már hetek óta nem jött ki új fejezettel :(

Pedig sajnos nem hinném, hogy lenne valaki, aki még náluk is gyorsabban rakja fel a fejezeteket. :(
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Assassin

Quote from: TitkosPersze, hogy lesz, a mangának még közel sincs vége, és ott folytatódik tovább a történet, az animének meg egyszerûen most lett vége, és így ott befejezetlen a történet, de lehet, hogy lesz OVA vagy esetleg egy 2. sorozat, ahol folytatni fogják. Ami biztos, hogy lesz 4. Movie, de annak nem nagyon lesz a köze a fõ történeti szálhoz, csak egy szokásos melléksztori, mint általában a Movie-k. Hogy ezután mi lesz, majd kiderül, én minden esetre olvasom tovább a mangát. ;)


Az nem túl jó, hogy a végét elcsapták, én még a 87-ik résznél tartok, de reméltem, hogy a vége vmi nagyszabású lesz (nem néztem meg elõre mi a befejezése, csak látom írtátok a véleményeteket)...mangában folytatják, akkor nem értem animében miért nem tudták befejezni rendesen, pedig nagy a rajongói tábora, és nem lenne szükség így 2-es seasonre se (ha egyáltalán tervezik).
" There is no sin to know their sins."

Assassin

Quote from: White SeeDMangába jobb mint anime-ba?


Attól függ, hogy mennyire szeretsz mangát olvasni, de az anime jobb ez esetben szvsz...
" There is no sin to know their sins."

Titkos

Quote from: AssassinAz nem túl jó, hogy a végét elcsapták, én még a 87-ik résznél tartok, de reméltem, hogy a vége vmi nagyszabású lesz (nem néztem meg elõre mi a befejezése, csak látom írtátok a véleményeteket)...mangában folytatják, akkor nem értem animében miért nem tudták befejezni rendesen, pedig nagy a rajongói tábora, és nem lenne szükség így 2-es seasonre se (ha egyáltalán tervezik).

Állítólag csökkent a nézettsége és azért hagyták abba. :(
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: White SeeDMangába jobb mint anime-ba?

Én mind a kettõt egyformán szeretem. :)  Egyébként attól függ, hogy kinek melyik stílus jön be, a manga darkosabb és szinte nincs is benne filler rész.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


flat

Quote from: Franky.csHellosztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy kitõl tudnám leszedni az Inu Yasha egész Movie-at mert már kettöt letudtam tölteni az FTP-rõl és nincs belölünk már több és nagyon kiváncsi vagyok a többi részére.Köszönöm annak aki tud nekem segíteni.Ja és lenne még egy kérdésem hogy hol lehet jó Anime feliratokat találni mert tudok egy oldalt de ott nem mindent lehet megtalálni (amire gondoltam az a Animevilág errõl tudok)és mégegyszer köszönöm annak aki tud nekem segíteni.


Figyi ha tudsz majd valamit a 4. részrõl majd jelezz. Please
Ugyanígy én is jelzek, ha megtalálom... :jee:

flat

flat

Quote from: TitkosÉn mind a kettõt egyformán szeretem. :)  Egyébként attól függ, hogy kinek melyik stílus jön be, a manga darkosabb és szinte nincs is benne filler rész.


Hol olvassátok a manga szériát?

Assassin

Quote from: TitkosÁllítólag csökkent a nézettsége és azért hagyták abba. :(


Sajnálatos, igaz 2002 már "rég" volt, persze pár országban most éli fénykorát, ezt nem veszik figyelembe, hogy a hódító körút tovább is eltarthat, újabb és újabb emberekkel bõvül a rajongói tábor, és ott lehetnek elégedetlen fanek, hogy nincs rendes befejezése. Rumiko nevét jópár világszerte ismert/szeretett sorozat fémjelzi, tehát adhattak volna Inu-nak is esélyt (ha valóban csappant a nézettsége). Elõször én is kétkedve álltam hozzá (rossz benyomás egy illetõ elmondásából),  most már a környezetemben egy pár nem anime-fan is  nagyon megszerette. Bemutattam nekik, nem kellett manipulálom (teszi azt a rajzfilm :D )
Így szomorú, hogy félbehagyták :( .
" There is no sin to know their sins."

Titkos

Quote from: flatHol olvassátok a manga szériát?


Én speciel itt: http://www.ear-tweak.com/iy_manga/main.htm . :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: AssassinRumiko nevét jópár világszerte ismert/szeretett sorozat fémjelzi, tehát adhattak volna Inu-nak is esélyt (ha valóban csappant a nézettsége).

A hosszabb Rumiko-animék közül mindegyikkel ezt csinálják, egyiket sem készítették el az elejétõl a végéig, maximum készül egy Final Movie, ami a történet végét meséli el, aztán annyi. :(  (Persze kérdés, hogy ennek mennyi értelme van, ha közben megjelent 50 másik szereplõ, akit csak azok ismernek, akik végig olvasták a mangát.) Nekem nem az Inu Yasha volt az elsõ, amelyiknél ezt tapasztaltam, ezért nálam nem ütött akkorát. ;)  (Mondhatni az elejétõl kezdve tartottam tõle, hogy ez fog történni, bár azért titkon reménykedtem, hogy talán most mégsem, de mégis megtörtént... :(  Mondjuk úgy tûnik, ez lesz az eddigi leghosszabb mangája, és ha a többit sem csinálták meg végig animében, miért pont ezzel kivételeznének? ;) )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Assassin

Quote from: TitkosA hosszabb Rumiko-animék közül mindegyikkel ezt csinálják, egyiket sem készítették el az elejétõl a végéig, maximum készül egy Final Movie, ami a történet végét meséli el, aztán annyi. :(  (Persze kérdés, hogy ennek mennyi értelme van, ha közben megjelent 50 másik szereplõ, akit csak azok ismernek, akik végig olvasták a mangát.) Nekem nem az Inu Yasha volt az elsõ, amelyiknél ezt tapasztaltam, ezért nálam nem ütött akkorát. ;)  (Mondhatni az elejétõl kezdve tartottam tõle, hogy ez fog történni, bár azért titkon reménykedtem, hogy talán most mégsem, de mégis megtörtént... :(  Mondjuk úgy tûnik, ez lesz az eddigi leghosszabb mangája, és ha a többit sem csinálták meg végig animében, miért pont ezzel kivételeznének? ;) )

Azt nem értem, mert jó rajzfilmsorozatokat csinálnak, belekezdenek aztán megunják, csinálnak egy újat, és megint. Az InuYasha így is hosszú lett (és aranyos :), én még nem láttam végig ), tényleg nézettség kérdése(?), vagy inkább nincs kedvük az alkotóknak befejezni, mint ahogy mondtad ezt tették elég sokkal. Ezzel a hozzállással tényleg csappani fog a rajongók száma, persze nem azért, mert olyan rosszak lennének a történetek, és nem lenne akinek tetszene. Narutonak is nagy sikere van( igaz ez nem Rumiko-féle anime), mégis a mai napig készítik az újabb részeket. Én örülnék, ha rendesen befejeznék az Inu-t (nem csak mangában), csak nem azt akarják, hogy szavazzanak a rajongók érte ;)?)
" There is no sin to know their sins."

Raisu-Sama

Na, az elsõ két rész magyar felirata letölthetõ innen

Assassin

Quote from: TitkosÉn speciel itt: http://www.ear-tweak.com/iy_manga/main.htm . :)

Nem láttam még végig, ezért megkérdezem: hanyadik kötet a folytatása az anime végétõl? Elõre is köszi.
" There is no sin to know their sins."

Raisu-Sama

A 356. fejezetben van az anime utolsó részének utolsó pár perce, és olyan is, ami már nincs benne az animében

Assassin

Quote from: Raisu-SamaA 356. fejezetben van az anime utolsó részének utolsó pár perce, és olyan is, ami már nincs benne az animében

Köszi szépen :merci: :)  .Nem tudtam hogy van a számozás. 166-167 a végepizód az animében, azért kérdeztem meg.
" There is no sin to know their sins."

Aidan

hmmmmm, nekem lenne egy problemam...haaatha valaki tud segiteni :)
a 4-ik inuyasha movie-t, a fire on the mystic island-et honnan lehetne megszerezni, meg van valakinek vagy meg nem is elerheto???
hat csak ez, hatha valakinek otthon ul a gepen tudom is honnan :)
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Darkstar

#55
Quote from: Aidanhmmmmm, nekem lenne egy problemam...haaatha valaki tud segiteni :)
a 4-ik inuyasha movie-t, a fire on the mystic island-et honnan lehetne megszerezni, meg van valakinek vagy meg nem is elerheto???
hat csak ez, hatha valakinek otthon ul a gepen tudom is honnan :)

A 4. movie még nem elérhetõ (tudomásom szerint). Tavaly dec. végén ment Japánban, úgyhogy még várni kell egy kicsit.  :grrr:
(A címe nem "The Flaming Red Hourai Island"?)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Titkos

Én hallottam már "Crimson Hourai Island"-nek is. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Darkstar

Majd kiderül, ha végre megérkezik!  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Aidan

nem tudom...a cimet innen vettem az usteam ftp reszlegerol...
de mindegy is, persze...
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

flat

Quote from: TitkosÉn speciel itt: http://www.ear-tweak.com/iy_manga/main.htm . :)


Köszi.